Nida Vasiliauskaitė. Geriau mirti gyvam nei jau mirusiam

O ką apie tuos, kurie jautriai (ne)linki mirties nuo covid „neatsakingiesiems“ (ir taip vaizduojasi padarę stiprų ėjimą)?

Nagi tūkstantįkart geriau mirti nuo bet kurio viruso šiaip, nei nuo apsidraudinėjimo, desperacijos, panikos ir psichologinio teroro; geriau nuo ligos, negu nuo „vaistų“; geriau mirti gyvam nei jau mirusiam; geriau laisvam nei aptvertam „galimybių“ ganykloje elektriniu piemeniu, galop – geriau atsišaudant nei pačiam padedant aptvėrusiems, belaukiant, kol „užmigdys“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žinoma,

geriau, p. Nida, tik ar tie „valdžiažmogiai” leis? Štai Dulkys jau gąsdina užimtomis lovomis ligoninėse, tarsi jos ten turėtų stovėti tuščios. Gal jis numato, kad jas užims tie dabar gausiai besiskiepiantys…

Geriau

prasirgti paskieoytam.Nes vistiek beveik visi prasirgs.

Visa ši krizė dėl

sunaikintos sveikatos apsaugos.Dėl miestų medikų diktatūros,kuri tęsiaisi jau daug metų ir įbaugino net vyriausybes,-sumažinta iki minimumo ligoninių,lovų,tai ištiko desperacija.Gaila,kad ir NS toliau siekia dar daugiau uždarinėti ligoninių,kai reikia gaivinti,modernizuoti esamas ne į slaugos namus,o į rimtas ligonines,programuojant ,kad Lietuva augs,sudarant tam visas sąlygas.Jei programuojamas Lietuvos nykimas,tai ko tikimasi?Todėl ir migrantai čia,nes gamtoje tuščios vietos nebūna.

Kolegos pagarba Jums, Nida,

už dvasios aristokrato žodžius ir drąsą.
Dievas tesaugo ir tepadeda likti ištikimai tiesai
proto ir dvasios sutemų laikais.
Neturime teisės pralaimėti,
nes mums duota patirti ir pažinti,
kas yra laisvės dovana
ir kelias ją liudyti žodžiu ir gyvenimu iki galo.

Tai ką,

Andriukaitis žada jau nesivakcinuojančius migdyt? Nenorinčius laisva valia pasitrumpinti gyvenimą, kad Raudonajai Oligarchijai būtų geriau gyvent – daugiau milijardų sukauptų kitų sąskaita? Negi tokia socialdimokratų misija? Prašom patikslinti.

Stipru

Ačiū, p. Nida.

Kažkas pranašavo,

kad per keletą metų Lietuvoje liks tik kokie 80000 gyventojų. Matyt, tiek liks nepaskiepytų ir netapusių GMO. Kiti bus prievarta paskiepyti arba patys pasiskiepys iš naivumo ar bailumo. Taip ir vyksta natūralioji atranka.

čia gerai, Nida,

labai panašiai yra pasisakęs (tada karas vyko) Clive Staple Lewis, kuris bent man yra didžiulis autoritetas. Gaila, pamiršau tikslią citatą. Bet prasmė būtent tokia.

Prašalietis

Palyginus šiandienius „galimybių pasų ir kitokių išsikovotų laisvių” mastus, pradeda atrodyti, kad Stalino okupacijos laikais buvę žmonių persekiojimo mastai ir gūlagai buvo tik vaikučių žaidimas. Tais laikais pagal oficialius duomenis buvo ištremta 300000 žmonių, likusieji dainuodami komjaunuoliškas dainas miestuose ir kaimuose statė brandų socializmą. Šiandiena daugiau kaip 1 milijonas pabėgo svetur „nuo gero gyvenimo”, likusieji lansberginio durnių laivo keleiviai valdžioje pastatytų „patriotinių įgulų” stato Nausėdinę „gerovės valstybę” ir yra kaip gyvuliai reguliuojami kaip jiems „civilizuotai ir vakarietiškai” gyventi, kur galima jiems vaikščioti kur ne….

