Nauji Lenkijos politiniai kaliniai – įspėjimas mums visiems

Lenkijos patriotinė stovykla turi būti sunaikinta – toks yra naujosios vyriausybės tikslas, rašo konservatyvaus žurnalo Sieci redaktorius Jacekas Karnovskis (Jacek Karnowski)

Kai pasirodė žinia apie parlamento narių Mariušo Kaminskio (Mariusz Kamiński) ir Maciejaus Vasiko (Maciej Wąsik), kovos su korupcija didvyrių, suėmimą, vienas draugas atsiuntė man žinutę: „Sveiki atvykę į Baltarusiją“.

Jis teisus

Lenkijoje užgimė tikras režimas. Dirbtinai sukurti „teisiniai argumentai“ dabar naudojami brutaliai demonstruojant valdžią. Abu parlamento nariai, Kaminskis ir Vasikas, buvo suimti nepaisant Konstitucinio Tribunolo ir Aukščiausiojo Teismo nutarimų ir nežiūrint to, kad prezidentas jiems suteikė malonę.

Jie buvo sulaikyti ne bet kur, o policijai įsiveržus į valstybės vadovo rezidenciją. Be jo sutikimo, griaunant jo autoritetą ir metant šešėlį prezidento saugumui.

Jie buvo suimti neišsakytu, bet aiškiu kovos su korupcija nekenčiančių žmonių pageidavimu. Neapsigaukime dėl besišypsančio parlamento pirmininko Šimono Holovnios (Szymon Hołownia) veido. Jis yra juokdarys. Už jo stovi kiti žmonės – žmonės, su kuriais niekas iš mūsų nenorėtų bendrauti.

Kaminskis ir Vasikas buvo suimti siekiant įbauginti visą tautą. Manyta, kad turėtume bijoti. Manyta, kad lenkai turėtų bijoti. Manyta, kad jie turėtų nulenkti galvas. Kad jie turėtų pasitraukti į privatumą. O tada vyriausybė įkalins daugiau Įstatymo ir teisingumo (PiS) partijos politikų, visuomenės veikėjų, gal net žurnalistų. Tai prieš nieką nesustos.

Lenkų patriotinė stovykla turi būti sunaikinta, toks yra šios naujos vyriausybės tikslas, kad ji niekada nebeatsikurtų.

Jiems nepasiseks.

Vyriausybė į dirvą pasėjo užnuodytas sėklas. Ji padarė didelę klaidą.

Mariušas Kaminskis ir Maciejus Vasikas yra pirmieji politiniai kaliniai per 34 metus. Jie yra didvyriai. Lenkija jų nepamirš. Ši šalis jų atžvilgiu reikalaus teisingumo.

Šaltinis: Remix News

4.3 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top