Naujojoje Pfizer korporacijos valdyboje posėdžiaus buvusi Facebook direktorė

Dr. Susan Desmond-Hellmann – Pfizer korporacijos direktorių tarybos narė – anksčiau ėjo socialinės žiniasklaidos milžinės „Facebook“ vadovaujančios nepriklausomos direktorės pareigas. Svetainėje nuolat cenzūruojami įrašai, susiję su COVID-19 vakcinomis, o Pfizer sulaukia paramos ir iš kitų didžiųjų medijų korporacijų.

Hellmann buvo paskirta į socialinės žiniasklaidos platformos valdybą 2013 m. kovo mėn. ir ėjo jos vadovaujančios nepriklausomos direktorės pareigas nuo 2015 m. birželio mėn. iki 2019 m. spalio 30 d., prieš pat pranešimą apie pirmąjį COVID-19 atvejį.

Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas ir vyriausiasis veiklos vadovas, reaguodamas į jos pasitraukimą sakė: „Sue šešerius metus valdyboje buvo nuostabus ir mąslus balsas, ir aš asmeniškai esu jai dėkingas už viską, ką ji padarė šios įmonės labui“.

„Aš tebevertinu teigiamai Facebook‘ą ir misiją suteikti žmonėms galios kurti bendruomenę bei suartinti pasaulį. Facebook‘o akcininkai reikalauja, kad direktorių valdyba būtų visapusiškai įsitraukusi ir pasiryžusi spręsti svarbiausias problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria Facebook“, – paaiškino Hellmann, kalbėdama apie savo, kaip Billo ir Melindos Geitsų fondo generalinės direktorės, vaidmenį.

„Deja, didėjantys reikalavimai, keliami mano generalinio direktoriaus vaidmeniui, mano išplėstinės šeimos ir mano pačios sveikatai nebeleidžia skirti pakankamai laiko ir energijos, reikalingos tinkamai aptarnauti Facebook ir jo akcininkus“, – pridūrė ji viešame pareiškime, nežiūrint to, kad 2020 m. prisijungė prie Pfizers valdybos.

Hellmann kadencijos Pfizer valdyboje metu, Facebook pradėjo kampanijas, skirtas COVID-19 vakcinų skeptikų cenzūravimui, nes nutekinti vidiniai įmonės dokumentai atskleidžia algoritmus, kuriais siekiama „drastiškai sumažinti komentarų poveikį vartotojų dvejonėms dėl vakcinacijos“.

15 puslapių dokumente, pavadintame „Dvejonių dėl vakcinos komentarų nuvertinimas“, apibendrinamas jo tikslas: „šių komentarų matomumo mažinimas yra dar viena reikšminga galimybė mums pašalinti kliūtis skiepijimui, su kuriomis gali susidurti platformos naudotojai.

Potencialiai sukeldama dar vieną interesų konfliktą, Hellmann taip pat dalyvauja prezidento Joe Bideno patarėjų mokslo ir technologijų klausimais taryboje , kurią Baltieji rūmai apibūdina kaip „vienintelę išorinių patarėjų organizaciją, atsakingą už mokslo, technologijų ir inovacijų politikos rekomendacijas Prezidentui“.

Šaltinis: thenationalpulse.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top