Nida Vasiliauskaitė. Dvi situacijos: skiria kur kas daugiau dalykų

Dvi situacijos.

a) Nuteka į viešumą video, kur vienas moteriausybe nepatenkintų renginio organizatorių neformalioje aplinkoje pratrūksta tema „ką darysim, jei vis tiek mūsų reikalavimų nepaisys“ – jei prireiks, surasim parlamentarų vaikus!

Siaubas! Fe! Koks dugnas! Kokia moralė! Tik padugnės gali šitaip! – šlykštisi pasibaisėjusi švisuomenė.

b) Moteriausybės rėmėjų aplinka visais oficialiais kanalais nuo pat rinkimų, kai išrinko Ne Tą, mobina Ne To žmoną – tai rankinė nemadinga, tai pyragas neskanus, tai „ko lenda“, tai „ko nelenda“, ko tyli ir ko kalba, kol galop priverčia pasiaiškinti KO NESISKIEPIJA – kaip drįsta?! Oficialiai dar neprivaloma, bet neoficialiai „visi suprantame“, che-che! Kiemsargiams gal dar ir neprivaloma, bet būti svarbaus asmens žmona ir nesiskiepyti?! Šito, kaip sau norite, per daug! Koks dugnas, kokia tamsa!

Šviesuomenė susidaužia šampaną didžiai patenkinta sava morale ir išradingumu.

Kai sudėtinga užpulti taikinį – puoli „moteris ir vaikus“: čia tai, kas abi situacijas sieja.

O skiria daugiau dalykų:

1) pirmoje puolimas – tik hipotetinis ir, kol kas niekaip nerealizuotas, ko nepasakysi apie antrą.

2) pirmoje, kaip minėta, vienkartinis ir neoficialus, ko nepasakysi apie antrą.

3) pirmoje – spontaniškas emocijų proveržis, antroje – gerai organizuota sisteminė racionali pjudymo taktika.

4) pirmoje išsakytas kaip desperatiška „galutinė poveikio priemonė“, antroje – pirmutinė poveikio priemonė tiesiog šiaip, savitikslė, tiesą sakant, nes smagu: telkia bendram vakarėliui etišką draugiją.

5) visos priemonės tampa geros kare, kai jis prasideda, bet ne visos geros kaip diplomatija taikos sąlygomis.

6) karo sąlygomis dar ne to būna – dar ne tokių „dugnų“ matė istorija, kareiviai, žinote, būna bjaurūs purvini pikti, bet kai nekare feministinis šviesuomenės frontas mobina „kažkieno moterį“ (nes ji – „tik moteris“ ir todėl lengvas grobis) – tam reikia, kad ateitų 21 amžius, čia jau civilizacinis pasiekimas. Gangsterių gauja tyliai rūko kamputyje: ne, ji saviškiams šito neleistų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

O kas galėtų paneigti, kad komunočekistinė koalicija ir veikia kaip nusikalstamas susivienijimas? Ir savo lengvų kanapių suktinę jis rūko visai ne kamputyje ?

Pastebėjimas

Ar pastebėjote, kad kol anūkas tyli, pradeda atrodyti, kad galbūt ir jis panašus į žmogų. Bet vos tik prasižioja – kažkokia bjaurastis iš jo pasipila. Ir senelis „baltomis” eilėmis dėkoja Viešpačiui dėl rūpužių ir gyvačių. Belieka tik palinkėti, kad Viešpats atseikėtų jiems sočiai to, dėl ko jis taip dėkoja.

DD plius DD

Yra dar vienas skirtumas. Pirmas atvejis yra už valdžios ribų. Antras atvejis- iš paties valdžios branduolio. Yra ir niuansas. Abiem atvejais liežuvį reikia valdyti, bet valdžioje ir valdžios stovykloje valdyti reikia ypač. Reikalavimai kiti. Perfrazavus žinomą sentenciją- jautis gali baubti ir badytis. Bet jeigu badosi ir baubia Jupiteris, tai toks ir Jupiteris…

rinkėja iš Kauno

man kartais ir gaila Gabriuko. Labai sunkijo vaikystė. Psichologinės traumos. Jo tėvas, nepavykęs kino režisierius V.V. landsbergis, vedė jaunas. Profesorės lituanistės Elenos Bukelienės dukrą. Berods buvo nendramoksliai. Kai ji pagimdė vaiką, netrukus susirgo vėžiu. Jaunasis tėvelis, pabūgęs sunkumų, šeimą metė. Gabrielių augino močiutė E. Bukelienė. Vėliau seneliai iš tėvo pusės. Nes motina pasveiko ir ištekėjo antrą kartą. Tėvas irgi sukūrė naują šeimą. Vaikas faktiškai nei tėvo, nei mamos kaip ir neturėjo. Ne tėvai jau turėjo naujų vaikų. Močiutė Bukelienė jau seniai mirusi. Tik seneliai iš tėvo pusės ilgaamžiai pasirodė. Jie ir stengėsi rūpintis tuo vaiku. Vaikinas vedė vos baigęs vidurinę, savo buvusią mokytoją Austėją Čijauskaitę.
Kai žmogaus tokia sunki biografija, kartais jo elgesį paaiškinti gali tik psichologai…

Hm.

Labai geras straipsnis. Būtų neblogai, jeigu ir į mainstream’us patektų.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top