Neužmiršim, nesitrauksim: šį sekmadienį minimos trečiosios Garliavos šturmo metinės

Šį sekmadienį, gegužės 17-ąją, 17 valandą, Simono Daukanto aikštėje Vilniuje laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai paminės trečiąsias Garliavos šturmo metines.

Jau trejus metus prie Prezidentūros rūmų vykstančios pilietinio meno akcijos dalyviai ragina valstybės vadovę atsakyti, kam įsakius ir kam pritarus 2012 metų gegužės 17 dieną 240 policininkų ir specialiųjų pajėgų kovotojų, pasitelkę dujas, elektrą ir kitas ypatingąsias priemones, šturmavo Garliavą: smurtavo prieš žmones, iš gimtųjų namų prievarta išsivežė klykiantį vaiką ir pavertė jį „valstybės paslaptimi“?

Tai buvo pirmas nepriklausomybės metais valdžios surengtas masinio smurto aktas prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius Lietuvos piliečius. Jis pamynė pilietinio bendrabūvio principus ir moralinę visuomenės sutartį. Respublikos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė, Liudvikas Narcizas Rasimas bei žinomi žmogaus teisių gynėjai įvertino Garliavos antpuolį kaip šiurkštų pasikėsinimą į konstitucinę šalies santvarką. Įsidėmėtina, kad per trejus metus nė vienas teisininkas, nė vienas valdžios pareigūnas net nemėgino šios Konstitucijos kūrėjų išvados paneigti, su ja ginčytis.

Garliavos smurto dieną Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė visuomenei, kad „prievarta prieš vaiką negalima“, ir paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo tos dienos praėjo treji metai. Deja, prezidentei atsakingos institucijos per tiek laiko nieko neištyrė. Prezidentei atkakliai tylint, prokurorai ir teisėjai oficialiai neigia net patį smurto faktą, o nuo valdžios smurto ir ritualinio sadizmo nukentėjusiems piliečiams iškeltos politinės bylos iki šiol nagrinėjamos teismuose. Valdžios pareigūnų ir advokato Gintaro Černiausko smurtą patyrusi Garliavos mergaitė iki šiol laikoma „valstybės paslaptimi“. Jos seneliams, skirtingai nei Lietuvoje kalintiems kriminaliniams nusikaltėliams, trejus metus neleidžiama pamatyti augintos vaikaitės.

Atsakydami į valdžios savivalę ir smurtą laisvi piliečiai 2012 metų gegužės 17 dieną Simono Daukanto aikštėje pradėjo nuolatinę „Tie-SOS!“ akciją. Penkis mėnesius – iki 2012-ųjų spalio 17-osios – ji vyko kasdien, vėliau – kiekvienos savaitės ketvirtadienį, šiuo metu tęsiama kiekvieno mėnesio 17-ąją.

Šio sekmadienio pilietinio meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ bus pasisakoma prieš valdžios melą ir savivalę, ginamos vaiko teisės ir žmogaus orumas, Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, tiesa ir teisingumas.

Kviečiami visi neabejingi, tiesą ir laisvę branginantys piliečiai.

* * *

2012 m. gegužės 17 d. Daukanto aikštėje Vilniuje.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.


Karolio Kavolėlio nuotr.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
86 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Canada

Aciu uz atkakluma. Isstovejot, atsilaiket. Nesubyrekit.

LAISVĘ DEIMANTEI !

