Neužmiršim, nesitrauksim: pilietinio meno akcija birželio 17-ąją, 12 val. S. Daukanto aikštėje

Šį trečiadienį, birželio 17-ąją, 12 valandą, Simono Daukanto aikštėje Vilniuje laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai paminės pirmąjį nepriklausomybės metais valdžios surengtą masinio smurto aktą prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius piliečius.

Prieš trejetą metų įvykdytas Garliavos antpuolis pamynė pilietinio bendrabūvio principus ir moralinę visuomenės sutartį.

Respublikos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė, Liudvikas Narcizas Rasimas bei žinomi žmogaus teisių gynėjai įvertino Garliavos šturmą kaip šiurkštų pasikėsinimą į konstitucinę šalies santvarką. Įsidėmėtina, kad per trejus metus nė vienas teisininkas, nė vienas valdžios pareigūnas net nemėgino šios Konstitucijos kūrėjų išvados paneigti, su ja ginčytis.

Garliavos smurto dieną – 2012-ųjų gegužės 17-ąją – Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė visuomenei, kad „prievarta prieš vaiką negalima“, ir paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo tos dienos praėjo daugiau nei treji metai. Deja, prezidentei atsakingos institucijos per tiek laiko nieko neištyrė. Prezidentei atkakliai tylint, prokurorai ir teisėjai oficialiai neigia net patį smurto faktą, o nuo valdžios smurto ir ritualinio sadizmo nukentėjusiems piliečiams iškeltos politinės bylos iki šiol nagrinėjamos teismuose. Valdžios pareigūnų ir advokato Gintaro Černiausko smurtą patyrusi Garliavos mergaitė iki šiol laikoma „valstybės paslaptimi“. Jos seneliams, skirtingai nei Lietuvoje kalinamiems kriminaliniams nusikaltėliams, trejus metus neleidžiama pamatyti augintos vaikaitės.

Atsakydami į valdžios savivalę ir smurtą laisvi piliečiai 2012 metų gegužės 17 dieną Simono Daukanto aikštėje pradėjo nuolatinę „Tie-SOS!“ akciją. Penkis mėnesius – iki 2012-ųjų spalio 17-osios – ji vyko kasdien, vėliau – kiekvienos savaitės ketvirtadienį, šiuo metu tęsiama kiekvieno mėnesio 17-ąją.

Šio trečiadienio pilietinio meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ bus pasisakoma prieš valdžios melą ir savivalę, ginamos vaiko teisės ir žmogaus orumas, Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, tiesa ir teisingumas.

Kviečiami visi neabejingi, tiesą ir laisvę branginantys piliečiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
55 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šv.Marija -melskis už mus

Šv.Marija, Dievo Motina – melskis už pedofilų aukas ir žmones, kurie nori TIESOS
———-
(nes ateistė komunistė polikarpovna ir komunistinė vyriausybė tikrai nepadės)

Sakoma

Dievas padės jeigu patys sau padėsime. Kai susirenka apie 50 piliečių yra tuščias darbas. Kai susirinks šioje aikštėje bent 50 tūkstančių duos naudą. Betš Lietuvos runkeliams tai neįdomu. Geriau pasėdės prie teliko negu pakels užpakalį ir nueis į Daukanto aikštę.

užtenka ir 10

užtenka ir 10 ŽMONIŲ,
kad parodyti: Lietuvos teisėsauga ir prezidentūra – nusikaltėlių kgbistų pedofilų valdoma.

ACIU

Tiesos portalui ir zmonems ,kurie neabejingiir tauriom sirdim.

