Nuo bačkos. Andrius Navickas: vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį

„Vilmorus“ reitingai buvo palydėti piktdžiugiškų komentarų – esą Prezidentas rodo „politinius raumenis“, o konservatorių elektoratas nyksta. Taip pat, akivaizdu, jog turime naujai matytą politinę „žvaigždę“ – Viliją Blinkevičiūtę.

Pirma, niekada nežadėjome būti populiarūs ir dirbti reitingams. Suprantu, kad ilgainiui žmonės paprasčiausiai pavargo nuo visų ribojimų ir pamiršo, kaip arti buvome priartėję tragiškos prarajos, Nepaisant to, aš asmeniškai esu dėkingas už Vyriausybės ištvermę ir drąsą priimti nepopuliarius, bet būtinus sprendimus. Bent jau šiai akimirkai, Lietuva pandemiją atlaikė tikrai neblogai.

Antra, jei koronavirusas netaps bumerangu, kuris visada grįžta, antrasis metų pusmetis bus ypatingai svarbus, nes kitų metų valstybės biudžete jau turi aiškiai matytis pokyčių, kurie turi sudaryti prielaidas mums tapti ne pigia, bet lanksčia ir inovatyvia valstybe. Daug kalbėta apie tarimąsi su visuomene, tai reiškia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas savo veiksmų, planų aiškinimui visoms visuomenės grupėms.

Trečia, vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. Tikrai nesakau, kad visi, kas mus kritikuoja, yra Kremliaus „penktoji kolona“. Tačiau labai aiškiai matau, jog esame labai nepatogūs Kremliaus hibridinio karo architektams. Celofanas su prabangiu automobiliu, diplomatiniais numeriais; Algirdas Paleckis, rėžiantis kalbą Šeimų maršo renginyje, Kremliaus propagandos intensyvus retransliavimas Lietuvoje – tai nėra išimtys, bet veikiau taisyklė.

Ne, nepatogūs esame ne tik mes, bet ir liberalai, socialdemokratai. Tik juos buvo pavykę suskaldyti. Na, o šiandien Prezidentas tiesiog apiberia komplimentais naująją LSDP pirmininkę ir lieka klausimas: ar toks politinis flirtas socialdemokratams bus svarbesnis nei žmogaus teisių gynimas?

Beje, Prezidentas išskirtinį dėka dėmesį rodo ir daliai TS-LKD frakcijos Seime narių. Šiandien dar sunku pasakyti, į ką tai peraugs.

Ketvirta, Leonidas Donskis kartojo, kad politika yra ne sprintas, bet maratonas. Tikrai pritariu. Reitingai yra savotiška politinės temperatūros konstatacija konkrečiu metu. Tačiau jau dabar aišku, kad per kitus Seimo rinkimus lemiamas veiksnys bus jaunimas. Jei jauni žmonės liks pasyvūs, grįšime atgal į 2016, tačiau tikrai neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Judas.

"Lietuva pandemiją atlaikė neblogai"

Navickai ,praskolinot negrįžtamai Lietuvw, mus .tai viena.
Antra , skolintis pinigus ir švaistyti nereikia didelių gebėjimų.
Tai konservatoeių ir liberalų vyriausybės skiriamasis požymis)
Na dar ir aišku , vaivorykščių dažymas, tik toke pasirodymai ir kiti Lietuvai svarbūs darbai..

Raimundas

Autoriaus frazė “ .. niekada nežadėjome būti populiarūs ir dirbti reitingams..” yra labai tiksli ir aiškiai pasako, kad nežadėdami būti populiarūs ir dirbti reitingams, jie dirba globaliam internacionalui ir iš to gauna naudą sau, bet ne tautai.

ah1

pirma pandemijos nebuvo – nuo kitų ligų mirštama daugiau,ir todėl pandemija derėtų vadinti tas ligas nuo kurių mirštama daugiausia, testai klaidingi, statistika netikra – „dingęs” gripas sako iš kur kovidinės statistikos kojos dygsta.
antra RF kaip buvo pagrindine angliavandenilių tiekėja taip ir lieka ir liks – strymas 2 pabaigtas.
trečia – Kremliu piešiamas baudas nerealus – Kremliuje kapitalistai kaip ir Europos sąjungoje kapitalistai
ketvirta politika yra ekonomikos/ūkininkavimo kryptis ir mechanizmai babkėms gauti.
penkta : iš kur Lietuva gaus pinigų Europos sąjungos dotacijos karvei nugaišus? va kur klausimas.

