Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Be komentarų.

* * *

Visas europarlamentarų Rasos Juknevčienės ir Andriaus Kubiliaus pokalbio įrašas su pastarojo prierašu:

Kam naudingas neapykantos kurstymas Lietuvoje?

Kas sustabdys lietuvišką smaginimąsi neapykantos vienam žmogui kurstymu?
Kas atsakys už tokios neapykantos kurstymą? Kodėl tyli institucijos?
Ar galima už 1000 dolerių įsigyti 300 000 „parašų“ ir surengti hibridinę ataką prieš Lietuvą. Apie tai su Rasa kalbamės tradiciniame pokalbyje.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tvankstas

Prigimtis šaukia, nenuslėps traukos.

T0mas J.

Mano pasiūlymas:
kiekvienas patriotiškas portalas savo titulinio puslapio viršuje stambiu šriftu ir
kiekvieno straipsnio apačioje nestambiu šriftu
turi bent mėnesį ar ilgiau skelbti tokį tekstą:

“Prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą pasirašykite adresu: http://www.nsta.lt
prieš partnerystės įstatymo priėmimą – http://www.laisvavisuomene.lt”

Kaip, tiesos.lt redakcija, ar pritariate? O gal Jūs žinot kitus adresus pasirašymui, teisingesnius?

T0mas J.

Ir dar.
Prie teksto reikia pridurti frazę: pasirašyti nepakanka – PARAGINTKITE ir saviškius!

DDD

Ar šiuo pareiškimu Andrius K. pareiškė atsiribojantis nuo Sąjūdžio-Lietuvos nacionalinio išsivadavimo judėjimo? Ar ?suprasti kaip kitaip?

Raska (Juknevičienė) parėmė Raskę (vieno rago)

Bet kaip tai dera su TS-LKD partija?
T.y. kaip tai dera su TS (su kokios Tėvynės ir su kokia Sąjunga?)
ir su Krikščioniškosios Demokratijos Partija (LKD),
jei Raska pateisina mirtiną nuodėmę,
kurią kitas Raska gal net padaręs, to nesigaili, net propaguoja?

Pasakoja, kad lovių ir kanikų

meistras buvo Jeruzalėje, ant Alyvų kalno, ir ilgai žiūrėjo į obelį, ant kurios Judošius pabaigė gyvenimą…

Nei kiek nenustebino

Nei konservatoriai nei Kubilius. Tebestebina, nors jau nedaug, kad tebera tokiu, kurie kazko rikishi is “krikdemisko “ tevynes sajungos sparno. Nors to sparno realiu egzistavimu tiki tie patys zmones, kurie gal but mate Loch Neso pabaisa

Kis

kaip gerai,jie patys save demaskuoja?Idomu kas tie jie kurie puola?
Tai rinkejai,kuriems nepatinka Raskeviciaus darbas ir jo izulumas Lietuvai bei lietuviams.Sis profesionalas dirba tik savo geju grupei,jo matymas ribotas,sedint tame komitete.lai pabuna ,pasimoko kas tas darbas seime.Ka jis veike lyg siol tiesiog skiriasi nuo siandienos.Jis jiems(mums) netinka,o laikytis jam nera uz ko,nebent tik vieno padejejo?

tiek

tai štai kokios sumos reikia sumokėt politikui ,kad visiškai užgožtų jo sąžinės balsą . Tai – europarlamentaro alga. Išvada: europarlamentas tapo nacionalinių valstybių interesų išpardavimo birža. Koktu,bet kol kas nieko nevyksta ,nieko nedaroma padėčiai ištaisyti:(

stasys

Problema daug gilesnė nei atrodo tik ant bačkos pasilipus .Domina tik vienas klausimas ,tu parašu peticijoje originalumas ir jos autoriai. Kol nėra atsakyta į tą klausimą , beprasmiška kalbėti toliau . To pilnai užtenka diskredituoti visuomenės akyse bet kokį aktualus klausimo aptarimą ir diskusijas jais, joks sveiko proto politikas nestos skersai tradicinės šeimos instituto ar LGBT teisių Lietuvoje išplėtimo , bet ne ši karta . šaukštas deguto medaus backoje , trojos arklys vasiukuose ir t.t.

asdaSDAS

Ačiū Dievui, kad aš jau kažin kada nustojau balsuoti už Lietuvos konservatorius. Dabar jau nėra man už ką balsuoti. Balsavau už Nacionalinį susivienijimą per paskutinius rinkimus, bet jie kol kas dar nėra įgavę didesnės įtakos. Gal dabar žmonės pradės kitaip vertintin nacionalinį susivienijimą.

