Nuo bačkos, arba Žino, ką sako? Andrius Navickas perspėja Šeimų maršo dalyvius: kai eini su velniu riešutauti, grįžti ir be riešutų, ir be pintinės

Perskaičiau maršo, pasiryžusio ginti šeimas, pranešimus. Nenustebino. Vis labiau atsiskleidžia, kad tai – susikaupusios neapykantos maršas, kuriam diriguoja žmonės, kuriems „šeimos“ sąvoka yra kulkosvaidis, o ne ugdančios mylinčios bendrystės bendruomenė.

Labai gaila, kad prie šios akcijos jungiasi ir žmonės, kuriems iš tiesų svarbu santuoka, motinystė, tėvystė, šeima, kaip namų Bažnyčia. Ir vėl pamiršta svarbią išmintį: kai eini su velniu riešutauti, grįžti ir be riešutų, ir be pintinės.

Orlauskas, Tomkus, Gražulis, žmogus, pasivadinęs Celofanu – tikrieji mylinčios bendrystės apaštalai?

Puikiai suprantu, kad racionalūs argumentai dabartinėje situacijoje sunkiai padeda. Manipuliacijų smagračiai pernelyg stipriai sukami. „Respublika“, Minfo.lt, Propatria.lt, Tiesos.lt, etc. tapo spiečiumi, kuris platina neapykantos užkratą. Apmaudu, jog jis pridengiamas patriotizmo, krikščionybės, šeimos, tautiškumo etiketėmis, kita vertus, palyginkime lietuvišką diskursą su tuo, koks išteka iš Putino propagandos upės. Panašumas stulbinantis. Kaip pasakytų vienas Seimo narys, čia labai padėtų imunitetas. Deja, jis apeinamas būtent per simuliakrais tapusius vertybių įvardijimus.

P. S. Na, o tiems, kuriems susikaupusios neapykantos maršas iš tiesų atrodo tikra kova už šeimą ir Lietuvą, turiu prašymą – pamirškite mano paskyrą socialiniuose tinkluose. Gal susitikime kada nors ateityje, kai nebeliks paralelinių tikrovių, kai galėsime kalbėtis kaip orūs žmonės, o ne grasinsime ir pyksimės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nieko naujo

Senokai kaukes nusimetę konservai savame repertuare. 🙂 Beje, galiu nuraminti dorovingąjį, kad ne tik jo paskyrų nelankau, bet netgi FB paskyros neturiu. O jei kada ateityje ir tektų susidurti, tai nemanau, kad rastume apie ką pasikalbėti.

Diedas

Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga. Visokiausi patamsių gaivalai išmoko taip manipuliuoti liaudimi, išsitobulino taip meluot, kad sunku beatskirt kur žmogus kur komunistas. Didžiausia kremlinų afera, didžiausias melas, ir nesuskaičiuojami nuostoliai Lietuvai buvo padaryti Visagino – Astravo referendume, kuriame, savo velnio snukius parodė visi rubliniai parsidavėliai. Bet tik nedaugelis balsuodami suprato, kad pasisakydami prieš atominę energetiką, deda pamatus pačios prasčiausios kokybės atominei elektrinei Vilniaus pašonėje. Tuo melas nesibaigė. Dabar lietuvius mulkina pasakomis kad nepirks elektros iš Astravo, kai realybėje už ją jau mokame. Ir nepigiai. Dar viena gerai surežisuota apgavikų akcija vyko, kai kremliaus klapčiukai bandė prastumti rusiško stiliaus smurto dekriminalizacijos šeimoje įstatymą. Be kručinskienės spektaklio ta kryptimi dirbo didelė dalis žiniasklaidos, teismai, gandų skleidėjai. Buvo organizuoti lakūdrų mitingai,… Skaityti daugiau »

Ekspertas

Kas tas Navickas, kodėl jo nuomonė turi kažkam būti įdomi?