Kokią

Nakties sargybą šitas apgailėtinas dručkis turi galvoje? Jeigu jis laiko save Rembranto talento gerbėju, tai turėtų žinoti, kad garsiojo tapytojo paveiksle buvo ir tebėra tik viena beždžionėlė, vienas išgąsdintas šuo ir pora moterų, kurių viena slepiasi už kitos. O kaip atrodo konservatorių politinė paletė? Vien šunys, beždžionės ir šunbeždžionės.Kapitonas, duodantis įsakymus leitenantams, pats saugomas sargybos, išlaikomos piliečių lėšomis. Jokio karo tarp ES ir Kremliaus nėra, Vokietija ir Prancūzijs nebent galvoja,kaip čia nusipirkus Putino palankumą,kaina nesvarbu, net jei tai bus mažų tautų laisvė.
Nereikėtų tokios juodos nakties ginti ir saugoti. Lietuvos piliečiai taip ir daro, nepaisant to, kad įkyriai mokomi elgtis kitaip.

Šokinėjantis

Kasdieniniam naudojimui skirtų konservatorinių klišių rinkinėlis. Atsimink – kėdė protelio nepriduoda.

Gmęs anuomet

„aš asmeniškai esu dėkingas už Vyriausybės ištvermę ir drąsą” – kiek tokių pasisakymų teko skaityti ir girdėti prie sovietų.

Na  ir pasakė ddd

TSLKD atlieka ne nakties sargybos vaidmenį o ikyriai lojančių šunų ir nuolankių tarnų.

Ema

Jūs esate labai patogūs kremliui, ir žmonės tai jau pajuto, bučiuokite toliau Merkel ir Makronui užpakalius, o jie jums Putiną į vakarėlį pakvies ☺ Išversaskūriai, melagiai, apgavikai, išdavę savo rinkėjus ir savo pačių pažadus ir programas. Baisu, kur jūs nuvestumėte Lietuvą, jeigu Dievas stabžių jums neįtaisytų. O šitas „euro katalikas” pykdo labiausiai, nes vilioja mažutėlius melagienom, bet tegul Dievas jam būna teisėjas!

Ehrmatraut

nesuprantu ko šitie veikėjai tikisi sekančiuose rinkimuose. nebent kaip JAV – balsuos atsikėlę nabašnykai ir sportinėmis tašėmis suvežti į rinkimines apygardas jau atžymėti biuleteniai. gal jie galvoja, kad pas Tautą atmintis penkioms minutėms kaip pas auksines žuveles?

Menševikas

Ar tikrai leisime, kad kitas Seimas būtų dar labiau europietiškas, t.y. dar labiau bolševikinis?

Kis

kiek jus cia nesirodytume,bet uz „gerus”darbus teks rimtai duoti ataskaita.Jusu tos konvulsijos nieko nereiskia,kas jus ir su kuo jus draugaujate nera jokiu abejoniu,nes sitaip nuskurdinti,sugriauti zmoniu likimus sugeba tik tie kas 102 metams „uzslaptinti”.Viskas kas slptai,viena diena tampa atvirksciai,pakentekite,bus progu pasisakyti.

Aistis

A. Navickas: „[…] vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. […]. neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu”. A. Navicko logika: paprasta iki primityvumo: vienintelė vertybė, dėl kurios reikia dirbti, veikti, kovoti yra Europa, o vienintelis priešas – Rusija. O išliks ar neišliks toje kovoje Rusija – antraeilis ir trečiaeilis dalykas. Šis veikėjas galiausiai identifikuojasi tik su Europa, Lietuva kurios atžvilgiu tėra galimas, bet nebūtinas priedas.

Aistis

Beskubėdamas privėliau klaidų. Toks turi būti komentaras: A. Navickas: “[…] vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. […]. neprarandu vilties, kad kitas Seimas bus dar labiau europietiškas ir mes galutinai pabaigsime su pokomunistiniu, pereinamuoju, etapu”. A. Navicko logika paprasta iki primityvumo: vienintelė vertybė, dėl kurios reikia dirbti, veikti, kovoti yra Europa, o vienintelis priešas – Rusija. O išliks ar neišliks toje kovoje Lietuva – antraeilis ir trečiaeilis dalykas. Šis veikėjas galiausiai identifikuojasi tik su Europa, Lietuva kurios atžvilgiu tėra galimas, bet nebūtinas priedas.

užburtas ratas

Per lašinių sluoksnius Navicką sunkiai pasiekia realybė, todėl jo rašiniai kaip aklo grabaliojimasis aplink svetimas sienas, periodiškai atsitrenkiant į panašų į save lavonidą. Donskį

Kas yra kas...

A. Navickas: „vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį. “
Bijau, kad šis “nakties sargybinis”, skleisdamas iškrypusio sekso propagandą, dalį Lietuvos dorų žmonių labiau stumia ne į Vakarų, bet į Rytų pusę, kur tokia propaganda yra draudžiama.

