Nida Vasiliauskaitė. Pandemija ir rinkimai

„Nepatinka valdžia? Po ketverių metų išsirinkit kitą!“

Kaip manote, kas bus, kai ateis laikas rinkti?

Teisingai: pandemija. Apie fizinį grūdimąsi rinkiminėse bus neetiška net užsiminti.

Balsavimas taps progresyvus, elektroninis – pasijungus su „galimybių pasais“.

O ką išrinks su „galimybių pasais“?

Teisingai: tą patį.

Nebent tą suprasime anksčiau.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Balsavimas

Elektroninis internetu, kad laimėtų visada laimintys rinkimus?

Stiklo valytuvas

Ir būsime labai laisvi, naujos nelaisvės kaina.

Išeitis

Išvada: laikas keist valdžią nelaukiant jos išsvajotų rinkimų.

ah1

po dryžuota vėliava parodė kaip darė per rinkimus ir davė toną ” o jūs vaikai taip darykit kaip Jurgelis daro”. Tai va kaip Amerikoje taip ir vasalijoje, kaip danguj taip ir ant žemės.Į Ameriką plstūsta atbėgėliai ir lietuvon plūsta atbėgėliai, Bidenas šaukėsi atbėgėlių, Merkel šaukėsi atbėgėlių ir Pavilionienė šaukėsi atbėgėlių. Bidenas buvo kaukinis, už kaukes ir šoko pagal privatų Geico verslą po PSO vęliava, Merkel ir vasalai, na o trumpai tai marionečių šeimininkas Geicas, po PSO vėliava ir įsivedinėja Geico pasus žinomus kaip Galimybių Pasas(GP), beliks tik paskelbti, kad Lietuvos pasas negalioja – kad visi priklausom Geicui ir tą patvirtina GP, Galimybių pasai/ Geico pasai ir Lietuvos nėra iš viso … bo kreditorinius Lietuvos įsiskolinimus nupirkęs… Geicas. Tai va tokia… Skaityti daugiau »

O.G

Duok dieve, kad žmonės, kurie pasiskiepijo, sulauktų tų rinkimų, nes kol kas dar nepajungtas 5G. Šis ruduo viską parodys, liko laukti nebeilgai. Yra kaip yra, nes jie jau nebe žmonės, o tik vartotojai, kurie bus valdomi sistemos. O aš noriu gyventi sveikoje ir laisvoje visuomenėje ir griežtai pasisakau prieš vergų kaukes, kurios yra paliktos, nors karantino nėra. Prabuskite pagaliau ir nebeleiskite, kad su jumis elgtųsi, kaip su avimis. Rinkimuose turi dalyvauti tik blaiviai mąstantys ir nepasiskiepiję žmones, o ne užzombuoti žmonės.

Filosofiniu žvilgiu

už tik „GALIMYBIŲ pasą“ nepalyginamai vertingesnis yra „TIKROVĖS pasas“,
o Gran PASAS Monastrell toks ir yra
– puikus ispaniškas vynas iš vytintų vynuogių.
Nida, keliu taurę į Jūsų sveikatą, už Jūsų sokratišką ironiją.

filmas
Al.

Galimybių paso pilnas pavadinimas yra Nerealizuotų galimybių pasas. Tai pažymėjimas, kad jūs atidavėt savo laisvę už pažadą, kurio niekas nevykdys.

Hary Kirkpatrick
The Epoch times

JAV rinkimų auditas parodo rezultatų klastojimo būdus. Mūsų opozicija tai turėtų ištirti ir panaudoti Lietuvos rinkimų sąžiningumui. ———————————– Atlikus auditą buvo nustatyta pažeidimų ir sukčiavimų. Liepos 15 d. Senatas surengė posėdį per kelis mėnesius trukusią apžvalgą, kurią atliko Floridoje įsikūrusi technologijų įmonė „Cyber ​​Ninjas“, o komandos įstatymų leidėjams pranešė atradusios neatitikimų. „Cyber ​​Ninjas“ generalinis direktorius Dougas Loganas senatoriams sakė, kad auditoriai nerado jokių įrašų apie Maricopos apygardos atsiųstą daugiau nei 74 000 biuletenių paštu, taip pat atrado, kad balsavo maždaug 18 000 žmonių, tačiau buvo pašalinti iš rinkėjų sąrašų „netrukus po rinkimų. “ Jis taip pat pažymėjo, kad buvo „11 326 žmonės, kurie nebuvo įtraukti į rinkėjų sąrašus 2020 m. lapkričio 7 d., bet pasirodė sąraše 2020 m. gruodžio 4… Skaityti daugiau »

ah1

įdomu kokia nuomonė Nidos apie panemiją, kurios galimai nėra ir
https://ec.europa.eu/info/strategy/recovery-plan-europe_lt
„Ilgalaikio ES biudžeto ir priemonės „Next Generation EU“ finansavimas“
Skolinimasis ekonomikos gaivinimui finansuoti”… “IŠ VISO 806,9 mlrd. EUR”
….“Siekdama finansuoti priemonę „Next Generation EU“, Europos Komisija Europos Sąjungos vardu skolinsis lėšų rinkose palankesnėmis sąlygomis, nei tai galėtų padaryti daugelis valstybių narių, ir tas sumas po to perskirstys.”

Žemyna

Jau porą mėnesių ,,Svoboda” transliuoja nervingas laidas artėjančių Dūmos rinkimų tema. Caras kaip niekad panikuoja, ėmėsi net kūrybos. Jie ieško būdų, ką padaryti, kad užkirstų kelią prie balsadėžių Protesto elektoratui, nes tas gali visą biznį sugadinti – per aktyviai dalyvaujantį Protesto elektoratą ,,Vieningoji Rusia” gali prarasti turėtą daugumą Dūmoje. Caras aiškiai pavydi Lietuvai. Čia protesto elektoratas ,,supratingas” – balsuoti neeina, tik ant sofos gulėdamas inkščia. O jų PRIEŠ balsuotojai per šią kadenciją labai suaktyvėjo, ir jei jie visi ateis, Jedinai Rossijai liūdnai baigsis, tada ir caras didžiąją dalį savo galybės praras. Svoboda būtent ta tema kalba – Visiems būtinai dalyvauti rinkimuose- neprarasti nė vieno Protesto balso; – JOKIU BŪDU NELEIST ELEKTRONINIO BALSAVIMO, nes balsavimo rezultatai bus tokie, ,,kokių reikia”. –… Skaityti daugiau »

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top