Nida Vasiliauskaitė. Sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl

Prieš porą savaičių nežinojau, kad toks Orlauskas apskritai pasaulyje egzistuoja. Tada viešumoje ir pusėje mano socialinio burbulo jis atsirado kaip Pabaisa, reprezentuojanti moralinį, intelektinį ir socialinį dugnų dugną – dugniau nebūna. TAS vardas, kurį ištarus užsiimamos nosys.

Kadangi man tokių signalų nuomonės susidarymui (niekada, apie nieką) nepakanka (o nosis dėl ko nors raukantys ar, atvirkščiai, liaupsinantys, autoritetais nėra – nesvarbu, kur dirba, su kuo draugauja ar giminiuojasi, kiek sekėjų ar diplomų) – einu patikrinti, o pirmiausia žiūriu, kuo grindžia savo šleikštulį pasišlykštėjusieji.

Maždaug 80 atvejų iš 100 grįsti nesivargina, tik merkia akį „sSavaime akivaizdu, kad“, nėra čia ką kalbėt. Likusieji rodo video iš kažkokio provincijos renginio, kur tas veikėjas pasakoja vulgarų anekdotą. Anekdotas tikrai vulgarus, bet ne labiau nei tie, kuriuos trisdešimt metų kasdien pasakoja Algis-Greitai, o šviesuomenė patenkinta trina delniukus. Tai viena.

Antra: nagi tikrai, kai nori sužinoti kaip vertinti čia ir dabar kokį veikėją ir, svarbiausia, jo atstovaujamą politinę poziciją – redukuoji jį į anekdotą, neestetiškos išraiškos foto ar į kokią bjaurią jo gyvenimo buitinę detalę (pvz., kartą gal negražiai prisigėrė aludėje, o gal kaimynę į Antarktidą pasiuntė, o gal su žmona kieme susiriejo…) ir užtenka.

Trečia: labiausiai progresyvius liberalius tolerantiškus žmones vimdo tai, kad anas pasirodo visai nesąs už nemisionieriaus pozą bausti ar gėjus šaudyti besiveržiantis tradicionalistas ir, paklaustas, ką mano apie, pvz., svingerių vakarėlius, trukteli pečiais: jei kažkam tai patinka ir visi sutinka – tegu daro, kokios problemos? Ai, o dar (siaubų siaubas) išsiskyręs!

Ketvirta: nueini į jo puslapį ar to renginio aprašą – nieko ypatingo, jokios pažadėtos tualetinės leksikos. Atsiverti vakarykštį pasišlykštėjusį Vinokūrą – tualetinė leksika, priskiriama „šeiminiams“, trykšta fontanais, neva perfrazuojama, bet iš tiesų vinokūrinė autorinė (jis visada, daug metų taip, net seilės pro lūpų kampučius teka ir ausys kruta, kai gauna progą panašia tema pasisakyti).

Va taip ir sužinojau, kas yra dugnų dugnas ir kodėl.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
45 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Hm,

gal tas Vinokūrux dugnų dugnas, ką manote? Arba šviesulys – švytintis puodas.

Degs pragare tas velnio išpera

ATIDŪLINO PAS a.a.GLAVECKĄ ATSISVEIKINTI IR DRG LANDSBERGIS,
akimis ardamas parduotos Lietuvos žemę.Ne tik laužtuvas su narkoze įmontuotas, išlygintų drg.Landsbergį, bet ir medinis kostiumas padėtų jo akims žiūrėt į šviesią ateitį.

Birute

Aciu,Nidai-protinga moteris,sveikinu ir daugiau tokiu str.

elfe

ogi vienas prie vieno. ir as tik vakar suzinojau apie sia izymybe, tad susiradau youtubej jo kanala ir isklausiau kelias diskusijas… paklausiau ir Dambrausko sukurta himna ta proga… o youtube draugiskai pasiule isklausyt ir Vito Tomkaus Respublikos TV. taip suzinojau, kad „prorusiski” blogeriai V.Lekstutis su Naku, skeptiskai nusiteike pries „Seimu marsa”, su juo nesusije… „Bukim vieningi” blogeris Lekstutis savo skepticizma grinde tuo, kad „Seimu marsas’ neva nekviecia rusu ir kitu tautiniu bendriju seimu, kurios gal noretu irgi dalyvauti… galu gale Tomkus itikino, kad reikia gerbti tuos, kurie kazka daro, net jei ir padaro klaidu, nes toks darbas tikrai nelengvas… matomai jo tikslas buvo, kad sie blogeriai nevarytu pries si marsa antireklamos, nes reklama ju portaluose tik sukeltu abejones patriotiskai nusiteikusioms… Skaityti daugiau »

