Nida Vasiliauskaitė apie argumentą „galimybių pasas visai kaip diplomas“

„Galimybių pasas“ – kaip diplomas pareigoms užimti, hahaha, kokia dar diskriminacija?! – vis dar kartoja lapjaunimas gelžbetonio makaulėmis, į kurias piarščikai sėkmingai įmušė šį Metų Idioto nominacijos vertą argumentą.

Kodėl Metų Idioto?

Gerai, paaiškinsiu specialiai jiems.

Pirmiausia, diplomas tėra sutartinis tikėtinas kompetencijos liudijimas, NE pati kompetencija – laikyti diplomą, o ne kompetenciją, būtina ir pakankama sąlyga eiti tos kompetencijos reikalingas pareigas, išties yra būtent diskriminacija, ypač šiais diplomų fabrikų laikais. Tiek todėl, kad kompetencijos jis dažnai nebeliudija (pvz., humanitaro diplomas veikiausiai net apvils teisėtus lūkesčius apie jo savininko gebėjimą būti elementariai raštingam ir sklandžiai reikšti mintis), tiek todėl, kad kompetencija, kai ji yra, gali būti įgyta jos neįgijus, tiek tais atvejais, kai reikalaujama diplomo įsidarbinimui ten (įskaitant universitetą), kur realus darbas nė iš tolo nebus reikalingas tų įgūdžių ir žinių, kurias tas diplomas žada ir kurios gal netgi buvo tikrai įgytos.

Antra, GP būtų kuo nors panašus į diplomą tik jei pagrįstai žadėtų atitinkamą aktualią „kompetenciją“ – neplatinimą viruso. Bet nežada, nes nežada vakcinos, krurių dėka pelnomas pats GP. Nežada mažiau platinti NĖ KIEK.

Trečia, GP numato ne ligonių apsaugą ar apsaugą nuo ligos, o sveikų žmonių izoliavimą už tai, kad jie sveiki (ir, būdami tokie, nesutinka gydytis). Tai toks „diplomas“, kuris suteikiamas už kompetencijos NETURĖJIMĄ ir privilegijuoja neturinčius turinčių atžvilgiu.

Tad dabar gal jau ir tikrai – „visai kaip diplomas“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rаmiros

Jo, turės realią gаlimybę ne tik rаskevičius su аrmonаite inropoti seimаn, bet ir kiekviena melžėjа bei kiemsаrgis … Šаunu !

Žvaliai

Kai brendi per sniegą basas, šildo galimybių pasas…

Epigrama

Pasų pridygo Lietuvoj kaip grybų: Piliečio, Šeško, Arklio, Galimybių…Kada likimas kaip šapelį blaško, pasai saugiausi: Brisiaus, Arklio, Šeško…

> Ramiros

Suabejočiau dėl melžėjos ir kiemsargio, nes jie dažniausiai sveiko proto žmonės. O tai – jau deficitas paskutiniu metu. Nidai – puikiai parodytas visas absurdas, ačiū

Kis

Zukausko ismone,sis tipas pardavinejo diplomus gatveje(beje jokio skirtumo,kokios istaigos bebutu diplomas,visdelto priklauso nuo zmogaus)Blia,(atsiprasau)kad nepilnai isreiskiu jausmus,bet man perskaicius pasigirdo zodziai is daineles(Liet liaudies zodziai);geriau ,geriau pameciau galvele..?O pabaigoje;kur mes nukeliausime,kur nakvinele gausime,nes kol kas apie nakvyne niekas nesirupina,vienintelis seimo darbas -Landzbergis!Tai parsas

ah1

priežastinio ryšio dėsnio niekas neatšaukė ir kol bus skatinamos didžiulės žmonių sankaupos visada lydimos antisanitarijos, vartojamas šlamštmaistis, nuolatinis tupėjimas betoninėse džiunglėse ir metaldėžėse tol jokie badymai nepadės tuo labiau zuikių pasai. Priežastis reikia šalinti o ne pasekmes, o priežastis susilpnėjęs imunitetas dėl kapitalistinės sistemos

Žodžio laisvė...

GP yra priemonė rasizmui Lietuvoje įtvirtinti,tik to nesupranta GP sukurusieji.
Besmegeniai rūšiuoja Lietuvos piliečius,kaip prie sovietų buvo rūšiuojama tarybinė
liaudis:proletarijatas ir „tėvynės”priešai.Pastaruosius į Sibirą tremtin ilgiems metams.Dabar uždaromi namuose tarp keturių sienų ,be teisės be kaukės įkvėpti vasarą
gryno oro – pravėdinti plaučius.Kvailių kvaili nutarimai.Vidutinybių supratimas
ir beprotiški veiksmai.

ah1

galimybių pasai – tai į žydų rankas perdavimas lietuvių sveikatos kontrolės ir valdžios vartų perdavimas žydams – galimybių pasai tai žydų įvedami pasai lietuviams.

ah1

žydų galimybių pasų priverstiniam įvedimui – „Ne”, žmogus lietuvis neturi būt diskriminuojamas dėl stipraus imuniteto, ir diskriminuojamas dėl to kad neserga ir stiprus imunitetas nėra nusikaltimas, na o diskriminavimas turinčių stiprų imunitetą tai jau išviso idiotizmo viršūnė.

