Nida Vasiliauskaitė. Emocijos VS protas

Paprasti, ne itin išsilavinę, ne itin protingi žmonės, esą, vadovaujasi emocijomis, reaguoja spontaniškai, visi kartu – kaip banda, o protingieji – protu: jie patys mąsto, neskuba, tikrina faktus, žvelgia kritiškai, viskuo abejoja ir, jeigu ką renkasi, tai tik argumentų pagrindu.

Pirmieji vakcinuotis neskuba: emocijos stabdo. Paprastos tokios, kaip kad: daiktas eksperimentinis; informaciniame lapely parašyta, kad nelabai ir neilgai tepadės; šalutiniai poveikiai pobaisiai; oficiali statistika ir asmeninė patirtis rodo, kad jei susirgsiu, tai veikiausiai pakosėsiu ir pasveiksiu; politikai jau byloja, kad galo nei skirtumo nebus; o kur dar „sąmokslo teorijos“, pilnos nuorodų, lyginimų, skaičiukų, lentelių…

Antrieji entuziastingai už, nes liepia šaltas grynojo proto balsas: „Ojoj, ligoninės perpildytos!“, „Aš tikiu mokslu!“, „Nebūk tamsuolis!“, „Nori atsidurt lavonmaišy?!“, „Nori, kad bobutės mirtų?!“, „Jei nesiskiepysiu – mirsiu, nes taip IKI reklamoje sako!“, „Valdžia – mūsų tarnas, todėl nemeluoja!“, „Hahaha, sąąąmokslo teorija!“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
trumpai

Nida super parase – kaip taisykle, tie kurie zviegia apie mokslo ir progreso galia, yra durni kaip bato aulas. Ir kaip taisykle – baige TSPMI.

tiek

ir vėl „žviegia”:))). Na tai diagnozė aiški net ir su tais ditirambais autorei.(tikrai protinga moteris ,tarp kitko ,pagarba). Bet išeitis , būtinas persilaužimo taškas – visuotinis imunitetas – šiandien praktiškai imanomas tik einant vakcinacijos „klystkeliu”. Kita kelias – gerb.Kepenio ,kol kas visiškai neveikia .Manau,kad ištupėt „po medžiu” – dar nėra ir pati garbingiausia išeitis.

to tiek

Islindo TSPMI mulkis. Kodel jus, ASILAI, net DNR nuo RNR neskiriantys, vaidinate, kad kazka biologijoje raukiate? Is kur tas narcizo kompleksas?

Teisė klysti

Jau pabodo kasdienės rekomendacijos:ką valgyti,kaip miegoti,ką kalbėti,kuom tikėti,dabar ant bangos vakcinos,baisu,kad belyginant kelnes prašneks rozetė.Palikit pagaliau kiekvienam rinktis ir suklysti.Tiesa paaiškės ne kitais metais,patys užteršėm savo planetą,gamta keršija,ne kitaip.Gerbiama Nida turi savo nuomonę,ją ir parašo,jūs galvojat kitaip,valio,išklausyk ir pasilik su savo nuomone.

elfe

et, idomu, kokios emocijos ir kam suveike, kad tik pasirodes Nidos postas „Meskit lauk gera skoni” nustumtas jau i pasali?..

Birute

Aciu ,Nida,taikliai

Išsilavinę

tiki pasauline revoliucija ir Banko „Trockis” galia – pasu iš prezidento rankų.

Ačiu

Nuostabiai,taikliai,originaliai kaip visada!

Išsilavinusiems

Iš kokio prezidento rankų, plyz?

to issilavine

vaikuti, kai paruosi pamokeles, galesi paskaityt ir apie trockistu internacionala – From global pandemic to global class struggle – cia; https://www.wsws.org/en?redirect=true On May 1, the International Committee of the Fourth International is holding its annual Online May Day Rally. The rally will be addressed by representatives of the ICFI and its affiliated Socialist Equality Parties throughout the world. It will be streamed live at wsws.org/mayday. This year’s May Day is being held under conditions of a new surge in the global COVID-19 pandemic. Since the emergence of the pandemic more than one year ago, nearly three million people have died and more than 136 million have been infected. Fueled by the emergence of more contagious variants, the seven-day average for… Skaityti daugiau »

to Išsilavinusiems

Iš prezidento Woodrow Wilson rankų. Na to, kuris buvo ir carinės Rusijos imperijos, ir bolševikinės Rusijos imperijos sąjungininku, kaip Čerčilis, žinot?

to issilavine

https://www.wsws.org/en/special/pages/sep/us/home.html?redirect=true

taigi, is siu trockistu portalo aiskiai matom, kam tarnauja Covid 19 karantinas
ir kaip ju idejos graziai dera su milijardieriaus trockisto Soros ir Putino draugo M.W, Kantor idejomis ar ne?..

