Nida Vasiliauskaitė. Ir ką, dabar man nebus jokių privilegijų dėl mano aukos?!

Koks psichologiškai tikėtinas artimiausios ateities scenarijus?

Ženkli dalis pasiskiepijusių piliečių – vieni tą padarė entuziastingai, kiti nenoromis, išsigandę, pasidavę spaudmui – ims piktdžiugaudami reikalauti „galimybių paso“: esą, aš iškentėjau, tai o kuo tu geresnis?! Neteisinga, kad aš, va, doras pilietis, sutikau, ir nieko, išgyvenau, o tu čia laužaisi – ir ką, dabar man nebus jokių privilegijų dėl mano aukos?!

Tokių precedentų JAU yra. Tokių būtent ir tikimasi. Nesielkime taip. Ir padarykime viską, kad mano vakarykščiame įraše minimas Nacionalinio susivienijimo kreipimasis nebūtų paliktas vienas, užmarščiai.

Politinius reikalavimus būtina aktualizuoti, viešinti, priminti – pareikalauti, pavz., laiškais iš savo apygardoje išrinktų Seimo narių reakcijos: tegu atvirai pasako rinkėjams, ką mano – pritaria arba atmeta.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taigi,

karas. Ruta sako -bakterinis. Tik neaisku kas pries ka kariauja.
Kaip neaisku buvo ir tais 1918 kai daug daugiau milijonu ismire nuo ispanisko gripo, nei nuo !-mo Pasulinio. Tautu sajunga prieme nutarima, kad daugiau nebus kariaujama bakterijom. Gal Jungtinem tautom tas nutarimas nebegalioja?..

Tegu

papučia man visi uodegon. Aš nieko neprašiau ,,aukotis”. Nesiskiepijau ir nesiskiepysiu. O ant palinkusio karklo visos ožkos lipa.

Papa Borgia

Konkurentai dabar galabijami ne napalmu ar fosforu, kaip Vokietijoje, ar A-bombačkomis, o virusiniu ginklu, prisidengiant gerovės kūrimu ir rūpesčiu ubagėliais, ir kitais mažutėliais. Bedarbiais ir tais, kurie minimalkę pas raudonąjį oligarchą teuždirba, liedami prakaitą ir kuprą lenkdami už dyką.

kazys

Aš tokiems pasiskiepėliams sakau taip-tu pasiskiepijai, jau nebeužsikrėsi , nebesirgsi ir ko gero nebemirsi -tai ko tu rūpiniesi dėl manęs??? aš gi tau nepavojingas kaip ir tu man.

Ne, Kazy, tokia Jūsų argumentacija negalioja,

nes jie atvirai skelbia, kad ir pasiskiepiję sirgs, tik daug lengvesne forma.
Sirgs, vadinasi, galės užkrėsti kitus.
Bus net pavojingesni jiems, nes ir patys nesisaugos, ir kitų nesaugos
– juk pasiskiepiję, turi „išrinktojo“ pasą.
Visas pavojus slypi vakcinų neištirtume: pvz., neaišku, ar dirbtinės vakcinos nesutrikdys organizmo tūkstančius metų besiformavusios imuninės sistemos taip,
kad ši nepajėgs kovoti su naujomis SARS viruso formomis ar su kitais virusais,
su kuriais kiekvienam, deja, lemta susidurti nuolat?

kazys

čia buvo sarkazmas DD.O šiaip aš manau koks skirtumas užkrės kas nors ką nors ar ne ,turės kažkokį; pasą;ar ne. esmė yra Šimonytės žodžiuose: KAI GAUSIME NURODYMĄ SUVAKCINUOTI VISĄ POPULIACIJĄ. taigi yra kažkieno nurodymas- SUVAKCINUOTI, t y suleisti į mūsų kųną neaišku ko, po metų ar dviejų gal kam protelis pakriks , gal kas vaikų nebegalės susilaukti, gal kas numirs ir tt.

tiek

deja ,klausimas yra principinis : ar Lietuva koroną , ar korona Lietuvai bankrotą ,o jos žmonėms daug žiaurių , betikslių mirčių ir popandeminių komplikacijų iš mirties nagų pasprukusiems. Mano nuomone – vakcinuotis ,kol pasieksim visuotinį imunitetą. Rizika maždaug tokia pati ,kaip ir prausiantis kasryt šaltu vandeniu susigaut plaučių uždegimą ir numirt. Būna .Gal.Bet dar neaišku ar tikrai nuo šalto vandens ,o ne nuo turėtų sveikatos defektų.

to tiek

tai vakcinuokis ir nekvaršink kitiems galvos.

tiek'ui

Dabartinės visos vakcinos kol kas yra eksperimentinės, tad neaišku, koks vienų ar kitų ilgalaikis poveikis kiekvieno mūsų imuninei sistemai kaip tokiai. Reikia viltis, kad skiepijimosi nauda didesnė, nei žala, tačiau tik kelerių metų laikas parodys, ar ši viltis buvo pagrįsta. Taip pat laikas turėtų parodyti, kurios vakcinos turi mažiausiai ilgalaikių šalutinių padarinių, neišskiriant poveikio imuninei sistemai kaip tokiai. Žinome, kad dabar tiesiog epidemija įvairiausių sunkių autoimuninių ligų. Aišku, verslas turi savų interesų skubinti eksperimentą, tačiau naudos ir tiesos interesai, kaip žinome, nesutampa. Todėl nereikia kvailinti nei tų, kurie atsargūs (atsargumas irgi yra dorybė), nei tų, kurie drąsūs (tarkime, kilniaširdiškai aukojasi dėl bendrojo gėrio). Nešališka informacija (kurią nelengva gauti) apie dalykų padėtį, o ne vien teorinės spekuliacijos, turėtų parodyti, kurie pasirinkimai… Skaityti daugiau »

> 2021-04-18 0:32

juliau Milaiti prieš 4 valandas ir 37 minutes visiems siūlei savo tradicinį gydymo būdą A-bombačka, o pusiunakčio jau turi „nuomonę” ir ieškai „runkeliokų”, tokių kaip — 2021-04-18 8:32 savo kagėbistinei propagandai skleisti?!
Kiek įkalei?

tiek>> 2021-04-18 0:32

ir apsireiškė kažkoks …. – pletkų maišas ? Kol kas tiek „paaiškėjo”.

T0mas J.

Galimybių Pasas – su testais neįmanomas, na koks ten pasas, jei jis galios 3 ar 7 dienas?!
Tokio trumpo galiojimo pasų nebuvo net karų metais.
Juk net pasui išduoti yra ilgesni terminai.. Manau kad KALBOS apie PASĄ yra tik 1 iš daugybės priemonių, nukreiptų įgyvendinti esminiam uždaviniui, kurį milijardierių mafija iškėlė mūsų Vyriausybei – suskiepyti kuo daugiau gyventojų.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top