Raigerdas

Komentatorius Al. išsireiškė trumpai ir aiškiai:”JUDAS”. Kai skaitai tokius Andriaus Navicko propagandinius opusus, tai vis kyla asociacijos apie bolševikų veidmainiškumą. Žiūrėkite, kaip bolševikai aprašė kokia buvo padėtis Carinėje Rusijoje:”Padidėjus proletariato judėjimui, sustiprėjo ir valstiečių kova su dvarininkais. Krizė dar labiau pablogino ir taip beviltiškai sunkią valstiečių, kurie merdėjo po negailestingo dvarininkų išnaudojimo jungo, padėtį. Valstiečių judėjimas vis labiau augo. Valstiečiai sudegino dvarininkų dvarus, nužudė jų nekenčiamus dvarininkus ir policijos pareigūnus, užgrobė dvarininkų žemes. Prieš valstiečius buvo siunčiami baudžiamieji būriai, valstiečiai buvo sušaudyti, šimtai areštuoti ir įmesti į kalėjimus, tačiau valstiečių judėjimas toliau augo ir plėtėsi”. Štai kokie geri buvo tie bolševikai, nes kovojo už „TEISINGUMĄ” ir gynė valstiečių ir proletarų interesus. Bet tada, šitie išverstaskūriai, buvo socialdemokratų partijoje. Pažiūrėkime, kas… Skaityti daugiau »

Komentaras

Yra toks žodis – Judošius.

Ar jau  vaidenasi

šiam lašininiui kas girdėjo Marše sakant kalbą Paleckį? Taip sugalvoti gali tik supuvęs konservas. –

idomu

Nezinojau, kad sita tauku backa rusu nacistu kuriniais zavisi.

tamsos vaikai - nakties sargai

– išpuikę demonų įrankiai.

tamsos vaikai - nakties sargai

išpuikę demonų įrankiai

Paulius

visa navicko karjera – liūdna žmogelio nuopolio istorija, parodanti iki ko galima nusiristi. Nemanau kad jis yra tiek kvailas jog to nesuprastų. tik pradeda veikti psichikos savigynos mechanizmai – užslėpta neapykanta sau suprojektuojama į „niekšą kitą“, štai ir pasiskelbiama esant kažkokiu mistiniu „nakties sargybiniu“ – raiteliu ant balto žirgo

Priminimas

„Katalike“ A. Navickai, už genderistinės propagandos rėmimą po mirties degsi pragare.

Beje

Ночной Дозор (liet. „Nakties sargyba“) 1998, i kuri apeliuoja ta stora konservu backa yra Sergejaus Lukjanenko (rus. Сергей Васильевич Лукьяненко, g. 1968 m. balandžio 11 d.) – rusų fantastikos rašytojo kurinys. Ir PUIKIAI parodo Navicko mentaliteta. Lukjanenko yra rusu nacistas, didielis Kremliaus poltikos stumikas. Is Wiki – „Consistently promoting sharply anti-Ukrainian views in his books, Lukyanenko was critical of the Euromaidan movement”. Taigi, konservams tinka „Krym Nash” politika.

Vilnietis

nesitik4k hamiake smirdintis- kiti rinkimai bus ts-lgbt paskutniai – kartu su jus7 kitomis dviem 3.14-derastu partijomis.

DD plius DD

Neblogas demagogijos pavyzdys. Jei vaikai ar anūkai paklaus kas per daiktas ta demagogija, galima šį Navicko opusiuką parodyti. Visos šios kiaurymės nekomentuosiu. Tik porą detalių. Pirma- „Daug kalbėta apie tarimąsi su visuomene, tai reiškia, kad ypatingas dėmesys turi būti skiriamas savo veiksmų, planų aiškinimui visoms visuomenės grupėms.” Aha, patys tie kalbėtojai su visuomene…Daugiau nieko nesakysiu, nes nervai nelaiko:) Ir antra- „vyksta neeilinis geopolitinis mūšis tarp Europos ir Kremliaus. TS-LKD ir vėl tenka atlikti Nakties sargybos vaidmenį.” Oho, žinoma… Bet retkarčiais galėtų ir dienos metu ką nors nuveikti, užuot savo nakties sargyboje saldžiai knarkę. Nes pvz. paskutinį keistą Makrono ir Merkel siūlymą kartu su kitais vadovais gesino jų partijos dieną-naktį pjudomas Prezidentas. Ak taip- pamiršau. Dalyvauja ir jie geopolitinėse grumtynėse. Bet… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

Navickai,kadencijai pasibaigus kokios spalvos skrandą chomeleonišką ruošiesi rengtis?
Ar nebijai Dievo bausmės???

