Nuo bačkos. Andrius Navickas: „Tai nėra rinkimasis tarp gero ir geresnės, tai lemiama kova, ar mes ir toliau eisime naisiop, ar pradėsime atsigauti“

Prieš kurį laiką rašiau, kad vis dar laukiu paties Gitano Nausėdos atsakymų, ką jis mano apie paramą, kurią jam reiškia žmonės, su kuriais nevertėtų eiti obuoliauti. Džiaugiuosi, kad pagaliau atsakymas jau yra.

Pamenate, kaip Skvernelis bėgo į susitikimą su darbiečiais, su kuriais buvo kažkada žadėjęs neturėti jokių bendrų reikalų? Kuo tai skiriasi nuo Gitano prisistatymo pas dabartinę valdančiąją daugumą „ant kilimėlio“?

Karbauskis gąsdino: jei neišrinkite Skvernelio, viską valdys landsbergiai…

Dabar jau aišku – jei išrinksime Gitaną, kartu gausime ir Karbauskį. Šis veikėjas akivaizdžiai atsigavo pastarosiomis dienomis, nes atrado landą, kaip sugrįžti. Pasak Karbauskio, LŽVS santykiai su Gitanu būtų nepalyginamai geresni nei su Grybauskaite. Supraskime, LŽVS puls Konstituciją, tyčiosis iš mokytojų, gydytojų, o Gitanas, tarsi Kisa iš Dvylikos kėdžių, sėdės ir pūs žandus, kad solidžiau atrodytų.

Aiškiau tampa, kodėl Gitanas aiškiai nepasakė, kad jam nereikia Margelio ar Malinausko, ar Pinskuvienės paramos, kad jis bus ne politinio elito, bet žmonių prezidentas. Ne, jis vis kartoja, kad bus nepriklausomas. Tačiau LAISVI IR NEPRIKLAUSOMI žmonės taip nesielgia.

Netikėta, bet Karbauskis gali laimėti šią politinių šaškių partiją. Ir svarbiausia, kad jis tai padarytų, remiamas dalies katalikiškų organizacijų, radžvilistų, juozaitininkų, gentvilistų, TS-LKD „disidentų“… Gali būti, kad su Gitanu Ramūnui bus net lengviau nei su Sauliumi…

Neabejoju, kad tas Gitanas, kurį pažinojome dar prieš dešimt ar net dvejus metus, taip nesielgtų, kaip elgiasi tas kanddiatas į prezidentus, kuriam pergalę žada visos lažybų bendrovės. Tad telieka savęs paklausti, o kas bus dar po poros metų?

Šis tekstas – net ne agitacija. Tie, kas pasirinko Gitaną, į tokius tekstus žiūri kaip į konservatorių propagandą. Paradoksalu, bet jie patys netikėtai sau atsiduria visai arti Ramūno ir Co. Veryga rules. Kepenis rules. Agrokoncernas rules. Ir visai nesvarbu, kad visa tai pridengs gražiai siūtas naujojo prezidento švarkas.

Šiandien įsitikinau, kad tai nėra rinkimasis tarp gero ir geresnės, tai lemiama kova, ar mes ir toliau eisime naisiop, ar pradėsime atsigauti. Šiandien perskaičiau gerą šūkį: „Jei nori gyventi kaip vilnietis, turi balsuoti kaip vilnietis.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top