Newtas Gingrichas: D. Trumpo politinė banga yra unikali

laikmetis.lt

Buvęs Atstovų Rūmų pirmininkas Newtas Gingrichas pabrėžė D. Trumpo politinio judėjimo, kuris dominuos nacionalinėje politikoje ateinančias 285 dienas, unikalumą.

Gingrichas, kuris prieš pradėdamas dalyvauti politikoje įgijo istorijos daktaro laipsnį, trečiadienį pareiškė, kad amerikiečiai dabar išgyvena „ilgiausią istorijoje visuotinių rinkimų kampaniją”, nes respublikonų nominacija faktiškai buvo nuspręsta jau sausio 23 d.

Vienintelis prezidentas, kuris pralaimėjo perrinkimą, o po to grįžo ir laimėjo, buvo Groveris Klivlandas, pastebi Gingrichas, kuris laimėjo 1884 m., pralaimėjo 1888 m., o 1892 m. vėl laimėjo.

Pagrindinių žiniasklaidos priemonių naujienų prodiuseriai, redaktoriai ir reporteriai „dabar yra šoko būsenoje – ir dar labiau desperatiškai ieško kokių nors naujienų kabliukų, kurie pritrauktų žiūrovus ir skaitytojus”, – priduria jis.

Todėl „2024 m. politinė drama bus apie tai, kaip prezidentas D. Trumpas dominuoja kraštovaizdyje ir vadovauja politiniam judėjimui, kokio nematėme”, – rašo jis.

Gingricho teigimu, tai žais Trumpo naudai, nes „energinga Trumpo mitingų serija” ryškiai kontrastuos su pasyvumu ir „lėtomis, menkomis Bideno kampanijos pastangomis”.

„Jūs nematysite daugiau kaip 20 000 susijaudinusių Bideno šalininkų, besimėgaujančių 90 minučių trunkančia savo kandidato kalba”, – teigia jis. „Abiejų kampanijų ritmas ir modelis bus asimetrijos pavyzdys.”

ENERGINGA TRUMPO MITINGŲ SERIJA” RYŠKIAI KONTRASTUOS SU PASYVUMU IR „LĖTOMIS, MENKOMIS BIDENO KAMPANIJOS PASTANGOMIS.

Amerikos kairiųjų bandymai vaizduoti Donaldą Trumpą kaip kažkokį diktatorių, kuris kelia egzistencinę grėsmę Amerikos laisvės išlikimui, bus „nustelbti Bideno praktinių nesėkmių praktiškai visuose frontuose”, – teigia Gingrichas.

Iš tikrųjų D. Trumpo prezidentavimo metu augo ekonomika: Amerika tapo energetiškai nepriklausoma, kartu sumažindama benzino, gamtinių dujų ir mazuto kainas; buvo kontroliuojama infliacija ir siena; remiama teisėsauga ir kovojama su nusikalstamumu; sustabdytas terorizmas ir vykdoma veiksminga užsienio politika, primena D. Gingrichas.

Pasibaigus nominacijų varžyboms ir likus 285 dienoms iki kampanijos pabaigos, „joks respublikonas niekada neturėjo potencialo išauginti tokią stulbinančią daugumą”, – teigia jis.

Šaltinis: Breitbart

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top