0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

KGB rezidentas Lietuvoje Landzbergis ,parode save ir uzkonservuotu spec darbuotoju gebejimus kenkti Lietuvai.Pats issisuks,bet palikuonis niekur nesides,teks stoti pries teisma ir duoti ataskaita.Niekas nieko negasdina,bet be tiesos neimanomas gyvenimas,o laikas nelaukia.

valio valio!

Lietuvoje darosi gaiviau!

Hm.

Šaunu! Įrašykit ir mane į gerbėjų klubą 🙂

roza

Nida, Jūs esate ne tik filosofė (didžiausia pagarba!), bet ir be galo sąžiningas žmogus!

dviveidystė

Kai 2016-tai laimėjo „ne tie” – protestai buvo įsukinėjami net ir labai lėšų negailint, samdant dalyvius, okupuojant ministerijas – ir tas viskas buvo labai „teisėta”!

Ir jie,tie

vadinamieji konservatoriai nesustos.Juos tik sustabdo,-gaila dažnai tragiški įvykiai.Čia savanaudžiai fariziejai.Reikia,kažkokio autoriteto,kuris skleistų taikinimo,diskusijų,pasitarimop dvasią.Jei to nebūna,tada atsiranda prievartos jėgos iš šono ar vidaus.Juo labiau,kad Merkel ir Makronas keičia plokštelę lygioje vietoje.

Gal iš Islandijos

galima ko pasimokyti?

DD plius DD

Metodika akivaizdi. Tas tai taip. Bet štai bene pirmą kartą galima stebėti kaip ši metodika duoda priešingą rezultatą. Kalbu apie aiškią Maršo, o vėliau ir Prezidento juodinimo kampaniją. Nepaisant didžiulių „nuomonės formuotojų” pastangų, ką gi matom?
Valdantiesiems rinkėjų palankumas žemyn, Prezidantui ir maršininkams- aukštyn.
Ta metodika įprastai suveikdavo (kitaip niekas jos nenaudotų). Kodėl šį kartą viskas susiklostė atvirkščiai- galiu tik spėlioti. Gal čia perpildytos kantrybės taurės taisyklė suveikė, gal dar kas, bet faktas- visos tapinų ir kompanijos pastangos davė lygiai priešingą rezultatą, nei tikėtasi. Įdomu dar tas, kad jie iš inercijos tęsia Nausėdos juodinimus. Tai tampa juokinga ir apgailėtina kartu. Šitokie proto bokštai, pastangų vaisiai aiškūs, bet toliau mina ant grėblio.

DD plius DD

Dar pridursiu. Manau, kad Nausėdai tapininiai purvai nelimpa, nes jis reaguoja protingai- į kvailą karą nesivelia, tuo pačiu kvailių vietoje palikdamas užpuolikus.
Panašiai elgėsi visi prezidentai, išskyrus Paksą. Jis kartu su prezidentūra įsivėlė į konfliktą ir jam baigės liūdnai. Jeigu Nausėda pabandytų gintis nuo tapinų, valatkų, pavilionių ir kitų makaraityčių, jam baigtųs irgi nekaip. O dabar ką? Ogi nieko- šunys loja, karavanas eina.

Raigerdas

Be abejo, reikia padėkoti gerbiamai Nidai Vasiliauskaitei, kad ji prakalbo apie tai. Visa tai vadinasi Viešųjų Ryšių Technologijoje (tai ne tie Viešieji Ryšiai, kurie yra naudojami Lietuvoje, ir kurie diskredituoja pačią Viešųjų Ryšių Technologiją, nes taikoma tai mūsų šalyje kaip makaronų kabinimo technologija žmonėms ir visa tai pavadino Viešieji Ryšiai), kaip JUODOJI PROPAGANDA. Kam reikalinga ta JUODOJI PROPAGANDA arba GEBELSO propaganda? JUODOJI PROPAGANDA („juoda” – bloga arba įžeidžianti; „propaganda”-teiginių arba idėjų skleidimas) – tai terminas, naudojamas apibūdinti žmonių, kompanijų ar nacijų reputacijos griovimo arba visuomenės pasitikėjimo jais pakirtimo metodus. Juodosios propagandos metodai nukreipti į reputacijos nusmukdymą iki tokio lygio, kad „bendru sutikimu” žmogui, kompanijai ar nacijai atsakomos bet kokios teisės. Tokia juodoji propaganda buvo naudojama fašistinėje Vokietijoje žydų tautos atžvilgiu,… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Ir galiausiai dar.
Galim pažiūrėti į šviežią tos metodikos iliustraciją. Tapinas, Valatka ir kiti, itin įsijautę, vis prikaišioja Prezidentui tūlą „celofaną”. Kadangi pasitikėjimo tais pamokslautojais senokai jokio, tai nusprendžiau pažiūrėti kaip yra iš tikrųjų, o ne kaip minėti rašeivos nušviečia. Ir ką gi- tarp Maršo organizatorių ir koordinatorių regionuose jokio celofano ir kvapo nebuvo.Bet tai netrukdo provaldiškiems veikėjams jį pateikti vos ne kaip pagrindinį Maršo veidą. Paskui dar stebisi, kad valdančiaisiai mažai kas tiki, o reitingai tirpsta, tirpsta ir tirpsta.

Rimtuolis

Šiaipjau tai Tiesa yra reliatyvi ir daugiamatė ( na, nebent, išskyrus nepasiekiamą aukščiausią TIESĄ, kurią galima tapatinti su Dievu ). Ką, beje pajuto ir tuo naudosi visokie propagandistai, ypač – maskoliškieji.

