Nepalaužiamoji premjerė pripažino: „Brexit“ gali baigtis blogai

tiesa.com

Ketvirtadienį Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May viešai pareiškė, kad derybos dėl šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungai gali neigiamai paveikti ekonomiką ir bendrą gerovę.

Visada akcentavusi, kad pasitraukimas iš ES britams atneš tik teigiamas permainas, Th. May prabilo kitaip. Po apsilankymo karalienės rūmuose politikė perskaitė savo pranešimą gausiai žiniasklaidos atstovų armijai.

Pasak JK vadovės, „Brexit“ deryboms susiklosčius pagal mažiausiai pozityvų scenarijų, šalies ekonominis saugumas ir gerovė atsidurs rizikingoje situacijoje, o tai pajus kiekvienas gyventojas.

„Derybos yra galimybė mums, bet jeigu jos nesibaigs gerai, pasekmės bus rimtos“, – sakė vyriausybės vadovė.

Tiesa, dėl to Th. May kaltino ES politikus, kurie neva nenori tartis su britais ir specialiai bandys pakreipti derybas taip, kad jos baigtųsi nesėkme.

Ji taip pat pridūrė, kad tik jos vadovaujama vyriausybė sugebės atsilaikyti prieš Europos Sąjungos spaudimą būsimosiose derybose ir agitavo išankstiniuose parlamento rinkimuose balsuoti už konservatorius, nes, jos teigimu, valdžios atidavimas leiboristams tik dar labiau pablogintų situaciją ir sukeltų chaosą.

Ligšiol Th. May neabejojo, kad derybose britai pasieks tik jų šaliai naudingą susitarimą, o šią savaitę pareiškė galinti parodyti ES politikams, kokia gali būti nepalaužiama.

Derybose dėl „Brexit“ Th.May apkaltinta arogancija ir neišmanymu

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top