Angelė Laučiūtė. Eileraštis Gegužės 17 dienos tragedijai atminti. – Manęs neplėškit iš gimtų namų! – Padėkit, žmonės! Gelbėki, dangau! – Aš taip mažai šioj žemėj gyvenu Už ką man smurto, prievartos tiek daug?! Aptemo saulė. Dūžtantys stiklai Pataikė tiesiai į mažytę širdį. O Viešpatie! Juodieji vabalai Tą siaubo rytą šauksmo neišgirdo. Ligi dantų ginkluota šunauja Iš pasalų širdin mažytėn smogė, Lyg kraujo išbadėjusi ruja – Prieš vieną mažą ir bejėgį žmogų. Išniekino trispalvę Lietuvos – Raudojo nevilty širdis mažytė. Kaip Tiesą mums šiandieną atkovot? O gal vergais vėl mirsim parklupdyti? Ne svetimi šie brolžudžiai – savi. Ant skydų jų – tik apgaulingi vyčiai. Prisikeliantys,kobromis gyvi Išdresiruoti Stalino šunyčiai. Kas žemėje išniekintų paklaus, Kaip mes – beginkliai – gynėmės nuo smūgių?… Skaityti daugiau »

būtinai paklausykit, geras atlikimas, puiki melodi

LIETUVOS DUKRA – dainuoja Vladas Kovaliovas – Yra šalis 2011 LTV

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=QdDrZRW2AfI

ALgis

Atvaziuosiu.

visiems

Kurie nelieka abejingi ir renkasi didziausia pagarba ir aciu tiesos portalui.

padėka autorei

Ačiū už eilėraštį. Jis labai jaudinantis, iškentėtas ir aktualus

JEIGU

tos „atsakingos institucijos” nieko netiria ir nekreipia dėmesio į Prezidentės raginimą, ar reikia suprasti, kad yra KAŽKAS ir virš Prezidentės?

pagarba

tiems, kurie neužmiršta ir nesitraukia.

Albertas Einšteinas

Yra tik du begaliniai dalykai: visata ir žmonių kvailumas. Nors aš nesu pilnai įsitikinęs dėl visatos.

Violetiniams kedopedikams

Būtinai atsineškite žuvusių per tą siaubingą smurtą savo sėbrų portretus.

Julius Puras i 8 26

Ramybės tau žmogau linkiu.

gal tau,

purai,reikia ramybės palinkėti.Dėl kitų nepergyvenk.

su violetiniais

diskutuoti neverta,geriau pasijuokti.Jie tą dieną lygina net su tremtimi.

Julius Puras

Manau idant žmogiška žmogui pergiventi dėl kito žmogaus todėl aš dar karta žemiau manes esantiems ramybės linkiu.

neturės ramybės pedofilai ir jų pakalikai

ramybė aplanko gerus, sąžiningus žmones.
o piktus, pavydžius, puikybėje paskendusius visada kamuoja nerimas, baimė – kol vėžys jų nepribaigia.

nusiramunk,

purai.Mes ramūs.tik tu tai tikrai ne.Čia tavo tinklapis?Nenrodinėk kamką raštyti.

Ula

Vien į mergaitės klyksmą „Žmonės jus ar ne žmonės” negalima neatsiliepti ir tą,gegužės 17d. dieną sėdėti namuose apsikabinus savo tokį pat aštuonmetį vaiką, kokia buvo Mergaitė, kai ją,prisidengę skydais, Kondratjevo teismo sprendimo vykdytojai,kaip bulvių maišą įmetė į autobusiuką ir patys, sulindę į jį, auką išgabeno į „užsienį”.Kokiom niekšėm reikia būti vaikų teisių specialistėm , kad toleruoti tokį vaiko teisių pažeidimą? Kokiais niekšais reikia būti valdžiažmogiams, kad jų ausyse neskambėtų vaiko klyksmas, maldavimas…Kokiais niekšais reikia būti žurnalistams, drąsiai velkantiems bankų, FNTT, ligoninių direktorius,prokurorus ir kitus aferistus į dienos šviesą, niekinantiems net pačią prezidentę, bet bijantiems ištari žodį GARLIAVOS MERGAITĖ?Negi pedofilai iš tiesų yra apraizgę aukščiausius postus,televiziją ir jų yra tiek daug,tarsi knibždančių gyvačių?

tam 8:57

Taip, tai tremtis.VAIKAS-LIUDININKAS istremtas is gimtuju namu,kad paslepti elito nusikaltimus.

