Nida Vasiliauskaitė. Jei dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą, tegul skaito VGTU rektoriaus potvarkį

VGTU rektoriaus potvarkiu, nuo rudens studentai, dalyvaujantys kontaktiniame studijų procese, tikrinasi savanoriškai, t.y. gali ir nesitikrinti, ir GP neturėti. Tuo tarpu dėstytojai į kontaktinį procesą įleidžiami tik arba su GP, arba kas savaitė privalo testuotis ir pridavinėti testų rezultatus administracijai!

Dar kartą: studentai, kurių šimteriopai daugiau, užkrato neplatina ir įrodinėti nieko neprivalo, bet dėstytojai – platina ir privalo.

Dar kam nors tebeatrodo, kad čia viskas – apie virusą ir saugumą?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žinoma.

Viskas logiška. Studentai juk suneša pinigus. Kaipgi juos skriausi. O dėstytojai – liaudis išsilavinusi, gali būti velnių priėdę, dar, apsaugok Viešpatie, turėti nepriklausomą mąstymą ir (o siaube!) slapta nepritarti dabartinių CK valdančiųjų linijai. Užtat juos reikia profilaktiškai engti. Kad žinotų ir nedrįstų.

pagal planą

Arbeit macht frei! Kur čia buvo užrašyta?

Kad turėti GP,

reikia turėti išmanų telefoną.Pažįstam jau kelis žmones,kurie iš principo neturi išmanaus.Tai turės prievarta jį pirkti?

Natural News

Skiepuose yra grafeno, o įmonė, pavadinta „INBRAIN Neuroelectronics“, įrodo, kad grafeno pagrindu sukurta „neuromoduliacijos“ technologija, naudojant dirbtiniu intelektu pagrįstą neuroelektroniką, yra labai įmanoma.

Jie ką tik gavo finansavimą sukurti dirbtiniu intelektu pagrįstus grafeno biograndines smegenų elgesiui skaityti ir valdyti.

Šiandienos istorijoje mes dokumentuojame grafeno technologiją, biocirkus ir nanotechnologijas, kurie naudojami žmogaus smegenims valdyti per neuromoduliaciją. Tai yra proto kontrolė intymiausiu lygiu.
https://www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrain-neuroelectronics.html

> Žinoma

Ir dar: Reikia arba kuo greičiau atsikratyti mąstančių ir suprantančių (per visokias autoimununes ligas ir pan.), arba paversti juos lengvai kontroliuojamais ir manipuliuojamais. O studentai – ką gi. Jie ir taip lengvai manipuliuojami, nes dar jauni ir neturi netgi tokios gyvenimiškosios patirties kaip jų profesoriai.

Jie žada genetiškai

modifikuoti žmogų,kad tiktų gyventi Marse.Yra tokių fantazijų fabrikėlis.Ir visos jos pasmerktos,tačiau kiek kančių tai kainuos.

Išvada

Jei protingieji tylės, tai kvailiai pavers juos dvokiančiu plastilinu.

hmm..

akivaizdu, cia apie rektoriaus Aalfonso Daniuno durnuma…
isvis kalusima reiktu kelt – kaip gali tokios siaurios srities, kaip mechanika, specialistas vadovaut UNIVERSITETUI?.. Jau vien sis zodis reikalauja universalaus issilavinimo.

Be to Tomske gimes Daniunas iki siol glaudziai bendradarbiauja su Maskvos Lomonosovo universitetu?..https://alkas.lt/2013/02/01/svetaines-zemelapis-lietuviskai-in-english-pradzia-apie-vgtu-studijos-mokslas-stojantiesiems-kontaktai-trumpai-rodykle-fakultetai-rodykle-tarptautine/

stasys

Čia tik menki autore nepatogumai , vat jei verstų kulversciu verstis darbe visą dieną tai jau būtų problema .Pabandykite nuotolinio mokymo paprašyti , gal sutiks studentai Jūsų o gal ir ne . Juk suprantate kad studentas irgi gali rinktis tęsti studijas su ‘vaksteriu-destytoju’ ar ne ir čia jau VGTU rektorius niekuo padėti negalės .

