Nuo bačkos. Linas Linkevičius: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra“

Trečiadienį vykusiame Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės (PLB) komisijos posėdyje užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susirinkusiuosius patikino: gegužės 12 d. referendume dvigubos pilietybės išplėtimui pritars dauguma Lietuvos piliečių.

Nenutylėjo ir to fakto, kad ir tokios paramos neužteks referendumo kartelei įveikti, vadinasi, teisėtu būdu Lietuvos Respublikos Konstitucijos pakeisti nepavyks. Bet būtinai keis: mat iš fakto, kad už dvigubą pilietybę pasisakys dauguma,… rasis „moralinė teisė reikalauti, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma žmonių“…

PLB vadovės Dalios Henke paklaustas, „koks yra planas B“, L. Linkevičius raportavo: „Jei pralaimime referendumą, ruošiamės kitam referendumui. Kito kelio nėra. Jei mes turėsime teigiamą nuomonę, moraliai turėsime teisę reikalauti ir iš politikų, ir iš kitų, kad sprendimas būtų toks, kokio nori dauguma Lietuvos žmonių“.

Daugiau apie L. Linkevičiaus prisimintą bolševikų „moralinę teisę“ skaitykite Milenos Andrukaitytės (BNS) straipsnyje „Linkevičius užsimena, koks būtų „planas B“ pralaimėjus referendumą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top