nagi,

ateikim ir pažiūrėkim – ar ateis tie, kurie daugiausiai išlošė iš šio prievartinio mergaitės paėmimo.
Ar ateis Povilas Gylys,
Valdas Vasiliauskas, jau perbėgęs pas Paksą į Tvarką ir „teisingumą”.
Jonas Varkala, ekskunigas
Stasys Brunza, Šumausko žentas, buvęs Snoro banko Tarybos pirmininkas,
Aurelija Stancikienė, aplinkosaugininkė
Vytautas Antanas Matulevičius, žurnalistas

nagi,

pravartu ir pažiūrėti kokius teisės aktus šie žmonės pasiūlė bei balsavo seime.

to nagi

Neabejoju ,kad gerb.Gylys ateis I Klonio gatve ,kur yra kvietimas zmonems pamyneti ta diena.Kas neskaitete paskaitykite kvietima drasiaus kelias puslapyje.

nepamirsim

siandien Deimantelei jau 11 metu. Nemanau, kad ikalintojai ja paleis iki pilnametystes. O kas toliau? Juk zmogus, sulaukes 18-kos, turi teise pats nuspresti, ar ir toliau nori buti ikalintas. Manau, Deimante pasirinks laisve. Darosi baisu del jos saugumo. Nemanau, kad budeliai ja isleis i laisve gyva.

nagi

paskaičiau tą Drąsos kelio puslapį. Ten, tarsi vėliava, figūruoja Dubnos auklėtinis euroskeptikas ir Prezidentės nekentėjas Zigmas Vaišvila, siūlantis išstot iš eurozonos. Vadinasi, tokia visos frakcijos pozicija. Atsikračius Venskienės frakcijos vadovės vietą užėmė Stancikienė. Pažiūrėjau, ką gero nuveikus seime. Vienintelis jos pasiūlytas įstatymas – želmenų įstatymas. Visur kitur tik prilipus prie kitų. Dar įdomus pasirodė ir jos dalyvavimas siūlant keisti konstitucijos straipsnius atskiru referendumų, kurių nepavyko pakeisti paslepiant tuos keitimus referendume |Žemės vardu”: Dėl Lietuvos Respublikos Seimo nutarimo „Dėl referendumo dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9, 47 ir 147 straipsnių pakeitimo paskelbimo“ 2 straipsnio pakeitimo Lietuvos Respublikos Seimas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos referendumo įstatymo 50 straipsnio 1 dalimi, nutaria: 1 straipsnis. 2 straipsnio pakeitimas Pakeisti 2 straipsnį ir jį išdėstyti taip: „Nustatyti, kad… Skaityti daugiau »

nagi

taip kad drąsiai galima daryt išvadą, kad Venskiene politiniai intrigantai tik pasinaudojo, o pačia nusikratė, nes ji, kaip teisininkė ir patriotė niekada nepasirašytų už tokius Konstitucijos įstatymų keitimus.

Rita

NIEKADA zmones nepamirs to baisaus ryto ,kada Valstybes vardu ,budeliai isnese is namu klykiancia mergaite ,NIEKADA nepamirsime.TIKIME ,ateis ta diena kai visi jie bus teisiami ,nes jie aukstuose postuose ne amzini . Juos pakeis saziningi zmones ir viskas pasikeis . Tikiu ,pasikeis jau po seimo rinkimu . Bus idomu paziureti i ju akis ,tu nieksu kurie tyre ir nutyre bylas ,kurie tampo po teismus nekaltus zmones ,kurie grobe mergaite ,kurie vykde neteisetus veiksmus ,kurie klause savo korumpuotu virsininku .Ateis ta diena tikrai ,ir ji jau ne uz kalnu ,ne vienam pedofilui jau ir siandiena neramu del ateities . O ju daug ,prezidente sake kad seimo nariai vaziavo i Sveksnos vaiku namus .Jie visi tie musu isrinktieji tyli ,reiskia tiesa kad… Skaityti daugiau »

