Nida Vasiliauskaitė. Neprofesionalūs empiriniai pastebėjimai

Procesą dažniausiai sudaro penki etapai:

1) išsilavinęs sąmoningas pilietis kelis mėnesius tyčiojasi iš „bybianosių“ ir visokių „covidiotų“. Taip entuziastingai ir smagiai, nejausdamas nei nuobodulio, nei nuovargio – lyg jam už šitą veiklą sąskaiton kapsėtų eurai.

2) ateina laikas vakcinoms pilietis tyčiojasi iš „antivakserių“, kuriems priskiria visus, kas nuogąstauja ar vakcinos nenori. Ne mažiau entuziastingai, ne mažiau smagiai.

3) ateina laikas / atsiranda proga vakcinuotis jam pačiam – tą ir padaro, pafilmuoja, pafotografuoja, šmaikščiai aprašo. Krykštauja, kad nieko. Ne mažiau entuziastingai, ne mažiau smagiai.

4) stoja kelių parų pauzė piliečio soctinklinėje veikloje.

5) atsiranda, bet toks pritilęs, rašo apie gamtą, maistą, muziką ar šiaip ką nesusijusio. Daugiau nebepasisako šia tema arba tik kokį kartą, patikindamas, kad viskas dabar gerai. Bet nebeentuziastingai ir nebesmagiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiems autorės aprašytiems personažams

Matyt sunku viešai prisipažinti klydus, nors patys tą jau yra aiškiai supratę…

bet taip ir vyksta..

Gerokai keista,kad skiepytis griūdami skuba senoliai,jaunus varo baimė,kad neleis į naktinus klubus,lėktuvus ir t.t.,bet ko bijo garbūs senjorai?

Nuojauta

sako, kad autorė neišgalvojo ir žino konkretų žmogelį.

70 - metis

pasiskiepijau abiem prieš 10 dienų. Tik dvi dienas pamaudė paskiepytą ranką . Tai kodėl turiu pereit prie „gamtos aprašinėjimo” :)), gerb. Nida? Vnž. : mano patirtis sutampa su turėta nuomone ,kad vis tik Lietuvos išsigelbėjimas nuo pandemijos yra sąminingų žmonių teisingas pasirinkimas plius racionalus elgesys šito ,deja , neišvengiamo karantino metu .(aš taip pat esu prieš ,kad pilietį vakcinuotis vilktų kaip kokį išprotėjusį nuo baimės veršį skerdyklon).Jus palaikau tik dalinai- ,kad virusas yra blogis ,kad neša nuostolį .

to 70 - metis

Karantinas negali būti toks ilgas. Nežinai, kad kol Covid’as – mokslas sustabdytas, tik pseudo mokslas paleistas runelyno hipnozei? Pasiskaityk iki Covid’o, kiek dienų buvo nustatyta karantinui, nepatingėk. Per Covid’ą visos sąvokos ir terminai sujaukti, sumaišyti ir pakeisti. Pakeisti jų turiniai, kodėl? Kodėl suplanuota pensija runkeliokams tik sulaukus 71 metų, kai vyrų amžius ir taip sparčiai trumpėja? Negi ir tamsta dalyvaujate žmonių mažinimo ar pamažinimo akcijoje?

Hm.

Šaunus straipsnis.

> ,,sąminingam" piliečiui

Jau pradėjo reikštis kempinligė? Viskas gerai, čia tik vakcina 🙂 .

Al.

Būna dar ir šeštasis: palieka šią ašarų pakalnę, bet, nepriklausomai nuo aplinkybių – nors ir pasikoręs – įrašomas į kovido aukų sąrašą. Žinoma, viskas dėl viešojo intereso.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top