to to issilavine

Pamiršote mums pasakyti, kad tuos kairiuosius (internacius) finansavo būtent stambūs kapitalistai – vedantys pasaulio bankai, tiksliau, Bankų aveniu. Nežinote ar tyčia apsimetate nežinančiais, ką? Bolševikų rūmų perversmą finansavo stambiausių banksterių viršūnėlė čia paminėtame, kaip Bankų aveniu. Gal žinote, kokiame mieste? Covid’ą irgi vairuoja kas tokie?

ah1

šiaip tai nieko naujo – pagal aukščiausią vedų vedantą žmogus turi du kelius – arba proto arba malonumų/emocijų ir tik pats žmogus pasirenka kurio keliu eiti

Troliai,

liaukitės šimtmečio senumo makulatūrą dulkinti. Gyvename čia ir dabar, ir problemas reikia spręsti čia ir dabar, o ne dalytis tarybinių politinformacijų konspektų gabaliukais.

to Troliai

Ką čia kliedi? Švabo Didysis runkelių numetimas ir istorijos nulinimas yra ne praeitis, o dabartis. Oligarchai atsikratys runkelių ir tiek, ir jokia tai ne šimtmečio senumo makulatūra.

elfe to Ah1

kodel taip supriesinate prota su malonumais?..
Budos kelias – budinti samoninguma..
bet panasu, kad nei budistai nebezino tikrojo budizmo, nei krikscionys tikrosios krikscionybes. isskyrus viena kita mistika..
tereikia pazvelgt kiek komentaru susilaukia cia kataliku straipsniai..

abc

tai kad viskas atvirkščiai.emocijomis besivadovaujatys žmogėnai tiki durnasklaida tiki statistika,veryga,dulkiu ir reikalauja kuo greičiau juos suvakcinuoti.autorė gabi filosofė, tik ne psichologė.

to to to issilavine

o ka as ir sakau?.. taigi ir NUORODAS daviau i bolseviku/trockistu atgimusi internacionala… bolshe..bolshe.. bolsevikams vis negana, vis daugiau ir daugiau, kol vel baigsis tik taugiau kanciu visiems… o ko bolshevikai labiausiai nekente?.. taigi ne milijardieriu, bet butent „burzua”, save islaikancios, demokratiskiausios ir todel patriotiskiausios viduriniosios klases. stai kodel jiems reikia bolshe besakniu migrantu, daugiau ivairiu „mazumu”, multi-kulti visuomenes, kad „vardan taikos” pjudytu vienus su kitais… o panaikine Konstitucijas su musu laisvem ir teisem, galetu ivest totalitarine kontrole… jau Platonas su Aristoteliu zinojo, kad oligarchinis valdymas niekur kitur negali mutuotis, kaip tik i „tironija”. tankai sukilimus Vengrijoj ir cekoslovakijoj malsines Andropovas suprato, kad „sausainiukai” veiksmingesni, nei bizunas… jo planas per „filantropija” okupuot protus, pasirode isties veiksmingas. o jo draugas Gorbaciovas… Skaityti daugiau »

Hm.

Tobula, p. Nida, tiesiog tobula! Nuoširdžiai sakau.

Tvankstas

https://thenewamerican.com/covid-shots-to-decimate-world-population-warns-dr-bhakdi/;COVID Shots to “Decimate World Population,” Warns Dr. Bhakdi; ——In this exclusive interview with The New American magazine’s Senior Editor Alex Newman, world-renown German-Thai-American microbiologist Dr. Sucharit Bhakdi warns that the COVID hysteria is based on lies and that the COVID “vaccines” are set to cause a global catastrophe and a decimation of the human population. Starting off, he explains that the PCR test has been abused to produce fear in a way that is unscientific. Next, he explains what the mRNA vaccines are going to do to the human body in terms and using analogies that anyone can understand. Among other concerns, he expects massive deadly clotting as well as immune system responses that will destroy the human body.… Skaityti daugiau »

cha.

emocijos stabdo.ką autorė rūko?

Atvirkščiai:-)

Tie kur nesivakcinuoja, jie labiau šaltu protu ir faktais remiasi, o tie kur lekia vakcinuotis- emocijomis, baime, manipuliacijom ir pan.

vakcinuoti

Vakcinuoti pasakoja, kad dvi dienas po procedūros iš lovos nepasikelia, taip visą kūną skauda, net miegoti negali, turbūt tikrai verta…

Pastebėjimas

Emocijos ir protas veikia kartu, tačiau išplautsmegeniai, paranoikai, bėgs vakcinuotis alkūnėm pasistumdydami (jiems moksliniai argumentai neįdomūs), nes sako vakcinų juk gali pritrūkti…

mtz.

taip jiems ir reikia.

