Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Penktojoje Lapių medžioklėje filosofė dr. Nida Vasiliauskaitė klausia: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

nesustos, bo „JIE YRA” tikslas „puikusis atnaujinimas” ištransliuotas transliuotojo Švabo Davose, o visa kita tik priemonės; vieną priemonę keis kita o visų priemonių komplektas, kaip „nunulinimo afera”: nunulinimas valstybių, nunulinimas turto – subankrotinimas ir ekspropriacija, nunulinimas žmoniškumo per RNR, nunulinimas teisių…, pasibaigsiantis elektroniniu feodalizmu/žiauriausia vergija kaip ir aprašyta Platono veikale „Valstybė” kuo paprastai ir užsibaigia demokratija – žiauriausia vergija… Skaitykit Platoną, Hitlerį ir TORĄ apie valdymo būdus ir priemones…lyginkit ir gretinkit su vykstančiu judesiu…

Jei į Kauno klinikas

pacientai negali užsiregistruoti telefonu,telefonai atjungti,paliktas tik internetas be teisės pasirinkti ,-ar čia ne prievarta?Ir visos partijos tyli.Jei visi taip įbauginti medikų klano,dreba dėl savo gyvybių,tai apie jokį pasipriešinimą iš principo Lietuvoje nėra nė kalbos.Tiksliau tuščios kalbos.

Al.

…įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, nenoro priimti imigrantus pretekstu, sodomijos primetimo pretekstu, šeimos teisių atėmimo pretekstu… Ar vilkas vilkišius sustos pasitenkinęs avele ?

Aš už tradicinę šeimą !!!

Šis video Vasilisuskaitei jau davė +8 patiktukus. +8 patiktukai už šeimų sąjųdžio dekonstrukciją. O kai aš dar kovo mėn. baksnojau į tuos kovo 8-tininkus kaip visi piktinosi… Taip, debilavota tauta ir nieko nebepadarysi.

Politikieriai nesustos -

eis iki galo. Davę priesaiką Pasaulio kunigaikščiui kitaip negali – lups, daužys ir galabys.

Mike Adams/Health Ranger

Po 16 mėnesių visiškai apgaulingų PCR (polymerase chain reaction test) tyrimų, kurie buvo naudojami pandeminei isterijai sukelti, CDC (JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras) paskelbė, kad šių metų pabaigoje atšaukia pseudomokslinį tyrimų protokolą. PGR tyrimai neduoda kiekybinių rezultatų ir negali suskaičiuoti viruso apkrovos. Todėl jie moksliškai nepatikimi nustatant infekciją. Visa apgaulinga pandemija buvo pagrįsta šiuo apgaulingu pseudomoksliniu testu. Taigi, visa pandemija yra klastotė. PCR testų naudojimas ligos diagnozei yra pasaulinio masto klastotė, nes jokia PCR priemonė negali pateikti kiekybinių rezultatų, galinčių parodyti specifinę viruso apkrovą. Vis dėlto šiuo CDC patvirtintu bandymų protokolu buvo remiamasi norint sukurti iliuziją, kad šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje yra užkrėsti kovidu. Visa tai buvo apgaulė, ir visi, kurie žino PCR technologiją, tai žinojo nuo pat… Skaityti daugiau »

Nojus

Kazkas yra pasakes, kad – „valdzia turi tiek valdzios, kiek jai duoda zmones”. Tiesiog zmones vis dar nesupranta, kad mums visiems yra ruosiamas elektroninis konclageris. O parsidavusi globalistams valdzia naudoja sena ir pripazinta taktika, skaldyk ir valdyk.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top