Nida Vasiliauskaitė lapjaunimui: „Jums paskutiniams kalbėti“

Ojetau, koks siaubas, NV nuėjo pas… Pas tą vatnikę! Ar tu matei??? – klykia lapjaunimas patvirtindamas, kad tikrai gerai įsisavinęs aprašytąją DELFI „ištepimo“ strategiją (ir jos neatsisakys, nes kitomis, deja, nedisponuoja).

Žinote, ką? 2016 m. buvau pas jūsų ir jūsų rafinuotosios premjerės širdutėms labai mielą Algį-Greitai, kuris, nekalbant apie reputaciją, chamino, bandė pirmoko triukais diskredituoti nuo pirmos minutės ir sužaisti ką nors nešvaraus, kaip tik įstengė, bet tiesioginis eteris – nepavyko.

Dar buvau respektabilios LRT žurnalistikos laidoje apie MeToo su samdytais plojikais ir surežisuotais plojimais pagal komandą, trim viena per kitą rėkiančiom bobom-infuencerėm ir solidoku piarščiku, pošlykštėm provokacijom, pertraukinėjimu, pritepinėjimais neleidžiant užbaigti sakinio ir išvis bemaž neleidimu kalbėti – teko nusisegti mikrofoną ir išeiti, o garbi šviesuomenė lingavo nepatenkinta galveles: na, ko tu taip – juk šauni ta gliancinė laidos vedėja, klasikinę filologiją studijavo, gera studentė buvo! O dar yra etatinė pitbulė R.Miliūtė, pas kurią tikrai niekada neisiu, ir jūsų sąmojo bei etiškos žurnalistikos etalonas, laisvės simbolis A.Tapinas.

Tokioje situacijoje niekas nėra mažiau kosher, ir jums paskutiniams kalbėti.

Ir ne, vakar man nieko neprofesionalaus ar neetiško – skirtingai nei ten – patirti neteko.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bravo

„pitbulė R.Miliūtė”… vien už tai 10 balų 🙂

Aga

Janutiene davė Nidai kalbėti LAISVAI. Išėjo fantastine laida. Laisvos nuomones išreiškimo etalonas.

Puiku,

p. Nida ir „bravo”, o Jūs, Aga, juokinga(s) savo ironija.

Gabrielė

Geras pastebėjimas. Elito žurnalistų elgesys chamiškas ir dažnai žeminantis (dar Valatką galim prisiminti). Tiesa, ypačiai saviems užpaklį lyžtelį ir šuniškai ištikimą žvilgsnį nustato. O vatnikų žurnalistai padoresni.Ir joks čia ne paradoksas: elitasir jo žurnlistai savo giliąją prasme yra vatnikų vatnikai. Kuo patys kvepia, tuo kitą tepa. Nei vidinės nei išorinės kultūros (nebent trumpalaikis pragiedrulys) nesitikėkit.

Pastebėjimas

Šiais laikais laisvam žmogui pasisakyti kitų platformų kaip ir nėra. LRT jau seniai pavirtusi į ”kasperviziją”. Kitos TV viena per kitą braunasi įtikti visokių fondų skirstytojams, Sorošo TV (laisvės), yra tiesiog Sorošo partijos (laisvės) ruporas.

LRT yra Kaspervizija

Antivalstybinė media

Katabella Roberts (The Epoch Times)

Birželio 18 d.
Pasak federalisto įkūrėjo Seano Daviso, „Big Tech“ įmonės užsako cenzūrą per nesąžiningas „faktų tikrinimo“ firmas.

„Ir tai yra šios totalitarinio plano esmė, kad jūs norite pašalinti bet ką, tiesą ar ne, tai būdas visiškai kontroliuoti žmones, ir tai vyksta su Big Tech ir jų cenzūra.

https://www.theepochtimes.com/sean-davis-big-tech-companies-are-outsourcing-censorship-through-dishonest-fact-check-firms_3864108.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-06-18-3&est=AgMgC+s5WLRlAivWIatIEqWyHnOE29YHoUehYn5iUTRiJZdEzrGv1E13tC1QBQ==

parašyčiau

ne įžeidinėti pitbulių. Taip, jie būna aršūs, bet jie yra (šuniškai)ir protingi, ir garbingi, ir padorus.

Hm.

O kas ta garbavizijos „gliancinė laidos vedėja“, kur klasikinę filologiją studijavo? Šiaip įdomu.

parašytojui

dėl pitbulių, leiskite padiskutuoti. Visų pirma yra pitbuliai ir yra „pitbuliai”. Pirmieji yra daug maž stabilios psichikos ir tinkamai išdresuoti elgiasi (dažniausiai, bet nebūtinai visada) adekvačiai. O yra „pitbuliai” – vietinių mičiurininkų sukryžminta durnaropė su dagiu – visiški „atia razumėli”. Nedresuotini. Tai prie kurių žurnalistines {…} priskiriate?

Rasa

Pokalbis labai geras. Atskleistos tam tikrų svarbių pasekmių priežastys. Svarbu, kad kuo daugiau įsiklausytų ir suprastų. O būtent – kodėl vaikai tų, kurie kovėsi už nepriklausomybę, tapo išsigimusiais liberalais, ardančiais Konstituciją, nevertinančiais Lietuvos.

Būtent

” niekas nėra mažiau kosher”. 🙂

tobula laidelė

Miliūtė, pumprickaitė, romerio jastermskas, dar: vieno šuva, kito katė, o pumprickaitė interviu iš visų ketverių imanti

Atsakymas Hm

Živilė Kropaitė, o studijavo anglistiką.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top