Nidos Vasiliauskaitės pastebėjimas: „Tai reiškia, kad kartu atsirado ir Tiesos ministerija“

Kai valstybės institucijų leksikone, kuris dar ir sutampa su mainstreaminės žiniasklaidos, atsiranda žodis „melagiena“, tai reiškia, kad kartu atsirado ir Tiesos ministerija. Nerinkta, miglotos kvalifikacijos ir niekam neatsakinga.

Ir čia ne utriravimas, čia konstavimas fakto.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Deja,

Labai taiklu, Nida.
Deja, ši ministerija atsirado ne šiandien..
Faktinai ji egzistuoja kažkur nuo 2003/4 m.
Po alaus ir skalbimo miltelių plebiscito
ir prezidento išgalvotos apkaltos

Kis

Nida ,kokios „Tiesos ministreija” ir kas tas ispazintojas.Kol kas stebiu tik cirkininku pasirodymus(labai puikus),nes prie darbu dar neprieita ,tad linksmybes liejasi laisvai.Siandiena kalbejo ministru pirmininke,po jos dar kazkas,kad nieko konkreciai nesupratau,manau tai leme mano zemos zinios.Kiek daug graziu ir kazkur girdetu zodziu,stengiaus,bet taip ir nesupratau apie ka ir kas tai per baubai?Jaucia mano pasturgalis ,kad finalas bus nelabai slovingas,nes geju ir kitokiu pakraipu neisdegs,apie ekonomika niekas nesneka,o 130 klausimu,kol kas nesprendzia,is DNRpaliko tik puse,kita ne tie,o bus -kaip gausis.Liudnos misios laukia.mane dziugina,kad gal rinkejai padarys isvadas,ar padoru gyvenima,or istvirkavima?Visko netenka noreti,reikes pasirinkti.O as jau ipratau prie kalejimo gyvenimo,nebutu baisu ir atsisesti,bet yra labiau nusipelniusiu,bukime biedni,bet teisingi.

Hm.

Taigi. O dar yra Meilės ministerija, kuri kovoja prieš neapykantą. Dabar jau turi minčių policijos kiberpatrulių pajėgas.

Nida  nenuvilia!

Informacijos jūroje, tarpe gerų ir blogų naujienų, informacinių šiukšlių ir propagandos Nidos pastebėjimai džiugina sveiku protu ir išmintimi. Ačiū.

ona

Ačiū, Nida už įžvalgumą. Omonas tai per daug matomas. O čia paimi ir atjungi žmogų nuo visų ryšių. Dar galima prie ko nors daugiau prisikabinti ir baudą išrašyti.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top