stasys

Diedui … Visos akcijos siekia materialios naudos ar jos būtų maximose ar tokio politinio pobūdžio . Jei ta akcija padės atkreipti žmonių dėmesį į apverktina šeimos instituto padėti Lietuvoje tikslas manau bus pasiektas .Taip , netinkami asmenys tos akcijos reklamose gali sugadinti gera idėja ir iš to nieko gero gali neišeiti , bet kito kelio matyt nėra kaip žmones suaktyvinti sprendžiant svarbias mūsų visuomenės problemas ..reikia tos lgbt temos .Nors aš problema matau ne tuose keliuose procentuose ‘uzsislapstinusiu’ mūsų visuomenės ,dėl požiūrio į juos .Šeimos institutas pergyvena pokyčius iš vidaus o tos lgbt problemos ‘kaip rusai puola’ tema į šoną .A.Navickas nėra teisus , politikas besikratantis diskusijos ir kritikos sau ,..jau yra politinis ‘šiltas lavonas’ tik to jis dar nežino… Skaityti daugiau »

Gedas

Andriau gal jie kur vadovauja nėra šventi, bet žmonės į šeimų maršą eina dėl to, kad jų visai žmonėmis nebelaiko ir tu žinai kad tai skausmas iš vidaus. Bet kas liečia tave tai tu su velniu seniai obuoliauji ir nieko dar sidabrinių sutaupai.

Žodžio laisvė...

Andriau Navickai,o kuo tu geresnis už Petrą Gražulį?Nežemink kitų ir negali apsieiti
nepaminėjęs putino.Rašau iš mažosios raidės,todėl kad šio padaro nelaikau žmogumi.
Pilni pagiežos teiginiai tiems,kurie organizuoja šią akciją todėl,kad ne jūs organizuojat.Teks jums susitaikyti su faktu,kad Lietuvoje kiekvienas pilietis turi teisę eiti kur nori,organizuoti ką nori,sakyti ką galvoja,elgtis taip,kad netrukdytų
kitų laisvėms.Šeima tarp vyro ir moters ir jų tarpusavio gimę vaikai yra valstybės
ląstelė ir pagrindas.Santuokoje gimusi šeima yra nuo jos pradžios seneliuose iki begalybės jos vaikuose,anūkuose.Kaip radome taip ir paliksime ir jokios politikos
veikėjai negali jos pakeisti,ištrinti,nuvertinti,išjuokti,pažeminti,prilyginti prie
netikrų tarpusavy nesuderinamų vyksmų.Vienalyčiai sugyvenimai po savęs nepalieka
naujos gyvybės ir Tautos pratęsimo,vadinasi, yra simuliakrai.

Tomas

Andriau , lengviausia skūrą išversti ir tiesą išduoti tada kai tau patogu.Juk tą padarei po Sadūnaitės kalbos seime.

Raigerdas

Štai komentatorius „Diedas” virkauja:”Diedas 2021-04-24 5:59 Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Pats esi prie tų gvardijos, kuris pusiau kažką išmano. O kas tau neleidžia išmanyti ne pusiau, o pilnai? Kodėl pats pasirinkai šitą kelią? Ar tau kas nors kitas parinko? Dabar žiūrėk, pademonstruosiu tau, kada žmogus meluoja ir nori kitus apgauti leisdamas savo ašarėles. Štai Diedas rašo:”Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Normalus žmogus, kartoju, DORAS IR NORMALUS žmogus, kada perka mašiną, jis palygina vieną mašiną su kita. Tas pats yra perkant kompiuterius, obuolius, traktorių ar namą. Bet Diedas, mano, kad aplinkui yra kvailiai ir aš juos dabar išdursiu. Todėl rašo:” Šiais laikais kažkur dalyvauti, ar balsuoti pavojinga”. Kuo vadovaudamasi jis padaro tokias išvadas? Savo melagingais pojūčiais,… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Susipykusio su savo protu ir susisvarbinusio savo nelogiškumu žmogaus kliedesiai yra šis straipsnelis.

Tvankstas

Kaip gali save gerbiantis lietuvis leistis būti cenzūruojamas kažkokių Mozės vaikų jų ‘socialiniuose tinkluose’ ?

