Nida Vasiliauskaitė. Kas čia per diplomatinis signalas?

Įspūdinga antraštė (DELFI.lt: „Lopata: Valstybėje yra tam tikra painiava su jos ateitimi“) ir dar įspūdingesnė pastraipa po ja.

Jei parlamentaras politologas ex TSPMI vadovas teisus, tai ši valstybė – komoje, ir jos ateitis, kaip ir visų komos pacientų, yra, švelniai tariant, labai abejotina, o dabartis – bemaž mirtis, kuriai natūraliai ateiti trukdo tik dirbtinės priemonės, aparatūra („Briuselis“?), prie kurios ji prijungta.

Rimtai, kas čia per diplomatinis signalas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Alffo

Painiavos yra galvoje. Dažnai ir nuo besaikio gėrimo TSPMI rusyje su ex tskp nariais… Kai prašviesės galva, grįš ateitis ir valstybei… Su Kalėdomis…. 🙂

Povilas

Delfiai ir daugiau duoda signalų.
Štai vienas:
„Nauja iniciatyva: jaunimo aktyvumą siūlo didinti leidžiant balsuoti jau nuo 16 metų.”
Oi, suklestės „laisvės” maskaradai!

Dzeikas

Na tai cia subtili uzuomina ir nesubtilias aplinkybes briuseliniams vierchams – duokite pinigu! Pinigu duokite!
Net banku pleve(galininkas), kuri siuo metu pirmas vierchas ant Lietuvo,s priverte suokti sharmanke a la „jus mums skolingi, nes musu emigrantai pas jus dirba”
Jus geriau nekritikuokite sajudiniu, nes jie viso labo diegia Briuselio direktyvas del pederastijos sklaidos. Kritikuokite Briuseli. Pakeis politika Briuselis – pakeis politika ir sajudiniai. Juk patys suprantate kad tautiniai vierchai viso labo puta drumzliname vandenyj.

Tvankstas

Šviesa tunelio gale – turime suprasti ‘Great Reset’ ?
Lietuvos, lietuvių tautos ir lietuvių kalbos ‘Endlösung’ (galutinis sprendimas) ?
Ir daugiau chaoso nebus kažkada buvusioje Lietuvoje ?

Dzeikas

Tv.-ui:
Endlozungas tiems, kurie priima ji. Uz save spresti leidzia tik vergas, nes jis nelaisvas. I nelaisve atveda netiesa. Netiesa atsiranda lasteleje , po to apima ir kuno, kuri jos(lasteles) sudaro, samone.
Taip lietuviai ir ju valstybe, issilaisvine 1991m, vel grizo i vergija.

Netyčia išsitarė..

R.Lopata gal turėjo omenyje ką kitą, bet pasakė esminį dalyką : Lietuva kaip valstybė neturi aiškios valstybės vizijos, kuri būtų valstybės ir visuomenės tikslas. Kai nėra aiškaus tikslo nėra valingo ir kryptingo judėjimo. Tada vienų priemonių taikymas prieštarauja arba paneigia kitas. Mes kaip traukinys chaotiškai važinėjantis po pievą, vietoje to, kad vyktų iš punkto A į punktą B.

Jules

Jei rimtai – tai vyksta pasaulio perdalijimas, sugriaunant ekonomiką ir paleidžiant Covid’ą. Viskas pagal draugo L.Trockio svajonę ir planą. Dabar tą svajonę įgyvendina draugė ir ponia kol kas, Liūtė Trockytė, laikinai sulaikyta Wuhan’e. Na, ir drg.M.Suslovo projekto „Lietuva be lietuvių” nereiktų pamiršti. Kubilius irgi kažką panašaus tarškė.

Dzeikas

Iliustracija pasakytam 10:15
https://youtu.be/oozqIvcCLxA?t=24

ah1

painiava americoje o ne Lietuvoje. Kai atsipinios americoje bus aišku ir kuriam šeimininkui uodegas vizginti. Kantrybės.

ah1

o vakcingeice tai jokios painiavos – vakcinacija prasidės nausėdos, neturinčio medicininio išsilavinimo, reikalavimu, bo jau internete yra info kad net kiviai užsikrėtė caronvcovidžiu – šimkit iš prekybos kivius

Deivis

Šita valstybė jau senai komoje. Ir viskas dėlto, kad nebuvo utilizuoti komunistai ir kitas kriminalinis elementas. Dabar jau niekas nepadės.