"Katalikas" A. Navickas

blogesnis už Judą, kaip jį pavadino kai kurie komentatoriai. „Kai išdavikas Judas pamatė, jog Jėzus pasmerktas, gailesčio pagautas, nunešė atgal […] trisdešimt sidabrinių ir tarė: ‘Nusidėjau išduodamas nekaltą kraują […]’. Nusviedęs šventovėje pinigus, jis išbėgo ir pasikorė” (Mt 27, 3-5). Kas galime, melskimės, kad visi Tėvynės išdavikai, „konservliberalai”, vadinamieji krikščionys demokratai, LGBT ideologijos diktatoriai, sorošininkai ir jų rėmėjai, šalininkai bei rinkėjai atsiverstų, pamatytų, kaip Judas, ką padarė, ir liautųsi darę savo juodus darbus.

Agnė

Tik konservatoriai gali viską iškraipyti,apversti aukštyn kojom ir pasiskelbti gelbėtojais.
Labai tikiuosi, kad jiems nepavyks išgelbėti mūsų nuo normalaus gyvenimo

...

Kalbu iš tikinčiojo pozicijų, nes šitas irgi save pristatinėja kaip tikintįjį ir kaip rašto žinovą. Geriausiu atveju jis – fariziejus, blogiausiu – Judas, ir manau, kad jis baigs kaip Judas. Nejaugi jis nesuvokia, kokią sunkią sąžinės nuodėmę jis daro? Jis lengvatikams savaip aiškina Dievo Žodį ir Bažnyčios mokymą, jis bando pritempti nuodėmę ir ištvirkusio kūno įgeidžius prie Dievo, jis nori, kad Dievas nusilenktų pasaulio nuodėmei, bet to niekada nebus, nes parašyta yra kitaip. O dėl tos nakties sargybos…, priimu tai kaip dar vieną melą. Panašu, kad jeigu į ES viršūnių susitikimą būtų pasiųsta jų šaikos atstovė, būtų pasirašiusi viską, ką pakiša Merkel ir Makronas, čia apie kremlių, nes tie klapčiukai pašalpiniai tik pašalpų iš Briuselio laukia ir nori gyventi kaip… Skaityti daugiau »

Rasa

Judošius užsisvajojo ar žodžius supainiojo: „nakties prostitučių” vaidmenį atliekate, o ne „nakties sargybos”.

bronius = >...

Nežinau, kaip dėl A. Navicko, bet konservatorių elite tikrai yra visa eilė veikėjų, kurie fanatiškai tiki, tuo ką daro. O fanatikui realybė nesvarbi, jis mato tą, ką nori matyti. Netgi kai per kitus rinkimus jie bus nušluoti ir vėl sušvies Raudonoji Blinkevičiūtės saulė, net tada jie nesupras ir negyvais veidais kartos tas pačias mantras apie Rusiją, grėsmę demokratijai ir tt., bet mirtinai nedaleis minties, kad gal kažką darė ne taip. Todėl tokie navickai šitam „elitui” yra būtini. O tai, manau, pats A. Navickas puikia suvokia ir jam to užtenka. O kadangi jo aplinkoje tokių, kurie realiai sukrėstų jo komforto zoną, tiesiog nėra, tai jo sąžinė, matyt, saldžiai ir miega jei išvis egzistuoja.

griausmingasai:)))

o tu vakare atlik pilną savo apatinių analizą. Didžiulis įtarimas ,kad tie paslaptingi smūgiai, griausmai – tai tiesiog nuo žaibų dieduko kelnėse. Be pykčio ,škia.

Žemyna

Ar tai šis Seimo narys pareiškė, jog visos ligi šiol registruotos iš visų pakraščių į Lietuvą susirinkusios didelės ir mažos religinės bendruomenės buvo pagal kažkokį šleivą-kreivą įstatymą registruotos? Vadinasi, ta registracija tartum ir kokia ne visai galiojanti?
Jeigu Romuvos negalima iš karto registruoti būtent dėl to įstatymo skylių, tai ir tų bendruomenių reikia atsiprašyti, kad buvo apgautos, kad jos čia kaip ir nelegaliai veikė?
Kita išeitis – registruoti Romuvą, kaip ir kitas ligi šiol registravo, o patiems, nesiskelbiant visam pasauliui, tylutėliai išspręsti tos kadencijos Seimo darbo broką.

Amerikos vyskupai

pasirinko Dievą. O ar šitam … pypt… kada nors bus paskelbta Anatema?

C.V.

Ночной Дозор, человек с pужьем, cемнадцать мгновений весны.

Tipelis

Kas kart žiūriu aš į jo nuotrauką ir galvoju: Ar tik neapversta jo nuotrauka. Apsivertusiu vertybių asmenybė. Žandai svarbiau už protą.

RimTulis

jo snukis man primena arklio subinę(citata iš Tado Blindos)

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top