Raigerdas

Man atrodo, kad atėjo laikas pažiūrėti tiesai į akis. Rusijos liaudis palaiko Putiną ir partiją „Jedinaja Rosija”. Šitie, palaikantys Putiną ir „Jedinają Rosija” nekenčia ukrainiečių, palaiko Krymo vagystę, nekenčia „pribaltų” ir įsivaizduoja, kad reikia vėl grąžinti „pasiklydusias” buvusias TSRS respublikas į savo glėbį. Todėl šitie žmonės palaikys bet kokį karą su tomis „išsišokėlėmis” respublikomis, kurios be Motinos Rusijos negalės išgyventi, nes jas prarys NATO. Pažiūrėkime į šį faktą labai rimtai. Kaip pasisekė taip apkvailinti daugiau nei pusę Rusijos žmonių? Propaganda per TV. Šita dalis žmonių tiki, ką jiems sakoma per Rusijos TV. Koks viso to pagrindas? BAIMĖ, KAD EGZISTUOJA KAŽKOKS PRIEŠAS , KURIS NORI PRARYTI RUSIJĄ. Iš kur tai paimta. Dabar tiksliai neprisimenu, ar tai pasakė Gebelsas ar Geringas per… Skaityti daugiau »

Gojus

Kažkada Andrius Navickas, kuris atvirai deklaravo esantis krikščionis ir skelbė krikščionybę, atrodė kaip šviesulys tamsioje Lietuvos padangėje, išsilavinęs, protingas, giliai tikintis intelektualas. Turėjau labai didelę viltį, kad bus kuo sekti jaunimui, bus iš ko mokytis. Deja, tas laikas seniai praėjo. Sunku suprasti, kaip žmogus gali taip persiversti, kokios paslaptingos jėgos čia veikia.

Pone Raigerdai,

o kodėl tamsta nepacitavote to pačio iš Edward Bernays veikalo „Propaganda”, ką ir citavo Gebelsiuks arba nuolat kartojo jis ir kartojai dabartiniai dezi propagandistai, zampolitai ir kiti politagitbrigadų artistai, politrukai su pseudo ekspertais? Visa tai ir susieta gi su masių, su runkelių valdymu, ne daugiau. Mūsų Vidas(Covid’as) irgi iš ten, iš tos knygelės, deja.

Raigerdas

Komentatorius „Pone Raigerdai” 2021-04-24 10:19 rašo: „o kodėl tamsta nepacitavote to pačio iš Edward Bernays veikalo “Propaganda”. Jūs žinote, kad aš nemėgstu atsakinėti žmonėms, kurie nesugeba užrašyti net savo komentatoriaus nick’o arba pseudonimo. Bet jūsų komentare yra gera ir gana tiksli pastaba. Aš iš tikro nesu skaitęs šito Froido sūnėno veikalo „Propaganda”. Neskaitau, nes manęs ta sritis niekada nedomino ir visada kėlė man šleikštulį nuo pat sovietinių laikų. Bet jus teisus tame, kad pataikėte tiesiai Andriui Navickui į kaktą – jis iš tikro yra profesionalus propagandistas. Aš turiu jums padėkoti, nes niekada taip tiksliai nebūčiau suformavęs tą suvokimą, kas yra Andrius Navickas. Taip, jūs 100% teisus – Andrius Navickas užsiima konservatorių partijoje propaganda ir jį dėl šitos priežasties paėmė į… Skaityti daugiau »

Hm, bet pone Raigerdai,

pagal mane viskas, kas yra paviešinta yra kažkieno propaganda – Jūsų, mano ir visų kitų čia parašiusių savo komentarus ar komentarą. Propaguoti galima Tiesą ir netiesą, melą ir dezinformacijos propagandą skleisti – hipnotizuoti prastuomenę. Anksčiau buvo pasaulinė Proletariato revoliucija, o dabar pasaulinė Kovidistų revoliucija. Tiek proletarų, tiek dabar kovidistų vardu norima įvesti pasaulyje diktatūrą – pabaigti įgyvendinti „Miravųjų”, tiksliau, Pasaulinę Revoliuciją iki galo. Tik po karo Propaganda viešojoje erdvėje buvo pakeista į informaciją, kuri pavojingai dažnai dabar yra ne informacija, o dezinformacija – melo propaganda. Tai yra mano ir ne mano nuomonė, ir faktas apie propagandos pakeitimą informacija. Pagarbiai oponentui ir kritikui p.Raigerdui.