> 2020-12-27 11:48

nu kaip malonu matyti Jules ir Dzeiko, t. y. juliaus Milaičio, pirstelėjimą ir pabezdėjimą vienoje vietoje. Įspūdis dvigubas! Tiesiog diplomatinis. ☯️

tiek

labai panašu,kad taip ir yra (atjungus Briuselio „aparatą” ….). Tik oligarchams,verslinykams ir likusiems dabartiniams/buvusiems valdžios persivertėliams ta valstybės mirtis NĖ KIEK NERŪPI.

Prašom
stasys

Nematau jokios painiavos str. Galėjo autorė tiesiai Šv. Pasakyti jog po tų ilgų švenčių str. autoriui kiek sutrikęs aplinkos suvokimo kompostas , todėl str. pavadinimas visiškai neatitinka tai apie ką kalbama str. Jos vietoje aš būčiau primerkes akį ir labai rimta veido išraiška pasakęs ” ziraf bolsoi emu vidnei” ir tiek tu ginčų .

Klupinėja net V. R. su NS

Jie net rinkimuose nedrįso tautai pasakyti, jog ONS pasmaugs imitacinį valstybingumą, kad politinis NS tikslas- šios santvarkos panaikinimas..

Tai rodo,

kad elitas, oligarchai, seimūnai netiki ilga Nepriklausomybe, nors ir tariama. Netiki Lietuvos, kaip valstybės, ateitimi, ypač baigę Kapsukę ir sėkmingai išsilaikę Mokslinio Komunizmo egzą.

Nacionalinis susivienijimas

turėtų pasakyti Tiesą apie Covid revoliuciją ir jos sukeltą Sanitarinį karą, kaip galimą ir būsimą Trečiąjį pasaulinį.

Dzeikas

Tai rodui:
Lietuvos realiu valstybingumu netiki visi sveikai ir savo galva mastantys zmones.
Klausimas visai ne tas ar cia valstybingumas ar spektaklis durneliams.
Klausimas ar durneliai pasiprotins ir supras,kad jei jie nieko nedarys, tai ju laukia trasu likimas. Net ne dvasine , o elementaria, fizine prasme.

Ačiu

Už labai taiklų ir prasmingą „rimtu (visada) veidu politikieriaus” žodžių išaiškinimą.

štaziui

stazyte, nukelk savo vaginą nuo klaviatūros ir žengte marš atgal į gimtąjį narkomanyną Kirtimuose. A, pala, jus gi po socialinius būstus iškilnojo… Tai kokiam dabar rajone marksistinį užkratą platini?

Žemyna

Prieš savaitę ar dvi jis garsiai ir tiesiai įvertino kažkokį naujųjų parlamentarų sumanymą kaip antikonstitucinį perversmą. Atrodo, jis ėjo į Seimą tikėdamas, kad savo žiniomis padės, ir reikalai pajudės iš vietos tinkama linkme, tačiau tai, ką iš vidaus pamatė, su kuo susidūrė, jam pakirto pakinklius – to jis nesitikėjo.

> Klupinėja net V. R. su NS 2020-12-27 22:52

Ar galėtumėte paaiškinti, kas yra ONS? Google pateikiami aiškinimai, manau, tamstos minties neatitinka.

ONS

Oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka (ONS),seniai realybėje vietoje demokratinės įtvirtinta šalyje.Tą V.R, ne kartą pagrindė ne tik kapitaliniame veikale ,,Opozicija Lietuvoje”.

Dzeikas

ONSui:
Imsiuosi LKK pareigu ir sukritikuosiu tamstos lietuviu kalba ir kalbos kultura aplamai.
Kam tie biurokratiniai kalbos stampai darantys kalba griozdiska , apsunkinancia bendravima ir puciantys migla akysna ten, kur viskas aisku kaip giedra diena?
ONS – na aciu, kad issifravote „organizuotas nusikalstamas susivienijimas”.
Tai yra zodis „gauja” kuris VIENU zodziu puikiai isreiskia tai , ka jus vadinate 3 zodziais. Ir sustate „gauja” ten kur rasote „ONS” gausite absoliuciai ta pacia prasme.

Dzeikas

ONS’ui:
oops…atsip. Pavirsutiniskai perskaiciau jusu komentara.
Taciau tada kazkaip keista ,kad Organizuotas Nusikalstamas Susivienijimas kaip abreviatura visiskai sutampa su Oligarchine Nomenklaturine santvarka.
Ar atsitiktinis toks sutapimas? 🙂
Geros dienos.

Taigi, išsiaiškinome:

ONS = Organizuotas Nusikalstamas Susivienijimas,
arba – Oligarchinė Nomenklatūrinė santvarka,
o paprasčiau – elitu save pasiskelbusi įteisinta gauja

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top