0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
53 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
breaking-news 1

https://breaking-news.ca/the-new-nuremberg-trials-2021-please-share-this-info/ Naujasis Niurnbergo procesas 2021 m Reinerio Fuellmicho vadovaujama 1000 teisininkų ir 10 000 medicinos ekspertų komanda pradėjo teisminius procesus prieš CDC, PSO ir Davoso grupę už nusikaltimus žmoniškumui. Fuellmichas ir jo komanda klaidingą PGR testą ir nurodymą gydytojams bet kokią gretutinę mirtį pavadinti Covid mirtimi vadina sukčiavimu. PGR testas niekada nebuvo sukurtas patogenams aptikti ir yra 100% klaidingas 35 ciklų metu. Visi PGR testai, kuriuos prižiūri CDC, nustatomi nuo 37 iki 45 ciklų. CDC pripažįsta, kad 28 ciklų bandymai neduoda patikimo rezultato. Vien tai panaikina daugiau kaip 90% tariamų kovido atvejų. Be klaidingų tyrimų ir apgaulingų mirties liudijimų, pati „eksperimentinė“ vakcina pažeidžia Ženevos konvencijos 32 straipsnį. 1949 m. Ženevos IV konvencijos 32 straipsnis draudžia „žaloti ir su gydomu ar… Skaityti daugiau »

breaking-news 2

Niurnbergo kodeksas Nr. 4: venkite nereikalingų kančių ir sužalojimų Nuo bandymo pradžios ir įtraukus į CDC VAERS pranešimų sistemą, Amerikoje buvo pranešta apie 4000 mirčių ir 50 000 sužalojimų nuo skiepo. Europos sąjungoje pranešta apie daugiau nei 7000 mirčių ir 365 000 sužalojimų nuo skiepo. Tai šiurkštus kodekso pažeidimas. Niurnbergo kodas Nr. 5: eksperimento negalima atlikti, jei yra pagrindo manyti, kad bus sužalota ar mirtis Žr. # 4, remiantis faktais pagrįstais medicinos duomenimis, ši genų terapija sukelia mirtį ir sužeidimus. Ankstesni mRNR tyrimai taip pat rodo keletą rizikų, į kurias neatsižvelgta atliekant šį dabartinį bandomąjį genų eksperimentą. 2002 m. SARS-CoV-1 smaigalių baltymų tyrimas parodė, kad jie sukelia uždegimą, imunopatologiją, kraujo krešulius ir trukdo angiotenzino 2 ekspresijai. Šis eksperimentas priverčia kūną… Skaityti daugiau »

Ne, Nida,

vakcinavimo pasas yra būtent tas antikristo ženklas, be kurio „nei pirksi, nei parduosi”, nes toliau neišvengiamai bus ir Įstatymas.
Smulkus verslas visas sunaikintas, vidutinis baigiamas sunaikinti. Stambiausi multimilijardieriai pralobo kažin ar ne dvigubai ir pradeda spręsti „humanitarinę problemą”. Tai istorijoje neregėtas genocidas. „Galimybių pasas” reikš nano dalelių implantavimą, kuris padarys iš žmogaus valdomą biorobotą. Asmenybei galas. Tiems, kurie pasidarys tą „pasą”, greit praneš, kad jis nebereikalingas, nes jau implantuotas. Kas nežinojo, kad visa tai vykdo valdžia, atvirai puolanti krikščionybę? Žinojai? – Žinojai. Pasidarei? – Pasidarei. Ir baigta.