nagi, nagi,

vardan teisybės, reikia pasakyti, kad A.Stancikienė, kaip daugiavaikė motina, yra savo parašą padėjusi ir ant tikrai gero ir labai reikalingo R. Dagio pasiūlyto įstatymo projekto DĖL LR VYRIAUSYBĖS POZICIJOS IR VEIKSMŲ NEPILNAMEČIŲ LIETUVOS PILIEČIŲ PAĖMIMO IŠ TĖVŲ, GYVENANČIŲ NE EUROPOS SĄJUNGOS VALSTYBĖSE NARĖSE, ATVEJAIS. Kuris liečia Norvegijos savivalę emigrantų vaikų grobime. Keista, kad šį pasiūlymą palaikė tiek mažai seimo narių:

Rimantas Jonas Dagys
Jurgis Razma
Rytas Kupčinskas
Aurelija Stancikienė
Sergejus Jovaiša
Valentinas Stundys
Rima Baškienė
Mečislovas Zasčiurinskas
Štai kur siūlyčiau ir aš visuomeninėms organizacijoms su Garliavos judėjimu sutelkti dėmesį. Vaikai neturi būti grobiami, nei Lietuvoj, nei už-sienyje.

nagi, nagi,

pilnai tas įstatymo projektas skamba taip: Lietuvos Respublikos Seimas, atkreipdamas dėmesį į nepagrįstus nepilnamečių Lietuvos piliečių paėmimo iš jų tėvų atvejus, vykdomus vadovaujantis Norvegijos Karalystės įstatymais. reikšdamas susirūpinimą dėl to, kad Norvegijos Karalystės vaiko teisių apsaugos įstatymas galioja visiems valstybės teritorijoje esantiems vaikams, tačiau Norvegijos Karalystėje negalioja Europos Sąjungos teisės aktai ir nėra ratifikuota Hagos konvencija dėl jurisdikcijos, taikytinos teisės, pripažinimo, vykdymo ir bendradarbiavimo tėvų pareigų ir vaikų apsaugos priemonių srityje. atsižvelgdamas į Jungtinių tautų organizacijos kritiką Norvegijos Karalystės vaiko teisių apsaugos sistemai. reaguodamas į kitų valstybių, susidūrusių su Norvegijos Karalystės vaiko teisių apsaugos tarnybos veiksmais (Lenkija, Slovėnija, Indija, kt.), gerąją praktiką siekiant atgauti savo iš tėvų paimtus nepilnamečius piliečius. konstatuodamas, kad šiuo metu neegzistuoja teisinis mechanizmas, kuris leistų efektyviai… Skaityti daugiau »

"žalieji žmogeliukai" mūsų seime

Norite žinoti kas atsisako atsakomybės ginti mūsų valstybę mūsų Seime? Visi šie žmonės pasirašė po A. Artūro Paulausko pasiūlyta Konstucijos pataisa visą atsakomybę už Lietuvos gynimą suverčiant vienintelei Prezidentei. Matyt tikisi, kad kai ateis Putino kariauna, pasakyti „mes čia nei prie ko”. KONSTITUCIJOS 140 STRAIPSNIO PAKEITIMO ĮSTATYMAS 2014 m. Nr. Vilnius 1 straipsnis. Konstitucijos 140 straipsnio 1 dalies pakeitimas Pakeisti Konstitucijos 140 straipsnio 1 dalį ir ją išdėstyti taip: „Svarbiausius nacionalinio saugumo klausimus svarsto ir koordinuoja Nacionalinio saugumo taryba. Tarybai vadovauja Respublikos Prezidentas. Jos sudarymo, veiklos tvarką ir įgaliojimus nustato įstatymas.“ Ir pasirašo seimą okupavę “žalieji žmogeliukai”? Nekenčiantys Prezidetės: Teikia Seimo nariai: Artūras Paulauskas Valdas Skarbalius Viktoras Fiodorovas Raimundas Paliukas Zita Žvikienė Kęstutis Daukšys Raimundas Markauskas Jonas Kondrotas Dangutė Mikutienė… Skaityti daugiau »

