Nida Vasiliauskaitė. Lapjaunimas panikoj – ReikiaKažkąDaryti!

Lapjaunimas panikoj – ReikiaKažkąDaryti! Akademinei bendruomenei nedera bendrauti su neaiškiais filosofijos daktarais, kurie ŠITAIP NUSIŠNEKA – sako, kad lapjaunimo partija savo veikla pelno bučkį iš „Kremliaus“ balkono. Spausti tą akademinę bendruomenę šūksniais „Mmes, jaunuoliai, protestuojam“, spausti! Gal kokią peticiją? Ar anoniminį skundą?

Karščiausiai įsižeidusi MesJaunuolė (komentaruose) turi rimtą asmeninį motyvą, mat prieš savaitę nutiko baisus dalykas. Mano grupėje po kitu mano įrašu staiga ji išniro iš daugiametės nebūties ir, prisistačiusi „mes, jaunuoliai“, pamokė, jog „turėčiau žinoti“, kad „ne viskas yra juoda/balta“, nors apie jokius juodumus ar baltumus kalbų nebuvo. Kadangi konkretesnio turinio jos komunikacijoje irgi nebuvo ir vargiai galėjo atsirasti, tik generalizuotas priešiškumas, palydėjau iš grupės ten, kur spalvočiau. Ir leidau sau pakomentuoti viešą jos foto, kad „mesjaunuoliais“ kalbėti vėloka atrodo pakankamai brandžiai. Tai buvo baisios patyčios iš išvaizdos – jaunuolė mirtinai įsižeidė, pagražino savos gamybos prasimanymais, ką, esą, dar sakiau (daugiau apie nieką – nieko), ir dabar tuoj KažkąDarys.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

Suprantu, kad panašūs išpuoliai, kokių susilaukia Nida, mažai kam malonūs. Bet sakyčiau, kad neverta veltis į karus. Kam? Ne aš vienas pastebi, kad „pažangiosios liaudies frontas” patys save diskredituoja geriau už bet ką kitą. Užtektų retsykiais dėl tonuso kepštelėti, o jau reputacinę duobę jie su didžiausiu entuziazmu puls kastis patys sau….

stasys

Skaitykite jūs dar nieko nematėte . Vat kai ‘vazelino bidonėliu partija’ jūs ims konsultuoti intimiais klausimais bus ta pradžia kai taps netgi įdomu
– o kas toliau ! kada bus pasiektas dugnas ? Ir kaip jis atrodys ..

DD plius DD

Kaip sakiau, daryti ką nors nelabai ir reikia. Jeigu čia ne „Respublikos” antis (nes savo akimis negaliu patikėti), Facebook(sic!) užblokavo ne lapjaunuolę, o visą lapę Maldeikienę mėnesiui…Kaip ji aiškina (trigubas sic!) už tai, kad per daug aktyviai palaikė LGBT….
Tai gal dabar jau Zukerbergas bus krikštijamas Kremliaus išpera?

nesitepkite rankų

Pamatėte, kad Dovydas Skarolskas, nuleiskite vandenį, išsiplaukite rankas ir nepamirškite papurkšti. Viskas, ką tereikia žinoti.

Nepasirašysiu

Ar Skarolskio tautybe – tokia, kokia galvoju? Nes labai jau matytas ideologinis… lankstumas.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top