Raigerdas

Aš suprantu, kad per daug išsiplėčiau su savo komentarais, prašau dėl to nesupykti, tačiau žiūrėkite, kokį perlą mes suradome šios diskusijos metu. Nežinau, kaip pasisekė šitam komentatoriui „2021-04-24 10:19” taip tiksliai nusakyti esmę, bet jis praktiškai gal net nežino, ką jis atskleidė. MŪSŲ PAGRINDINĖ LIETUVOS BĖDA YRA TAME, KAD LIETUVOS UNIVERSITETAI PRIGAMINO KRŪVAS PROPAGANDISTŲ. Tai yra mūsų universitetų brokas. Įsivaizduokite, kad Lietuvoje nebūtų vertinami propagandistai. Kas tada galėtų būti? Tada mes būtume šalis su klestinčia ekonomika, su tvarkinga valstybės valdymo sistema, džiaugtumės mūsų LRT ir nebūtų jokios emigracijos, nes Lietuva būtų tikrai laimingų žmonių šalimi, ir pavyzdžiu visai Europai. Reiškia Lietuvoje pagrindinis blogis yra PROPAGANDISTUOSE, kurie naudoja tuos pačius fašistinius ir komunistinius liaudies kvailinimo metodus, kad apnuodyti žmonių sąmonę ir… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Žinote, gerbiamasis komentatoriau (Hm, bet pone Raigerdai, 2021-04-24 11:46), aš kaip ir jūs, taip pat maniau, kad viskas yra daugiau ar mažiau propaganda. Jūs savo komentaru mane savotiškai „išbudinote”, už ką aš jums esu begalo dėkingas. Štai koks yra pagrindinis skirtumas tarp propagandos ir informacijos. Pakartosiu, kas yra propaganda:”Propaganda – tai bendravimo forma, kurios tikslas, pateikiant šališkus argumentus, daryti įtaką bendruomenės požiūriui arba pozicijai. Propaganda paprastai yra kartojama ir paskleidžiama įvairiomis formomis, siekiant sukurti norimą auditorijos požiūrį”. Taigi, INFORMACIJOS ŠALTINIS PATEIKIA REALIAI EGZISTUOJANČIUS FAKTUS, KURIUOS JŪS PATIKRINĘS, ĮSITIKINATE, KAD PATEIKTOJE INFORMACIJOJE YRA TIESA. Tuo tarpu PROPAGANDISTAS neriasi iš kailio, kad tik žmonės nesužinotų, kokia yra TIESA. Duodu pavyzdį. Štai A. Lukašenka sufabrikavo rinkimų rezultatus. Pažiūrėkite, kiek žmonių, kiek valstybinių pinigų… Skaityti daugiau »

Propaganda gali

būti melaginga, apgaulinga ir gali būti teisinga – tiesą skleidžianti.

Kis

Vyruciai,be reikalo cia lauzote savo ietis.Cia be keliu etatiniu bendrauja publika,kuriai Navickai ir dar N suneku nedaro jokios itakos.Be abejo pasizvalgius per Lietuva atrasi bendraminciu,bet zmgus beje dar masto ir girdi bei mato,kas sako ir daro teisingai,o kas pasisako pagal „fas”komanda.Beje dauguma cia renkasi spresti savu problemu,tarptaitines problemas sprendziamos 15 min,Delfyje ir LRTV.Laimingai!Q

Pone Raigerdai 11:10,

nors ir nemėgstate komentatorių be nick’ų, bet agentui Milaičiui labai mielai ir, keista, visai be pykčio (!) atsakinėjate vos ne tritomiais. Kas jus sieja? Trockis? 🙂

Vargšeli Andriau Navickai,

tau velniai riešutus ne pintinėmis, bet fūromis gabena. Ką darysi, kai pareikalaus užsimokėti?

