Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: fašizmo gimimas

Jūsų dėmesiui siūlome dar vieną dr. filosofės Nidos Vasiliauskaitės analitinės laidos „Lapių medžioklė“ (OpTV) epizodą, skirtą kitaminčių ūdijimo kampanijos, jos vadinamos „Pirk plytą“, analizei. Skelbiamas ir naujajai propagandos bei patyčių kampanijai išsirikiavusių ar išrikiuotų intelektuolų sąrašą (nebaigtinį).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ah1

naujoji pasaulio tvarka medicinofašistinė tvarka – priverstinis badymas pagaliais ir adatomis arba mirtis badu.

puiki laida

Ar kas galėjo pagalvot, kad kai ne kurie”intelektualai” šitaip pradės nusišnekėti, iki tokio marazmo, kad susibadę aceit yra didžiausi proto bokštai, o nesusibadę apgailėtini durniai. Na čia tai tikrai „tikrų intelektualų” požymis. Kai kurie iš išvardintų ryškūs kolaborantai, todėl nestebina.

O ko Jūs

norite iš oligarchinės demokratijos, jei ne diktatūros? O kokie dar gali būti intelektualai iš Mokslinio Komunizmo aplinkos? Arba Mokslinės Oligarchijos, arba Mokslinio Covid’o, kaip dabar.

Ekspertas

Kiek pakalbu su žmonėmis nesiskiepyti jokiais būdais pasiryžę yra apie 20 proc. O kur likę 30 proc. kodėl nesiskkepyja? Visi likę vaikai, kuriuos skiepija nebent visiški kvailiai, ir žmonės, kurių Lietuvoje net nėra.

Abelis

Taiklios įžvalgos.
Labai. Bravo Nida.
Esi šauni.

Demokratijos grimasos

Demokratija taip išsigimė, kad praktiškai susitapatino su diktatūra. Nekaltinkime piliečių – rinkėjų, padorią valdžią išsirinkti jau praktiškai nebeįmanoma. Dabar kiekvieno sveiko proto, padoraus žmogaus pareiga – būti opozicijoje. Į influencerius, viešųjų ryšių specialistus, politikus, tariamai įtakingus pusgalvius reikia žiūrėti kaip į ubagus, barškinančius aliumininiais dubenėliais prie prekybos tinklų atmatų konteinerių. Tai, kas jų prityrusioms nosims kvepia, mums, daugumai normalių žmonių, dvokia. Ir tai tęsis tol, kol
valstybėje vyraus prievarta iš vienos pusės, pasimetimas, suirutė iš kitos. Bet, kaip sakoma, pergyvenome komunizmą, pergyvensime ir šitai.

raganius  -ne Krėvės

Ne lapių medžioklė ,o raganų medžioklė ir deginimas ant laužų, kaip jau buvo istorijoje. Tokiuose straipsniuose apie baisius antivakserius ir jų daromus nusižengimus platinant pavojingą ligą , pakeiskite žodį antivakseris žodžiu „ragana” ir taps aišku , kur einame: į tuos viduramžius , kai jos buvo deginamos ant laužų.

Puiku

Labai gerai, kad Nida daro šias laidas. Ir daro tikrai „be pykčio”. Remiamasi ne ironija ar pakikenimais, kaip Janutienės laidose, kurių galutinė „žinutė” yra ištransliuoti, kad Lietuvoje yra visiškas chaosas, o argumentais. Ačiū už procesų analizę.

Hm.

Labai šauni laida, p. Nida. Nebekalbant apie turinį, man labai patinka laidos forma: jokio žurnalistinio maivymosi, jokių stiliaus klišių, jokių nereikalingų erzinančių vinječių (ar kaip ten tai vadinasi), bet viskas iš karto apie reikalą. Maloni atgaiva po tų tradicinių laidų.
O kalbant apie tuos intelektualais prisistatančius žmones, rimtais veidais kartojančius propagandos burtažodžius, tai į galvą ateina žodis „intelektualetas“. Ne šiaip karalius nuogas, o kažkoks, rupūs miltai, karalių nudistų pliažas.

Kaip skiepija influencerius

Visi jie elgiasi taip, kaip paskiepyti didvyriai. Bet norint paskiepyti juos dar reikia pagauti. Tai nėra paprasta. Juos pagauna bičiuliai ir nusmaukia jiems kelnes taip žemai, kad pasirodo storas, nupenėtas užpakalis. Gydytojas, paprastai karo, patrina įžymybės apatinį skruostą degtinėje pamirkyta vata ir suvaro adatą į graudų pasturgalį. Paskiepytasis nužvelgia draugus priekaištingu žvilgsniu, triukšmingai nusiperdžia ir krenta žemėn be sąmonės. Jam duodama pauostyti našatyriaus. Atsigavęs dar mosikuoja rankomis, bet jo pasipriešinimas jau palaužtas, ir gauna dar vieną vakcinos dozę į petį – už laisvę, kuri nuo šiol jam jau nebereikalinga.

Ilgai dar murdysimės

XXI amžius. Neregėtas mokslo proveržis. O viduramžiais taip skaniai atsiduoda.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top