Keistai.

Jauni, kurie perserga nieko nejausdami. Taigi į paskaitas eis sirgdami. Tuo tarpu, kai susirgs dėstytojas, gavęs iš studentų bent keletą kontaktinių dozių – sirgs rimtai. Kaip rodo žmonių patirtis, o ne propagandinė mašina, susergama sunkiai, kai gaunama stipri užkrato dozė būtent ilgo kontakto metu būnant uždarose ir neventiliuojamose patalpose, kontaktuojant su daug žmonių. Kiek tie skiepai padeda – žinių nėra. Kaip bus su semestro kursais? Labai daug „antivakserinių” klausimų kyla, stebint visą kovidinį valdžios kadrilį. Kam reikia tiek skiepų vidurvasarį – kai to užkrato nėra? Kodėl reikia smurtaut prieš „nesiskiepijančią” visuomenę, kuri aiškiai supranta – kad vasarą skiepytis – visiška nesąmonė. Nes rudenį vis tiek reikės skiepytis – kaip nuo buv. gripo. Pasiskiepijus vasarą – žiemos sezonui reikės dviejų. Kai… Skaityti daugiau »

hmm..

o cia dar paskaitykim kaip Alfonsas Daniunas su Nerija Putinaite bande prie Gedimino univero prisijungt dar ir senaji Vilniaus universiteta, pries tai prie jo prijungus Pedagogini universiteta. Ar tai vyko kai Svietimo ministerijai vadovavo liberalsajudietis?
o nuotraukoje ar ne paksista Grazuli su Rolandu Paulausku matom?..

sorry, man tai ne tik samokslu kvepia, o netgi ta didziaja apgaule, kad mes neva atsiskyre nuo Rusijos.. apie ka Putinaite greiciausiai puikiai zino… antraip nebutu taip agresyviai kovojusi pries Vycio simboli Lukiskiu aikstej.

https://alkas.lt/2011/10/13/seime-pristatyti-siulymai-del-lietuvos-universitetu-sujungimo/

trumpai

Informacijos apie testus perdavimas ne medikui yra istatymo pazeidimas.

štaziui

stazele, vėl tą pačią klaidą padarei? Išleidai iš savo visų angų šeimininkų pasididžiavimus, atsilaisvino visos trys angos, tai ir plerpi čia analiniu, oralinių bei vaginaliniu būdu savo kliedesius. Greitai susigrąžini savo šeimininkus sau vidų ir tenkink juos. Nebaigei jiems atidirbti už fondinius grašius. O mūsų čia nejuokink. Be tavęs užtenka, kas juokina.

Iš čia kylama į žvaigždes

Na, žiūrėsim, ką VU Rimvydėlis sugalvos.

ir visgi

skiepytis reikia!

Life Site News

WASHINGTON, DC, 2021 m. Liepos 19 d. („LifeSiteNews“) – Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Psaki ketvirtadienį pripažino, kad Baideno administracija Feisbukui nurodė kokius įrašus ji nori pašalinti.
https://www.lifesitenews.com/news/biden-admin-admits-it-tells-facebook-what-to-censor-theyre-killing-people

Life Site News

Prancūzijos Pastero instituto tyrimai rodo, kad Invermectinas gerai gydo Kovid-19.

https://www.lifesitenews.com/news/french-pasteur-institute-study-shows-how-well-ivermectin-can-treat-covid-19-infection

Ta(u)ta

Įžvelgiu tokį skirtumą -dėstytojams moka, o studentai moka.

Ir visgi

pasitrumpinti gyvenimą reikia, kad oligarchams būtų geriau – vakcinuojames.

bronius

Prieš skaitant šį pasisakymą, reikia turėti omenyje, kad dr. Nida Vasiliauskaitė yra VGTU dėstytoja. Galbūt čia viskas apie Nidą?