Vaje,

kaip konservatoriai bijo bundančios tautos. O šeimų maršo himnas, atliekamas Romo Dambrausko, tikriausiai varo neviltin.Pažvelkite į apklausą Lietuvos ryte- iš beveik 60 procentų, balsavusių už šeimas, liko 27 procentai. Falsifikuodamas apklausas, laikraštis pats save kompromituoja.

taip

Navickas pats ejes su velniais ir riesutauti, ir grybauti, dabar mokys kitos, ko negalima daryti. Na jau net pykti kazkaip nebeiseina, jau toks jis apgailetinas. Bandau isivaizduoti, kad priklausau konservatoriu partijai… na vis tiek uz ji nebalsuociau.

Klausimas

Andriui Navickui: Ar Lietuvos piliečių išdavystė, neaišku kieno išrinktas parlamentare, nėra tas pats jūsų minimas „riešutavimas su velniu”. Šiame reikale jus tikrai turite didelę patirtį.

Aš už tradicinę šeimą !!!

Bet negaliu pakęsti tokio bukumo:
Ko ne kas dien išgirstame vis po naują, dar vieną valdžios „dovanėlę“, o šitie šeimų maršo pūtėjai daugiau nieko nemato, tik šeima. Labai panašu į garo nuleidimą. O ir gautas LEIDIMAS kelia daug minčių… Visos bėdos suvedamos tik į šeimą, kaip premijero Kubiliaus laikais tik į ekonomiką.
Šeimos klausimai daugmaž savaime atsistos į normalias vėžes, kai bus padėtas taškas leftizmui – globalizmui – neomarksizmui… Bet juk apie tai ne mur-mur. Priešingai „… su kovo 8-tąja…“ sveikina žygio vadai.
––––
Raigerdai ir kiti proto bokštai (be pašaipos), ATSAKYKITE.

Ne asmeniškai

Autorius ne tik išsilavinęs, bet ir išprusęs. Jei taip, tada privalėtų žinoti, kur gali nuvesti bolševikinė nuostata „Kas ne su mumis – tas prieš mus”. Deja, paskutinė pastraipa rodo, jog jis sėdi vadinamajame „informaciniame burbule” ir kitokių nuomonių, berods, žinoti nenori.
Nykuma – kai greit valdžia gadina žmogų…

kas tai ...?

Navickui ir „bendrystė” su šuniuku – šeima?

Raigerdas

Komentatorius „Aš už tradicinę šeimą !!!” vėl gi rodo savo neįgalumą susigalvoti savo nick’ą. Tai jau yra rodiklis, kad jis nesiruošia čia diskutuoti ir jo tikslai ir ketinimai yra visai kiti. Dabar dėl „šeimos gynimo maršo”. Šis maršas yra tas Guliverio žygis. Aš nežinau, ar jūs skaitė Vydūną, ar ne, bet Vydūnas parašė, kad egzistuoja Dvasios milžinai ir egzistuoja Dvasios nykštukai. Niekas kol kas šito Lietuvoje nepaneigė. Bet ne tik Vydūnas, bet netgi daugybė poetų, rašytojų, dramaturgų, ir vienas iš jų yra Šekspyras, žmonėms paskyrė kūrinius, kuriuose jie pavaizdavo, kokią žalą daro Dvasios milžinams tie Dvasios nykštukai. Be galo mėgstu Jonathan’o Swift’o „Gulivero keliones”. Dar vaikystėje man buvo nesuprantama, kodėl tie liliputai nori supančioti Guliverą. Ar pats bandėte atsakyti į… Skaityti daugiau »

o tai

Daug tulžies telpą į tokią „mylinčios bendrystės” statinę, kaip Naviskas. „Konservatorių” propagandos upės intakėlis nuolatos čiurlenantis

Aš už tradicinę šeimą !!!