Jules

Tai lojalumo ir ištikimybės vietinei Raudonajai Oligarchijai, nes nebuvo desovietizacijos ir dekagebizacijos, ir užsienio bilijonieriams pažymėjimas. Užsienio milijardieriams, ypač vienos nacionalinės kilmės, kuriems labai rūpi mūsų mažutėlių gerovė, socialinis saugumas ir, žinoma, sveikata. Labai nori padėti minimalkę uždirbantiems lietuviams.

habilitās

Nieko, nieko, ateis laikas bus ir vaikas!
Štai prieš savaitgali Premjerė vizitavo Žemaitiją ir sutarė, kad žemaičiai gaus du pasus, po vieną už skiepą, žinoma, jei skiepysis AstraZeneka. Koks žemaitis tik su vienu pasu.
O suvalkiečiai pagrasino, kad blokuos kelius, jei tik Premjerė prisiartins prie Suvalkijos rubežiaus be taromatų, kurie priima buteliukus nuo vakcinos.
Dzūkai ir tie turi verslo planą – augins grybų daigus atsilaisvinusioje taroje nuo vakcinos.
Tik va, aukštaičiai niekaip negali apsispręsti: vežti į Rygą panaudotus švirkštus ar ne. Sako, kad ten narkomanai turguje už pusę kainos perka.
O jūs… ne rodiklis…. suvaržymai… Suktis reikia, tada ir Izraelis pavydės Lietuvos vyriausybei.

Tai tik

,,savanoriškas” ėjimas į getą. Turint omenyje, kad didelė tautos dalis ten nueis, net nekyla klausimas – o kas toliau? Nenorintiems geto turbūt nieko kito nebeliks, kaip tik kurti alternatyvias visuomenines struktūras ir bandyti kurį laiką išgyventi alternatyviose bendruomenėse. Amžinai tai netruks. Geto sargybiniai ir kaliniai susinaikins per keletą metų, nes ir patys sau įsikalbėjo tai, ką perša visuomenei.

Koks dar

tas pseudo naujasis Niurnbergo procesas, kai pirmasis tebuvo juridinis farsas ir neregėto masto teisinis skandalas pasaulio istorijoje, kai stipresnis teisia ir karia silpnesnį? Sovietija teisia ir karia pralaimėjusius karą, pati iki karo nugalabijusi kiek ten milijonų savo ir nesavo piliečių, ir okupavusi kiek ten šalių? Kapsukės, Riomerio ir VDU absolventams dar kartą kartoju, kad „die Nürnberger Prozesse war der größte Justizskandal der Weltgeschichte”.

partinis bilietas - mūsų pasas

mes turtingi,
mes galingi,
mes nebaudžiami
mums visi keliai atviri
mums tarnauja teismai ir prokuratūros
mes valdom biudžeto ir ES lėšas
——
nes mus saugo Partinis bilietas.
VOT !!!

> habilitui

Ne visi žemaičiai jaučiasi esą kitataučiai ir nori dar vieno paso – tik tie, kurių gyslomis teka kuršių kraujas (jų ribas galite nustatyti pagal XII a. žemėlapį). O grynieji žemaičiai vadovausis principu: paskutinis į maišą – pirmutinis iš maišo. Tiesiog pasižiūrės, kaip sekasi kitiems, ir tik tada nuspręs, ką toliau daryti.

Milaiti,

ir vėl susirgai šizofrenija, ir vėl pats su savimi ginčijiesi?

Langų majore,

bet ko pats skaitai tą svetimo žmogaus šizofreniją, būdamas švariu, teisingu, nebaudžiamu, moraliu, dvasingu, išsilavinusiu? Ar Jurgis verčia patį čia mus sekti ir raportuoti?

Milaiti,

o langų majoras tikrai čia? O koks tavo paties laipsnis?

Aš tai neimsiu

šio paso.Dėl kavinių ar kokių festivalių?

beje

Galimybiu pasa pasiule ir stume ne medikai. Ekonomikos ministrele KGB partijos, kuri nei ekonomikoje, nei medicinoje NIEKO neraukia.

DD plius DD

Aš manau, kad ” galimybių pasas” yra greičiau biurokratinės impotencijos rodiklis, nei bilietas į totalitaristinį režimą.

