Nida Vasiliauskaitė. Kaip ir kodėl atsiranda baisieji homofobiniai-rasistiniai-seksistiniai sušukimai internetuose

Kairėje nuotraukoje esantis plakatas – iš vakarykščio mitingo Katedros aikštėje.

Nuotraukoje dešinėje – tas pats aktyvistas BLM mitinge praėjusią vasarą…

Vienas mažas konkretus pavyzdys. kaip ir kodėl iš tiesų atsiranda baisieji homofobiniai-rasistiniai-seksistiniai sušukimai internetuose, po to noriai laikomi spontanišku „visuomenės balsu“.

Ačiū pamačiusiems.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jis vardu

Jegor Koršunov?

Taip

Tipiskas atitinkamu tarnybu naudojamas budas. Problema ta, kad atitinkamos kitos puses tarnybos apsimeta, kad to nepastebi. Ir dar blogiau, kad jos uzsiima ka kuo kitu, kaip interneto policija, o infantilios bilotaites ir gudrrsni gabrieliai mano, kad viskas taip ir turi buti

bul

Šių foto nepaskelbs elertè, nepublikuos delpiai, 15 minutnykai ir kiti režimo papų portalai, o kai bičiukas sudalyvaus žydrumų pardadėlyje, tada skelbs pasigėrėdami. Tagi, foto palyginimas geras, bet masių ši info nepasieks.
Ir ką? Ogi nieko. Buldozeris genderistų riedės toliau. Įsivaizduokit tą frajeriuką kokioj Gruzijoj taip naglai išsidirbinėjantį. Jau seniai falcetu kalbėtų ir manų košelę pro šiaudelį srėbtų.

Kis

man viska pasako kamputyje uzrasas;Egor Korsunov ir visa toji publika pirmuose eilese,ten lietuvi-[atriota sunku surasti,nes sis niekada neduos peno musu „geradiejams”,kad Raskeviciu ant kuolo ar susaudyti,ar Simonyte isvezti i Sibira?Tokius fruktus reikia gainioti is mitingu,nes jie zlugdo mitigo dvasia.Atrodo,kad gejai ir lesbes atsirado kartu su Armonaites „Laisves partija”,kuri alkoholi ir barkotikus pardavines jaunimui,kurio po artimiausiu n metu neliks,paliks tik seseliai.Vargas Jeruzalei ir jos vaikams,kai nera nors vieno proto,kuris pasakytu gana?Tai padaryti tinkama persona prezidentas,bet tai ne jo charakteriui?

dalyvis

Nieko nuostabaus. Jau seniai po socialinius tinklus, naujienų portalus šmežuoja troliai, apsimetantys homofobais, prorusiškais ir pnš., rašinėjantys stereotipines frazes..

Tskant

patys muša ir patys rėkia, kitaip- provokatoriai.

žinomas triukas

O sausio 6-aja tarp isiveržusių į kapitolijų ;patriotų; būtent tokių dauguma ir buvo. Čia yra ;torpedos; atitinkamų jėgų naudojamos kad sukiršinti žmones ,ar sukompromituoti kokį mitingą ar renginį.

Tiesa

Taiklus pastebejimas.Aciu

>Taip

Bandote paskleisti pasaką apie užsienio tarnybas ir išteisinti savas, kai akivaizdu, kad pastarosios ir stovi abiejose pusėse? Turbūt pastarosiose ir pats/pati dirbate?

Tvankstas

Abiejuose susiėjimuose, abiejose nuotraukose tas pat Jegor Koršunov.
Kodėl mums lietuviams neša progresą Koršunov, Simonko, Ivanova – Zvonkė – Bunkė, …, ar su mamytėmis nelietuvėmis – Algis Ramanauskas, Marius Ivaškevičius,…, nebent su gilia dinastine bolševikine kilme – Paleckis (pirmiau Padleckis), Užkalnis, … ?
Kodėl su lietuviais striuka progreso nešime Lietuvai ?

elfe

Apmokami „profesionalus” provokatoriai? Atidziai stebejau filmuota medziaga Birutes Sabatauskaites Zmogaus teisiu centro organizuotas paaugliu eitynes neva BLM palaikymui. Nezinia is kur atvyke ponaiciai, vienas juodukas, per rupora kalbejo tik angliskai. Eidama minia skandavo paniekinamus zodzius policijai angliskai, o atejus prie JAV ambasados Sabatauskaite ar jos drauge arsiai uzpuole ten ramiai bestovincius su plakatais kelis piliecius,plese is ranku plakatus. Tokia tad ju tolerancija. Veliau Birutes Sabat i savo feisbuka ikele Trampo nominuoto JAV ambasadoriaus Robert S. Gilchrist padeka uz eitynes. Apie ji vikipedijoj – atviras gejus. Jo pavaduotojas Marcus Micheli savo didziausia dali diplomatines tarnubos praleido Rusijoj,Jakaterinburgo konsulate.. O viesuju rysiu specialiste Sara Veldhuizen Stealy Obamos vyriausybej dirbo su Zambija.. F.Kukliansky valdomam Geros Valios fondo ataskaitoj matem Birutes Sabat centrui paskirta… Skaityti daugiau »

elfe - Tvankstui

Egor Korshunov – teroristas, populiaraus 1990 m. „Air Force One” Holivudo filmo persobazas.

Gal tam jaunuoliui terorizmas atrodo kaip heroizmas, kas zino?