Tomas

politiniai kaliniai ir tremtiniai ar jums reikia daugiau įrodymų .Kada nustosit balsuoti už tautos niekdarius ir išdavikus. Kokia čia tėvynės sąjunga čia įžūlių apgavikų būrelis,kuriam priklausyti, save gerbiančiam žmogui, turėtų būti gėda.

Prašalietis

” Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!”
Eilinis žmogelis, „nusileidęs” iš pid..r..sinių „vakarietiškai civilizuotų” dausų ant žemės, tegali konstatuoti, kad, kaip rodo daugelio dešimtmečių statistika, „tomukų išskirtinę” publiką kaip nieką kitą šiame pasaulyje labiausia puola SPID-as ir venerinės ligos. Ir yra juokingą klausytis „patriotinių”teiginių, kad šiai savo iškrypimą demonstruojančiai publikai normalus žmogus galėtų jausti be pasišlykštėjimo dar ir kažkokią „neapykantą, pavydą, susižavėjimą…”, ir „kovotų” už jų išangių ar burnų naudojimą pagal gamtos nustatytą paskirtį….

stasys

Prasalieti . nebūk tu tą sena boba kuriai reikia viską pakramtyti ar pačiulpti siekių įsitykinti jog tai tikrą ir skonis meducio . Na prisimink dar ne tokius tolimus laikus , kai seksas buvo uij uij koks toks anoks. Kaip matai laikas pasikeitė ir tamsta jau be sarmatos gali čia drasiai dėstyti kas ir kaip ten pas ‘anuos’ atrodo , progresuoji..Tai poveikis ‘ garliavines vakcijos’ likučio kai žmogui net niesti kaip norisi ten ką nors pakrapscius rasti .

Prašalietis

2021-02-27 9:19
Tavo žiniai, „šiuolaikinis vakarietiškai progresyvus tomukų uij uij seksas” net ir sovietijoje buvo žinomas seniai, nes jis buvo aktyviai kultivuojamas atitinkamos dalies įkalinimo įstaigų ir gulagų gyventojų tarpe, jau tais laikais „vakarietiškai” besivadinusių „gaidžiais ir ožiais”… Taip kad panorėjęs, ir pats galėjai išgirsti iš įkalinimo įstaigų grįžusių pažystamų ar atviresnių NKVD-istų neužverbuotų grįžusių politinių kalinių ir tremtinių pasakojimų apie ten „skambėjusias patriotines gaidžių ir ožių seksualines giemses”. Na o jei tau „žinios apie porogresyvių tomukų”, ankstesnių „gaidžių ir ožių”, seksualinę „vakarietišką egzotiką” šiandiena yra „vakarietiškas progresas”, tai tenka tik apgailestauti, kad tau per 30 metų daromas „patriotinis vakarietiškas civilizavimas” yra toks neefektyvus…..

StasySG

Ar ir Kubilas pasėdėjęs Briuselyje tapo transdženderiu?

StasySG

PS. Skaitykite čia pat TIESOSlt filosofą A Jokubaitį apie šeimos instituto sunaikinimą Konstitucinio teismo rankomis: www,tiesos,lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/alvydas-jokubaitis.-ar-europos-sajungai-reikia-seimos-taip-ir-ne

NKVD stasys

Kai komjaunuoles Juknevicienes FB buvo paprasyta, kad ji pasakytu savo kolegei Maldeikinei (tai konservu frakcijos nare EP), jog niekinti tremtinius nera gerai, ji prasytojus po velniu pasiunte.

Konservatoriu „vertybes”.

Žodžio laisvė...