Europa valosi nuo pedofilijos maro

Anglijos teisesauga traukia dienos sviesa net 20-30 metu senumo ivykius. Aukos pradeda liudyti masiskai. Pedofilai teisiami net budami labai garbingo amziaus. Ateis toks metas ir i Lietuva. Mes nesitrauksim, neuzmirsim Garliavos pogromo ir teisesaugos issityciojimo is auku.

labai gerai,

kad palaikote Prezidentę jos šventame darbe pertvarkant teisėsaugą.

labaigerui

tai kad tikrai nepalaikome tavo matrioškos. nematome jos darbe jokio švetumo, net to „darbo” nematome.
tik darbo imitavimą ir piarinimąsi.
taip, teisėtvarką reikia pertvarkyti, bet tikrai nepuoselėjame iliuzijų, kad burokevičiaus pavaduotoja šį darbą padarys.
kol kas ponia tik dar labiau gilina problemą į postus skirdama vienas už kitą durnesnius, tamsesnius ir bevališkesnius.
jei taip įsivaizduoji pertvarką, tuomet žinoma – daug nuveikta.

Algis

būtina ateit !

KAŽIN

ar ne dėl Garliavos bylos „ištyrimo” Lietuvoje smarkiai daugėja pedofilijos atvejų?

Sekmes Neringai

Del N.Venckienes manau ji turi daug medziagos ir geda Lietuvos teisesaugai kreiptis I JAV teisesauga ,kad N.Venckiene-nusikaltele ,kaip ivardija Lietuvos teisesauga,kad grazintu I Lietuva .Gal reiketu kitaip pasakyti? N.Venckiene-nukentejusioji ,cia labiau tiktu…O kad metu metais testu grazinimas I Lietuva nusikalteliu ,-taip nebuna …Parodykit nors vieno prasymo kopija…Ir atsakyma is Amerikos ,kad toks prasymas gautas ir perziuresime ir tt .Pudrinat tautai akis … Tiesiog kuom mus ,kaip tauta laikote ? Priskiret avinu Bandai…

Valdžia aiškiai

susierzinusi,nori suskaldyti LS.Žino,kad ateinantys rinkimai bus valdžiai labai nemalonūs.

senam matrioškinui Juozapui

yra toks dėsnis: kai nori nematyti, tai užžisidengi rankomis akis ir nematai. Jei nepalaikote Prezidetės pastangų pertvarkyti teisėsaugą, tai aiškiai palaikote seną paulauskinę teisėsaugą. Juk nematėte ir tada, per referenūma „dėl žemės” pakištų Konstitucijos straipsnių keitimo. O juk dar vakar Artūras Paulauskas Vaišvilos, Tomkaus, Stoškaus, Balsio ir kitų „respublikonų” susirinkime atvirai prisipažino, kad tai jis nuleido iš viršaus tą referendūmą, nors jūs manėt, kad tai oho – jėga „iš apačios”. Mulkiai. Greičiausiai nematėst ir tada, kai Paulauskas tyrė kunigio Zdebskio, įkūrusio Tikėjimo laisvės gynimo komitetą, nužudymo bylą. Gerai, matyt ištyrė, nes kaip mat buvo pakeltas į Gen.Prokurorus ir juo išbuvo laabai ilgai. Įkūrė uždarą Jaunųjų prokurorų lygą ir pats ją globojo, kad nieks iš pašalies nepatektų į prokurorus jo neaprobuotas.… Skaityti daugiau »

oi, tuoj apsiverksiu

Iš Paulausko Prezidentė bando atimti pagrindinius jo žaisliukus – prokuratūrą ir slaptasias tarnybas? Oi, oi oi, tai jau tikrai. Tiek ilgai su jomis žaidė ir taip nuo to Lietuvai gera buvo… Juk ne šiap sau ir Lavrovas įtraukė jį greta Landsbergio į slaptąjį „juodąjį sąrašą , kurį išdavikai” iš EK „nutekino” visuomenei. Bet net tas nepadėjo įtikinti liaudies, kaip ir rusiškų laikrasčių įtikinėjimai, kad obuolys toli nuo obels nuriedėjo… , Oi oi oi, tai ką dar gaiima padaryti? Atimti Gynybos komitetą? Perimti interneto kontrolę, prisidengiant hakerių puldinėjimais ir kaip anais gerais laikais pasiautėti atiminėjant kompus? ? Gerai dar kad Paulauskas prisipažino, kad referendūmas neva „dėl žemės” buvo nuleistas iš viršaus tam, kad žmonės pasirašytų kartu ir ant jo siūlytų Konstitucijos… Skaityti daugiau »