Bryzas "Žaliesiems žmogeliukams"

Gerbiami JE mylėtojai, turėkite sveiko proto ir pasistenkite rašyti bent kiek įtikinamiau, o ne šiaip sau bet kokią nesąmonę.
Prie visos nepagarbos A. Paulauskui, negaliu nepasakyti, kad jo pasiūlytos Konstitucijos ir su ja susijusio įstatymo pataisos esmė yra kaip tik PRIEŠINGA tai, kurią čia rašote:
Būtent, IŠPLEČIAMA Nacionalinio saugumo tarybos (buvusios Valstybės gynimo tarybos) sudėtis, papildomai ĮTRAUKIANT į ją SEIMO NACIONALINIO SAUGUMO KOMITETO bei SEIMO UŽSIENIO REIKALŲ KOMITETO PIRMININKUS.
Pasiūlymas visiems komentatoriams, ypač vykdantiems užsakymus: venkite nepagarbos skaitytojui, laikydami jį idiotu, kuris suvirškins bet ką.

juokinga

Ir ką tai keičia, kad Palžulauskas įrašė save ir Juodką? Atsakomybės jie neprisiima. juokinga ne tik tai, kad labiausiai Lietuvos nacionaliniu saugumu susirūpino KGB savanoris A.Paulauskas.. Juokinga ir tai, kad vienas įstatymo iniciatorių – Seimo narys Valdas Vasiliauskas, sugriovęs judėjimą „Drąsos kelias“, kuris ir gimė kaip pasipriešinimo A.Paulausko gaujai simbolis. Patekęs į Seimą, V.Vasiliauskas pabėgo į |Tvarką ir teisingumą“ ir ten dabar, kaip ir „Drąsos kelyje“, yra rinkimų štabo vadovas. Pažiūrėkit į jo pasiūlytus įstatymus. Dar juokingiau, kad Darbo partija dabar siūlo A.Paulauską į Švietimo ministrus, nors to pačio A.Paulausko pirmininkavimo Seimui laikais buvo kaip niekada suklestėjusi prekyba įstatymais, o pats oligarchas ir „Dujotekanos“ vadovas Rimandas Stonys per bendrovės „Minijos nafta“ valdybos posėdį atvirai sakė, kad „buvau susitikęs su A.Paulausku,… Skaityti daugiau »

juokinga, Bryzai,

Lyg tarsi minimas ir kariuomenės vadas, ir VSD vadas kaip „patariamieji”. Iki šiol galiojančioje Konstitucijoje gynybos taryboje lygiateisiškai dalyvauja Lietuvos kariuomenės vadas: nes tik jis vienas kompetentingas paaiškinti civiliams politikams, kada reikia reaguoti, kaip atrodo karo veiksmai, o kada tai tik delfių keliama isterija. Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Žukas yra baigęs Vokietijos Bundeswehro karo vadų akademiją. Seimo nariams tame tarpe ir Vydui Gedvilui, inicijuojant skubų Konstitucijos 140 str.1 dalies ir su šia dalimi susijusios „Gynybos tarybos“ įstatymų keitimą. Taip skubant, jog net nesugebėta blaivia galva sukurti, kas turėtų tą Nacionalinio saugumo tarybą sudaryti./ Beje, nacionalinis saugumas yra atitikmuo sąvokai „vidaus saugumas“. Krašto gynyba priklauso išronei gynybai, ir nėra tas pats, kas nacionalinis saugumas. Vadinasi, `not Paulausko ir Vasiliausko, Lietuvai… Skaityti daugiau »

Politvadovas I.I. Ivanov (per vertėją)