Raigerdas kimba prie nick’o, tai yra prie asmeniškumo… Kažkodėl „Guliveras“, o ne Guliveris… Na, tiek jau to… „Kristus pasakė:“Jus juos atpažinsite pagal vaisius”“. Vai-vai. Kristus: „Medį pažinsi iš vaisių“. Ir iš vis kam ta paklodė (ilga tuščia beprasmė rašliaval) apie sulūžusią kėdę, kai nei vieno mano keliamo klausimo net nebandai atsakyti pandos snukučio mylėtojau Raigerdai. Visas šis tinklapis tragiškai virsta į žydokomūno priebėgą… ––– Bet negaliu pakęsti tokio bukumo: Ko ne kas dien išgirstame vis po naują, dar vieną valdžios „dovanėlę“, o šitie šeimų maršo pūtėjai daugiau nieko nemato, tik šeima. Labai panašu į garo nuleidimą. O ir gautas LEIDIMAS kelia daug minčių… Visos bėdos suvedamos tik į šeimą, kaip premjero Kubiliaus laikais tik į ekonomiką. Šeimos klausimai daugmaž savaime… Skaityti daugiau »

Aš už tradicinę šeimą !!!

Kokie iškalbingi patiktukai.

Raigerdas

Įdomu, o Andrius Navickas kiek vaikų išaugino? Tikriausiai nei vieno. Ar pats A.Navickas buvo kada nors sukūręs šeimą? Kiek anūkų džiugina A.Navicką? Tikriausiai apie tokius A.Navickas net nesvajojo. Tai, ko jis lenda nagrinėti ir spręsti tuos klausimus, kurie yra aktualūs tiems žmonėms, kurie šeimyninį gyvenimą brangina ir augina ateities kartą Lietuvai. O iš ko valstybė mokės pensiją A.Navickui, jeigu šeimos nusispjaus, kaip į tai nusispjauna homoseksualai, ir neaugins naujos kartos?

Ei tu nususili Raigerdai

Nemalk šūdo – atsakyk į klausimus…
Ar tik nebūsi tas pats PARAZITAS Kvankstas, kuris negirdi argumentų.
Supisti homosovietikai – žydokomūno, vengiantys argumentų kalbos…
Šis tiesos mėšlynas tik tokius ir temyli.
Aš tave PRIVERSIU!!!!!! atsakyti į klausimus, o ne šūdą malti.

Prakeikti gojai neišgalintys net tokiuose elementariuose klausimėliuose laikyti tvirtą poziciją.

Raigerdas> 2021-04-25 22:07

Matai, reiškia buvau teisus, kad atsakinėti į Anoniminio komentatoriaus klausimus, yra beprasmis dalykas. Todėl pats ir nori išlikti Anonimu, nes BIJAI BŪTI ATPAŽINTAS KITŲ KOMENTATORIŲ, kurie tave įvertins. Kodėl bepramiška su tavimi pradėti diskusiją? Todėl, kad tu vis vien esi nepajėgus suprasti atsakymo. Tu gi skaitei mano komentaruose, kaip aš rašiau apie tai, kaip psichiatras kabina diagnozes. Jis tekšteli rašalo dėmę ant tuščio popieriaus lapo ir klausia savo paciento:”Kas čia?”. Pacientas atsako:”Ui, daktare, aš bijau, tai kraujo dėmė”. Kito paciento klausia:”Kas čia?”. „Vaje, čia urvas į Pragarą, daktare”. Tai va, ką aš tau beatsakyčiau, tu vis vien tos rašalo dėmės nepamatysi, o vietoje rašalo dėmės tu matysi savo haliucinacijas. Štai tavo haliucinacijos:”Supisti homosovietikai – žydokomūno, vengiantys argumentų kalbos… Šis tiesos… Skaityti daugiau »

Jonas

Nesuprantu, kada autorius Navickas veidmainiavo. Juk jis buvo krikščionių veikėjas. Jį matydavau įvairiuose renginiuose, pavyzdžiui susitikime su Lietuvos katalikų bažnyčios kronikos leidėjais ir kita. Bet juk dauguma dvasininkų nepritaria dabartinių valdančiųjų siekiams. Kyla isterijos prieš kunigus, kurie nepritaria Stambulo konvencijai. O dabar Navickas atvirai remia išpuolius prieš lietuvių tautą. Tai atrodo niekšiškai.

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top