gudi giria

Lietuvos valdzioje vyru neliko… vieni bambantys liurbiai… pana visus susodino ant
puoduko,sakes.Neterskit vyro vardo pasitraukit netikeliai ir uzleiskit
vietas tikriems Lietuviams,izdidiems Lietuvos vyrams.Niekas jusu nebaus
galima susitarti,tik palikit Lietuva vaikams ir anukams,anot
Deimanteles,jus zmones,ar ne zmones.

gudi giria

Vyruciai „respublikonai” jums patiems kelnes dega,nebezinote su kuom jas uzgesinti ir
pridengti.Cia kazkas is fantaziju pasaulio.Tie patys veidai kalba nesamones
simtus kartu ir tikisi jog zmones jais patikes.Vyruciai!kai kelnes sudegs
neuzmirskite prisidengti to kas galbut liks tik apsviles.Tauta ne avinu
banda kaip kad jus manote ir…atskiria kur rezisura norint pakenkti
Prezidentei o kur tikri faktai.Gal jus is Stankousinio klano????

Lietuva teismine valstybe

Zmones yra persekiojami,kuriami ksltinimsi ir straipsniai.Jug Skvernelis kuris dabar yra VRM organyzavo Kedziu uzpuolima o dabar budamas ministru gali net duoti isakyma saudyti uz tiesa kovojancius zmobes.Ir nera kam oasiskusti? Stazbure „jie”pasisodino Velnia.Kuris tiesos ieskanciu Lietuviu skundus atmeta net neskaites!BAISU!!!!

to 14:30

atsiknisk, idiote

Nūlis Pūsleikis

Balsuokit už mane! Visi. Būtinai. Nes moku skolintis. O išsilavinimas, knygos? O kam? Knygos iš viso nafig – naxrena koze bajan. Piratams knygos nerūpi. Pūslę kaip sočiau prikimšti rūpi, valdžia rūpi, pinigai rūpi. Ta prasme esu labai rūpestingas.

ačiū

Dar yra taurių žmonių, kuriems neišplauta atmintis.

Mįslė

Konservuota komunistė liberalų padaže. Kas tai yr?

Nepraustaburniui "Nūlis Pūsleikis"

Vėl pasirodė tas pats etatinis trolis, tad verta pakartoti Laputei Betai neseniai rašytą komentarą (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/povilas-urbsys.-naglio-puteikio-piratu-laivas-kelia-bures-panevezyje): „Štai kaip skaitytojai skiepijami prieš pakankamai argumentuotą (nuorodomis, dokumentais, faktais pagrįstą) Puteikio pažiūrų analizę ir kritiką (keletas pavyzdžių): Po šiuo Povilo Urbšio straipsniu komentare “Homoseksualumas Puteikiui – natūralu“ be jokio įžeidinėjimo nurodoma, kaip politikas (Puteikis) išties atsakė į vieno priešrinkiminio testo klausimus. Bet tuoj po kitu straipsniu šis komentaras įkeliamas jau su kita ir Naglį pravardžiuojančia antrašte “Pūleikis gal gėjus?” (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/diskusija-kuo-nesistemines-partijos-skiriasi-nuo-sisteminiu-koks-yra-komite). Kas tai, Beta, ne juodosios skiepų technologijos? Kaip vadintini tie, kurie taip negarbingai elgiasi, ir Jus, kuri viską sąmoningai suveliate tame pačiame komentare 2015-05-22 10:50? Arba: Kito – “NP už partnerystę – prieš Bažnyčią” – komentaro pavyzdys: Naglis Puteikis, kaip kandidatas į Prezidentus, taip… Skaityti daugiau »

pastaba

originalus komentaras kaip replika įkeltas po str. „Irena Vasinauskaitė. Geriausias Romualdo Ozolo atminimo įamžinimas – tęsti jo pradėtus darbus”.
Po visais kitais – puteikinio trolio copypaste ž iškraipymai.
21:36 komentare žemiau technologija aprašyta preciziškai tiksliai.
padėka autoriui.