Ačiū, miela Nida,

Jūs esate tikras šviesulys ir proto atgaiva šiandieninėje naujųjų viduramžių tamsybėje, jūsų mintys tikslios, šviesios ir aiškios, o argumentai neatremiami. Kiti laidos dalyviai, įskaitant ir saldžiabalsį laidos vedėją, šalia jūsų atrodo labai menkai, tiesiog maži, juokingi ir, deja, neatsakingi ir kvaili nykštukai.

tiek

palaikyti antivakserius – amoralu ,antivalstybiška. Kad virusas yra blogis – tai čia aišku. Bet tas blogis savaime nesibaigs : ar su „pasu ” ar be jo. Pasas tam tikrą dalį žmonių gal kiek paskatintų skiepytis ,todėl nematau čia jokio lojalumo /nelojalumo. Juk vakar galų gale aiškiai parašė ,kad pusė Vokietijos sunkių covid-19 atvejų ligoninėse sudaro 4 proc. gyventojų sudarantys tamsūs ,kalbos dažnai nemokantys ir jokios info dėl būtinų ribojimų dažnai negaudavę imigrantai iš Afrikos. Išvadas belieka pasidaryt patiems,kas per publika antikovidiniai antivakseriai Lietuvoje :(.

to tiek

Gal tu, vaxeri, papaskok tamsiai liaudziai kuo RNR skiepas su virusinio vektoriaus skiriasi, ir ka tai bendro su prionais turi. Tu gal Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje fortepijono klasę baigei, kad tai gerai imunologijje „gaudasi”?

tiek>2021-05-9 13:04

supratau,kad pačiam perspjaut tų pasaulinių firmų sukūrusių vakcinas mokslininkus yra kaip du pirštus …,ania? Gal jiems ir papasakok savo „viziją’,stok į pasaulinės reikšmės „diskusiją’ (jei anie teiksis ,savaime suprantama:) , minties genijau,etc… Be pykčio,skant

to tiek

Ei, konservu RUNKELI, tai kur atsakymas i klausima apie vektorius? Anusaukas – tavo kalige is KGB laiku – nepapasakojo?

to tiek

Beje, RUNKELI – DNR/RNR sekas ir Lietuvoje konstruoti sugeba be problemu. Ir baltymus norimus sintetinti. Jokiu ypatingu sugebejimu cia nereika – laborantai tai atlieka. KGB fortepijono mokykloje nepasakojo?

Kis

nezinau kaip vertinti,bet tas zemaitavimas primena rusicizma ir zmoniu nepilnavertiskuma?Man tai sukelia itarima,kad jiems kazko truksta,beje kai kas net nezino teritoriniu ribu.Gali tik pasigirti,kad Aukstaitijoje Aukstaiciu surasi kas antrame kaime,kita puse bus pramokusi Lietuviu kalbos,nors ji ne visiems ikandama.

tiek

su „antivalstybininkais ” jokių daugiau diskusijų:). O filosofė Nida ,atmetus sudėtingą žodyną maloniai stebina savo įžvalgų „užmušamu” logiškumu ,minties aiškumu.O kas liečia tiek diskusijų sukėlusį „pasą” , tai iš mano pusės turėčiau konkretų pasiūlymą : būtina,kad būtų paskelbtas ir jo konkretus galiojimo terminas(trys mėnesiai, daugių daugiausia pusė metų). Ir kategoriškai – be teisės pratęst terminą(jei laukto rezultato per šį terminą jis neduos ,tada būtina jo ir atsisakyt . Vienareikšmiškai . O jei tas pasas ,kaip gerb. Nida sako būtų tradicinis „laikinas ” (laikina – tai visai ne laikina ,kaip ji pabrėžė) ,tada ir aš prieš jį.