>> degs pragare

ale tik nesudeg pats pragare is neapykantos V.Landsberiui, kuris kaip nedaugelis politiku, nepamistakrikscioniskai islydet Anapilin savu kolegu…

to Degs pragare tas velnio išpera

Kas pačiam trukdė užimti jo vietą Gorbio laikais? Vienas žmogus pasauly nieko rimto nevaldo be komandos, be bendraminčių ir organizacijos ar visos klasės. Stalinas suformavo „Naująją klasę”. Gal pats jai priklausei, išsilaikęs Kapsukėje Mokslinio Komunizmo egzą? Ne Landsbergis ten pačių pačiausias, o tie, kas pačiausi – pats vos pamatęs neri į krūmus. Vadinasi, dėl kinkadrebystės ir bailumo degsi pragare.

Ne prieš kitą orientaciją....

Bet prieš jų naglumą.Kita orientacija nori tapti pagrindine.Ar tai leisim?

aga

Orlauskas savo YouTube kanale Tapino laida pristate 🙂 Va ten tai tikrai „nedugnas” – kas antras zodis (Tapino) – necenzurunis. Tapinias lyg tai issiauklejusiam jelitui priklauso?

Ona

Girdėjau Orlauską kalbant Rūtos Janutienės laidoje, kurią lrytas vėliau užgnybo. Jis kalbėjo protingai. Tada dar žinojau tik jo „anekdotinę” reputaciją, todėl skubiai teko keisti požiūrį į šį žmogų

Nepagalvojat,

kodėl priešas leidžia jums pliekti Landsbergį, bet tų, kas iš tiesų valdo Lietuvą ir pasaulį – neleidžia? Negali vienas žmogus būti kaltu dėl mūsų visų blogybių ir nelaimių. Taip nebūna. Manot, kad už Landsbergį būtų geresni LK(bolševikų)P CK sekretoriai arba raudonieji prokurorai? Arba Kolchozų plėtros specialistai? Kolchoznikai Seime ir Kapsukėje – Kapsukės Kolchozų plėtros docentės ir docentai? Dabar gi žmonės Seimo prezidente išsirinko ne Landsbergį, o Konservatorių partiją vedė į pergalę rinkimuose ne partijos pirmininkas, o nepartinė. Ką tai galėtų reikšti, a? Ko negalima Vakarų pasaulyje ir Lietuvoje kritikuoti? Iškart sėsi pagal straipsnį ir ilgam?

Deivis

Apie vinokūrą taikliai parašė 🙂

Kis

kaskart darosi sunkiau mesliauti V.Landzbergio gaujos atstovu,daugiau ziuri akimis ir neklausia „lakstingalos”treliu,nes toji lakstingala pasirodo bemokanti tik eriukus pjauti.Grazi alegorija?Galiu nuliudinti,kad jeigu tauta nesiims reikiamu veiksmu,pries ta nusikalteliu banda,kuri veikia atviromis kortomis,po ju veiksmu ilgai stebesime pakele koja;o kas cia praejo?Kalbeti,rasyti gali dar bent kelios LRTV,bet galu suslepti bus jau nebeimanoma.Atleiskite,bet kaip pasakytu iskilus zmogelis;mano galva si banda ,jeigu jiems nepriespastatyti atoveiksmio,ilgai teks dusauti…..Jie jau siandiena pasiruose mus parduoti uz babkes su visu tuo kas mumyse yra,o ten palike tik meslas.

To nepagalvojot

Ne vienas landsperdis,bet landsperdine mafija.Dabar jau tikrai galvojam ir zinom kas yra kas.

idomu

kodel A.Vinokuras taip siunta ant sios pilietines akcijos? argi pilieciai gali judet tik ta linkme, kuria nubreze bei savo pinigine pareme Andropovo „filantropas”?.. savo straipsniais Arkadijus tisiog springsta is neapukantos Lietuvos nepriklausomybei. https://www.delfi.lt/news/ringas/politics/arkadijus-vinokuras-prezidentas-nauseda-stumia-demokratija-i-geros-morales-bedugne.d?id=84765409 tad ko jis bego is SOVIETINES Lietuvos i Izraeli? o is ten (kaip tikras „patriotas”, nuo tarnybos kariuomenej?) iskart po metu – 1976 i Svedija?.. o jau 1980 – Svedijos pilieyis?.. kokiai misijai sugrazintas i Nepriklausomybe nuo Melo imperijos atgavusia Lietuva, bet patekusia i „filantropo” imperijos „tinkliniu valstybiu” zabangas?..pries kurias atsispyre Natanyahu, isvadines antinacionalista, Open society „filantropa” „antisionistu”, antisemitu, siekianciu sunaikint Izraeli varant is Afrikos sauktiniu gaujas i Izraeli, naudojant juos protestams… https://www.jta.org/2020/09/08/united-states/george-soros-is-a-leading-target-of-anti-semitism-these-jews-openly-criticize-him-anyway kalbedamas apie Pjesė „Pliažas“, arba spekuliacija kančia ar tik jo paties meluojantis liezuvis kancia… Skaityti daugiau »

