„Nubudusiųjų“ serialas moko baltąsias moteris neteisti prievartautojo, jei jis juodaodis, nes… „baltieji privilegijuoti“ [vaizdo įrašai]

Neįtikėtina propaganda, kuri plinta kaip virusas

Žmonės sukrėsti neįtikėtinai įžūlios televizijos propagandos

Visas pasaulis liko be žado, kai pamatė į laisviausią socialinį tinklą X įkeltas ištraukas iš naujausio serialo „Įstatymas ir tvarka: specialusis padalinys nukentėjusiems (angl. – Special Victims Unit, SVU)“.

Teismo dramos seriale pasirodo baltaodė veikėja, kuri praneša, kad tapo juodaodžio paauglio išprievartavimo auka – nusikaltimo, dėl kurio kaltininkas neva prisipažino, nukentėjusiąja.

Viename vaizdo medžiagos epizode auka, kalbėdama su serialo veikėjais teisininkais, bet iš tikrųjų žiūrovams ir (arba) programavimo objektams, praneša, kad neketina pateikti kaltinimų savo prievartautojui, nes jo poelgį suvokia kaip sisteminio baltųjų patriarchato ir Trampo (Donald Trump) rasizmo rezultatą, ir kad jei jos prievartautojas pateks į kalėjimą, ji bus sugniuždyta. Kita vertus, jis aiškina, kad ji yra privilegijuotoje padėtyje, nes turi pinigų psichoterapijai ir… ji tai įveiks.

Peržiūrėkite ištrauką:

Kitoje ištraukoje psichologinės operacijos prieš televizijos žiūrovus tęsiamos su ašaromis akyse, kai nusikaltėlis prisipažįsta, kad norėjo „tik apiplėšti“, bet dėl gražuolio o paniekos buvo priverstas išprievartauti auką. Tačiau viskas gerai, nes jis „išmoko pamoką“.

Citatos greitai išplito kaip virusas, sureagavo šimtai tūkstančių žmonių, įskaitant Iloną Maską (Elon Musk).

„Tai niekam nebus šokas, bet BLM mylintis šūdagalvis Brendens Finis (Brendan Finney) yra vienas iš epizodo autorių“,

„Kai baltaodė moteris nori teisingumo, nes ją išprievartavo juodaodis vyras, ji yra tiesiog engianti ir ypač rasistiška!”

„Programavimas – kad moterys nepraneštų, kai imigrantai pradės prievartauti,“ kai…“

„Bjaurios ir pavojingos progresyvios idėjos, dėl kurių daug žmonių bus sužeista ar nužudyta, o nusikaltėliai galės vaikščioti laisvėje. Tai propagandinis programavimas, šiuolaikinė „stebuklingos kulkos“ teorijos versija žiniasklaidai“.

„Kaip pavadintumėte masines pastangas paveikti tam tikrą rasę, kad ji pritartų smurtui prieš ją?“

Šaltinis: conserva.gr

4.3 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top