To tiek

Ei, runkeli, turiu tau, kaip asilui pasiūlymą – uz 200 000 euru galiu suorganizuoti visos tavo DNR analize! Super duper technologijos. P. S. Normaliems žmonėms tai kainuoja apie 200 euru, buna akcijų, kai sequencina ir uz 60. Konservu mulkiams fanatikams tai nesuprantama. Jie moksle juodai nesigaudo.

elfe - breaking-news

oho, sensacija! yad isties nebeaisku ar tai corona pandemija ar testu PCR pandemija, su misterio PSO vadovo Tedro nurodymais ka priskirt prie covido auku. sis Etiopijos ex uzsienio r.ministras nei medikas, nei geras politikas buvo.. uztat priklause tarptautiniam thin-tank’ui Aspen institute (vadovas W.Isaacson) , kuris su NVO lyderiais siekia reformuot globalia ekonomika, kriminaline teise, Didziosios Kinijos stiprinima ir kt. Aspen institute funduoja Carlyle Group ikurejas ir savininkas David Rubinstein, Davoso narys, daug pasiekes, kad JAV biznis su naujom technologijom persikeltu i Kinija, nors dedasi Amerikos patriotu.. Tedro privele tiek klaidu, jog Trumpas nusprende nebefunduot ir pasitraukt is PSO.. Rotschildu fondas, bendraujantis su Rusijos oligarchais, funduoja JT, o per ji regulioja ir JT dukterine PSO. nors daznai linksniuojamas Bilo ir Melindos… Skaityti daugiau »

elfe - breaking-news

gal tikrai Niunbergo reikia?
idomu fakta apie Tedro atskleidzia wikipedia:

Genocide accusation
David Steinman, an American economist and adviser to Ethiopia’s democracy movement, „accused Tedros Adhanom Ghebreyesus, 55, who took over at the WHO three years ago, of being one of three officials in control of the Ethiopian security services from 2013 to 2015” at the International Criminal Court in the Hague. Steinman said Tedros „was a crucial decision maker in relation to security service actions that included killing, arbitrarily detaining and torturing Ethopians.”

Agente tiekai,

apie tai, kokia publika yra ,,antikovidiniai antivakseriai” ir kokiai publikai priklausai tu pats, pasikalbėsime po 5 metų, jei dar būsi gyvas. O dabar ciuc į būdą.

to elfe

Tai kokios jie nacionalinės kilmės? Kokia nacionalinė kilmė ten dominuoja ir kodėl? Niurnberge jau Vakarų istorikai parašė, kas tokie ten dominavo ir kodėl?

to tiek

O pats nežinai, kad oficialią informaciją irgi reikia tikrinti? Ar patikrinai, ką? Už nepatikrintą informaciją po kokių 10 metelių pats gali sėsti ilgam, nemanai? Mus dabar sodina ir blokuoja ką tokią?

To elfe

Visa tai apie Tedro jau senai buvo žinoma. Tai (informacija) labiau paplito po to, kai išaiškėjo, kad PSO slėpė informacija is Taivanio apie Covid. Tedro – Kinijos. žmogus. Kartu ligonines Etiopijoje “statė”.

elfe

kolegos, ar girdejot?
Palucko socdemai jau issirinko savo lydere – Mrs STAMBULO KONVENCIJA-BLINKEVICIUTE!

si graziai tarskanti „demokratijos” diktatore kaip mat uzblokavo mane feisbuke kai paparasiau pristatyt bent vienos ratifikavusios salies S/K. patirti ir paklausiau, kodel feministine GREVIO komanda taip diskriminuoja vyrus.
kai ta pati parasiau i socialisto EKomisaro Frans Timmermans feisbuka, tas neismete, neuzblokavo, bet sureagavo…
dabar GREVIO turi ir vyra! 🙂

elfe

tad jei tokiais veiksmais zmones nusipelno auksciausiu postu, tai naturaliai kyla itarimas, kad globalia valdzia suinteresuota tarptautine mafija…

idomu, kuo nusipelne Soros ir Gorbaciovo draugas, buves Socialisinternacional vadovas Antonio Guteres JTO generalinio posto?
gal prisidejo prie migracijos krizes, sukelusios Brexit?