Angelė Bylienė

Dar yra šiais laikais euruditų žmonių, kurie nepamiršta tokių baisių įvykių ir nesusitapatina su nusikaltėliais, kuriuos gina valstybė.

muitininkas

Cha ir vel daunu saujele me-sos reikalaus. Eikit, valkatos, dirbti, nes is piesimo kreidelemis amziaus seniai esat isauge

Diedukas

Nenustebsiu, jei šitoj akcijoj tuoj pradės aktyviai reikštis ponas Puteikis. Matysim kas yra kas Lietuvos sąraše…

ekspertuose

Straipsnis ,kiek Venckienei kaltinimu ,paskaitykite ir suprasite ,kaip viskas slykstu.Vienintele garbinga tai yra Venckiene,o ja padare nusikaltele.

Pro Patria a)

Vytauto Radžvilo atsakymas į „Lietuvos sąrašo“ Tarybos paskelbtą tekstą dėl LR prezidentės anonsuoto informacinio karo su Rusija: Atsakyme norisi atkreipti dėmesį į keletą dalykų, kuriuos, manyčiau, nepakenktų žinoti ir apmąstyti visiems „Tiesos judėjimo“ ir „Lietuvos sąrašo“ nariams — ir ne tik jiems – koks vis dėlto „Lietuvos sąrašo“, o ypač Tarybos, požiūris į nacionalinio saugumo reikalus? Ar LS Tarybai apskritai rūpi toks „mažmožis” kaip LR saugumas? O kalbant konkrečiai, teksto dėl LR prezidentės anonsuoto informacinio karo su Rusija trūkumai yra šie: a) Prezidentės biografija ir veikla neduoda jokio pagrindo ja žavėtis. Tačiau tokie kaip šis politiniai pareiškimai jokiomis aplinkybėmis negali būti paversti antipatijos konkrečiam asmeniui išraiška, tai yra, tapti priemone „įgelti”, o būtent šitoks noras prasimuša LS Tarybos pareiškime. Iš… Skaityti daugiau »

Pro Patria b)

Tai rodo kad ir Lenkijos konstitucijos ar Rusijos dienos šventimai Vilniuje, kurie yra atviros priešiškumo ir nelojalumo Lietuvai demonstracijos, netgi — savotiškos „išvaduotojų” sutikimo repeticijos. Tad mąstant apie šalies saugumą gal vertėtų reikalauti ir Lietuvoje pagaliau įtvirtinti visose demokratinėse šalyse veikiantį principą, kad mokyklose turi būti mokoma valstybine kalba kartu sudarant sąlygas kitataučiams moksleiviams išmokti savo kalbos ir išsaugoti kultūrinį tapatumą? Nejaugi neaišku, kad atgavus Nepriklausomybę ir po ketvirčio amžiaus šalyje tebeveikia „internacionalinis” LTSR mokyklos modelis, o nelietuviškose mokyklose tebedirba daug sovietinės-imperinės dvasios persmelktų mokytojų ir jų išugdytų mokinių, kurie tą dvasią reprodukuoja ir perduoda į FSB organizuojamas stovyklas savo noru besiveržiantiems mokiniams? Įdomu, kad „susirūpinusi” Lietuvos „informaciniu saugumu” JE nesiūlo įgyvendinti esminės krašto saugumą galinčios sustiprinti mokyklų reformos, kuri nebeleistų… Skaityti daugiau »

