Nuo bačkos. Remigijus Šimašius: „Išėmiau parako statinę tautai iš po užpakalio“

Pirmadienio vakarą pakviestas į LRT televizijos laidą „Dienos tema“ Vilniaus meras Remigijus Šimašius, apgailėtinai pagarsėjęs savo „parėdymu“ imtis savaitgalio paryčių pogromo, padarė dar vieną skambų pareiškimą. Atsakinėdamas į laidos vedėjos Nemiros Pumprickaitės klausimą, ar jis nebijantis, kad teks lentą grąžinti ten, kur ir yra jos vieta, R. Šimašius apsiskelbė… tautos gelbėtoju, „išėmusiu parako statinę tautai iš po užpakalio“.

– Pone mere, jūs nebijote, kad jums vis dėlto reikės atsakyti už šitą veiksmą ir kad gali tekti grąžinti viską į buvusią poziciją?

R. Šimašius: Ne, to nebijau. Šiandien kaip tik tos operacijos metu atmosfera nėra pati geriausia, bet galima tik įsivaizduoti, jeigu taikos ir ramybės metais, 2019 m. karštą vasarą, tokios diskusijos dėl to kyla, kaip galėtų būti supriešinta mūsų visuomenė, jeigu ne taikos ir ramybės, bet su užsienio žvalgybų inspiravimu mūsų visuomenė būtų priešinama tokiais atvejais. Manau, mes tiesiog sėdėjome ant parako statinės ir labai sėkmingai nuo jos nulipome.

– Jaučiatės nukėlęs tautą nuo parako statinės?

R. Šimašius: Išėmęs parako statinę tautai iš po užpakalio.

Visą laidą žiūrėkite LRT.lt portale ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top