interpol

INTERPOL – Terrorist groups using COVID-19 to reinforce power and influence

“Terrorists – like all criminals – have sought to profit from COVID-19, to make money, strengthen their base and to fuel division.”
Jürgen Stock, INTERPOL Secretary General

https://www.interpol.int/News-and-Events/News/2020/INTERPOL-Terrorist-groups-using-COVID-19-to-reinforce-power-and-influence

interpol

COVID-19 impact on migrant smuggling and human trafficking

Migrant smuggling and human trafficking are particularly affected by geo-political and socio-economic factors which vary greatly by region and in the ways they drive vulnerable communities in those regions to migrate.
The COVID-19 pandemic is, and will continue, influencing these factors across the globe. The economic consequences will significantly impact peoples’ desire and ability to migrate, as well as the incentive and opportunities for criminals to profit from illegal migration which is also expected to increase.
Vulnerable victims
An INTERPOL report, which is for law enforcement only, provides a global overview of the short, medium and long term impacts on migrant smuggling and human trafficking.

https://www.interpol.int/News-and-Events/News/2020/COVID-19-impact-on-migrant-smuggling-and-human-trafficking

interpol

The global reach and anonymity of the Internet have greatly facilitated the distribution of child sexual abuse material, and access to it. Offenders can now produce, exchange and even direct live video of children – even babies – being abused. They can also come into direct contact with children via social networks and chat functions in games or apps.

The priority of our Crimes Against Children unit is to:
identify and rescue young victims of sexual abuse;
block access to child sexual abuse material;
prevent sex offenders from travelling abroad to abuse children or escape justice.

https://www.interpol.int/Crimes/Crimes-against-children

interpol

INTERPOL report highlights impact of COVID-19 on child sexual abuse

„What the report shows is that we are seeing just the tip of a growing iceberg in terms of online child exploitation material.”
Jürgen Stock, INTERPOL Secretary General

https://www.interpol.int/News-and-Events/News/2020/INTERPOL-report-highlights-impact-of-COVID-19-on-child-sexual-abuse

interpol

Are boys being sexually exploited?
We often hear about how girls are being sexually exploited, but when it comes to boys – silence.

This is why ECPAT International is initiating a global study on the sexual exploitation of boys. We need to know more, and we need to open up and make sure boys can come to us for help

https://www.ecpat.org/news/one-year-on-how-has-covid-19-impacted-the-sexual-exploitation-of-children/

Na  ir

ir kuriam daunui dar neaišku, kad dzeikas, kis, tiek, DD plius DD yra tas pats kagėbistas provokatorius julius Milaitis iš Širvintų?!
O gal jūs patys esate kagėbistai, taip noriai diskutuojantys su padugne?!
Šis portalas tampa panašus į Kiseliovo „domoroščenich”!

ah1

Įspūdis kad atkuriamas rojus/ malonumų sodas, Biblijinis bo logiškai mąstant malonumų pasas tiesiog būtinas rojaus/ malonumų sodo piliečiams kaip ir kiekvienos kitos teritorijos piliečiams pvz. lietuviai turi Lietuvos piliečio pasą, lenkai – Lenkijos piliečio pasą…, kas turės malonumų pasą tas bus rojaus/malonumų sodo pilietis ir gyvens pagal švabų koncepciją – be nuosavybės – na taip kaip rojuje/malonumų sode Adomas su Ieva gyveno Biblijoje – nuogi, basi, klonuojami, vegetarai, dirbs ir klausys melo ir bus laimingi nežinodami tiesos.