Pro Patria c)

d) Tokio pobūdžio pareiškimuose neleistina svarstomą klausimą pakeisti kitais, su juo nesusijusiais klausimais. Ką turi bendro su pagrindiniu tekste keliamu – informacinio karo – klausimu visa ši virtinė iš principų aktualių dalykų, kurie tačiau minimi visai netinkamame kontekste ir kelia įspūdį, kad pareiškimas rašytas „laisvų asociacijų” metodu, o turintis būti svarbiausias klausimas tėra dingstis pakartoti daugybę kartų išsakytus ir seniai žinomus reikalavimus (išskiriu kursyvu): „- siekiant visuomenės solidarumo atidėti Seimo nariams, teisėjams ir valstybės pareigūnams atlyginimus atkūrusio įstatymo veikimą tol, kol nebus per krizę sumažinti atlyginimai atkurti mokytojams, bibliotekininkams ir visoms kitoms kukliau gyvenančioms piliečių grupėms; – pagaliau išviešinti prieš keletą metų Lietuvos kontržvalgybos parengtų 12 analitinių pažymų, fiksavusių Rusijos specialiųjų tarnybų įtaką Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovams, politikams ir žiniasklaidai; –… Skaityti daugiau »

Pro Patria d)

Kalbant be užuolankų, šis reikalavimas verčia suabejoti, ar LS Tarybai apskritai rūpi toks „mažmožis” kaip LR saugumas. Net neužsiminta apie šitokio „atvėrimo” ribas. Ar tai reiškia, kad žiniasklaidos priemonės turi būti atvertos visiems antivalstybiniams gaivalams — taip pat dar neišmirusiems LKP/TSKP platformininkams ir jų reikalo tęsėjams? Tokia net ne keista, o pavojinga — nes atvirai antivalstybinė — nuostata tekste greičiausiai atsirado todėl, kad ir čia sąmoningai arba ne buvo pasiduota abstrakčias „žmogaus teises” absoliutinančiai ir viską dėl individo „saviraiškos” reikalaujančiai aukoti liberalistinei ideologijai. Dėl vienos iš šių teisių — nevaržomai reikšti savo nuomonę — siūloma nei daug nei mažai — paminti net gyvybiškiausius Lietuvos nacionalinio saugumo interesus. Absoliuti teisė reikšti bet kokias nuomones neabejotinai yra vienas absurdiškiausių ir pavojingiausių liberalizmo… Skaityti daugiau »

išradingi tie pedofilčikai

net Pro Patria pasitelkė, kad apjuodinti violetinius kedofilus 🙂
Minsko KGB mokykla ir Aukštoji Vilniaus partinė mokykla.

Tiesos judėjimui

Ko jūs čia vis tą Puteikį minite? Gal geriau savimi, t.y. Tiesos judėjimo reiklais užsiimkite? Gal pagaliau pasirūpinkite, kad patys nebūtumėte į jį panašūs ir kad patys nevirstumėte sekta? Puteikio piratų šutvė, tai iš pakampių surinkta publika. Ji tik plėšikavimo žygiui, daugiau niekam kitam nelabai yra ir tinkama. Visokie idėjiniai nepritapėliai, kitų partijų atplaišos , irstančių politinių lavonų skarmalai, kažkokiu stebuklu vis dar turintys sąsajas su su periferiniu verslu. Pastaroji aplinkybė daug ką pasako tarp eilučių. Ir visos šios aplinkybės tiesiog garantuoja piratų pralaimėjimą. Bet kol Tiesos judėjimas užsiima Puteikio kritika, o savo idėjų transliavimu, tai jis pats nejučia virsta sekta ir štai dėl ko: jūsų idėja be finansinio palaikymo verta tik tiek, kiek ji plačiai ištransliuojama aktyviai visuomenei. Tos… Skaityti daugiau »

< Tiesos judėjimui

Labai tiksli ir teisinga pastaba. O kas ką be pletkų komentaruose girdėjo apie LS po savivaldos rinkimų? Jokios patikimos informacijos, jokios refleksijos nei savo pačios, nei politinių įvykių atžvilgiu. Viešojoj erdvėj tokio LS tarytum ir nėra. Fantomas, fikcija – ne daugiau. Kiek pamenu, kai LS pasirodė, tikslai buvo labai ambicingi, nutaikyti į visuomeninio veikimo suaktyvinimą. Nieko nematau, kad kas nors ta linkme būtų daroma, neskaitant liguistų Puteikio klejonių. Baranausko “Anykščių šilelis” – ne kitaip – tik tokia asociacija man lenda į galvą.