>pastebėjimui.

proto nebūna kai veikia emocijos.pvz-senoliai po paros pradeda protaut atidavę tūkstančius sukčiam už tariamai prisidirbusį anūkėlį ar sūnelį kurio niekada neturėjo. arba mergužėlei protas pabunda ryte po jebitvakario. taip kad autorė nusirašliavojo.

ah1 >elfei

vedanta – aukščiausias vedų mokymas nieko nepainioja, ir aukščiausias vedų mokslas vedanta ne budizmas. Vedantoje taip ir parašyta apie du kelius proto ir malonumų ir vargas tam kas pasirenka malonumų kelią.
Nu va – ar ne maloniau vieną kartą nubėgti susivakcinuoti nei nuolatos rūpintis savo imunitetu? Tik kas kiek laiko bėgsi vakcinuotis jei virusas mutuoja/ keičiasi kaip metų laikai ir kiek laiko trauks organizmas dažną vakcinavimą?

Al.

Man atrodo, rašinius būtų gerai pažymėti nuoroda – kokiai amžiaus grupei skirta. Pvz., ,,nuo 18 metų” arba ,,12+”. Arba – po rašiniu pateikti santrauką apie pagrindinę mintį- pvz., ,,šiuo rašiniu autorė (-ius) norėjo pasakyti…/ atskleisti vis dar pasitaikančius… Ir gerai būtų pajuokavimus pažymėti šypsenėle. Kad tekstus suprastų ir pažangusis jaunimas.

stasys

Autorei , pievos str. , matyt pavasarinės žydinčios pievos visai apsuko Tamstai galva . Ir pirmų ir antru pasirinkimu žmogus daro sprendimą , tik pasirenka tuos argumentus kurie jam labiau patinka . Teisingas atsakymas į Tamstos klausimą vadovaujantis protu ir tais pačiais argumentais būtų rinktis trečia kelią ,vykti į negyvenamą salą , ar sodyba gyliai miške .

To stasys

Stasiuk, pasikark. Ant lietuviško beržo.

Al. stasiui

Apie kokius čia, tamsta, gylius? Sparvas?

The New American

John F. McManus. COVID-19: A Deep State Excuse for World Government? https://thenewamerican.com/covid-19-a-deep-state-excuse-for-world-government/ Amerika žiauriai nukentėjo. Ekspertai ne tik neišsprendė bėdos, bet tik viską pablogino. Atsakas į kovido pandemiją greičiausiai sunaikins tūkstančius mažų įmonių. Tai jau susilpnino dolerį dėl valiutos dalijimo žmonėms ir dėl kitų „pagalbos“ išlaidų. Be to, labai išaugo pasikliovimas vyriausybe. Daugelis amerikiečių pamiršo, kad mūsų tautą sukūrė ne vyriausybė; ją sukūrė laisvi žmonės. Tačiau žmonių laisvė nyksta. Tikimės, kad ji grįš, tačiau nesam dėl to tikri. Kai kuriuos faktus, susijusius su šia neįprasta krize, reikia išvysti. • Federaliniai ligų kontrolės centrai teigia, kad 2017–2018 metų žiemą dėl gripo mirė 80 000 žmonių. Šis skaičius yra didesnis nei mirčių skaičius per dabartinį orų ciklą dėl COVID-19 (gegužės 1 d.… Skaityti daugiau »

štaziui

stazislova, trisdešimt norveginių neverti tavo gaištamo laiko. Grįžk į fondą, pasiimk po bidoną vazelino į kiekvieną ranką. Ir gulkis po šeimininkais. Darbuokis greitai ir efektyviai, prezervatyvus, kaip kulkosvaidžio juostas, keisdama. Saugumas – svarbiausia! Daugiau jokių gamybinių traumų darbe!

Iš šalies

Truputį pabodo ir pirmųjų entuziazmas – ne, girdi, mąstyk, neskubėk, tikrink faktus, žvelk kritiškai, viskuo abejok ir, jeigu ką renkiesi, tai tik argumentų pagrindu. Panašiai kaip gėjai reiškiasi. Na, būk tu tuo gėjum, tik nelysk į akis. Taip ir čia – nesiskiepink iki pamėlynavimo (pažaliavimo, užkimimo, negalėjimo, apsikakojimo, mirties…), bet mažiau aiškink.
Apsigalvojau. Reikia šnekėti. Diskusija niekada blogo nepadarys. O tai šaipydamasis ar tildydamas stosiu valdžios pusėn, skatindamas savicenzūrą ir draudimus.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top