Nickas Vujicicius: „Jaunimas turi žinoti, kad viltis yra“

Rūta Latvėnaitė | „Lietuvos žinios“

„Šiandien dalinsiuosi savo patirtimi, kaip įveikti depresiją, kaip nepasiduoti ir atrasti tikėjimą savyje. Žinau, kad Lietuvoje yra labai skaudi situacija dėl didelio savižudybių skaičiaus. Bandysiu jauniems žmonėms padėti atsikratyti tokių minčių, įkvėpti juos pamilti gyvenimą“, – sakė Nickas Vujicicius. 33-ejų metų australas Nickas Vujicicius, gimęs be rankų ir kojų, šiandien džiaugiasi gyvenimu, švyti optimizmu ir tikėjimu – turi mylinčią žmoną, du sveikus vaikus, keliauja po pasaulį ir savo gyvenimo istorija įkvepia kitus nepasiduoti, siekti tikslų, tikėti, o svarbiausia, savo negalią paversti galia.

Šiandien savo gyvenimo patirtimi N. Vujicicius pasidalins ir su lietuviais „Žalgirio“ arenoje vykstančioje motyvacijos konferencijoje „No Limits“. Jis skaitys pranešimą „Gyvenimas be ribų“ apie tai, kaip įveikti net didžiausius sunkumus, kaip pakeisti požiūrį į gyvenimą ir labiau juo mėgautis, kaip rasti įkvėpimo kasdieniuose darbuose.

Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje popietę vykusioje spaudos konferencijoje N. Vujicicius pasakojo, kad jo misija parodyti žmonėms, jog vilties yra, svarbiausia nepasiduoti ir tikėti.

„Aš noriu, kad jaunimas žinotų, jog vilties yra. Kai aš buvau vaikas, man atrodė, kad vilties nėra, aš norėjau pasiduoti – būdamas dešimties metų aš bandžiau nusižudyti. Tikiuosi, kad mano papasakota gyvenimo istorija įkvėps jaunimą tikėti, įkvėps gyventi“, – atviravo N. Vujicicius.

N. Vujiciciaus Lietuva laukė jau seniai, o Lietuvos jaunimui jis taip pat jau gerai pažįstamas. Rugsėjo 9-ąją Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė dieną „Mes prieš patyčias“, kurios metu visos mokyklos buvo raginamos internete stebėti specialiai šiai akcijai skirtą įkvepiančią N. Vujiciciaus kalbą.

Straipsnio tęsinį skaitykite lzinios.lt portale.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top