P.Urbšio interviu portale panskliautas.lt

P.Urbšio interviu portale panskliautas.lt http://panskliautas.lt/p-urbsys-zmonems-nusibodo-politiku-rietenos – Seimo narys Naglis Puteikis skelbia, kad buria piratus – naują politinę jėgą. Kaip Jūs vertinate Naglio Puteikio piratų vėliavos kėlimą? – Norėčiau savotiškai paagituoti dar neapsisprendusius Naglio Puteikio gerbėjus stoti į jo buriamas piratų gretas. G.Umbrasienė viename naujienų portale patvirtino, jog šiuo metu Panevėžyje, kaip ir kitose šalies vietose, vyksta N.Puteikio koalicijos steigimo procesas, į kurį yra pakviesti ir buvę Panevėžio „valstiečiai“. „Manome, kad jau rugsėjį judėjimas bus suformuotas ir panašu, jog Panevėžyje atsiras dar viena stipri politinė jėga“, – pabrėžė G.Umbrasienė. N.Puteikis savo ruožtu pareiškė: „Renkame piratų komandą ir ketiname imti Seimą. Pirmiausia iš įvairių uostų – savivaldybių – ketiname surinkti nusivylusius jūrininkus, suburti komandą ir imti valdžią į savo rankas“. Jo manymu,… Skaityti daugiau »

Ar opozicinė veikla yra tik žaidimas, nes ji virst

Ištrauka iš Vytauto Radžvilo atlikto opozicijos būklės tyrimo: „Ar opozicinė veikla yra tik žaidimas, nes ji virsta ištisa grynai simbolinių akcijų grandine? Ne vienerius metus stebint slogų ir, svarbiausia, nesikeičiantį opozicijos veiklos vaizdą lengvai pastebimas vis tas pats, monotoniškai besikartojantis šios veiklos ciklas. Sąstingio ir vegetavimo tarpsnį, kai vyksta retos ir bejėgiškos pasipriešinimo akcijos, prieš eilinius rinkimus keičia pagyvėjimo ir sukrutimo laikotarpis, kai prasideda karštligiška, tuščių vilčių varoma veikla, o po eilinės nesėkmės ir ją lydinčio nusivylimo grįžtama į pradinę apatijos ir imituojamo aktyvumo būklę. Tai tęsiasi jau kelinti metai, o jokio mėginimo valingai ištrūkti iš šios aklavietės nematyti. Ir tai stebina. Kad ir kaip žiauriai tai skambėtų, tenka rėžti iš peties ir pasakyti: net daugelis gyvūnų sugeba prisitaikyti prie… Skaityti daugiau »

Pro Patria

Dar citata iš V.Radžvilo apžvalginio straipsnio apie opoziciją: „Mėginantys priešintis nomenklatūrinio-oligarchinio režimo vykdomai Tautą ir valstybę naikinančiai politikai piliečiai ir jų šiam tikslui sukurti dariniai privalo rasti tinkamą organizacinį principą, apibrėžiantį dalyvavimo tokiame pasipriešinime sąlygas ir būdus bei pasipriešinimo judėjimo organizacinę struktūrą. Vadinamasis „pilietinės visuomenės” organizacinis principas yra visiškai nevykęs ir neveiksmingas. Visi iki šiol mėginti sulipdyti įvairių visuomeninių ir pilietinių sambūrių, NVO junginiai – „apskriti stalai”, „santalkos”, „forumai”, „koalicijos” – pasirodė esą netvarūs, negyvybingi ir greitai žlugo. Nepabaigiamos tokių nesėkmių virtinės priežastis žinoma bent jau nuo J.-J. Rousseau laikų: tarp individo ir politinio susivienijimo (valstybės) įsiterpiančios „tarpinės” pilietinės struktūros yra dvilypės pačia savo prigimtimi ir nepajėgia užtikrinti bendrojo visuomenės intereso, nes deklaruojantys kovoją už tokį interesą jų nariai tuo… Skaityti daugiau »

