Nida Vasiliauskaitė apie argumentą „Piliečiai yra per kvaili spręsti politinius klausimus apie savo gyvenimą…“

Argumentas „Piliečiai yra per kvaili spręsti politinius klausimus apie savo gyvenimą – tam jie renka atstovus ir privalo pasitikėti ekspertais“, yra tiksliai toks, kaip jį ištarusio politiko tylus pamintijimas „Kas, kad esu labai kvailas – pasirinksiu protingus patarėjus!“

Nepasirinksi.

Nes, jei tikrai esi labai kvailas, tai nežinosi, kurie protingi ir kaip atskirti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jei piliečiai per

kvaili,tada sunku suprasti rinkimų prasmę.

Kitą kartą

piliečiai bus protingesni ir tų pačių jau neberinks.

Gyvename

išvirkščios demokratijos laikus. Daugelyje pasaulio valstybių natūraliai susikuria kvazielitas, žmonės, mokantys „daryti” pinigus – tiltus į valdžią, po to ima aiškinti, kad jie turi teisę mokyti gyventi dažnai už save racionalesnius ir protingesnius žmones. Kadangi tai protingais metodais padaryti neįmanoma, tai tokia valdžiai natūraliai pasuka prievartos,žmonių kvailinimo, tarpusavio neapykantos kurstymo keliu. Tai ne šio amžiaus išradimas, tokios žmogaus prigimties savybės istorijoje jau pasireiškė ne kartą, žlugo, reiškiasi vėl, žlugs ir reikšis ateityje,nebent ateitų laikai, kai Žemėje žmonių nebeliks, liks tiktai robotai su dirbtiniu, bejausmiu intelektu. Galime tik džiaugtis, kad nei mes, nei visi kiti, gimę artimiausiais šimtmečiais, tokio likimo nesulauks, nueis į nebūtį anksčiau. Kokia išeitis? Tikėti tik savo protu, savo patirtimi, savo akimis,savo pojūčiais ir jokiu būdų nepasiduoti svetimai… Skaityti daugiau »

to Kitą kartą

Rinks – nė kur dėsis. Didžiosios partijos prikurs pseudo politikierių ir vėl išsirinksite tuos pačius neosovietikus. Negi nesuprantate, kodėl tiek daug prikurta mažų pseudo patriotinių partijų, negebančių susivienyti?

> "Gyvename

„Tikėti savo protu, savo patirtimi…” galima tik tuomet, jei protas remiasi Dievu ir Jo įsakymais. Todėl prašykime Šventąją Tiesos, Išminties, Supratimo, Patarimo, Žinojimo ir Dievo Pagarbos Dvasią, kad apšviestų mūsų protus ir širdis, mokėtume skirti gėrį nuo blogio, nebūtume „kvaili”, žinotume, ką rinkti ir ko nerinkti. Žinoma, jei tai būtų tikri rinkimai, nepriklausantys nuo balsų skaičiuotųjų. Tik manau, kad tai nebus įmanoma, kol (nes) pasaulio valstybės paklūsta masonų globalistų-genderistų elitui, kuris turi galią vykdyti savo numatytą programą „naujajai pasaulio tvarkai” įvesti.

Taigi

kovidistai ir įvedinėja tą Naująją pasaulio tvarką – kuria Pasaulio Vyriausybę vienos nacionalinės kilmės.

Saunuole

Saunuole,Nida! Trumpai,bet taikliai!

Pastabiukė

Nida šaunuolė, bet jau kelintą kartą besikartojantis šis liūdesio kupinas foto, manyčiau, nelabai dera su jos šaunumu.

Jules

La fabrique du consentement-c‘est la propagande de désinformation-ce que j‘appelle la fabrication du consentement à ‘être trompé. Laisvanoriškai sutinku būti apgautu, kad tik manęs neliestų, neklibintų – neliestų mano šeimos. Kitaip tariant – tai sutikimo būti apgautu inžinerija, ane, Kapsukės prapiesoriai? Juk visuotinai žinoma, kad Kapsukė(univerkė) gerai išmano, kad veiksmingiausias ginklas ir priemonė smegenų traumavimui arba išplovimui yra dezinformacijos propaganda. Dezinformacijos pagalba valdomos ir engiamos masės. Štai ir visa apgaulės meno inžinerija (The Engineering of Consent) – la fabrication du consentement. Žmonių, ypač mokslo pirmūnų ir zubrylų, apgaudinėjimo menas, naudojant Edward Bernays triukus. Aš tai vadinu laisvanorišku sutikimu būti apgautu inžinerija už galimybę ateity engti silpnesnį, lupti ir išnaudoti silpnesnį, kaip Sovietų kariuomenėje – nukauti konkurentą arba nukariauti Vokietiją, užgrobti,… Skaityti daugiau »

Povilas

Krintant valdžios išsilavinimo bei intelekto lygiui proporcingai vis garsiau transliuojama mintis apie kvailus piliečius.