to To nepagalvojot

O apie LDDP nepagalvojai, kuriai dirba drg.Kubilius su Rasele? Juk sakoma, kad Kubiliaus naudą lddp-istai gaudo. Kodėl taip sakoma, nežinai? Kadais Paksius sugebėjo vienu metu būti dvejose partijose – LDDP ir Konservatorių. Ką tai reiškė tuomet irgi nežinai, ane? Ir į kokias politikos aukštumas konservatoriai Paksių prastūmė irgi nežinai, darkart ane?

to Nepagalvojat

Dabar turi progą sustabdyt Kovidistų revoliuciją ir užimt aukštesnę vietą nei Landsbergis. Bet ne, tyli ir lauki kol kiti ar kitas, ar kita tai padarys, o po to galėsi aploti, kaip Landsbergį, runkeliams pliurpdamas niekus kaip dabar, kad ir pats galėjai tą padaryt – sustabdyt Mūsų Vidą (Covid’ą).

Deivis

Vinokūras siunta netik ant šeimų maršo. Jis labai siuto ir ant Venckienės. Vinokūras stovi pedofilų ir petterastų bei kgb pusėje. Kas jį seka tas žino kas ten per išsigimėlis.

sdfsDF

Ką ji čia peza?…

sdfsDF

Ką ji čia peza?

elfe

jei turit bent lasa tautines savigarbos palikt ramybej Vytauta Landsbergi! pries V.Landsbergi burnot gali tik neismaneliai, nuolatiniai Nako su Puidoku „Ekspertu” skaitytojai arba NKVD/KGB teisiu gyneju kaip D.Katz, R.Vanagaite, Vinokuras salininkai. pirmu atveju, jie greiziausiai nieko negidejo apie V.Landsbergio, dar bunant Europarlamentaru, su Havelu inicijuota Europos Sazines PRAHOS DEKLARACIJA, sukelusia tikra galvos skausma Putino reformuotai ir Rusija valdanciai KGB. nes iki sios Deklaracijos EP priemimo Europoje masiskai buvo teisiami ir i kalejimus sodinami istorikai ir visi tie, kas nepritare stalinistiniu karo nugaletoju primestai oficiozinei istorijos versijai. o paskata tam suteike iskeltas pasaulinis skandalas del princo Hario nekorektisko pasirodymo privaciam maskarado vakarelyje su nacio uniforma. tuo metu dar gyvenau JK. si Deklaracija padare tai, ko venge Niunbergo procesas – bent moraliskai… Skaityti daugiau »

> 2021-05-2 12:02

tu, juliau Milaiti, ir esi tas, kuris čia gamini mėšlą už babkes. Kiek „krūvelių” jau prikrovei po straipsniu nuo 10.24 iki 13.02 h?

>> > 2021-05-2 12:02

vaikuti, ar pamokeles paruosei?..
ne?..
tai bek kuo skubiau ruosti, kad neliktum nemoksa…
kad ismoktum ne tik skaityt ar tarskint klaviatura, bet ir suprast, ka perskaitei!..
gal tada nebesivaidentu visur tas „julius milaitis”?.. 🙂

Dugnų dugnas?

O, kad tik tiek jo (dugno) būtų! Džiaugtumės…
Vien tik komentatorių prie šio str. „trolinėjimai”, arba jų pastangos pakreipti aptariamą temą link kokio nors „Kubiliaus – Landsbergio” asmenybių narstymo kažką rodo, tiesa?
Sakyčiau, tas „Šeimų maršas” kelia baimę, panikuojantys priešininkai griebiasi neapgalvotų (įprastų) priemonių – rengėjų „demonizavimo”. Svarbiausia: ko b.i.j.o.m.a?

