Nida Vasiliauskaitė TS-LKD elektoratui: Žinote, kas tikrai krikščioniška?

Didžioji TS-LKD elektorato dalis laiko save krikščionimis. Bent viešai.

Tad klausimas: nuo kada tyčiotis, springstant pasitenkinimu, iš silpnesnio, neturtingesnio, žemesnio socialinio statuso, bėdon patekusio, pergąsdinto, kuo nors apsijuokusio ar išties menkesnio išsilavinimo žmogaus yra krikščioniška?

O taip kasdien, mažiausiai dešimt metų.

Žinote, kas tikrai krikščioniška? Taip pasielgus apsivilkti ašutinę ir keliais eiti akmenuotu grindiniu meldžiant atleisti kiekvieno sutikto bomželio..

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

reikalauti atgailavimo-panasu i murines sienos griovima su galva.Norint kazka pasiekti ,reikia labai daug norinciu ir ne prasyti ,o reikalauti,kazkas panasaus i „rinkimus”Nr2?Nepraleiskime progos,nes tokie sansai pakelyje nesimeto.

Taigi

„meldžiant atleisti kiekvieno sutikto bomželio.“ – Neabejoju, kad minėtas valkata (sovietiniu žargonu „bomželis“) mielai atleis už nedidelę piniginę auką.

Esminiai pakeitimai

Kartu su kitais Konstitucijos straipsniai krikščionys konservatoriai siūlys keisti ir 10 Dievo įsakymų. Įsakymą „Negeisk savo artimo moteries” siūloma redaguoti taip: „Negeisk savo artimo moterų”.

Ši partija yra

prieštaringa ir klaidinanti .Ją dengia inkorporuoti krikščionys demokratai(iš mažosios raidės).Įvaizdžiui to ir pakanka,o esmė,-kam jos reikia?

gudri ir klastinga

partija, kaip ir jos įkūrėjas dėdulė, sėkmingai kvailinantis Lietuvos rinkėjus jau trisdešimt metelių

stasys

Ne autore ir vėl prašovete . Krikščioniška mokėti atleisti tau bidonėlius vazelino nešiojantiems , krikščioniška nelaikyti pykčio ant saugumiečio ‘braziulio’ už jo didelį norą kažką paversti teroristais , krikščioniška nuo savęs pradeti ieskoti kaltės žymos ir plakti ne svetima nugara pavyzdžių o savo . Taip tęsti galima iki ryto … ir vistiek visko čia nesurasysi kas dera tikram krikščioniui .

Filosofas

Gerbiu Nidą ir daug kur jai pritariu, kaip žmogui, kuris eina keliu, turtų ir pripažinimo jai neatnešiančiu. Bet niekada nepasakyčiau, kad reikia prašyti atleidimo kiekvieno sutikto bomželio. Pasakyčiau – reikia prašyti atleidimo kiekvieno sutikto varguolio. Varguolis ir bomželis – skirtingos moralinės kategorijos.

Bravo

Bravo,Nida-be zodziu..Gerbiu

bijunelis

ta partija kaip ir visos.Tai tik pavadinimas.O stai eiliniai respublikos pilieciai,kurie tiki pavadinimais- ir yra bomzu lygio.Tai ir nepykite ant autores,nes autore sako kad krikscionys nusikalte prasytu atleidimo pas tuos kurie jais tikejo.

ah1

tikėti melu kad numirėliai prisikelia ir tikėti kad numirėliai vaikšto – vienu žodžiu tikėti melu o ne protu ir logika pvz, tikėti kad kaukės apsaugo, tikėti klaidingais testais, tikėti pandemija kurios nėra, tikėti kad eksperimentinis produktas vakcina, tikėti ligomis be simptomų…vadovautis tikėjimu o ne žinojimu ir logika ir versti kitus daryti taip kuo tiki

Žemyna

Didžiausia PAGARBA ir PADĖKA Autorei! Jie seniai to nusipelnė, kad jiems į akis būtų pasakyta, kokie arogantiški apsimetėliai jie yra.

stasys

žemynai .. panašu jog aštrūs pojūčiai Jūs traukia , jei autorei dargi dėkojate .

Jie ir nenori būti krikščionimis!

Kas gali to norėti – nešti kryžių! Tik tie, kurie taip auginti ir auklėti, arba tie, kurie pašaukti ir neturės ramybės, jei atsisakys. Liberalkonservatorių partijoje tokių nėra ir būti negali, nes atranka į partiją pagal kitus principus, nieko bendro su morale ir krikščionybės idėjomis. Jie dabar liberalai – antikrikščionys!

hmm..

tikrai ne visi, miela Nida.
mano feisbuko draugai tokios arogancijos neturi, kokia turi daugelis TS nariu.
o arogancija kyla is ego.
ego kyla is nutrukusio rysio su Dievu ir jo vaikais.
is gero santykio su Dievu kyla didingumas, kuris yra priesingas arogancijai ir kurio vis dar truksta ir tiems, kurie laiko save krikscionimis…tai tiesa, bet visi atviri augimui…

Dzeikas

Bravosui:
Sutinku su autore ir as, bet maza pastabele prideciau – net pagalvojus apie galimybe pasisaipyti is zmogaus eitum keliais ir atsiprasinetum visu mazuju.
Visgi, pritaikant sau, cia diskusiju klubas: kaip tada gincytis, diskutuoti ir ieskoti tiesos?
Reikia skirti 2 dalykus – saipytis is zmogaus, ir saipytis is IDEJOS (kuria tas zmogus isreiske). Galima saipytis is idejos, bet taip, kad nepazeisti zmogaus orumo ta ideja issakiusio.

Agnė

Va taip paprastai ir teisingai.
Tik jie nuo pasipūtimo greičiau sprogs negu atsiprašys

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top