Raimundas

Galimybių pasą skiriasi nuo diplomo tuo, kad diplomą gauti reikia kažkiek smegenų, o galimibybių pasui pakanka atkišti petį, gal dar ką nors…. Bet sutinku, kad lapjaunimui svarbiau yra GP.

ah1

Ko tyli VSD – į žydų rankas atiduoti valdžios vartai?

ah1

manau atėjo laikas išdiskutuoti kodėl Izraelyje masiškai buvo skiepijami žydai? Kodėl macų valgytojų silpna kvėpavimo takų sistema? Ir ką pasakytų „klauskite daktaro” gydytojas U. apie priežastinį ryšį tarp stiprios kvėpavimo takų sistemos ir valgomų riebalų?… … Pasakysiu slėpinį – kas nevalgo lašinių riebalų tą myli virusai – pavyzdys žydai ir plius masinė žydų vakcinacija Izraelyje,plius daktaro U. paaiškinimai apie priežastinį ryšį tarp plaučių ligų ir valgymo riebalų. Tai dabar dėl to kad žydams pavojingas virusas, visas pasaulis turi skiepytis? O gal paprasčiau žydus izoliuoti kad kvėpavimo ligų neplatintų ir ligų nenešiotų, ir žydams įvesti galimybių pasus o ne atvirkščiai? Sugalvojo žydai tvarką lietuvių sveikatai daryt su savo galimybių pasais ir priverstine vakcinacija ir sveikų diskriminacija? Tyčia lietuvius apkrėst, „ėst” lietuvių… Skaityti daugiau »

ah1

ir net neabejoju, kad virusas dirbtinai sukurtas komunistinės Kinijos laboratorijoje prieš pasaulį valdantį pasaulinį žydų oligarchatą pagal JAHVĖS koncepciją ir JAHVĖS valdymo principus suguldytus Toroje, Kinijos komunizmui su komunizmu/švabizmu gaubliškai laimėti, gaubliškai stebint gaublinius judesnius ir vyksta ne kas kita, o vyksta trečias pasaulinis karas- hibridinis, virusinis, cheminis, informacinis, psichologinis su pasišaudymais protarpiniais tarp skaitmenininkų ir senjoradžistų su bankininkais tarpusavyje kariaujančių dėl pasaulio valdymo.
Skaitmeniniame pasaulyje kieno kodai tas ir valdo o kodai, čipai, huawejai, G5, 6 ….
Tai kieno galimybių pasai Lietuvoje ir kas valdys lietuvius per galimybių pasus ir kodus?
Europos pasidalijimas jau įvykęs ir lietuviai su Lietuva atiduoti žydams ir žydai įsivedinėja galimybių pasus? Lojalus žydų sistemai – atviros durys, nelojalus – mirk, mirk badu?

Languotos 1989-ųjų kelnės

Visiškai nesuprantu, kas mūsų laikais verčia sakyti „pi[j]arščikai“. Sovietinė paauglystė su visais Šuriko nuotykiais juk jau seniai baigėsi ir tuometinis etiketas dabar nebeįpareigoja. Ar tikrai manote, kad posakis, pavyzdžiui, „vlip ačkarik“ mūsų laikais būtų labai šmaikštus? Kai pasakai „pijarininkai“ ar „viešaryšininkai“, ironija tokia pat, jei ne didesnė. Iš tikrųjų didesnė.

News Target

SARS-COV-2 spyglinius baltymus gali sustabdyti įprastos „piktžolės”. Vokietijos universiteto tyrimas nustatė, kad paprastoji kiaulpienė (Taraxacum officinale) gali užblokuoti spike baltymus nuo surišimo prie žmogaus plaučių ir inkstų ląstelių. Vandeninis kiaulpienės ekstraktas, paimtas iš augalų džiovintų lapų, buvo veiksmingas prieš smaigalį baltymų D614 ir daugybę mutacijų, įskaitant D614G, N501Y, K417N ir E484K. Kiaulpienės ekstraktas sustabdė SARS-COV-2 Spike Pseudotiped Lentivirus daleles nuo prijungimo prie plaučių ląstelių ir sustabdė uždegiminį procesą, vadinamą interleukin-6 sekrecija. Kadangi tyrimas buvo atliktas in vitro, reikia atlikti tolesnius klinikinius tyrimus, norint suprasti, kaip kiaulpienės ekstraktas yra absorbuojamas ir panaudotas žmogaus kūno biologiniame sistemose. Kadangi vakcinos silpnina bandos imunitetą, natūralūs augalai žada tikrą prevenciją, didesnį imunitetą Nors dešimtys milijardų viešųjų lėšų buvo pilamos į eksperimentinę vakcinos plėtrą ir propagandos… Skaityti daugiau »

Al.

,,galimybių pasas visai kaip diplomas”.
Tikrai, kaip patogu: mokytis nebereiks, užteks atkišti petį ar subinę – ir tu ,,visai kaip diplomuotas”.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top