Nauja šluota? N.Meilutis: „Prokurorai turės paaiškinti visuomenei savo priimamus sprendimus“

Žinių radijas

Kandidatas į generalinius prokurorus Nerijus Meilaitis „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė, kad savo pavaduotojais neskirs nei buvusio prokurorų profesinės sąjungos pirmininko Stasio Kasiulio, nei dabartinio generalinio prokuroro pavaduotojo Dariaus Raulušaičio – asmenų, kurie žiniasklaidoje buvo apkaltinti N. Meilučio protegavimu į generalinius prokurorus.

„Tų pramanų yra daug. Visų pirma tai apie kažkokius protegavimus, kad dabar jau buvęs prokurorų profesinės sąjungos pirmininkas (Stasys Kasiulis – red.) bandė kažką daryti, taip pat apie dabartinį generalinio prokuroro pavaduotoją Raulušaitį (Darių Raulušaitį – red.). Šiuo atveju galiu patvirtinti – taip, jie yra mano kursiokai, grupiokai, bet kažkokios draugystės ir prašymai, kad jūs man padėkit, o aš kažkam iš jūsų atsilyginsiu, yra visiška nesąmonė“, – laidoje „Žvilgsnis“ sakė N. Meilutis.

Jis nurodė, kad nėra niekam įsipareigojęs, ką skirs generalinio prokuroro pavaduotojais.

„Šiuo atveju matau plačią diskusiją su prokurorų bendruomene, o kadangi jau yra prirašyta tokių pramanų, tai galiu tiesiai šviesiai ir pasakyti: nei Kasiulio (Stasio Kasiulio – red.) , nei Raulušaičio (Dariaus Raulušaičio – red.) nesiruošiu teikti generalinio prokuroro pavaduotojais“, – teigė N. Meilutis.

Jis taip pat nurodė, kad Generalinėje prokuratūroje keisis kadrų politika:

„Esu linkęs priimti jaunų, pabaigusių jau nepriklausomoje Lietuvoje ugdymo įstaigas ir universitetus tiek Lietuvoje, tiek Europoje žmonių. Bus priimami nauji prokurorai vietoje atleidžiamų“,- teigė N. Meilutis.

Taip pat jis sakė, kad komunikacija Generalinėje prokuratūroje bus atviresnė:

„Prokurorai turės paaiškinti visuomenei savo priimamus sprendimus, o ne dabar dengtis sakraline fraze „ikiteisminis tyrimas – nieko nekomentuoju“, – sakė N. Meilutis.

Viso pokalbio siūlome klausytis ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nieks nesikeis

apsivogę milijonieriai komunistai bus nenubausti

Manau tas Meilutis

Gal ir gudrutis??Nores lieps pasiaiskinti prokurorui,nores ne!!!Tai gali buti spastai dar likusiems saziningiems prokurorams.Is veido man tas Meilutis atrodo Gudrutis.Imituodamas tvarka isvalys is prokuraturos gal but sazingus prokurorus.Jug negali ten visi iki vieno buti kriminalyzuoti????

Prokurore

Cininas ir darab paaiskina tik jam vienam suprantama kalba ,ir ka tai pakeis . Visa prokuratura reikia isvalyti nuo tu senu vilku ir pedofilu tai tada gal kas ir pasikeis .

nesvaikite

nėra nei VIENO sąžiningo nei teisėjo, nei prokuroro – tokių per kilometrą į „teisingumą” neįleidžia.
KGB kadrų atrankos politika veikia nepriekaištingai.

jei perziures pedofilijos byla

is naujo, perskaitys uzrasytus Uso ir Stankes melo detektoriaus parodymus, perziures vaiko grobima is gimtu namu, pamatys, kad plikis advokatas vaika nese ir t.t. (JAV tai vadinasi cold case revision), jei byla sugrazins tirti nuo pradzios, patikesiu, kad atejo Teisingumas i Lietuva.Bet pedofilu klanas toks galingas, uzbaigs ne nepradejes.

