Nida Vasiliauskaitė. Apie naujosios kartos tikėjimą: „Aš laisvas, ne homosovietikas!“

Pavyzdžiui, esu išsilavinęs naujos kartos pilietis – ne toks kaip mano tėvai homosovietikai: jie netikėjo laikraščiais, paseno, sustabarėjo netikėjime, tad ir dabar gūžiasi, inertiškai netiki, nesugeba pagaut gaivios šviežio oro bangos.

O aš žinau, mokykloje man sakė, kad blogi laikai, bloga valdžia ir blogi laikraščiai baigėsi, aš gyvybingas ir lankstus, aš tikiu!

Viskuo, kas vieša, oficialu ir todėl autoritetinga.

Aš laisvas, ne homosovietikas!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jie nelaisvi

nesovietikai, jei taip mano.

vargšeliai

juodai užzombinti

Jaunimas yra jaunimas

Pamenu, regis 1970 metais klausiausi semiotikos, naujos kalbininkystės krypties, entuziasto Tomo Venclovos paskaitos. Jis be kita ko irgi sakė, kad reikia būti atviriems naujovėms, idėjoms, nes gali atsitikti taip, kad nugyvensi tuščiai, ir pabaigoje suprasi, kad nešiojai savyje galingą Gyvenimo užtaisą, bet taip ir neiššovei. Aš tada dar dvidešimtmetis, prisiekiau: man taip neatsitiks, aš nuveiksiu ką nors didelio. Ir tikrai nuveikiau, gyvenau dvejus metus gūdžioje taigoje tarp nusikaltėlių, 1986 metais perėjau Černobylio pragarą, turėjau pasitraukti iš gerai apmokamo darbo, kad netapčiau išgama. Tikriausiai visiems aišku, kad su mano norais ir svajonėmis niekas nesicackino. Esu tikras, kad panašus likimas, o gal dar ir blogesnis, laukia ir absoliučios daugumos dabartinio jaunimo, gimusio laisvais. Aš nugyvenau nemažai metų, esu nepriklausomas nuo nieko,neprašau ir… Skaityti daugiau »

Jie  yra

neokomsomolcai
, nes tiki oficialia valdžios propaganda.

Jie  yra

naujieji komsomolcai ,nes tiki valdžios propaganda.

Jie  yra

neokomsomolcai ,nes tiki valdiška propaganda.

Viešumoje

visada yra daugiau dezinformacijos nei tiesos. Dezinformacijos propagandos pagalba valdomas paikas jaunimėlis – mamyčiukai arba kitaip neosovietikai. Ne veltui pasigėręs Čerčilis sakė, kad karo metu meluojama labiausiai, o dabar gi vyksta Sanitarinis karas – mažinama žmonija. Komsorgus, politrukus, zampolitus dabar pakeitė pseudo ekspertai.

Geroji naujiena.

Nenusigąskime,vien tikėkime.

Dzeikas

Nidai Vasiliauskaitei reiktu atsargiau su sarkazmu, nes ne vien akademine aplinka ja skaito.Ziurek kokia paprasta , naivi siela tiesiogiai jos zo ir supras.
Senokai nebuvau ant Lietuvos, ir jeigu Nida ironizuoja i tautines valdziukes pastangas rurint tautai prota – tai jos sarkazmas pernelyg subtilus.
O nori ji tepasakyti, kad homosovieticusai tera vienas is porusiu to legiono, kuri zmogu ir jo idejas stato auksciau Dvasios. Visiskai nesvarbu kokia ta zmogaus ideja: Sovietija, Reichas ar dar kaip. O po to dar bando Dvasia priverst tarnauti tai idejai.

to Dzeikas

Arba Sovietijos sąjungininkas.

ah1

tik viduriai būna laisvi.

