Nemokamos morkos Pagėgiuose sumažino socialinę atskirtį – graužkite su šypsena

meslaisvi.lt

Prieš Kalėdas Pagėgių ir ne tik gyventojai turėjo progos sutaupyti. Kas galėjo pagalvoti, vos spėję pagėgiškiams išdalinti ūkininko iš Pasvalio morkas, Pagėgių socialinių paslaugų centras pagėgiškius vėl užvertė morkomis.

Gruodžio 22 d. 15 kg. šių daržovių galėjo gauti kiekvienas žmogus, užsukęs į centrą. Atvykę pasiimti nemokamų morkų, gyventojai buvo nustebinti – jie papildomai gavo dar ir kopūsto galvą. Rusijai atsisakius priimti daržoves iš Lietuvos, šių gėrybių lieka vis pas daugiau ūkininkų. Šį kartą savo pertekliniu derliumi dalinosi ūkininkas iš Kėdainių rajono, Vidmantas Girdzijauskas. Pagėgių socialinių paslaugų centras atlieka tik tarpininkavimo paslaugą, todėl kažką daugiau centro darbuotoja komentuoti atsisakė.

Šie metai ypač gausūs „nemokamomis“ dovanėlėmis. Prieš keletą dienų Pagėgių senjorai gavo dovanų iš Antano Guogos. Europarlamentaras į lauknešėlį supakavo makaronus, ryžius, miltus grikius, butelį aliejaus, kečiupą ir dėžutę konservų. Lošimo namų tinklo savininkas dalį savo didžiulio pelno nusprendė atiduoti pensininkams, nes turbūt žino, kad jo geriausi klientai, t.y. lošėjai, nemažą dalį pinigų atima būtent iš savo senyvų tėvų. Kiek dar nelaimių atneša altruistu save vadinantis verslas, žino tik artimieji, kurių giminaičiai pakliuvo į lošimo verslo pinkles.

Valstybės ekonominė gerovė atsispindi nuo šioje valstybėje vykdomų paramos akcijų, o tokių Lietuvoje kol kas apstu – tai įrodo, kad ir po 25-erių nepriklausomybės metų vis dar gyvename skurdo šalyje. Prisisteigė įvairiausių labdaros ir paramos fondų, kurių lėšos dažniausiai būna neteisėtu būdu gauti pinigai, dažniausiai – už išvogtą valstybės turtą arba įgyti kontrabandos keliu. Socialinė atskirtis Lietuvoje ir toliau didėja ir tie, kurie ją didina bando, visokiomis priemonėmis tą maskuoti, tačiau kaip ilgai jiems tą pavyks daryti, ypač kai yra meslaisvi?

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tai labai komunistiška

jei komunistas iš tavęs pavogs 1000, tai 10 litų būtinai gražins – kad sakytum ačiū

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top