>Ir visgi       2021-07-21 6:23

ką pusryčiams vartojai?…

O gal

„Corona macht frei”? „Trudom domoj”, kabėdavo Gulage ant vartų.

ah1

labai logiškas rektoriaus sprendimas kad dėstytojai neapkrėstų studentų juos „prišamarliakinti”, ir jei dėstytojai numirs nuo „sušamarliakinimo” tai nereikės mokėti pensijų, o jei „šamarliakas” veikia kaip sterilizatorius tai visiška nesąmonė būtų „šamarliaku” sterilizuoti studentus. Šaunuolis rektorius.

elfe

Bezmenovu jau susidomejo ir Nyderlanda,i ir Indija, ir daugybe kitu saliu, nes tai, kas vyksta dabar , simtu procebtu sutampa su su tuo, ka kalbejo Bezmenov 1984.. Pabeges is KGB misijos Indijoj su hipiais i Kanada, jis teturejo metus laiko, kol Trudo tetusis jo neisdave Rusijos ambasadai…

ar rasite kas geriau atskleidzia kaip kgb propagandos sistema okupavo universitetus, svietimo sistema, kultura, kaip vykdo visuomenes subversijas net nebutinai per marksizma,,,
smagu paklausyt.. jo kolegai V. Pozneriui toli iki tokiu izvalgu.. https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

šiaip viskas gerai

darbuotojams – didesnė atsakomybė,
o jaunimo nuo dulkinimosi jokie virusai bei potvarkiai nesustabdys:)
protingas rektorius, o marksistinio išsilavinimo nida – nelabai

tiek

Nida, nežinojau kad pati esi visų galų meistrė. Kažkaip neįtikima.

The Epoch Times

George’o Soroso ir Billo Gateso remiamas konsorciumas prisijungė prie „Mologic“, COVID-19 bandymų bendrovės, išpirkimo. Soroso ekonominės plėtros fondas, Soroso atvirosios visuomenės fondų padalinys, liepos 19 d. Pareiškime patvirtino, kad bendradarbiauja su Billo ir Melindos Gateso fondu. Soroso – Gateso bendradarbiavimas yra „Global Access Health“ iniciatyvos dalis, pagal kurią pranešime teigiama, kad į projektą bus investuota „mažiausiai“ 41,1 mln. USD. „Grupė finansavo„ Mologic Ltd “, pasaulyje pirmaujančios novatoriaus, plėtojančios šoninio srauto ir greitosios diagnostikos technologijas, įsigijimą, įskaitant tyrimus, kurie gali padėti kovoti su tropinėmis ligomis, tokiomis kaip dengė, bilharzija ir upių aklumas, taip pat COVID- 19 “, – sakoma pranešime, pažymint, kad pirkinys yra bandymas„ išplėsti prieinamą pažangiausią medicinos technologiją pasitelkiant decentralizuotus tyrimus, plėtrą ir gamybą “besivystančiose šalyse. Maždaug prieš du… Skaityti daugiau »

Kaimietė

Man keista, kad nacionalinėje televizijoje- apie komercines net nėra ką kalbėti- nevyksta jokių diskusijų apie skiepus. Kalba skautininkė, balevičiai, dulkės. Ir tik viena nuomonė. Primena sovietmetį, kai buvo kalama į galvą,,viena partija, viena tiesa”.Filosofės Nidos atskleista situacija verčia sunerimti, ar reikia tikėti tuo,kas vyksta su vakcinomis.Norint, kad žmonės nebijotų skiepų, politikai turi nesikišti, o kalbėti, agituoti gali tik GYDYTOJAI SPECIALISTAI.

garvežistas

traukinys nuvažiavo nuo bėgių… kas kaltas?…iešmininkas?… Kieno nurodymus vykdo rektorius, Nida? Paklausėt raštu ? Ar ne Dulkio su Šimonyte?

Pedagoge

Gal taip norima išlaikyti studentus…

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top