Labai svarbu neleisti užgesti žmonių pasipiktinimui siaubingu valdžios smurtu prieš taikius gyventojus, norėjusius išgelbėti mažą mergaitę iš Lietuvą valdančio pedofilų klano gniaužtų. Rašykite ir kalbėkite apie tai visur ir visada, kur tik įmanoma. Labai praverstų paskelbti nužudytųjų ir suluošintųjų sąrašą. Tai suteiktų galingą emocinį stimulą visuomenės pasipiktinimui savo valstybe, pedofiline Europos Sąjunga ir Lietuvą de facto okupavusia Amerika. Nepamirškite, kad Tiesą kuriate jūs, Lietuvos patriotai. Būkite kūrybingi ir aktyvūs!

ha ha

O kas čia tas Seimo Nacionalinio saugumo komitetas, šitaip susireikšminęs valdyti karo reikalus? Jų niekas nepaskyrė vadovauti krašto apsaugai, Lietuvos gynybos strategijos klausimams kurti, niekada šitas komitetas ir neturėjo tokių funkcijų. Jis žvalgėsi viduje, prižiūrėjo, kaip dirba VSD, bet neturėjo teisės svarstyti karo padėties skelbimo klausimų, nes šį klausimą Lietuvos Tauta 1992 metais priimdama Konstituciją patikėjo Valstybės gynimo tarybai.
Kas vyksta Lietuvoje, ir kas toliau vyks, jeigu „teisėtai“ keičiama Lietuvos konstitucinė sąranga?

Tik neišmanieji drižiai, sulikienės, vaišvilos gali bandyt patikint dar labiau neišmanius, kad prorusiškos partijos su A.Paulausku stengiasi sustiprinti Prezidentės galias. ha ha „) ėmiau ir patiėjau 🙂

Politvadovas Bryzui

Esate neteisus. Informaciją pateikti visuomenei būtina ne bet kaip, o idėjiškai brandžiu, politiškai kryptingu būdu. Niekada napmirškite savo Didžiojo tikslo – nuversti Lietuvos pedofilų klano valdžią ir išstoti iš Lietuvą okupavusių pedofilinių organizacijų ES ir NATO. Šių didžių ir kilnių tikslų siekiant pateisinamos visos priemonės. Svarbiausia – išsilaisvinti iš JAV, NATO ir ES vergijos.

beje,

beje,
Lygiagrečiai įregistruotas ir Įstatymo “Dėl Lietuvos kariuomenės padalinių dalyvavimo tarptautinėse operacijose” pakeitimo įstatymo Nr. VIII-621 7 straipsnio pakeitimo ĮSTATYMO PROJEKTAS kurį pateikė vienas seimo narys Artūras Paulauskas. jame numatyta, jog neatidėliotinais atvejais Prezidentė viena pati be niekieno pagalbos galės nutarti, kada reikia siųsti kur humanitarines misijas:
LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮSTATYMO “DĖL LIETUVOS KARIUOMENĖS PADALINIŲ DALYVAVIMO TARPTAUTINĖSE OPERACIJOSE” PAKEITIMO
ĮSTATYMO NR. VIII-621 7 STRAIPSNIO PAKEITIMO
——-
Tad kokį žaidimą sugalvojo KGB sūnelis, visaip bandęs pasikast po Prezidente? Gal gavo tokius nurodymus iš FSB strategų?

Kedziu seima buvo pirmi

Vsio po zskonsm viesai dorojsmi.Po ju toliau dorojamas kiekvienas kuris turi savo tikejima,isitikinima ir nuomone.Konstitucica tokia teisese suteikia kiekvienam pilieciui.Prokuratura isitikinima ir nuomone prilygina nusikaltimui ir uz tsi kelia bsudz.bylas apdeda baudomis.Lietuva ne teisine o teismine valstybe.Gen.prokurora ir Prezidente prokurorai puola kaip maitvanagiai.Kokia prokuratura po nepriklausomybes sukureu Paulsuskai???Kam ji dirba?Ir kieno nurodymu????

Nei Rusai ,nei JAV nepuola Lietuvos

Lietuva puola is vidaus Adamkyzmo laikais gerai isitvirtines uzslaptintuju klanas.Jie akivaizdziai eina pries Lietuva,pries Tauta,pries Prezidente ir pries saziniga gen.prokurora.Kas klaidina Prezidente,D.Vali ir Tauta?Ar ne slapukai???Kurie lb.bijo isviesinimo!!!

