Neužmirštuolė

Šių rinkimų metų Sausio 13-osios išvakarėse Tėvynės sąjunga ir Jaunųjų konservatorių lyga, remiamos apžvalgininko Andriaus Užkalnio ir prezidentės Dalios Grybauskaitės, iškėlė gražią iniciatyvą – pakvietė lietuvius atsisiųsti iš interneto svetainės neuzmirsk.lt specialiai sukurtą gėlės ženklą, „įsisegti neužmirštuolės žiedą prie savo širdies“ ir taip pagerbti kovojusių už tautos laisvę atminimą.

Tėvynės sąjunga, dar neseniai inicijavusi ir finansavusi „Mė-SOS!“ akcijas, šį kartą interneto svetainėje teigia: „Mes, Lietuvos vaikai, kovojome už dalykus, kurie pirmiausiai iškovojami ne ginklais, bet tiesa. Štai ką reiškė ne vieną kartą besitęsusios laisvės kovos. Įgyvendinome ir iki šiol įgyvendiname misiją, kad Lietuvos, kurią gera kurti, istorija tęstųsi.“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė asmeninėje veidaknygėje taip pat ragina: „Kviečiu visus prisijungti prie naujos pilietinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“, skirtos Sausio 13-ajai atminti. Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos.“

Pauliaus Garkausko nuotr.

Atsišaukdamas į prezidentės kvietimą, pilietinis Tiesos.lt portalas jungiasi prie „Neužmirštuolės“ iniciatyvos.

Šiuo ženklu paminėkime už tautos laisvę sudėtas Sausio 13-osios aukas, bet neužmirškime ir tų, kurie gynė tiesą ir laisvę po 1991-ųjų sausio 13-osios.

Neužmirškime žuvusio pulkininko Vytauto Pociūno, po mirties Valstybės saugumo departamento vadovų šmeižto ir niekinto, neužmirškime už kreidelėmis rašytą „Tie-SOS!“ žodį suimtų, persekiotų ir grotuotoje šuns dėžėje po Kauną vežiotų Lietuvos vaikų, neužmirškime dingusių ir pradangintų vaikų, neužmirškime tų menininkų ir piliečių, kurie dėl išsakytos pilietinės pozicijos šiandien paversti kaltinamaisiais politiniuose teismų procesuose.

Neužmirškime ir nesitraukime.


A.Rasakevičiaus nuotr.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
77 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
77
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top