PP a)

Vytautas Radžvilas: atėjo metas kelti ne tik opozicijos savisaugos ir savigynos, bet ir moralinio orumo, net elementariausios savigarbos klausimą. Nuolatos skelbiami straipsniai, kuriuose skundžiamasi, kad beveik visur Lietuvoje pilietiškai aktyvesni žmonės ne tik ignoruojami valdžios ir su jais nesiskaitoma, bet jie tapo atvirų pašaipų ir patyčių taikiniais. Daug kur jie paversti tiesiog ujamų marginalų grupėlėmis. Nuoširdžiai stebimasi ir piktinamasi, kad taip vyksta, maža to, reikalaujama iš politikų „jausti atsakomybę” prieš visuomenę. Be abejo, toks vadinamųjų „valdžiažmogių” elgesys pasibjaurėtinas. Tačiau mąstant ne moralizuojančiai, o iš tiesų realistiškai reikia pripažinti, kad jie savaip teisūs. Juk elgiasi taip, kaip jų ujama „pilietinė visuomenė” leidžia jiems elgtis. Jie blaiviai mąsto galios santykių kategorijomis ir tiksliai vertina su kuo turi reikalo – nesugebančiais aiškiai įvardyti… Skaityti daugiau »

PP b)

„Šiandieniniai opozicionieriai nenaikinami fiziškai ir net rimtai nepersekiojami ar bent jau nesiunčiami į kalėjimus – jie marginalizuojami juos visuomenės akyse menkinant ir paverčiant nežinia ko siekiančiais juokdariais. Kad išsaugotų savo orumą ir tautiečių simpatijas bei pagarbą, sovietmečio kovotojams pakako būti drąsiems ir tvirtiems skelbiant savo įsitikinimus ir tikslus. Dabartinio pasipriešinimo sąlygos gerokai nepalankesnės. Režimui kaip pagrindinį jo slopinimo ginklą pasitelkus opozicijos marginalizavimo – išjuokimo ir menkinimo – strategiją, drąsos ir atkaklumo nebepakanka. Norint veiksmingai priešintis, būtina ne tik atlaikyti šmeižtų ir patyčių laviną, bet – ir tai kur kas svarbiau – nelengvinti opoziciją siekiantiems užgniaužti slopintojams įgyvendinti jų tikslą neapgalvotu elgesiu ir veiksmais darant save komiškais personažais visuomenės akyse. Įvardintieji opozicijos veiklos trūkumai anaiptol nėra „smulkmenos” ir šiuo požiūriu: jie… Skaityti daugiau »

nervuojasi pedofilčikai :)

iš nervų diiiiideles paklodės publikuoja 🙂
nesinervuokite nabagai pedofilčikai: Dievas jūsų tikrai neužmirš 🙂

Jau nedaug bepročių

tik Tiesos portalas dar kliedi violetinius kliedesius, visa kita žiniasklaida jau seniai išsiblaivė.

Patarimai violetiniams

Kad būtų efektyviau ir reikšmingiau, atsineškite žuvusiųjų per tą siaubingą valdžios smurtą nuotraukas. Atvežkite ir sužalotuosius žmones invalidų vežimėliuose. Taip pat atsineškite ir peskaitykite pasaulio politikų, žmogaus teisių organizacijų, menininkų, sportininkų, aktorių ir kitų įžimybių jums atsiųstus palaikymo laiškus, jūsų kovą palaikančias užsienio veikėjų peticijas. Bus kur kas rimčiau ir įspūdingiau negu būrelis paišytojų kreidelėmis.