Teoriskai visi matome kas griauna musu valstybe

Bet praktiskai nieko padaryti negalime.Paziurekite kas sedi svarbiausiuose valstybes postose???Prezidente neturi galimybes issirinkti saziniga.Pasiulomas nekoks,blogas ir nieksas.Ka jus issirinktumete is tokiu 3 pasiulytu????

parengė V.Fiodorovas, A.Paulauskas, Skarbalius

1 straipsnis. Konstitucijos 140 straipsnio 1 dalies pakeitimas Pakeisti Konstitucijos 140 straipsnio 1 dalį ir ją išdėstyti taip: „Svarbiausius( „valstybės gynybos” išbraukta) nacionalinio saugumo klausimus svarsto ir koordinuoja („Valstybės gynimo”- išbraukta) Nacionalinio saugumo taryba, į kurią įeina („Respublikos Prezidentas, Ministras Pirmininkas, Seimo Pirmininkas, krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas” – išbraukta. Valstybės gynimo Ttarybai vadovauja Respublikos Prezidentas. Jos sudarymo, veiklos tvarką ir įgaliojimus nustato įstatymas.“ Skelbiu šį Lietuvos Respublikos Seimo priimtą įstatymą. Pasirašė Seimo nariai 1. Artūras Paulauskas 2. Valdas Skarbalius 3. Viktoras Fiodorovas 4. Raimundas paliukas 5. Zita Žvikienė 6. Kęstutis Daukšys 7. Raimundas Markauskas 8. Jonas Kondrotas 9. Dangutė Mikutienė 10. Gintaras Tamošiūnas 11. Mečislovas Zasčiurinskas 12. Ričardas Sargūnas 13. Petras Narkevičius 14. Audronė Pitrėnienė 15. Sergej Ursul… Skaityti daugiau »

taigi,

Skarbalius Darbo partijos sekretorius su viduriniu išsilavinimu.
V.Fiodorovas, Kėdainietis, Uspaskio rinkimų štabui vadas, pasisakęs prieš cenzūrą, bet pats šalina Darbo partijai neparankius komentarus iš savo prižiūrimo Uspaskio visų rajoninių portalų kėdainietis lt, klaipėdietis lt ir t.t. kuriuose agituoja už Darbo partiją, bet kartu naikina savivaldybių portalus, tokius kaip „mano druskininkai, kad liktų tik druskininkietis.lt .. Taigi „okupaj info”

absurdas

Kažkoks absurdas – ginam Ukrainą, bet kad ne ją, o mus reikia apginti.

Bryzas

Keista publika tie konservatnikai: tik įdėjau visai racionalų pasiūlymą, kad dėtų ką nors įtikinamiau, o ne rašinėtų visokių dar už juos šlykštesnių tipelių pavardes, sukardami ant jų visus šunis (man negaila, bet juk saikingumas – dorybė, nebent čia kažkoks verslas), tai pasipylė toks krioklys nesusijusių su straipsnio tema komentarų!
Apakęs. Jei būčiau užsakovas, tokie klecko lygio komentatoriai negautų nė cento.
Visi Lietuvos fungofilai, kelkite intelekto lygį!

Arčiau prie temos:
Kaip vienu sakiniu išreikšti tai, kas įvyko Lietuvoje 2012 metų gegužės 17 dieną?
Kaip yra pasakęs gerbiamas Liudvikas Jakimavičius kita proga, laiko yra, neskubėkime.

mociute

labai sunki moraliskai sukaktis -ausyse ,lyg siandien,stovi vaiko klyksmas -ZMONES JUS, AR NE ZMONES?!vaiko grobimas ir sudaiktinimas buvo tik parodomasis veiksmas ibauginti lietuvos zmogelius -BE JOKIU REFERENDUMU LIETUVA NETEKO SAVO PINIGO IR JOS ZEME MINDO SVETIMU KARRIUOMENIU BATAI -TIKRAI VISAI VISTIEK TAI AMERIKONAI AR RUSAI.