Na va,ir nuimtos kaukės nuo užsimaskavusių Lietuvos priešų.Savo gyvenimo nesusitvarkiusios ir neturinčios savo tikros šeimos ,tikrų Lietuvos šeimų su vaikais
nekenčia,todėl ir užsiima kenkimu.Kubiliau,apsimetęs Sąjūdžio žmogumi,pasiklydai tarp trijų pušų.Nedaryk gėdos Sąjūdžiui.Sensti,brolau,senti.Tavo smegenyse kandys įsiveisė.Užjaučiu.

štaziui

stazele, tavo gimtajame „teisių” institute ant sienų pragaro ugnimi dega „Penis, anus, vazelin”. Bet, jūs Babilono kekšės, toliau tęskite furšetą už norveginius pinigus.

Nejauku

stebėti konservatorių pasisakymus ir jų veiklą bei nuolatines rietenas ir intrigas. Kuo toliau-tuo baisiau.Ar tai tie patys žmonė, kurie kovojo už nepriklausomybę už savo tautą? Tikrai NE! Tai pabaisos, kurios atidavė mažą mergaitę suluošinti o gal ir sunaikinti. Jie pastoviai ir negailestingai tyčiojasi iš žmoniu ir visos Lietuvos. Jų kalbos ir veiksmai man primena fašistus ir kgbistus. Ar tai sveiki žmonės?

Kis

Tikiu,kad kameros ju greitai sulauks,tereikia pradeti dirbti.Jukneviciene pasturgali palikciau ramybeje,bet to Burandino asilo tikrai nukentetu,nes abejinga nepraeiciau,kaip mane siutina tokie parsidaveliai smirdantis sunekai,dar nuo sovietu laiku,buvo ten ir geru,bet va tokie kokiebuvo tokie ir palike.

Rinkėja iš Kauno

Visada ne itin simpatizavau Kubiliui ir Juknevčienei, nes jie abu man atrodė labai riboti ir dogmatiški. Žmonės – plakatai. Kaip iš bolševikinių laikų.
Bet dabar, atsisėdę EP, jiedu savo šuonuodegavimu „naujajai pasaulio tvarkai „ir jos ideologijai dar patobulėjo. Be jokios gėdos abu „onservatoriai” paniekinančiai atsiliepia apie 350 tūkstančių Lietuvos piliečių, pasirašiusių peticiją prieš ŽTK pirmininką Raskevičių. Reiškia jam karštą palaikymą.
Tiek metų abu išdirbę Lietuvos Seime jie nemato, kokia dabartinė ŽTK posėdžių darbotvarkė, kaip į juos nekviečiami tie, kas turi kitokią nuomonę? Visos žmogaus teisės suvestos į vaivorykštinių interesus.
Jeigu trumpai, pasakysiu apie šiuos EP narius Garliavos mergaitės žodžiais: ŠLYKŠTYNĖS. Kurie tiek metų apgaudinėjo Lietuvos rinkėjus, neva jie yra tikri gryni konservatoriai. Pasirodo, abu stipriai pasiskiepiję H. Markuzės marksistiniais kvaišalais.

Al.

Menkystos.

Lietuve ir lietuvi,

nueikime prie seimo ir kiekvienas paliudykime, už ką ir prieš ką esame!!!

Išklausiau įdėmiai

ir pagarbiai. Liūdnas vaizdas šito pokalbio, geriau jau eitų į pensiją už eurobabkes

brudu brudai

tulpiniai brudai

......

„…Jūs galite ten rašyti visokius savo išvedžiojimus apie lytiškumą ir vertybes, galite inicijuoti peticijas prieš Seimo narį Žmogaus teisių komitete, kuris iš principo ir rūpinasi žmonių teisėmis, galite pririnkti pilnas sietkas niekinių parašų (300 tūkstančių – geras makulatūros šmotas), galit pajungti savo planams net koki nors kunigą-pižoną-hipsterį Tualetą (tik taip teišsitaria ta pavardė šiame kontekste), bet vis tiek niekada nesuprasiu, kodėl reikia tiek purkštauti ir eikvoti energijos, kad kažkam sutrukdytum pagaliau tapti pilnaverčiais šios visuomenės nariais priėmus tą nelemtą partnerystės įstatymą…”
https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/zinomo-kunigo-pasisakymas-supykde-palaikancius-lgbt-tai-yra-tikroji-bedievyste-1050-1460228

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top