Raigerdas

Žinokite, brangieji, kad šita Juodoji propaganda, nėra šiaip sau žaisliukas. Už jos slepiasi labai labai labai nešvarūs dalykai. Štai paimu kaip pavyzdį vieną komentarą apie A. Kubilių, kuris buvo, jeigu prisimenate, premjeru. Jis vienas iš pirmųjų pradėjo varyti „juodąją propagandą” apie „Didyjį Šeimos Maršą 2021”. Jis tuo užsiėmė ne be reikalo, nes štai, kas jį verčia tai daryti:”minties „genijui” skirta:( 2021-06-28 10:59 ar žinai kabyliau ,ko vertas vien mūsų Ignalinos AE sugriovimas ? Ar žinai ,kad nuo liepos 1d. ir vėl tragiškai smuks Lietuvos žmonių pragyvenimo lygis , nes brangs viskas, viskas . Nes elektra laaabai ir vėl brangsta. Ar žinai ,kad prieš uždarant paskutiniame mūsų AE išleistame biuletenyje 1kwh (vienos kilovatvalandės) savikaina buvo tik 6 lietuviški centai.Ne eurocentai ,… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Štai jums pavyzdys, kas vyksta su žmonėmis, kurių niekas mokykloje neišmokė kaip atskirti TIESĄ nuo MELO:”Rimtuolis 2021-06-28 12:08 Šiaipjau tai Tiesa yra reliatyvi ir daugiamatė ( na, nebent, išskyrus nepasiekiamą aukščiausią TIESĄ, kurią galima tapatinti su Dievu ). Ką, beje pajuto ir tuo naudosi visokie propagandistai, ypač – maskoliškieji”. Tiesa negali būti nei reliatyvi, nei daugiamatė. Iki kokių nesąmonių galima nusišnekėti. Ar šiandien yra PIRMADIENIS, ar SEKMADIENIS? Ar šiandien yra VASARA AR ŽIEMA? TIESA visada buvo konkreti. Nėra nei aukščiausios TIESOS nei Žemiausios Tiesos, nei Spalvotos Tiesos, bet yra Absoliuti TIESA – TAI DIEVAS. Viskas yra labai paprasta ir mokyklinukams tai galima paaiškinti. Bet šito nedaroma sąmoningai. Kodėl? Aš nežinau. Gal ta pati bėda, kuri apima visą mūsų vadovaujantį personalą… Skaityti daugiau »

Rimtuolis

Dar kartą pasikartosiu: tiesa yra reliatyvi. Ypač – vertinant istorinius įvykius. Pavyzdžių – begalės. Netgi matematikoje nėra tiesos. Trikamapio kampų suma 180 laipsnių – tiesa ar ne? Lygiagrečios tiesės susikerta ar ne? Pasirodo, kad ne. Kadangi erdvė yra šiek tiek kreiva, tai trikampio kampų suma nelygi 180 laipsnių. Ir lygiagrečios tiesės susikerta. Žemė – apvali? Vat ir ne – Žemė, pasirodo, iš tikrųjų yra geoidas. O kvantinėje fizikoje išvis gali dėtis netgi nesuvokiami dalykai.

Raigerdas

Gerbiamas žmogau, jums reikia suprasti pačiam, apie ką jūs kalbate. Įsikandote reliatyvumo teoriją, kurios jūs nesuprantate ir pradedate tvirtinti apie dalykus, kurių tikrovėje neegzistuoja. Jums reikia išsiaiškinti patį faktą: kodėl jūs linkęs iš paprastų dalykų padaryti juos sudėtingais, painiais ir nesuprantamais. Kodėl pas jus yra painiava galvoje? Todėl, kad jūs NEŽINOTE, KAS YRA TIESA, BET BIJOTE TAI PRIPAŽINTI. Jūs net nesuprantate, kad TIESA yra susijusi su konkrečiu laiku. Jūs TIESĄ įsivaizduojate kaip abstraktų dalyką, t.y. jūs jai pripaišote tokius požymius, kurių ji neturi. Aš jums užduodu paprastą klausimą ir tikiuosi, kad jūs, jeigu jo prasmės neiškraipysite, tai jį suprasite: ar tai yra TIESA, kad jūs dabar esate 6 mėnesių kūdikis? Atsakymas yra tik vienas: ne, tai nėra TIESA. Dabar apie… Skaityti daugiau »

Firmus Medicus

Kol pasaulis vis dar neranda tinkamo sprendimo, galinčio padėti galutinai įveikti koronavirusą, kai kurie mokslininkai spėjo atlikti įdomius, pozityvumo galinčius įnešti tyrimus apie COVID-19. Jų pastebėjimai verčia atsigręžti ne tik į sporto naudą kiekvieno iš mūsų organizmui, bet ir į konkrečiai baseinų lankymą pandeminiu laikotarpiu. Pasirodo, jog nuodugniai atlikti bandymai[1] leidžia manyti, kad chloruotas baseinų vanduo nužudo koronavirusą per itin trumpą laiką – vos 30 sekundžių. O tai reiškia, kad lankymasis baseinuose ne tik turėtų būti laikomas saugiu užsiėmimu pandemijos laikotarpiu, bet ir padėti prevenciniais tikslais. Bandymų metu buvo tiriamas baseino vandens poveikis SARS-CoV-2 – virusui, sukeliančiam COVID-19. Buvo siekiama įvertinti kiek laiko ir kokio kontakto reikia, kad virusas būtų inaktyvuotas esant skirtingam chloro ir pH lygiui. Atliktais bandymais nustatyta,… Skaityti daugiau »

Trabantas

Kaip jau nuo seno įprasta, gerai iškeltą aktualiausią šių dienų klausimą kaip mat sulekia tuntas trolių ir užtrolina savo paklodėmis. Tokioje užtrolintoje erdvėje neįmanoma diskutuoti.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top