Nuo bačkos. Arūnas Dulkys: Užtenka į valstybės gyvenimą žiūrėti vaikų ar kūdikių akimis

Sveikatos pasaugos ministras Arūnas Dulkys pasakė:

Užtenka į valstybės gyvenimą žiūrėti vaikų ar kūdikių akimis. Matyt, laikas pradėti gyventi suaugusiųjų gyvenimą ir matyti visumą. O visuma yra tokia, kad šiai dienai tiems žmonėms, kurie yra paskiepyti, persirgę, pasiunčiama žinutė, jog už kitų žmonių baimes, neapsisprendimą arba atvirkščiai, būtent tokį pasirinkimą, jiems teks mokėti. Tai yra visų mokesčių mokėtojų pinigai.

Kai aš sakau, kad laikas matyti visumą, norėčiau atkreipti dėmesį, jog įstatymo, apie kurį mes kalbame, pagrindinė žinutė buvo būtent konstitucinė. Vyriausybė, žiūrint sistemiškai, žiūrint į pačią Konstituciją, Konstitucinio Teismo išaiškinimus, privalo šalies išteklius naudoti efektyviai, racionaliai.[…]

Netiesioginis poveikis, ką pažymėjome, yra ir skatinimas pasiskiepyti. Principo pasikeitimas, kad man pačiam reikės mokėti, be abejo, gali turėti pozityvų poveikį pakeisti savo sprendimą. Manau, kad turėtume nepamesti šio pagrindinio dalyko, nes tada kyla klausimas, kiek mes dar esame pasiruošę finansuoti tokių žmonių įgeidžius?

Jeigu kai kam atrodo, kad 19 mln. eurų yra suma, kurią mes galime sau leisti, tai kiekvieną kartą, kai kažkam pritrūksta milijono eurų moksliniams tyrimams, medikų atlyginimams ar dar kažkam, prisiminkime, kam skamba šitie varpai. […]

Testas yra tik riziką mažinanti pagalbinė priemonė, skiepas – sprendimas.

Daugiau ministro minčių galite rasti ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
idomu

ar jis suvokia kiek gyvenimu sugriovė per savo kvailystes igyvendindamas.Gal tikisi ant svetimo skausmo ir nelaimės i roju patekti.

Pasvarstymui

Pakartosiu jau skelbtą komentarą:
Prezidentinis veto sutampa su naujausia informacija: The Lancet 2021-10-29 d. smeigė drebulinį kuolą į pačią širdį GP Frankenšteinui – paskelbė straipsnį apie pilotinį tyrimą, jog nėra jokio skirtumo, asmuo vakcinuotas ar ne – užkrėsti artimuosius gali vienodai! Matyt, ir testuoti tenka juos vienodai.
Deja, ponas SAM ministras naujos info dar neturi. Gaila.

Tuščia vieta

Komentuoti šį …, tas pats, kas į šūdą įlipti.

Pasvarstymui - 2

Ir patvirtinimas:
„Didelės rizikos sąlytį su sergančiuoju COVID-19 turėję paskiepyti žmonės nuo šiol turės išsitirti arba 10 dienų izoliuotis, sako vyriausioji šalies epidemiologė Loreta Ašoklienė.”
Šaltinis: BNS 2021-11-05 12:06

ah.ą

tikrai. Laikas Dulkį atsakyti už priverstinę vakcinaciją.

„LIETUVOJE PRASIDĖJO RAGANŲ MEDŽIOKLĖ ?”
https://youtu.be/PuBq0OC8Hdk nuo 4:00
JIE mus žudo vakcinomis.

Ir kas gi įsako priimti tokius sprendimus?

„Kasiulevičius prabilo apie didžiausią ketvirtos bangos valdymo klaidą: kas įsako priimti tokius sprendimus Dainora Pankūnė 2021 m. lapkričio 5 d. 14:16 aA Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto prodekanas prof. Vytautas Kasiulevičius teigia, kad šią žiemą patenkame į sudėtingą situaciją pandemijos metu, nes visuomenės palaikymas įvairiems valdžios sprendimams po truputį mažėja. Jo teigimu, itin didelė klaida – visus sprendimus pagrįsti vien vakcinacija ir netestuoti pasiskiepijusių žmonių po kontakto su sergančiu asmeniu…”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kasiulevicius-prabilo-apie-didziausia-ketvirtos-bangos-valdymo-klaida-kas-isako-priimti-tokius-sprendimus.d?id=88599593

stabdykit

stabdykit lietuvių genocidą

Žodžio laisvė...

Dvasios ubage Dulky,kaip manai,ar tie žmonės kurie stovėjo prie TV bokšto Kruvinojo
Sausio dieną ar galvojo apie kokią nors savo naudą piniginę.Negalvojo ir nesvajojo.Jie galvojo kaip atsilaisvint nuo okupanto.O tu,nabage,kalbi tik apie pinigus.Papasakok čia mums visiems kiek milijonų mokesčių mokėtojų pinigų ištaškei
vakcinavimo klausimu?Vietoj to,kad pasakytum kas yra daroma dėl vaisto nuo Kovido.
Jis vakaruose jau sukurtas,bet Lietuvoje mirtina tyla.Žinai,berneli,eik tu ančių
ganyti ,nes iš tavo darbo vien tik didelės bėdos.Tik tu šito nesupranti nes esi vidutinybė.

habilitās

Neįkainojamas gerovės valstybės kūrėjas, tiesiog, vyras už tris rublius.

Taip

Kiek žiūrėjau tai pagrindinis argumentas, kad testai jeigu liks nemokami, biudžetui kainuoja 19 milijonų. Ir tai didelė bėda. O, kad judėjimo tarp savivaldybių ribojimui išleido 9 milijonus, tai niekis? Kad masiniu informavimo priemoniu paslaugom pirkti, buvo oficialiai skirta 3 milijonai. Ir dar Sam skyrė iš savo biudžeto. Tai kiekis? Kad vakcinų išpylė jau už n milijonų tai irgi niekis?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top