> 2021-05-2 13:19

bet sureagavai, juliau Milaiti, nors Kapsukės docentu ir nesi, Ane? Ką dar pavartys be „drg.Kubilius su Rasele” ir „V.Landzbergio gaujos atstovu”?

„darkart ane?”

Al. elfei

Rašai teisingai, bet ĮSIVESK LIETUVIŠKĄ RAIDYNĄ.

Hm.

Šaunus straipsnis, p. Nida. Sveiko proto reakcija į tuos pseudo-įvykius.

> 13:19

Taip taip, Juliaus Milaičio ,,nėra”. Juk nė karto taip nepasirašė. Turi dešimtis kitų slapyvardžių. Tačiau tipiškų posakių teturi tik keletą. Ir tebesinaudoja kgb mokyklos konspektais, retkarčiais papildydamas naujomis instrukcijomis, sukurptomis pagal šių dienų aktualijas. Ir dar vienas požymis: senaisiais slapyvardžiais rašo lietuviškai (nebent ištisai kita kalba), o naujaisiais slapyvardžiais barškina nelietuviška puskalbe. Neįsiklauso net į Al’o pagržeidavimus 🙂 .

> ...

…pageidavimus

geras straipsnis

nors, nei p. Nida, nei mes visi ko gero is tikruju nezinome, kur yra dugnas, ir koks jis. siuolaikine tikrove jau ne karta irode, kad tai, ka anksciau laikydavome dugnu, buvo toli grazu ne tai.

elfe > isimylejusiam Juliu Milaiti

taip, pasiseke, atkreipei demesi. 🙂
paprasiau net google parodyt man ta Milaiti.
pirmu parode jo komentara alkas lt, kur rdau ir savo gal pries septynis metus rasytus „Martos” nick’name.
tad aciu. visai idomu buvo paskaityt ir apie ankstesnius tyrimus apie Gorbio „persitvarkymo sajudi”, kuri vis dar tesia kai kurie veikejai, ir „Nepriklausomybes sajudi”, kuris taip pat turetu del to but tesiamas…
uz ka siandien teisiamas „signataras”, Snoro bankininko Antonovo gynejas, save laikantis vienintele ir nepakeiciama „Lietuvos Visuomenes taryba”, irgi ten rasiau… juk su kolega is strategines Dubnos atominiu bombu „dezutes” V.Antonovo tetusiu abu stebuklingai virto bankinikais… https://alkas.lt/2013/06/02/z-vaisvila-su-sajudziu-uz-lietuva/

tiek

labai teisingai apie Vinokūrą. Man tai jis įstrigo dar diskusijoje apie civilizuotą PRABANGAUS nekilnojamojo turto mokestį.Kai pareiškė ,kad neturi žalio supratimo ,kas tai galėtų būti.

Juliau Milaiti (elfe),

klysti. Aš tavęs visai neįsimylėjau. Atvirkščiai: bjauriuosi. Bet ačiū, kad prisipažinai.

To elfe

Prahos deklaracija buvo, yra ir bus eilinis nieko nereiškiantis popieriukas, neverta net popieriaus ant kurio surašyta. Kas yra verta – tai patriotai. Tiek zmones, tiek raketos. Beje, Lietuvai šansu kur kas daugiau suteikė Genzelis su Islandijos draugyste. O pianistas su savo KGB draugeliu tik piarą Lietuvos žmonių sąskaita darėsi.

Po velnių,

kas tas Milaitis yra ir ko jis čia darkosi? Po kokiais nikais jis čia slepiasi?

O man

Gūglė štai ką apie milaitį išmetė čia: https://zmones.draugas.lt/asmuo/julius-milaitis

> 2021-05-2 18:59

Julius Milaitis yra KGB provokatorius arba kaip jis mėgdavo pats prisistatyti „ …. Tai buvo mažaraščio nuomonė(jmilaitis@gmail.com)“, ieškantis kvailelių „diskusijai“, dėl to net pats su savimi „padiskutuoja“. Juk užkibs kas nors. Kuo geresnis straipsnis, tuo daugiau jo „komentarų“. Pagrindiniai nick‘ai:

Jules, Jules Baugeureau, Dzeikas, Twin Peaks, Papa Borgia, Centro komitetas, Joe ir Winnie, Migmalion, DD plius DD, Henrikas, Vardas, tiek, Kis ir t. t.
Dar daugiau „komentarų“ iš viso be nick‘ų. Norint tiek prikurti, prie kompo reikia sėdėti 25 valandas per parą. Jei nemokėtų, nederėtų ir neprovokuotų.

O daug užkimba?