Tvankstas

elfe – labai iškalbinga pavardė Sabatauskas savo atsiradimu.

trumpai

Armonaite del sito plakato i prokuratura nesikreipe. Daugiau kaip ir aiskinti nera ko.

Al. trumpams

Į prokuratūrą turi kreiptis opozicija.

Al. Kisai

,,Tai padaryti tinkama persona prezidentas,bet tai ne jo charakteriui?” Bet vis geresnis už Trampą, kuris juk visai niekam tikęs, ane ?

Protų maišymas

ir neapykantos provokacijos, susijusios su visokio plauko rytuose esančiais „broliais”, atsiranda dėl anų „brolių” satanizmo:
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2021/03/22/119724/satanizm–v-tajge-putin-provel-ritual—prines-v-zhertvu-chernuyu-sobaku-i-vypil-krov-iz-eyo-serdtsa.shtml

stasys

Būna ir taip . Vienok tas faktas pats savaime nieko nesako . Po penkiu metu žiūrėk žmogus taps aršiu konservatyvių pažiūrų rėmėjų . Pats faktas jog didžioji dalis ‘garliaviniu’ tapo pamaldūs ir konservatyvūs , netgi labiau už tuos pačius konservatorius , rodo jog pažiūros čia aplamai mažai ką reiškia . Veikia bandos jausmas …

>>>Protų maišymas

Gal taip buvo, o gal tai tik „protų maišymas”. Šiais laikais bandoma padaryti taip, kad žmoguje sunaikintų bet kokį tikrumo jausmą, t.y. pasieti visišką nihilizmą. Štai tuomet, tamsiosios jėgos gali puotauti ir vadovauti, kai žmogus mato, bet netiki ką mato, girdi, bet netiki ką girdį.

Manau

Ypač svarbus yra Kristaus mokymas, kad į bet kokį blogį neatsakyti blogiu. Todėl aš prieš visokias tokias demonstracijas, kur gali vadovauti, o taip ir viską sugadinti, bet koks provokatorius. Remiu tik „VAŽIUOTYNES”, kur taikus protestas be jokio žodžio, bet uždegantis dvasią.

nieko naujo

Daug tarptautinio klyksmo ir lietuviškos žiniasklaidos susirūpinimo sukėlusius stendus apie vietoves Lenkijoje laisvas nuo LGBT,sumontavo, nufilmavo ir paskleidė LGBT provokatorius.Tą jau seniai išsiaiškino ir pranešė lenkų žurnalistai. Tik mūsų žiniasklaida to vis dar nežino arba apsimeta nežinanti.

News Target

https://www.newstarget.com/2021-03-21-oregon-trying-abolish-math-racist.html Oregono švietimo departamentas (ODE) pradėjo naują valstybinių mokyklų mokytojų mokymo program, teigiančią, kad matematikos mokymas yra „rasistinis“ ir skatina „baltųjų viršenybę“. Departamentas išsiuntė internetinę brošiūrą pavadinimu „Kelias į teisingą matematikos mokymą“, kuriame yra skyrius „Rasizmo pašalinimas matematikos mokyme“. Joje mokytojai raginami permąstyti matematikos pobūdį, kad juodžiai ir spalvotieji, kuriems, matyt, sunku ją suprasti, taptų labiau „įsitraukę“. Mokiniams reikia pasakyti, kad techniškai neteisingi matematikos atsakymai nebūtinai ,,neteisingi” egzistenciškai, siūloma brošiūroje. Teigimas, kad atsakymas į matematikos klausimą yra teisingas arba neteisingas, yra savaime „rasistinis“, toliau daroma išvada, nurodant mokytojams, kaip panaikinti tokio tipo „baltųjų viršininkų“ mąstymą klasėse. „Nors viršenybės kultūra įsiskverbia į matematikos klases kasdieniuose mokytojų veiksmuose”, – skelbiama brošiūroje. „Kartu su įsitikinimais, kuriais grindžiami šie veiksmai, jie įtvirtina [mažumos] studentų… Skaityti daugiau »

News Target

https://www.newstarget.com/2021-03-22-bill-gates-windows10-secretly-listens-records-keystrokes.html Kraupusis Billas Gatesas vėl pribloškia: „Windows 10“ slapta klauso visko, ką sakote, ir visus klavišų paspaudimus įrašo paslėptą klaviatūrą, įkeliamą į „Microsoft“ „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows 10“ programinėje įrangoje yra paslėptas šnipinėjimo modulis, įrašantis vartotojų klavišus ir balsus ir siunčiantis šiuos asmeninius duomenis tiesiai į motininį laivą. Dar viena šiurpi programinės įrangos platformos „savybė“, kurią iš pradžių sukūrė milijardierius eugenikas Billas Gatesas, „Windows 10“ klaviatūros priedas esą buvo „skirtas išbandyti, o ne kasdien naudoti“. Ir vis dėlto pastaroji tokia ir tapo, nors dauguma vartotojų to nežino. „Microsoft“ nenoriai prisipažino, kad „mes galime rinkti informaciją balsu“ ir „spausdintus simbolius“ iš vartotojų be jų žinios ar aiškaus sutikimo. Dabar žinome, kad Vašingtone įsikūrusi korporacija daro būtent tai. „Esu sakęs, kad „rimtai… Skaityti daugiau »

>news target

tai jau tik senai pasmerktojo bilo desperacija…
Ajai, ojoi, kaip išsigandom, kad jis mato…
Kiek tokių cezarių ir kitokių baidytojų dilkėmis nugulė į užmarštį, o čia tik bilas su ružavu megztuku…

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top