Kremliaus įtakos agentėli Prašalieti

Taip, rusiškai tariasi „Gūlag”, o lietuviškai – Gulagas.
Ketasprandi, kodėl nuolat dergi lietuvių tautą, o nesirūpini savaja?
Juk tiek bėdų turite.

elfe

ogi reiktu paklausyt kaip Covid 19 PREZIDENTAS Klaus Shwab pristate „pasulio gelbetoja” Vladimira Putina, bei Putino kalba:
https://en.wikipedia.org/wiki/International_Crisis_Group

Ayn Rand -> Geriau 2021-08-3 10:29

Skiepytis reikia tik rizikos grupėse esantiems žmonėms (šis virusas nėra pavojingas sveikiems žmonėms, priešingai nei poliomielito ar kt tipų virusai, kai visuotinė vakcinacija yra patartina ir visuotinai pripažinta). Tada skiepo naudą galima numanyti (nors tai dar neatsakytas klausimas). Jei nesate jokioje – tikrai daug geriau įgyti imunitetą natūraliai. Toks imunitetas bus platus ir kiek įmanoma visaapimantis, ir ne tik per antikūnius, atpažįstantis visą SARS viruso struktūrą ir iš esmės ateities mutacijas. Esami skiepai to neatlieka, jie tesukuria pagrindą atpažint vieną viruso dalį (S baltymą), kuris jau dabar kinta (mutuoja). Apie šių eksperimentinių skiepų šautinių efektų rizikas net nekalbu – tai, ką rašau, galiotų šio viruso atveju ir tada, jei skiepai būtų ištirti ir pagrįstai saugūs.

Ayn Rand 2 -> Geriau 2021-08-3 10:29

Skiepai net sveikiems žmonėms tam tikra prasme sugadina imuninę sistemą, nes ją nutaiko ir susiaurina tik S baltymui. Nėra aišku, kaip ir kada tokia mRNA paveikta imuninė sistema atsikurs, todėl dukart paskiepytiems visvien teks natūraliai imunitetą gaut tam, kad būtų aišku. Kitaip – nesibaigiantis badymąsis N-tuoju pastiprintoju kas sezoną, jei ne dažniau.

habilitās

„padedant aptvėrusiems, belaukiant, kol „užmigdys“.”
Nei pridėsi, nei atmsii! Aptvaras, juk bendras,– galais susijungiangtis?!

Pagarba

Jums, Nida.Labai stipriai ir tiksliai.

T0mas J.

Nemanau kad skiepytis nuo kovido yra saugu.
Pernelyg jau didelis spaudimas.

Ačiū, Nida

Daug žmonių prarado savivertę, nebesugeba mąstyti ir analizuoti savarankiškai. Priima žiniasklaidos kišamą vienintelę „tiesą” kaip Evangeliją. Tapo bailūs, prisitaikėliai, veidmainiai. Nebeturi tikrų vertybių, nebegerbia patys savęs, kaip gali gerbti kitą žmogų.

Komunalas

Kuo toliau, tuo labiau netikiu nekaltu viruso prasidėjimu.

Padėka Ayn Rand

už dalykinį ir argumentuotą komentarą.

ah1

net neabejoju kad virusas platinamas per mediją naudojant lingvistinį programavimą: iš visų kampų skambant mirė nuo viruso, susirgo virusu,užkrėtė virusu, visur virusas, bijok… ir pradedama bijoti, baimė „vIrusas” nubėga priešais atsistoja ir laukia ir pagauna bijančius, vienu žodžiu suveikia atvirkštinis placebas net neabejoju.
Tad nustokit tikėt tuo virusu. Ar pamenate rabio/mokytojo Kristaus mokymą- tebūnie taip kaip tikite – tai va kaip tikėsit taip ir bus, tikėsit kad viruso nėra – ir viruso nebus, pagal Kristaus mokymą Biblijoje.
O tikslas – straipsnyje.Absoliuti priklausomybė nuo šeimininkų. Demokratijos pabaiga – žiauriausia vergija, pagal platoną.

Kis

kai varliukstis Dulkis atrandantis drasos ir pagiezos(imama is Imamao,atsiprasau,is partiarcho,o gal net prezidenti,kuriam duokle atiduoda KGB vaikai ir vaikaiciai)prasneko,taip ir nori tvoti spragilu per makaule,o kai uz mano pinigus piarinasi „pasivaiksciodamas ir „smaiksciai „atsakynedams i uzduodamus klausimus,norisi spirti ne i uzpakali,bet is priekio,kad amziams paliktu dar didesniu eunuchu.

ah1

ko neleidžia laikinti?

rupūs miltai!