Elfe (Marta) irgi Julius Milaitis? Ar jo rubrika „Les Problèmes de la Baltique” šiuo adresu: http://juliusmilaitis.blogspot.com/2011/05/finland-in-eye-of-storm-erkki.html

Nicole Hao, Cathy He (The Epoch Times) 1

https://www.theepochtimes.com/chinese-leader-xi-jinping-lays-out-plan-to-control-the-global-internet-leaked-documents_3791944.html?utm_source=pushengage Kinijos vadovas Xi Jinpingas asmeniškai nurodė komunistiniam režimui sutelkti pastangas kontroliuoti pasaulinį internetą, išstumiant JAV, rašoma neseniai gautuose vyriausybiniuose dokumentuose. 2017 m. sausio mėn. kalboje Xi teigė, kad galia valdyti internetą tapo naujuoju [Kinijos] strateginiu tikslu, kuriam trukdo JAV. Galutinis tikslas – kontroliuoti visą pasaulinio interneto turinį. Xi suformulavo viziją, kaip naudoti technologijas valdant internetą, kad būtų galima visiškai kontroliuoti visas internetinės ekosistemos dalis – programas, turinį, kokybę, kapitalą ir darbo jėgą. Jo pastabos buvo pasakytos 2017 m. sausio 4 d. Pekine vykusiame ketvirtame aukščiausiojo režimo interneto reguliuotojo – Centrinės kibernetinės erdvės reikalų komisijos – vadovų susitikime Pekine. Pareiškimai patvirtina pastaruosius kelerius metus Pekino pastangas propaguoti savo autoritarinę interneto versiją kaip pavyzdį pasauliui. Kitoje 2016 m. balandžio mėn. kalboje… Skaityti daugiau »

Nicole Hao, Cathy He (The Epoch Times) 2

2019 m. Kinijos telekomunikacijų milžinė „Huawei“ pirmą kartą pasiūlė visiškai naujo interneto, vadinamo „New IP“ (interneto protokolas), idėją, pakeisiančią pusę amžiaus senumo infrastruktūrą, kuria paremta žiniatinklis. Skelbiama, kad naujas IP yra greitesnis, efektyvesnis, lankstesnis ir saugesnis nei dabartinis internetas, ir jį sukurs kinai. Nors New IP iš tikrųjų gali sukurti patobulintą pasaulinį tinklą, Miliefsky sakė, kad „to kaina yra laisvė“. „Nebus laisvo žodžio. Ir nuolat bus klausoma visų.“ Pasiūlymas buvo pateiktas 2019 m. rugsėjo mėn. posėdyje, vykusiame Tarptautinėje telekomunikacijų sąjungoje (ITU), JT agentūroje, atsakingoje už standartų nustatymą kompiuterijos ir ryšių klausimais, kuriai šiuo metu vadovauja Kinijos pilietis Zhao Houlinas. Naujas IP bus oficialiai aptartas ITU Pasaulio telekomunikacijų standartizacijos asamblėjoje, kuri vyks 2022 m. kovo mėn. Vargu ar šis planas sulauks… Skaityti daugiau »

Bet tas

dabartinis Pekinas, kaip ir Maskva, yra Amerikos banksterių produktas (Bankų avenių), tad kame reikalas? Komunistinę Kinija Amerika sukūrė ir niekas daugiau, kaip ir Sovietiją, pradedant bolševikų rūmų perversmu Petrapilyje. Ir pirmąjį LR Prezidentą A.Smetoną gyvą supleškino kur ir kodėl?

Kam Amerikai

Sovietija? Kad konkurentus nugalabitų ar dėl ko nors kitko? Kad Europą patvarkytų?

Vilniuje sninga

Kai prieš dešimtmetį žibėjusi liberalizmo, LGBT entuziazmo ir visokios kitokios „pažangos” žvaigždė ima rašyti tokias ne iš piršto čiulptas mintis, ar reikia stebėtis, kad gegužės 3d. bent jau Vilniuje sninga, o ir, panašu, kad įprastos vasaros šiemet nebus? 🙂

Vilniuje sninga,

nes elitas švenčia Lietuvos pakasynas – lenkų konstitucijos dieną. Lietuvių inteligentai jau kraustosi iš proto, gal nuo Covid’o?

pastaba

Juk zemdirbys turi kazkaipsau uzsidirbti pragyvenimui (kaip ir panele)… Tai ir bando prajuokinti plepalais.

Žemyna

ŠAUNUOLĖ, Nida.
Ačiū!

45
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top