nuomone

Valys irgi atėjęs labai daug ką žadėjo…

Juozapas

Na ir? Nematau jokio pagrindo džiaugtis šituo „naujuoju”. O jūs kupini optimizmo? Be reikalo. Girdėkite ką sako- „turės paaiškinti”. pirma jis transliuoja Matrionos retorika kuri susidaro iš daugybės „turi būti, turėtų būti, turės būti…” Matriona niekada nesako „bus”. Ji nedaro praktiškai tik postringauja kaip turėtų būti. Kaip turėtų būti žino ir mano velionio dieduko šyva kumelė. Šitas naujas fruktas kaip papugaičikas tik atkartoja matrionos retorika. Prokuroras retransliatorius. Ne generatorius. Tik vykdytojas. Ką lieps tą vykdys. O dėl „paaiškinimo” visuomenei tai tik kvatotis belieka. Ką jau ką demagogų režimas moka „paaiškinti” visuomenei. Jau išaiškino daug ką. Kad pedofilijos musyse nėra, kad Deimanės gyvenimas pas zoologinę imbierais kvepia, kad vergovinis „socialinis” modelis yra labai pažangus, kad lito mums nereikia, kad emigracija yra… Skaityti daugiau »

pagaliau

gerai, kad ateina pagaliau nauja karta. Šie jaunuoliai per vėlai gimę, kad turėtų kokių nors sasajų su KGB. Sėkmės Melučiui.
Kuomet prokurorai neinformuoja visuomenės, tai ir jiems ne į naudą išeina. Nes tada visuomenė ima spelioti, ieškoti kaltų, po internetinę erdvę pasklinda įtarimai ir apkalbos, ir pati visuomenė tada ima elgtis kaip kaltintoja.

matrioškai Juozapui

gal išsivemk kur nors kitur. Kam terši bendrą erdvę savuoju dvokiančiu turiniu?

sąsajos su KGB - moralinės

pvz, toks darbietis gapšys – irgi jaunas, bet elgsena – tipinė kgbistinė.
taip kad blogis yra amžinas – ir blogiečiai gimsta vis nauji ir nauji ir įtraukiami senų vilkų į tas pačias blogas struktūras.

dar viena nauja šluota

Panevėžio vyskupas Virbalas pakeis arkivyskupą Tamkevičių.
Tai labai gera žinia katalikams.

to sąsajos...

joo.. yra
toks mąstymo tipas…

Juozapas--- Jos Kselencijos pažui/freilinai 18:52

Oi, oi kiek tulžies išsunkei tamstele. Sėdžiu ir šypsausi. Ant mazolio užlipau mažulkai? Gerai, demagoge-rėksny. Pasakyk – kuo, kodėl Juozapas yra matrioška? Argumentų turi? Gal žinai, turi kokių faktų, jog Juozapas partškoloje mokėsi/dėstė, gal gali atvesti liudininkų pasakysiančių, kad Juozapas važinęjo burokevičiaus tanku, gal mano vardas rusiškas ar mano akys mongoliškos -kuo Juozapas yra matrioškinis? Aš kažkieno marionetė? Aš nuolat transliuoju meilę ruskijai? Pacituok asilo kavalke. Gali pacituoti iš juozapiados ką nors tokio, nuo ko tavo epitetas priliptų man kaip vantos lapas prie subinės? Nieko tu neturi, nieko tu negali, ubage. Tu tik bukai šūkalioti sugebi iš savo pribezdėto plyšio. Kaip darželinukai smėlio dėžėje be argumentų prasivardžiuoti. Vaikiški bajeriukai. Kas tau nepatinka? Kad nemyliu tavo rusiško fasono Matrioškės? Bet tau… Skaityti daugiau »

pilietis

Na ir bukagalviai cia renkasi, neitiketina… Ligotom galvom ir karstom sirdim… Tokie apgailetini cekistu (tu, kur saltu protu ir karstom sirdim) parodijos. Nors kitokie, bet tos pacios veisles. Kuri, kol neisnaikinta ugnimi, parazituoja…

Nulis

Ech…tuscios kalbos. Netikiu.

Meilučiui

Tai ir ankščiau prokurorai netylėjo, aiškino pvz: užspringo švendre,numirė savo mirtimi ir numetė ginklą iš kurio nušovė du žmones,sysiojo per langą ir iškrito,irttttttttttt Na ir kas iš to ponas Meiluti?

s.m. "pilieciui"

ciuozk i delpinarijuma, ikalk penktadieninio alaus savo kreditineje gipskartonkeje, lytuvysai, isijunk sporto kanala – Balbieriskio komanda su Taurage kase losia, paprasyk uosvienes rytojui cepelinu su spirgais…
– – –
O kas link zmoniu, Dievo kuriniu, naikinimo ugnimi, tai tau, susnai, net jeigu esi sisteminis raudonuju ciuckis NEDUOTA IR NELEMTA TA DARYTI.
Amen.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top