Nida Vasiliauskaitė. Elfų nėra

Be komentarų.

A: Taigi visuomenėje kilo pasipiktinimas…

B: Atleiskite, bet ne kilo, o buvo sukeltas. Ir ne visuomenėje, o visuomenei.

A: Jūs sakote, kad tai buvo surežisuota?!

B: Taip.

A: Mat kaip? Ir kas gi tas paslaptingasis režisierius?! Klokite pavardes [o jei ne, tai atsargiau…].

B: Gerai gerai, jūs teisus: mūsų šalyje nėra viešųjų ryšių agentūrų ir vadinamųjų komunikacijos specialistų, politikai jų nesamdo, tarpusavyje irgi nebendrauja ir veiklų nederina, elgiasi tik spontaniškai, iš tyros širdies, elfų nėra, iš niekur per naktį išnirusių influencerių, įžymių tuo, kad įžymūs, su dešimtimis tūkstančių sekėjų (iš kurių du trečdaliai – mirę) ir tūkstančiais „like“ po kiekvienu cyptelėjimu: „Ėjau, pamačiau, pasipiktinau!“, irgi nėra, „žvaigždutės“ viešai šneka tik profesiniais klausimais, karjeros ir bendrų projektų galimybės neturi jokio ryšio su palankumu (asmeniniu ir „pasaulėžiūriniu“) relevantiškiems žaidėjams… Niekas su niekuo nesusijęs, niekas nuo nieko niekaip nepriklauso, tad prie geriausių norų nepavyktų tokiems nei paplanuoti ką, nei „užrodyti“, nei bangą įsiūbuot.
Tiesiog juokinga šito nesuprasti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
G.P.

Puikiai. Elementarūs dalykai, o kažkodėl dažnai pamirštami 🙂

Elfų nėra?

Čia ta prasme – TS elfų nėra? Tai kas mane pernai buvo apipuolę? 🙂

Nida kaip visada

taikliai ir trumpai.

ah1

Elfų nėra. Bet yra termitynas kur vadovaujama iš centro o kiti termitai – retransliuotojai per antenas gauna užduotis iš termito centro ir transliuoja užduotis savo ” valstybių” (sąlyginai) termitamss, bet visi termitai antenomis sujungti su termityno centru ir jei termityno retransliuotojas nevykdo termityno centro užduočių, termityno retransliatoriaus pavaldiniai termitai susidoroja su termityno centro retransliuotoju, termityno centro retransliuotojai nekariauja kai juos užpuola priešai ( skruzdėlės ), kariauja termitai kariai, o kai termitai kariai pralaimi ( žūsta) , žūsta ir termityno centro retransliuotojas… Nieko neprimena termityno tvarka ir termityno taisyklės? Apie duodamas užduotis Šimonytei dėl vakcinavimo iš pačios Šimonytės girdėjot, skaitėt? Nausėdos prisipažinomą kad esa transliuotojas girdėjot, skaitėt? … Jei elfų nėra tai nereiškia kad termityno nėra. Globali tvarka kuriama termityno pavyzdžiu.… Skaityti daugiau »

Ahai,

tamsta prastai informuotas. Elfų yra. Negi patys save paleido? Elfais save vadina TS-LKD chunveibinai, dar save vadinantys jaunaisiais konservatoriais, nors kai kurie jų jau gerokai pagyvenę. Jie labai aršiai kariauja už ,,ES vertybes” ir prieš visus, netgi prieš iškiliausius valstybės kūrėjus, vadindami juos vatnikais ir t.t. (nereikia aiškinti, kuo dar), nors vienintelė tų žmonių nuodėmė – kad jie nelandsbergiai. Pabandyk suabejoti jų ,,teismu”, ir pamatysi, kuo pats tapsi ir kokių ,,perauklėjimo” atakų susilauksi. Maža nepasirodys. Įkyriausia, kad jie lenda ten, kur jų niekas nepageidauja, ir nė už ką nesutinka ,,atsiknisti”. Šlykštesnės padermės nė pats nelabasis nesugalvotų. Esi laimingasis, jei nė karto ant jų ,,neužsirovei”.

Nidai

Aciu ,kad esate-rasote trumpai,aiskiai,sekmes!

Kis

nepagautas -ne vagis?Bet dideliu proto galiu nereikia,net nebutina buti sachmatininku ar sachtininku,kad suprastumei,kad neigimas,o irodzius vel neigti ir busi „teisus”,nes uz rankos nesugriebtas.Kiek idomus ir panasus vienas i kita rusijos ir mus beveik sachmatisto metodai.Uzslaptina,bet kovoja su okupantais,saugo,santazuoja ,o svenciu proga ,virsta prakeiksmai ir vis puola,bet taip ir neuzpuola?Saugotis reikia,bet kosmarinti nebutina.Manau artejame prie finiso,patys skeptiskiausi supranta is kur dygsta tas amalas,taine is gero buvimo,tai is neveiklumo.Laikas nustoti gyventi svetimomis smegenelemis?

Diedas

Beraščių kremliaus trolių irgi nėra.
Kiekviename darbo kolektyve šnipždūnų taip pat nėra.
Kiaulės komunistai nedaro įtakos pavaldiniams per valdiškų įstaigų vadovus.
Tie patys kiaulės nešnipinėja ir už priešingą nuomonę iš darbo nieko neišėda.

Laisviems žmonėms atėjo sunkūs laikai.
Senosios kartos klusnių dresiruotų ir rusiškų komandų klausančių bolševikų tikslai ir priemonės sutampa su naujojo komsomolo tikslais ir priemonėmis.
Ir vieni ir kiti su skundikų, padlaižių karjeristų pagalba nori
kontroliuoti visus ir viską.
Raudonieji su vaivorykštiniais jau kuria minčių poli iją ir įstatymus galėsiančius terorizuoti visus laisvamanius.

Diedas

Autorei kaip ši, kuri rašo trumpai ir aiškiai, yra visokių ekspertų, būkim vienigų ir t.t.portalų.
Ten viskas paprasta ir aišku:
Dėl visko kaltas Lansbergis.
Lietuvą išgelbės ir visus padarys laimingais rusai.

Diadia 14:06,

pats su savim diskutuoji, pats ant savęs pasisakai. Kai tik pamatau ,,Landsbergis” ir ,,rusai”, iš karto aišku, kad rašo neliustruotasis.

Virginija Milker

Elfu yra!

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top