0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deivis

Homoseksualizmas yra iškrypimas.

Iškrypimas?

Pagal Lietuvių Kalbos Terminų Žodyną iškrypimas krypìmas. →. krypti: 1. Sienos krypìmas į šoną. 2. Laivo krypìmas iš tiesumos. atkrypìmas. →. atkrypti 1. iškrypìmas. →. iškrypti: 1. Stuburkaulio iškrypimas. Ir jis. kaip begalėdamas gydė tą rašomąją kalbą, tiesino jos iškrypimus. 2. Tatai yra iškrypimas iš paprastosios gyvenimo vagos. nukrypìmas. →. nukrypti: 1. Magnetinės adatos nukrypimas. Dieninis paralaksas pasireiškia regimuoju dangaus kūnų nukrypimu nuo tokių apskaičiuotųjų geocentrinių padėčių. 2. Nors prekės ir gali būti parduodamos nuo jų verčių nukrypstančiomis kainomis, bet toks nukrypimas yra prekių kainų dėsnio pažeidimas. Nukrypimas yra klaidos pradžia. Kaip poezijoje, taip ir prozoje Jovaras labai gausiai vartoja alegorines priemones, lyrinius nukrypimus. Tirpaluose gali pasireikšti ir tam tikrų nukrypimų nuo bendrųjų dėsnių. pakrypìmas. →. pakrypti 1: Žemės ašigaliams… Skaityti daugiau »

Iškrypimas?

Kai tiesa sumaišoma su ne tiesa. Štai Jėzus Poncijui Pilotui sako: „Jei nori turėti ramybę – sieki teisybės”. O Pilotas atsako: „O kas yra tiesa?”

Rasa

Tikėtis normalaus gyvenimo šiomis sąlygomis – kvailumo ženklas. Gyventi nekreipiant dėmesio į vykdomus veiksmus politikoje – nusikaltimas. Tik aktyvus ir nuolatinis priešinimas – išsigelbėjimas. Skaitykite, kad gyvenate 1940-1941, tik plakatai kiti.

tarp kitko Rasai

Kita išeitis -tiik tylėti, nes net baimė pasakyti netinkamą, kvailą ar emocingą žodį turi savo kainą vaistinėse, kur farmacininkai džiaugiasi iųaygusiais raminamųjų kiekiais. Tarp kitko jau seniai darbovietėse savicenzūra tiesiog proporcinga viršininko pažiūroms.

iškrypimas3 ?

pats blogiausias dalykas kai melas sumaišomas su tiesa ir tai pateikiama kaip neginčijama dogma.Tada sunkiausia susigaudyti, nors principas papratas: jeigu į sviestą idėsime truputi šūdo tai jau ir bus šūdas ,arba jei į šūdą idėsime daug sviesto vistiek tai bus šūdas.

sveiki komunistai, pederastai, kgbistai, pedofilai

geros Jums dienos ir riebių otkatų !!

stasys

Kažkoks kriuktelejimas , gal autoriui suskaudo pilvą ? Replikos mėtomos čia gali tik atstumti skaitytoją .

Ramiros

Na, jau niekaip negalim tavys iš čia išstumti, sėdi čionai, užsispyręs, kaip ožys, ir bliauni, kaip koks pedofilas, juk mes matom, kurioje pusėje esi, nes kankina patį kovojantys prieš pedofilus, kaip koks košmaras. Nesuprantu, kokio velnio čia budi ir visur savo trigrąšį kaišioji ir vis skleidi neigiamą energiją, kuri, be abejo į patį sugrįžta. Negi nedašunta tamstelei, kad čia nepageidaujamas, o tai reiškia, kad esi su problemomis …

Cha >>>

„nepageidaujamas”, bet … toks darbas, pinigus matyt moka.

stasys

Ramiros ..autorius kraipo mintį , vietoj to kad ja suformuluotų tiksliai pateikia čia tuos ‘šaltibarščius’ . Kaip ir ‘garliaviniai’ plauna žmonėms protus apsieidamas be muilo . Į klausimą tavo : Tiesoms reikia stasio , kiek gi tau reiks kartoti ? Aš kaip zaibolaidis .. nieko įpatingo ,dratos gabalas , bet va kartais labai naudingas .

bronius

Tai čia už herojiną (nedidelį kiekį) bauda bus 20 EUR, o jei pakartotinai įžeisi kokią „pažeidžiamą grupę” tai bauda bus iki 3000 EUR. Tai 150 kartų ir gaunas. Aišku, įstatymo projektas labai neapibrėžtas, bet žinant tų šalių, iš kurių ateina šios idėjos, patirtį, tai aišku, apie ką nebebus galima kalbėti. Faktiškai stasys galės tuos, kurie kalbės „ne taip” apie Garliavą, galės skųsti. Bet gal stasys nepasiduos pagundai ir palaikys laisvą žodį bei laisvą diskusiją?

Kis

vienas labai „garbingas „zmogeliukas nenugirde Lietuvos,nors nelaimiu uzteko,nes tos kartos vaikucius vos spejo traukioti is suliniu,na narkotikai suveiks po 5 metu,tai bus didziule tautos tragedija,gales tada daugintis visi kas tik netingi.Man baisu,daug esu bendraves su tais ,kurie pelnosi is tautos tragedijos.Kaip galima tokiems paslemekams leisti viduri baltos dienos nusikalsti.Kodel nesumazinus bausmiu dydziu,sakykim kaip gejus pavadinus pedikais.Juk atrysus rankas dileriams ir narkobaronams bus rojus?Tie kurie stumia tokiusistatymus reikia bausti uz narkotiku populiarinima tarp jaunimo,tai pilna zmogaus degradacija!

stasys

..oij negundykite broniau . Pats matote kokios diskusijos su tais ‘garliavinis’ .

Kartoju ir kartosiu

Stasy, eik mokytis rašto.

O kaip kitaip?..

Kažkas iš Lietuvos valdžios labai myli kremlinį putinėlį – kopijuoja tuos pačius metodus laisvam žodžiui ir valdžios kritikai užgniaužti. ” Teisingą mąstymą” visuomenėje užtikrins tik
griežtomis represijomis. Praeitą kartą NEPRIKLAUSOMYBĖ tęsėsi 20 metų, dabar gi – jau 30 metų. Gal pakanka, dasigyvenom, a ne?..

ah1

na kas dar netikite kad laisvė tai bardakas?

ah1

mordoro kalba pliupti baigei?

štaziui

stasele, tavo angos pernelyg atsivėrė. Aišku, klabame ne apie 30 norveginių.

ah1

> 2021-03-16 18:52, neapsimetinėk ah1. Dievas neatleidžia vienintelės nuodėmės nuodėmės TIESAI. Dievas yra dvasia, o dvasia yra tiesa, kas neturi tiesos, tas neturi dvasios, kas neturi dvasios tas neturi dievo.

stasys

ah1 .. Tomas Baranauskas matyt juokiasi pilvą susiemes . Jo paprasta minties ‘kliurka’ tamstas privertė imtis katalikų teologijos studijų .

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top