Stiklo valytuvas

Šis Nidos rašymas dėl rašymo. Rašymas dėl „varnelės“… Rašymas, tai yra ‘čiuožimas’ net neliečiant paviršiaus… O kur esminis dabartinio jaunimo vertybių ‘kabinimas’… . Įtampa tarp katų vyrauja nuo seniausių laikų. Ar dabartinis jaunimas šiame eiliniame, o gal neeiliniame kartų kaitos ir vertybių tęstinume išlieka ‘standartiniuose rėmuose’, ar visgi ryškėja tam tikras ‘lūžis’ (sprūdis). Keletas pavyzdėlių. 1. Praeitų metų BLM mergiočių akcija prie JAV ambasados Vilniūje. Jau greit metai, o kokios nors, bent kokios analizės kas, kaip, kodėl, kas jų mamytės (gal ir tėveliai) nepastebėjau. Apie rimtą psichologinę, sociologinę, politinę ar filosofinę analizę net nekalbu. Matyt nepolitkorektiška, neatitinka laikmečio dvasios. 2. Pasaulio lietuvių jaunimas skelbia skambius ir nepagrįstai kaltinančius pareiškimus dėl LGBT+ Lietuvoje. Rimtesnės analizės matomai irgi nebus. Ir dar iš… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Atitinkamais istoriniais periodais kuo tik nebūna ir „nekrikštija” vieni kitų, sutinkamai su šeimininko pasikeitimu,”tikėjimus ir laisvės būsenas” keičiantys vietiniai „intelektualiniai” čiabuviai. Prie Rusijos caro jie buvo burliokais ir iš visų jėgų stengėsi išmokti bent vieną kitą žodį ar frazę pasakyti lenkiškai ir „prasimušti” į šlėktų luomą(tų laikų aukštuomenės atstovas buvo neįsivaizduojamas be laisvo kalbėjimo prancūziškai), tarybiniais laikais jie pasidarė aktyvūs, komjaunuoliškas dainas dainuojantys „homosovietikai”. Po eilinės 1991 „laisvės ir nepriklausomybės” šių „intelektualinių -tautinių” čiabuvių šiandieninis „progresas” yra neįsivaizduojamas be jų buvimo amerikoniško, JAV jau seniai išnykusio, proamerikoniško „homo indėno” vietoje…. Šiandiena pavyzdžių yra, nors „vežimu vežk”…

Kis

valytuve,kam aiskini tas „tiesas”,kai Nida ivardijo musu jaunima(juk homo sovietiku ly ir netuributi)tiksliai;”jie laisvi,ne homosovietikai”!

aga

Na „homo sovietikus” yra idioma surenkanti tai, kas blogiausia sovietmeciu buvo – ypac mulkiu virsininku pasiputima. Tai ne tik SSSR budinga buvo, bet mes nelabai ir ka daugiau ir bematem. Tik komunistiniai dabartiniai snargliai tai absoliutizuoti eme.

Viltinga žinia
Tomas J.

Noriu perspeti zmones, neapsigaukit, kurie mano, kad „Respublika” laikrastis yra „kitoks”. Respublika yra toks pat laikrastis kaip ir visi kiti globalistu laikrasciai. 1)jie laiko zmones tamsoje, nesuteikia zmonems ziniu apie tai kas vyksta pasaulyje, skelbia tik globalistu zinias. 2) Kaip ir visa kita globalistine ziniasklaida Respublika ignoruoja mikrobiologu, virusologu, mokslininku, profesoriu, gydytoju ir t.t. straipsnius apie skiepu salutini ilagailaiki poveiki. Rasau cia, nes Respublika, taip kaip ir delfis trina komentarus.

Europos ateitis

Prasidedančiojoje diskusijoje dėl Europos ateities neturi pritrūkti partijų, susijusių su Europos tautų laisve ir tradicijomis, atstovaujančių piliečius, prisirišusius prie Europos tradicijų, balsų. Audringa Europos istorija, ypač praėjusio amžiaus, atnešė daug nelaimių. Tautos, ginančios nuo agresorių suverenitetą ir teritorinį vientisumą, patyrė žmogaus vaizduotės ribas peržengiančias aukas. Po Antrojo pasaulinio karo kai kurioms Europos šalims prieš atgaunant nepriklausomybę teko dešimtmečius kovoti su sovietinio totalitarizmo dominavimu. Ši nepriklausomybė, ES ir NATO transatlantinis ryšys, taip pat taika tarp bendradarbiaujančių tautų yra daugeliui europiečių didelis pasiekimas, suteikiantis jiems nuolatinio saugumo jausmą ir sukuriantis optimalias sąlygas plėtrai. Integracijos procesas žymiai prisidėjo prie patvarių bendradarbiavimo ir taikos palaikymo struktūrų, tarpusavio supratimo ir gerų tarpvalstybinių santykių kūrimo. Šis darbas turi būti išsaugotas kaip epochinė vertybė. Tačiau, per pastaruosius… Skaityti daugiau »

