Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Aktyvistai, metų metus darę karjerą iš pasipiktinimo „žmonių rūšiavimu“ ir diskriminacija seksualinės orientacijos, lyties ir šeiminio statuso atžvilgiu, „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos dabar matyti nelinkę, nes (a) ne tie rūšiavimo kriterijai – šeimos/lyties/orientacijos atžvilgiu „pasas“ neutralus; (b) juk kiekvienas, panorėjęs tą „pasą“ įsigyti, gali (tereikia panorėti, o jei nenori – pats kaltas).

Don’t you see, kad anie, jums nepatikę, rūšiuotojai lygiai tą patį pasiūlytų ir jums: pakeisti erotinio potraukio objekto gal ir negalite, susituokti su savos lyties asmeniu irgi negalite, bet o argi tai kaip nors trukdo susituokti su kitos ir dėl „bendrojo gėrio“ gyventi „kaip visi“? Lyties pakeisti negalite? Na jau! Argi ne jūs – pakeitimo entuziastai? Kokios problemos? Jei kartais atsisakote dėl visuotinės ramybės ir gerovės paklusti ir prisitaikyti – nesiskųskite, patys kalti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Čarlis

Sveikatos pasas yra gerai, bet kur, kas į jį kasdien įdės antspaudą, kad esu sveikas, kad dar ryte testavausi, susimokėjau kelias dešimtis eurų, o po trijų dienų bus atsakymas. Ar čia mes, ar jie, ar mus, ar visi visiški?….

Kis

toji publika linkusi labiau parsiduoti velniui uz skatikus,o po to rekia,kad visi kalti tik ne jie patys.Kiek pamenu toji publika pati save skandina neapykantos liune.Kiek pamenu as,mano tevukai ir seneliai tokiu buvo yra ir matomai bus,o tokie veikejai tipo Simonko stumia jaunima i priespriesa.Jaunimas,su laiku igaus proto,kad tai ne ju dantukams apversti zmonijos aukstyn kojomis.Reziume paprasta gyvenk kaip tau patinka ir duok kitiems gyventi,neissigalvodamnas „tragediju”nes jeigu nesi durnas supranti,kad 5ten kur dauguma to ir teisybe.

Carli,

tave pasas neisvaduos is coronos,vaistu nera,o corona siandiena nera ,rytoj ji jau su tavimi,pasas tai popieriukas,kuris nepigiai kainuoja,passs tai viena is gesefto formu,kaip ir mokyklu griovimas,o Austejos propogavimasTai tik viena puse medalio,o kita puse kas bus kysama vaikuciams i galvytes,manau nesunku speti,o cia jau bus geras geseftas,nereikes ir NKVD uzaugins gejukscius ir lesbiuksciu,tevukai jus sito norite?Jeigu ne,vaziuokite i Vingio parka ir garsiai pasakykite prie policininku,kad jie nesivargintu,nes bus taip kaip tauta nori,o Landzbergio viena koja jau grabe.Nera bebru,nebus ir tu idiotu su savo nuostatomis,o zmones,rinkejai manau jau itikinti ,sugebes uz ka balsuoti.Apie politika nekalbekite cia tuscia,like tik vagiu ir nusikalteliu sukes,bet ir jos ilgai netrauks.Sitaip negyvenama?

kaip šlykščiai žiūrisi

ne lietuviška rašliava.
ir kodėl tie debilai taip stengiasi čia komentuoti?

Ar ne diskriminacija,kad

rajonai suslėpė pfizer vakciną ir nekelia ragelio,o internete lenta tik zenekai?Kai senukai mirė nuo zenekos,tai nieko,smulkmena,o kai jaunimui trombai,oi koks triukšmas.Labai neskaidri vakcinavimo kampanija.Ar ne geriau, kad ir mažiau nupirkti,bet pfizer vakciną,tada visi noriai skiepysis.

dalyvis

Skiepų skepticizmas yra tiesoginė kreivos / bukos ( interesuotos į pelną ar kažką daugiau ) žiniasklaidos priemonių ar viešų asmenų karksėjimo pasekmė.

Pvz., ką manote apie tokį straipsnį šiendieną?

„Gripas ir toliau nešasi gyvybes: ar įmanomas priverstinis skiepijimas?”
Arnas Mazėtis, laida „DELFI diena“, http://www.DELFI.lt 2019 m. vasario 4 d. 16:36

vat vat

jau tu „teisiu gyneju tiek priviso…
ir sie profanai, pateke i seima, vyriausybe, valstybe tuoj pavers grotesku…

vat vat

Ir delfi jau okupavo apsisaukeliai profanai, savo susinaikinimui?..
Imkim kad ir takia teisiu gyneja besidedancia Moarija Serbentaite.
Rods pati sukure sau bloga FEMA, po to vieno zmogaus „Zmogaus teisiu balsas” ir jau sio vardu rasineja i Delfi.
cia kaip Soros savo privacias organizacijas vadina Europos vardu.

ah1

tai tegul sukuria viską atskirai nevakcinuotems – mokyklas, ligonines, prekybcentrius bo žmonės turi teisę nesivakcinuoti eksperimentiniu produktu ir nedalyvauti eksperimente, ir turi teisę turėti savo įsitikinimus ir gyventi pagal savo įsitikinimą kad caronovirusas eilinė liga. O vakcinuotiems vietoj galimybių paso įvesti privalomą vakcinuoto ženklą kad nevakcinuoti galėtų šalintis vakcinuotų, kaip užkrėstųjų eksperimentiniu produktu.

tiek

tiesiog Nida moka filosofiškai į reiškinį žiūrėt ,komentuot IŠ VISŲ PUSIŲ. Ir nebūtinai iš tų ,kurių reikalautų šios dienos situacija kovos su corona fronte:(. Vnž. mano nuomone tikrai nereiktų žmonių priešint.

Rinkėja iš Kauno

Tekstas labai geras ir puikiai argumentuotas. Tik niekaip nesuprantu, kuriems velniams tas „don’t you see”, kai galima pasakyti lietuviškai „negi nematote”. Man labai keista, kad toks protingas žmogus kaip Nida savo rašinį dažnai apkaišo anglicizmų piktžolėmis. Čia jos kartos intelektualų bėda (na, nebent Laučius ta yda nepasižymi).

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top