Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Kaip kas yra vakcina? Su kuo kiltų noras ją palyginti, pačiam tikint ir/ar įtikinėjant publiką minimaliu, nykstamai menku ir nykstamai nepavojingu, be jokių nepageidaujamų ilgalaikių pasekmių organizmui šalutiniu poveikiu? Gal kaip adata įsidurti? Gal kaip lūpą įsikąst? Gal kaip pipirą praryt?

Viena medikė Lrytas.tv „Reporteryje“ ką tiktai sugalvojo geriau: vakcina, brangūs piliečiai, yra kaip nėštumas! Pirmą trimestrą būna bloga savijauta, ir visoks ten poveikis, bet niekas gi nesako, kad nėštumas – blogai!

Dievaž, ką jie rūko?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Atsiprašau,

tikrinu, ar vur mane užblokavo. Čia atsakymai prie straipsnio apie Emanuelio netinkamumą: > 2021-02-19 20:23, > 2021-02-19 19:56 Būkit geri, žinau, kad nesugebate skaityti ilgesnių tekstų, bet vis dėlto: 1) žmogumi be tautybės mane padarė mano miesto sunaikinimas, kuris niekad iki XIX a. industrializacijos nebuvo ruskiškas ir buvo ne ruskių, bet jų išnaikintų finougrų žemėje, todėl ruskijos nekenčiu ir toje neapykantoje mirsiu, 2) išskyrus proprosenelį, nė vienas iš protėvių nebuvo gimęs ruskijoje ir visi mišrios kilmės, vokiškos ir (1) ukrainietiškos, 3) taigi aš remiuosi savo protėviais, o ne neigių juos; jų atminčiai paskirtos net dvi mano svetainės, pvz., http://michael-ekimov.sanctpeter.com/ 4) pastanga pasirinkti tautybę žlugo neįvertinus savo neatitikimo lietuvybės ir romantiškai nukeliavus į prūsus pagal kalbotyrą, bet ne realybę, o iš… Skaityti daugiau »

Pastebejimas

Aciu Gerb.Nidai-aiskiau ir but negali!Saunuole.

Manyčiau,

kad rūko internacių machorką, o ką Jūs manote?

Prašau

“Atsiprašau” tekstui puikiai tinka N.Vasiliauskaitės antraštė.

balti chalatai

reikalingi 4:41, skubi pagalba, žmogus užmigti negali, įsijautęs auka

stasys

Atsiprašau, 2021-02-20 4:41. Jei jau manęs neblokuoja , būkite tikras jog tuo čia niekas nepiktnaudžiauja . Aš mielai nemokamų atostogų isleisciau savo sekretore ir asm. urologa .. bet ką gi valgys nusiure Garliavoje gyvenantis sunkiai besiverčiantis mano pagalbininkai ..(atsidusta) .

égalité

kažkodėl ponija skiepijasi pfaizeriu, o prastuomenei įkyriai siūlo zenekos šamarliaką su šalutiniu „lomkės” poveikiu.

Palmaičiui

Palikite tą Zingerį. Tas žmogelis neprapuls. Kaip matote, jam neblogai sekasi visą gyvenimą sėdėti seime. Jis ten ir numirs. Žiūrėktite savęs ir tęskite savo darbus, kurie yra įdomūs. Tai ir yra tikroji įvairovė, o ne ta iš tarpukojo.

O.G

Šios visos vakcinos yra žmonių žudymo įrankis, nes pas mus valdžiažmogiai dirba pagal nurodymus už kosminius pinigus. Prabuskite pagaliau žmonės, nes pas globalistus yra projektas, kad šiame pasaulyje turi likti tik 35% iš 7 milijardo žmonių. Todėl kiekvieną dieną visa purviasklaida kartu su valdžiažmogiais plauna jums smegenis ir varo baimę, kad jus patys eitumėte skiepytis, o už pasekmės niekas neatsakys. Todėl dabar tik jus esate savo gyvenimo šeimininkai, o ne valdžiažmogiai.

ah1

vakcina tai ligos nešėjas ir priemonė tyčia ir prievarta užkrėsti žmogų liga, kuri įmontuota į vakciną.

Pseudopalmaiti,

čia tik tu vykdai FSB užduotis su visokiais stasiais ir milaičiais. Būtų gerai, kad tokius kaip tu iš tikrųjų užblokuotų. Niekam čia tie tavo trolinimai neįdomūs.

Mažumą kitaip - 10

Pasitelkiame įžvalgos meną, pasiimame „klaidos pagal Froidą” įrankį ir ką turime? Tai juk aiškiai pasakė: po skiepo praeis 6-9 mėn. ir ką? Imunitetas baigsis kaip motinai pagimdžius vaiką… Jei persirgusių Corona imunitetas slopsta, tai juk neįrodyta (nepraėjo pakankamai laiko), jog po skiepo bus kitaip, tiesa?

O kur

šiemet dingo gripas? Krito garbingoje kovoje su korona?

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top