Europos ateitis 2

Manome, kad susitarimas turėtų išlikti pagrindine priemone siekiant bendros pozicijos Sąjungoje. Pastaruoju metu pastebimi bandymai apeiti šią procedūrą ar net jos panaikinimo idėjos kelia grėsmę tam tikroms šalims būti pašalintoms iš sprendimo priėmimo procedūros ir pastumia Sąjunga tapti ypatingos formos oligarchija. Tai gali lemti faktinį nacionalinių konstitucinių organų, įskaitant vyriausybes ir parlamentus, neveiksnumą, t.y. jų funkcija bus tik priimtų sprendimų patvirtinimas. Valstybėse narėse vis dar pastebimas didžiulis noras bendradarbiauti, o bendruomeniškumo ir draugystės dvasia persmelkia mūsų žemyno tautas ir visuomenes. Tai yra mūsų kapitalas. Reformuota Sąjunga naudosis šiuo kapitalu, o reformas atmetanti Sąjunga tik iššvaistys šį didelį kapitalą. Štai kodėl kreipiamės šiandien į visas partijas ir grupes, kurioms artimas mūsų požiūris į Europos ateitį, pateikdami šį dokumentą kaip pagrindą bendram… Skaityti daugiau »

Hm.

Taiklu. Ir beje, dar labai neseniai paminėti kokį nors Europos sąjungos pranašumą į sovietų sąjungą atrodė šventvagystė. O dabar net patys eurotarnautojai kartais pašnibždomis apie tai pasikalba. Sutinki kartais kokį seniai nematytą pažįstamą, tapusį eurodvariškiu, tai žiūrėk, pokalbyje ir prasitaria.

To   Hm.     16:31

SSSR sukūrė žydai. Šitokią globalistinę kosmopolitine genderistinę ES irgi sukūrė žydai. Tai ko stebitės.

> Stiklo valytuvas

Pilna jaunų žmonių Šeimų marše buvo. Bet ne tokių nukvakusių piemenų, kaip ta merga, vibratorių laižanti, ar kaip elgebete ir bėelem rujonėse. Tai tokių tikrai mažai buvo

Pasvarstymui

P. Nida ėmėsi titaniško darbo išmatuoti žmogiškąją kvailybę. Okeano neišsemsi! 🙂
Bet ką-ne-ką nuveikti galėtume, kad ir kvailų šaipūniškų žodžių katalogą sudaryti. Pvz.:
– Pasižiūrėjus jaunimo į suaugusius žmones raidos požiūriu, jų tėvų darbų, pažiūrų ir siekių paneiginėjimą toks Tapinas pradėjo prieš ketverius metus savo (?) nukaltu vaizdiniu „bebrai”… Keisčiausia, jog dabartiniai seiminiai per nepilnus metus taip pat jau spėjo „bebriškus” sprandelius užsiauginti!
– „Plokščiažemių” antipodas būtų „Apskritažemiai”. Koks visų laikų ryškiaisias tokių ženklas? Be išlygų – Sovietų sąjungos šiaudinis herbas su Žemės rutuliu centre! Iš tiesų – kas galvelėse (globali valdžia), tas ir ant liežuvio…
Tęskite, mielieji, tęskite sąrašėlį, bus smagu!

tiek>Stiklo valytuvas

kur jaunimas? Konkrečiau – ne iškrypėlių ideologiją remiantis jaunimas ? Bet juk tai elementaru, tika aklas to nemato ,kad labai atidžiai, metodiškai šie jauni žmonės buvo ekonomiškai išspausti iš Lietuvos. Lietuvoj iš esmės sugebėjo likt tik „auksinis” jaunimas – kitiems anei darbo ,anei uždarbio gi „neliko”.O kas yra „auksinis „jaunimas ,kas jų tėvai ,tėvų įtakingi giminaičiai mato kiekvienas ,kas nori tą matyt. Jų visai kiti interesai ,mados . Jie ir dabar pirmieji šaukia ,kad greičiau nuimtų karantino apribojimus baliams , „eitynėms” , naktiniams restoranams , klubams . Be duonos ir uždarbio jie niekad nebuvo ir to nesupranta.Ir nesupras. Klausimas kitas : ką daryti su tokia publika? Tai didžiulė problema normaliems žmonėms ,nes šitie su laiku lips mūsų žmonėms ant galvų… Skaityti daugiau »

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top