Nebereikalingi…, arba Savųjų spąstuose

Teroristai Donbase šaudo saviškius, nusprendusius sudėti ginklus

15min.lt | 2014 m. birželio 26 d.

Ukrainos vidaus reikalų ministerija skelbia, kad dalis teroristų šalies rytuose yra pasiruošę sudėti ginklus, tačiau teroristai sušaudo už tokius bandymus, praneša unian.net.

Apie tai informavo Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Zorianas Škiriakas spaudos konferencijos Kijeve metu.
 
„Yra informacijos, kad dalis kovotojų pasiruošę sudėti ginklus. Yra informacijos, kad teroristinių grupuočių vadovai, grasindami mirtimi, bando užkirsti tam kelią“, – sakė jis.
 
Z.Škiriakas taip pat pranešė, kad turima informacijos apie tai, jog keli teroristai už tokius bandymus sudėti ginklus buvo sušaudyti.

Ketvirtadienį Ukrainos saugumo tarnyba informavo ir apie tai, kad Rusijos pasieniečiai apšaudė teroristų automobilį, kuris grįžo iš Ukrainos atgal į Rusiją. Pranešama, kad šio apšaudymo metu žuvo visi automobiliu važiavę teroristai. 

15min.lt

* * *

Grįžtančius į tėvynę rusų smogikus sušaudė savi pasieniečiai

uainfo.org | livejournal.com | 2014 m. birželio 25 d.

Iš tinklaraštyje livejournal.com paskelbto interneto vartotojo zloy_odessit pranešimo:

Sverdlovsko rajone, netoli pasienio esančioje neutralioje teritorijoje birželio 25 dienos naktį buvo sušaudytas mikroautobusas „Gazel“ su jame buvusiu vairuotoju ir keleiviais. Pasak liudytojų, automobilyje buvo Rusijos Federacijos piliečiai, separatistų pusėje dalyvavę karo veiksmuose Ukrainos teritorijoje.

Anksčiau jie mėgino prasiveržti į tėvynę kariniais sunkvežimiais, tačiau rusų pasieniečių buvo sustabdyti. Į RF teritoriją antrąsyk bandžiusius patekti smogikus Rusijos pasieniečiai sušaudė. Šiuo metu nėra žinoma, ar kas nors išgyveno iš mikroautobuse buvusių žmonių.

Pasak Provaljės kaimo gyventojų, šalia tragedijos vietos šiuo metu yra nemažai sušaudytų automašinų.

Iš visko sprendžiant, Putinas iš tiesų nutarė atsikratyti nereikalingų padugnių, išvalyti vietos alkoholikų gretas. Ir dabar tuos, kurių antiteroristinės operacijos metu „nenukepė“ Ukrainos Ginkluotosios pajėgos, prie sienos „nukepa“ savi „broliai“, o tai negali nedžiuginti – visi bus nubausti.

Trikdo tik viena mintis: kai susivoks, jog kelio atgal nėra, ar nepradės veikti gyvuliškas savisaugos instinktas ir ar mes nesusilauksim nedidelės armijos pasmerktų maniakų, jau ir šiaip įpratusių prisidengti taikiais gyventojais ir apšaudyti vaikų žaidimų aikšteles. Net baisu pagalvoti, ko šie pasmerktieji gali griebtis užspeisti, iš nevilties.

uainfo.org, zloy-odessit.livejournal.com

Iš rusų kalbos vertė Jeronimas Prūsas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top