Bryzui

nebūk kvailas. Komentarai kuo puikiausiai iliustruoja kas išlošė iš Garliavos judėjimo.

NIEKAS NEPAMIRŠTA.

Niekas Nepamiršta. 2015 metų gegužės 17 dieną sueina 36 mėnesiai kaip mažametė mergaitė buvo jėga išplėšta iš mylinčios ir ją auginančios šeimos. Nei laiško, nei juoko, nei linksmos šypsenos iš jos nebesulaukia mylintys seneliai ir visi, kurie prisimena vaikišką juoką, fleitos muziką ir tyrą šypseną. Tą rytą nukentėjo tie, kurie tikėjo, kad vaiko svajonės yra neliečiamos, kad vaiko pagalbos šauksmas girdimas. Niekas nepamiršta, siekiama ir kovojama, kad vaiko šypsena vėl skambėtų namų kieme. 2015 metų gegužės 17 dieną 10 val. visus kviečiame atvykti į Klonio g. 5 kiemą. Pasidalinsime išgyvenimais ir patyrimais, išgirsime visų mintis ir žodžius. Kristaus Prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31 A, Kaunas) 12.30 val. bus laikomos Šv. Mišios už vaikus, kurie ne savo noru buvo atskirti nuo… Skaityti daugiau »

Tautos dukra

*
Video klipas pagal R. Paciukonio eiles apie Drąsiaus Kedžio dukrą.

***

https://www.youtube.com/watch?v=8JPb155F4rQ&feature=channel&list=UL

Pastebėjimas

Įtariu, jog sorošistų sąrašas specialiai žmones klaidina ir nukreipia nuo tikrųjų Lietuvos problemų. Jie nėra tokie kvaili, kad tikėtų tomis nesąmonėmis. Vien tas faktas, kad į savo gretas priėmė Maldeikienę, kuri visiškai priešingų pažiūrų, rodo, kad viskas yra tik makaronų kabinimas ant durnių ausų. Žinoma, ir Maldeikienė gera: joks padorumas ir jokios ideologijos nesvarbu, kai yra didelis noras patekti prie lovio.

Ula

Tikiu , kad ateis į aikštę ne tik prof. P.Gylys, bet ir,į ištremtos Venckienės vietą, seiman patekęs Brundza, gal ateis ir Puteikis, gal Nakas,… Gal? Ateis gal ir mylinčios vaikus liepos,zvonkės,bunkės,ugnės,irūnos, meirūnai…. Gal? Gal ateis ne tik braukiantį ašaras aktorė E.Žebertavičiūtė, bet ir daugiau tokių aktorių žebertavičiūčių… Gal ateis ir nors vienas žurnalistas, nebijosiantis aprašyti mergaitės tragedijos paminėjimą…Gal? Ir nesvarbu, koks tas žurnalistas, kad ir su skarele ant galvos…Svarbu, kad visuose žmonėse pabustų Sąžinė, kuri tris metus voliojosi po grindinį visų spjaudoma ir mindžiojama …

Ulai

hmm..mhmm esi optimistė, Ula, jei manai, kad tie, kurie pasinaudojo Venskiene, kad patektų į seimą ateis. Pažūrėk „nagi” komentarą. Visi tavo paminėtieji net nesiteikė pasirašyti ant Dagio pasiūlyto projekto už kitų vaikų apgynimą nuo Norvegijos savivališko vaikų grobimo iš emigrantų.

abejingumas klaikus

Tie visi kiti aktoriai,sou dalyviai…..bijo,kad negaus siltu vietu,premiju,kiti gal laukia nacionaliniu premiju,todel mes ju nematom ir negirdim.Jie tarnauja mamonai,sotesniam kasniui,o Maldeikiene ar ateis,prisiplakusi prie mergytes gyneju saraso ?

86
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top