„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbį su Nida Vasiliauskaite apie protesto reiškinius ir Lietuvos valdžios, viešųjų intelektualų, žiniasklaidos požiūrį į pilietines akcijas – tai, kad laikytina „žmonių balsu“.

Kalbėtasi šiomis temomis:
– protesto reiškinys;
– demokratija ir pilietinė visuomenė;
– pilietinės akcijos ir konstitucinės teisės;
– kaip reikia prižiūrėti valdžią? Ar tai įmanoma?
– radikalai;
– kiek žmogaus individualus gyvenimas yra asmens reikalas?
– asmeninės teisės, genderis ir partnerystė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tiek

teisingai sakoma :”negirk dienos be vakaro” . Pradžiai pritariu ,o pabaigoj,kur apie iškrypėlius – deja,turiu savo nuomonę.

gerbiu

Nu protinga moteris.lyg ir viskas gerai.

Daug kam pritariu,

bet kur kalbama apie tradiciją ir apie vaikus, visiškai ne. Vaikai nebūtinai yra opozicionieriai savo tėvų šeimai. O jeigu tokie yra, tai tai šeimai kažkas negerai. Visa bėda, kad iki galo tą suprantame tik tada, kai mums sukanka kokie 40. Arba išvis nesuprantame. Homoseksualų didžioji bėda ir yra ta, kad jie suabsoliutina savo pačių norus ir simpatijas ir visiškai negalvoja apie kitą, ypač silpnesnį. Tai ypatinga egoizmo forma. ,,Aš noriu mielo leliuko, ir nebandykit trukdyti man jį įsigyti”. Bet tie leliukai auga ir patys gali tapti tos savo ,,šeimos” opozicionieriais, ir daug aršesniais negu būtų tradicinėje šeimoje. Ir vargu, ar jiems tai išeitų į gera. Gal taip visą gyvenimą ir liktų maištaujančiais paaugliais, nežinančiais į ką atsiremti ir kokį save… Skaityti daugiau »

America Matters (Brighteon)

IF THIS VIDEO DOES NOT BRING AMERICANS TOGETHER, Nothing will. „COMMUNIST TAKEOVER OF THE UNITES STATES”
https://www.brighteon.com/62f36022-a096-40b2-9f0c-62bf31b3fe23

Vigilent Citizen Brighteon)

Liudininkas Dr. Richard Day 1969 metais apie Naujosios Pasaulio Tvarkos planą(„The New Order Of Barbarians”) – mikročipavimas, visuomenė be grynųjų pinigų, stovyklos…
https://www.brighteon.com/46a2713b-de6f-4d4b-b5e0-11d600e4d8a6

Jules

Niurnbergas mus sugrąžino Barbarijon. Avansas 1945 metų baigėsi – pradedame mokėti algą Europos pavergėjams (Troikei arba Bankui, jei tiksliau).

respect

taikli ir teisinga musu politiniu realiju apzvalga.
filosofe Nida Vasiliauskaite galima jau drasaiai laikyti gerausia Lietuvos politologe.

Hmm..

jei istatymas „geras” visuomenes klausti nereikia!
ir taip teigia CEU aukletinis, Open society atstovas V.Raskevicius?..
argi Hitleris su Stalinu ne panasiai mane, kad ju istatymai „geri” ir visuomenei telieka nuolankiai paklusti?..
kaip pakluso ir to nesigaili, zydu turtu atemime dalyvaves jaunasis hitlerjungenas, veliau KGB vado Andropovo „perestroikos” Vakarams vykdytjas, savo tinklu apraizges Rytu Europa ir JAV, diktuojantis istatymus EP?https://jewishbusinessnews.com/2020/09/09/why-are-jews-joining-george-soros-attacks/

Agnė

Labai dėkoju už laidą, abiems.

elfe

na, taip lakoniskai, graziai ir tiksliai nusviete tai ka jauciam, bet nemokam issakyt – visa ta musu ir ne musu politine kultura, jog belieka pasakyt ACIU, ir toliau mus sviesk Nida.

ah1

kai boba vaikosi mamantą židinys užgęsta, namai šalti, vaikai be galvų… arba seniai dviratis išrastas, o kai aitės, ytės neturėdamos paraktinės patirties pradeda pilosofuoti ir valdyti valstybę tai gaunasi šiandiena. Kaip *ūdas tašėj.

Vigilent Citizen (Brighteon)

Žmogaus balsas (rusų variantas):
Rusijoj neaptarnavo žmonos, nes ji buvo be kaukės:
https://www.brighteon.com/3b1b2406-d4bb-44fc-b406-e5fe4da2b536

Jūratė

Pabaigoje labai kerta per ausis apie fikcija. Tai yra geriausia, sveikiausia, kai vaikas auga tarp savo tėvų. Tai nėra fikcija. Tai svarbu ne dėl to, kad žinotų, kas turi plauti indus (Tai iš tikrųjų nesvarbu). Vyro ir moters santykiai apima daugiau dalyku, turi gylesnį turinį negu minėjo Nida Vasiliauskaitė. Bendrauti, matyti, visapusiškai patirti abu tėvus-tai yra vaiko teisė. Jei jos neteko, tai bent jau reikėtų palikti teisę į tai, kas artimiau pagal prigimtį. Iš pagarbos tam vaikui. Jei kažkas užaugo neįprastoje šeimoje, be kokio tėvo ar abiejų, nėra pavyzdys apie tai kas geriausia. Tai tik išeitis kritiškoje situacijoje. Netgi , jei tokių atvejų gausu aplinkui. Vis tiek svarbu išlaikyti prieš akis, kas būtų geriausia kiekvienam vaikui.

netikėta

nusišnekėta į markso lankas, nepatiko.

dalyvis >-- 21:38

Pvz?

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top