Anaiptol,

valdžios išsilavinimo lygis vis auga ir auga – aplink vien mokslų daktarai, o Lietuva velkasi Europos uodegoje. Lietuvos elitas jau suskirstė visuomenę į Untermensch’us ir Übermensch’us. Save, žinoma, priskirdami iubermenšams – grafams ir kunigaikščiams, aristokratams ir bajorams, baronams ir …

Deja,anaiptol...

Išsilavinimas ir išsimokslinimas be padorumo ir sąžinės yra tik popierius peersonalo tarnyboj.Palyginkite pirmos LT vyriausybės gebėjimus,kalbėjimo manieras,tai šiems bukalaurams slėptis,nes gėda klausyt ir skaityt.

Turėjot

omenyje Kazimyrą ir jos padėjėją Laima-Maria-Lucia di Lammermoor arba buvusią prezidentę? Visos Kolchozų plėtros docentės ir mokslų daktarės, profesorės, ane? Jos gebėjo smailint liežuvį ir kvailint prastuomenę. Jums patinka Kolchozų plėtros docentai ir profesoriai, ane? Ką tai turi bendro su „Rinkas ikanomika”, anot Uspaskio?

Corona Conspiracy and Aggression

Kiek Kapsukės prapiesorių pasakė Tiesą apie Karūną, nežinot? Bet minusiukus dėliot gebat, tiesa? Labai okatni. Nepatinka Ed.Bernays’o „The Engineering of Consent”? Nesuprantate, ką tai reiškia arba galėtų reikšti Kovidistų revoliucijos sąlygomis? Žinot, „Il y a des informations qui ont été spécifiquement fabriquées pour tromper, pour faire de la désinformation”, ką ir naudoja Kubilux su savo kamjaunuoliškają anų laikų aktyviste. Koks ten tas jos tas garsusis vardas, nežinot? Na ta, kuri savo pliurpalyne FB stumia prasčiokus Maskolijos pusėn? Artina link Putino Rusijos mūsų nebrandžią visuomenę. „La désinformation, un outil politique”, nežinot? Ar ir čia dėsit stiprų minusiuką, ką?

elfe

taip argumentuota patarima, kad srendimus priimt turi lyderiai, vakar R.Valatka sviede Gabrieliui per info tv. pridedamas, kad Amerikoi iki siol butu likusi vergve, jei koks Linkolnas butu klauses masiu. kam Gabrielius pritare dar vienu pavyzdziu: mol jei Sovietu sajungoj butu buves referendumas del Lietuvos isstojimo, tai mol nebutume isstoje… gal cia toks Gabrieliaus patarimas Vilnijos lenku separatizmui?.. tereikia atsizymet teritorija lentelem, kaip Donbase ar Kryme?.. ishstot gali, jei istoji. taip kaip ishstojo Anglija is ES. taip, jai nereikejo visos ES referendumo. ar tikrai URM vadas tiki, kad i Sovietu sajunga musu seno valstybingumo salis buvo istojus savo noru?.. ar Lietuvos teritorija galetu but padalinta, jei taip nusprestu koks nors, kieno nors papirktas lyderis?.. tarkim, is „teisingumo” ministerijos?.. o jau antru… Skaityti daugiau »

ah1

dauguma nerenka bo kratijoje valdo „tarakonai plyšiuose sulindę” ir parenka tuos ką parenka o kokius parenka tai iš veidų matyti pas kai ką akys pastirę, kažkas nefiksuoja žvilgsnio,kažkas išisišiepęs nuolat kai idiotas koks, kiti „tikuoti”, kiti šudaterliai,kiti gamtos degeneratai… Nu ir iš kur tiek prisirenka į kelias vietas, jei ne per sąrašus paruoštus iš anksto?

Hm, tada gaunasi taip,

kad konservatoriai, įsimylėję Žečpospolitą, skatina tuteišių separatizmą? Na tų, po karo atvykusių ir Baltarusijos.

Al.

Vertimas:,,Taip, jei piliečiai išrinko tokius mulkius, kaip mes, tai kitų sprendimų jiems negalima patikėt.” Bet mes juk žinom, kad neišrinko. Kad svarbu ne kas balsuoja, o kas skaičiuoja. Todėl tuo labiau negalima leisti tautai spręsti. Nors esam mulkiai, bet tiek dar suprantam. Ir ačiū Dievui, kad yra toks žodis Ekspertai. Tai tie, kurių autoritetu privalo remtis liaudis autoritarinėje visuomenėje.

proto bokštai

bobikės (senmergės – per kvailos vyrus turėti)
kubilius, anušauskas, landsbergiai, uspaskichas, korumpuoti komunistai ir t.t.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top