Kur mūsų politologai, tiririantieji žurnalistai? nuodytojas, žudikas, diktatorius, tironas, pasodinęs Navalna… Ir staiga, nelauktai Davosas! Kodėl nieks nekomentuoja Putino kalbos? O juk jis paaiskino ir apie migracija, ir kas laukia Vakarų, jei jie nesikreips į Putiną pagalbos… primindamas prieškarinę situaciją… O kas komentavo Klauso Schwabo knygos , kuri jau gavo metų knygos , o tiksliau – metų skandalo titulą – “ COVID -19 : Didžioji perkrova“. Ją 2020 – ųjų metų vasarą parašė Klausas Schwabas su ultrakairiųjų pažiūrų žurnalistu Therry Malleret . Knygoje mums aiškina – dabar nebebus nei nuosavybės , nei grynųjų pinigų , nei demokratijos , todėl , kad mes kryptingai tikslingai ir sėkmingai „sulaužėme “ pasaulį iki tokio lygio , kad jokio kelio atgal jau nebėra .… Skaityti daugiau »

to ah1

jei parasei pres tai komentara.
tada jei nori palaikint, turi iseit i pradzia ir vel sugrizti.

prasalieciui

tai putinas su sorosu ir shwabu visiems prasalieciams stato globalia „geroves valstybe”. visiems „lygios galimybes” migruot is stsilikusiu saliu i tas, kurios geriau tvarkosi.
Lavrovas gi jau susitare su Talibanu…

T0mas J. -> rupūs miltai

Klauso Schwabo knygą“ COVID 19: Didžioji perkrova“ galima kur nors nusipirkti? Ar pats bandei?

T0mas J. -> rupūs miltai

Klauso Schwabo knygą “COVID 19: Didžioji perkrova“ galima kur nors nusipirkti? Ar pats bandei?

News Target

Jau penkis dešimtmečius Vakarų kairieji bando įtikinti visus, kad šiuolaikinis gyvenimas žudo planetą ir kad norėdami ją (ir save) išgelbėti, turime pasiduoti autoritarinei, tironijai. Septintojo dešimtmečio pabaigoje amerikiečiams ir vakariečiams buvo pasakyta, kad „per didelis gyventojų skaičius“ sunaikins planetą, todėl reikia sumažinti šeimų dydį. Aštuntajame dešimtmetyje trumpam buvome įspėti, kad iškastinio kuro deginimas sukelia „visuotinį atvėsimą“ ir kad mūsų laukia naujas ledynmetis. Devintajame ir dešimtajame dešimtmetyje tai pasikeitė į „visuotinį atšilimą“. Nuo tada kairieji vėl pakeitė žodį ir dabar „klimato kaita“ yra mūsų planetos pavojus. Tačiau atsakymai tie patys: mažiau technologijų (bet tik mums, ne elitiniams globalistiniams vadovams); mažesnės šeimos, mažesnis vartojimas ir mūsų laisvių perdavimas tironams, valdantiems geležiniu kumščiu. „Kaip įrodymas“ mums pažodžiui pasakoma, kad viskas, kas vyksta žemėje,… Skaityti daugiau »

Nors pasiskiepinom,tačiau

to paso neimsim iš principo.Žmogus turi likti orus pasirinkti.

Klauso Švabausko

knygą galite iš intiko atsisiųsti. Kur problemos?

Na žinoma,

„Valstybinės vyriausybės ir tautos liks praeityje , vietoje jų turėtų susidaryti bendra biomasė” ir virš jos viena vienintelė vadovaujanti ir vairuojanti nacija – Dievo tauta. Žinoma, su Dievu nepasiginčysi, todėl teks nusileisti Švabausko nacijai ir priimti Dievo tvarką be išlygų.

Jules

Nuolat meluodama CNN, kaip ir mūsiškiai dezi profesionalai su Kapsuke ir Co, blaškosi ir pradeda bijoti atsakomybės: „And if vaccinated people get infected anyway, they have as much virus in their bodies as unvaccinated people. That means they’re as likely to infect someone else as unvaccinated people who get infected. „The bottom line was that, in contrast to the other variants, vaccinated people, even if they didn’t get sick, got infected and shed virus at similar levels as unvaccinated people who got infected,” Dr. Walter Orenstein, who heads the Emory Vaccine Center and who viewed the documents”, – sakė CNN. Mūsiškė Kapsukė nieko nebijo – ją saugo, kaip ir dezi LRT, užjūrio A-bombačka nuo runkeliokų. Taigi štai ką dezistai CNN… Skaityti daugiau »

Hmm..