Hmm to Jau nebedaug

Gal pridurtum, kokios tarnybos ir už kokius pinigus „visą kitą žiniasklaidą išblaivino”?

sveikinimai Lietuvos sąrašui

Jei jau tarnybos ant jūsų užsiundė poną Radžvilą, reiškia bijo. Laikykitės.

internauts - patarimai violetiniams

visai geras patarimas, nes Garlavos šturmas tik apvainikavo 9 žmogžudystes susijusias su šia byla. Tai kriminologijos profesorės Rūtos Gajauskatės suskaičiuota. Nei viena „bylos žudikės” byla neištirta. Kliunkos ataskaita patenkino seimą, bet neįtikino nei seimo, nei visuomenės. Tie patys prokurorai dirbo KGB, kaip Antanas Stepučinskas, Kliunkos kolega, sovietmečiu tardęs Patacką su žmona ir dirba iki šiol. Suprantama kaip Patackui buvo skaudu kai jį dar ir Vyčio kryžiumi apdovanojo 2006. Taigi, galima laisvai nešti tų žuvusių, ypač liudininkų, portretus, jei ką.
O įžymybių peticijų prieš pedofiliją taip pat galime atrasti. Ypač Anglijoj.

Jota

Ar negalėtumėt atsakyti, kodėl P. Gylys čia nesirodo? Matau jo straipsnius tai balse, tai propatrijoj, bet čia ne. Įdomu kodėl?

to internauts

Neišsisukinėk, ne 9 žmogžudystes, o „siaubingą valdžios smurtą prieš taikius žmones Garliavoj” einate minėti, paišytojai kreidelėm, tai ir paskelbkite to siaubingo smurto aukas, paminėkite jų atminimą. Ir ne peticijas prieš pedofiliją, o atsakymus į jūsų laiškus JAV Valstybės departamentui, JT Žmogaus teisių komisijai, Europos Parlamentui, Angelinai Jolie ir kt. paskelbkite. O gal gėda skelbti? Nes visi jus, kvankt violetinius prietrankas, ignoravo?

Kodel

gerbiamo Gylio komentaru nebeidedate?

J-s

Joks realiai norintis pasiekti progresyvių permainų judėjimas negali būti kuriamas laikantis sistemos normatyvų. Bet kokiam judėjimui, o tuo labiau partijai bandant kurtis ir veikti pagal sistemos nurodytą modelį, toks bandymas yra beviltiškas ir pasmerktas fiasko. Nes arba Sistema pavers narsiuosius gelbėtojus naujais drakonais, arba tiesiog nukirs nesutramdomos organizacijos vadui makaulę ir problemų kėlėjų govėdai kaput. Apie trojanų infiltravimą net nekalbu- svaime aišku, kad į tradicinškai registruotą partijėlę visada bus prifarširuojama stukačių. Pavyzdžių iliustruojančių mano teiginius daugiau nei sočiai. Paskutinis ryškesnis pavyzdys buvo DrK partija, dabar baigiama sudoroti LS. Vadas jau neutralizuotas, sėdi kaip mumija stiklinėmis akimis, trojanų priperėta, beliko įforminti “suvažiavime”. Paraleliai kurpiamas naujas Vadas-Gelbėtojas Natriogliutomatinis Putėsis. Et, neverta dėl to čebato aulo net burnos aušinti. Nulis yra nulis. O… Skaityti daugiau »

Klausimux

ar žuvusiųjų per baisųjį valdžios smurtą prieš taikius žmones atminimą pagerbėte?

Venckiene siule

Balsuoti uz drasos kelio partija.Kodek nebalsavote?Bslsavote uz kgb komunistus vagis ir melagius tsi dabar DZIUKITES!!!

55
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top