"Baptistas"

Nida šaunuolė, tiesiai į dešimtuką. O sisteminiai, atidirbo savo užduotį už 30 sidabrinių.

elfe >>Na ir        2021-05-9 19:28

labai jau nevykusiai trolini.
mane dar pamirsai pamineti.
kitus tepi, kuom pats kvepi?..

ko sieki, pats slepdamasis krumuose?..
sukelt nepasitikejima sio portalo skaitytojais?..

orai pagrazejo, greit galesi pats su savim burkuoti, dedamasis milaiciu ir antimilaiciu…
vat ir as isimesiu dovanota paspirtuka i savo Fabia Elegans ir mausiu is Vilniaus i savo nameli ant vistos kojeles Kernaves pusyne…

nuostabios naujienos

Ką tie nepakaltinami padarai mums ruošia?

http://www.ekspertai.eu/pradetas-teismo-procesas-pries-covid-19-aferos-autorius-del-nusikaltimu-zmogiskumui/

sarmatas.lt/02/valdas-anelauskas-smegenu-plovimo-pasekmes-kovidiniame-fronte-1/

Health Ranger Report (Brighteon)

https://www.brighteon.com/186eb1f4-4078-4f47-a544-b6c2cc428abc (video)
Salk instituto mokslinis straipsnis atskleidžia, kad kovinių smaigalių baltymai yra biologinis ginklas
Prestižinis „Salk“ institutas, kurį įkūrė vakcinavimo pradininkas Jonas Salkas, parašė ir paskelbė mokslinį straipsnį, atskleidžiantį, kad smaigalys SARS-CoV-2 iš tikrųjų sukelia kraujagyslių pažeidimus ir sukelia insultus, širdies priepuolius , migren, kraujo krešulusi ir kitas kenksmingas reakcijas, kurios jau nužudė tūkstančius amerikiečių.
Skiepai sąmoningai švirkščia jums smaigalinius baltymus, o mRNR skiepų atveju jie paverčia jūsų kūną kovinių baltymų gamykla, kuri išmuša šias mirtinas daleles ir išskiria jas į kraują.
Salk institutas iš esmės pripažino, kad kovido skiepai yra depopuliacijos ginklai.

The Epoch Times
Fuck you bich

F u bich !

Pravos kbistu lizdas

Pravdos kbistu lizdas

elfe >> Health Ranger

Galima pagalvoti, kad jau 19 a rasytoja Mary Sheley nujaute, kad ateis laikas, kai FRANKENSTEINO tipo mokslininkai uzvaldys zmonija prikurdami monstru, genetiskai modifikuotu produktu, kuo ir uzsiima sis jusu nurodytas institutas SALK, su kruva netikrais nobeliais premijuotu mokslininku.

sakau netikrais, nes norvegas Nobelis savo testamentu buvo uzdraudes premijuot „pinigu skaiciuotojus”/ ekonomistus. tad 1969 ivyko Nobelio premijos perversmas, iskeliant ji ii Svedija, o norvegams paliekant tik „taikos premija”…
dabar „pinigu skaiciuotojai”, kad itikintu snobus , sukure tokia sistema, jog apdovanojami ne tie, kurie nesa nauda visai zmonijai, kaip norejo Nobelis, bet nesa nauda jiems. taip kone prie kiekvieno isradejo tuoj prilimpa ir „pinigu skaiciuotojas”…

elfe >> Health Ranger

siaip tai dekui uz nuoroda.
nors sis ranger’is Mike Adams uzbanintas feisbuko ir youtubes (?) pakausyt jdomu ir ka jis mao apie vakcinos pasa:
https://www.brighteon.com/2ddf68f7-c5ce-4f6c-a901-f4a53a8435b5

Jascha

pritariu Nidai ir palaikau ją,

Madame Elfe,

kokio dar Niurnbergo? Vėl nori, kad didesnis nusikaltėlis teistų ir kartų mažesnį? Tą mes jau pergyvenome ir žinome, ką tai reiškia? Mus jis pasiuntė ant Laptevų jūros ledo – siuntė Sibiran. Tas Niurbergas…

53
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top