Maskvos Alfa Bank bankininka Therry Malleret su Klaus Shwab reiktu nuominuot … Hagos teismui.

Klausas Švabauskas

ir Maskva, kaip niekad, vieningi – galit neabejoti. Karūnos konspiracija ir agresija, kaip ant delno.

>>Klausas Švabauskas

ner ko stebetis. Aukso ordos oligarchai is Chazaru chanato – jungiamoji grandis tarp Kremliaus, JAV, UK Rotschildu ir Europiniu Rotschildu su ju „filantropais” ir klapciukais..

Gerbiama Nida,

Jūs šiuo metu esate „kiečiausia” iš visų viešųjų asmenų, Jums nėra lygių, netrūksta Jums nei drąsos, nei intelekto, nei atsakomybės. Žaviuosi Jumis, kaip, manau, ir daugelis lietuvių, kurie apie Jus žino, skaito ir klauso Jūsų. Susikaupkite, taupykite jėgas artėjančiam itin svarbiam etapui – Jūs būsite kita mūsų Prezidentė, tautos įkvėpėja ir gelbėtoja.

taip-drąsa įkvepia

bet pabūgau,kai išgirdau ,kad pas gydytoją su GP, o mama neskiepyta…

Life Site News

https://www.lifesitenews.com/news/australia-germany-crack-down-on-anti-lockdown-events-as-protests-rise-in-france-us/ VOKIETIJA Praėjusią savaitę Berlyno administracinis teismas uždraudė protestus prieš virusų apribojimus, užblokuodamas leidimą 13 įvykių, baiminantis dėl delta varianto, pranešė DW. Nors prieš dvi savaites patvirtino LGBT paradą, su daugiau nei 35 000 dalyvių. Bent 5 000 sekmadienį vis tik atvyko į miestą, nepaisydami draudimo. Juos pasitiko daugiau nei 2000 policininkų, kurie sulaikė beveik 600 žmonių, rašo „Newsweek“. Policija naudojo pipirines dujas ir fizinį smurtą,puldama pagyvenusias moteris ir vaikus. PRANCŪZIJA Prancūzijoje trečią savaitę iš eilės vyksta milijoninės demonstracijos prieš COVID-19 apribojimus. Protestai vyko Paryžiuj, Nicoj, Lione, Marsely, Tulūzoj, Nante ir Strasbūre ir mažesniuose miestuose, pavyzdžiui, Vanne ir Pau. Prie kai kurių protestų prisijungė sveikatos priežiūros darbuotojai ir ugniagesiai, kuriems taikomi privalomi vakcinos reikalavimai. Demonstrantai reikalavo laisvės ir prezidento Emmanuelio… Skaityti daugiau »

stasys

Iš purienu lauko išlindo svajokliška Nidos galva ir suformulavo mintį .
– Geriau mirti kvailiu bet tikru nei bandyti pratesti agonija dar nemyrus !
O gal yra trečia išeitis , pasiskiepyti ir toliau būti laimingu ir gyvu ? Ta mergaitė tikrai nusišneka .

Health Ranger Report

Per ateinančias 12 dienų keli šaltiniai mums pranešė, kad Joe Baidenas paskelbs visos šalies uždarymus, prisidengdamas „delta“ variantu ir skiepų priešininkų protestais.
Naujasis uždarymas bus suvokiamas kaip toks perteklinis ir totalitarinis, kad netrukus prasidės visos šalies protestai.
Iš tikrųjų visa tai ir yra plano dalis. Užblokavimas yra sukurtas taip, kad sukeltų neigiamą reakciją net tarp kairiųjų, kurie kartu su konservatoriais išeis į gatves protestuoti prieš medicininę tironiją.
Šios reakcijos metu korumpuotas Baideno režimas visam laikui sunaikins Teisių įstatymą, atims piliečių šaunamuosius ginklus ir priverstinai skiepys visoje šalyje.
https://www.brighteon.com/cba45892-be02-474a-beea-a26e767f2797

Igoris Šnurenko
štaziui

iš šeimininko analinės angos išlindo stazelės makaulė ir atsiriaugėjo: – Geriau burna maloninsiu šeimininko prostatą, nei gyvensiu kaip normalus žmogus.

Kurginianas

Koronaviruso autoriai ir tikslas:

https://www.youtube.com/watch?v=ZYmcOcECYVM

T0mas J.
Atrodo,

kad čia Marytės Melnikaitės mintys , jos dvasia,arba ji prisikėlė.Labai komjaunuoliškai skamba.

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top