Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Pvz., esu aš tam tikras bakalauras su barzdžiuke, aptemptom kelnėm, ant paspirtuko. Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą, tai kuriu planelį kaip čia išpildyt.

Sugeriam su draugais.

„Davai, – sako vienas, – paskelbkime visus, kas nepirks, durniais be išsilavinimo ir pinigų (tai tas pat, haha!). Davai! – susidaužiam.

Ir pradedam.

Ir plušam.

Socialiniuose tinkluose.

Ir LRT.

Ir visur.

Iš pradžių lyg ir sekėsi, bet paskui – kuo toliau, tuo blogiau. Vos prasižiojam – juokiasi. Tamsuoliai, bet vis tiek… Eina sau…

Užsakovai skundžiasi…

Kodėl tokia neteisybė, ką mes darom ne taip?!

Sapnuoju knygą. Storą seną, kokios gyvenime nesu laikęs rankose. Atsiverčiu sapne, randu parašyta: idant ką nors sėkmingai marginalizuotum kaip kvailą, reikia pačiam turėti socialinį kapitalą labai protingo asmens. O mane tokiu nebent Katauskas ir Miliūtė laiko… O jų – niekas…

Pabundu šalto prakaito baloje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ayn Rand

Spėju, čia apie tą kapliadantį triušį, Šimašiaus buvusį patarėją? Ypatingai kvailas padaras, turintis nuomonę apie bet ką – net apie griūvantį Gedimino pilies kalną, jei gerai prisimenu. Toks apsišvietęs nesenai mažasis fiureris.

Kis

kazkaip jokiu emociju tiems nedouckoms,tai zmogeliai zemiau vidutinio ugio,silpnos sveikatos ir mazu kiekiu smegenu.Beveik kiekvienas su nezymiamomis paklaidomis zmogeliai gyvenime tera nuliai.o nulius nuo seno raso ant lauko tualetu.

tipas

Feijsbukiškio portretas su paspirtuku

Hm.

Tobula! 🙂

Kaip būtų puiku, jei p. Nidos straipsniai dažniau patektų į mainstream’us. Nes deja, kaip rodo patirtis, yra daug žmonių, net ir šiaip visai nekvailų, kurie pogrindžio spaudos neskaito, YouTube nežiūri, o iš seno įpratimo minta tik komjaunimo tiesa ir televizija.

Al.

Feijsbukiškį siūlau pakeisti į feisbukį. Manau, tai tikslesnė sąvoka, nei lapjaunimas.

Simonas

UAB steigimas šiaip gana paprasta procedūra. Bet kai kurie žmonės susiduria su kėblumais steigiant įmonę. Gal verta tuomet konsultuotis su ekspertais?

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top