Nuo bačkos. Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė: ateityje nepasiskiepijusių galima būtų nebeguldyti į ligonines ir gydyti juos namuose

Kaip LRT laidoje „Savaitė“ teigia premjerės Ingridos Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė, ateityje nepasiskiepijusių galima būtų nebeguldyti į ligonines ir gydyti juos namuose.

Premjerės patarėja pasakė:

Tai iš tiesų mes tas nuotaikas matome ilgą laiką, kantrybė senka, ir kiek ji ilgai truks, sunku pasakyti. Tiesiog norisi padėkoti, kad tie žmonės atsakingi, pilietiški, laikosi taisyklių (…). Iš tiesų tos kalbos, kad negydyti šitų nepasiskiepijusių asmenų, jos nėra irgi tokios, kad tai būtų sprendimo būdas. Sveikatos paslaugas turime suteikti visiems, bet tuomet galbūt riboti hospitalizacijas, kaip mes sakome, taip, jie gali būti gydomi namuose taip nebedidinant lovų ligoninėse kovidiniams pacientams.

Daugiau I. Šimonytės patarėjos minčių rasite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kilo klausimas

kodel mazeja paskiepytuju procentas? Buvo anksciau 64,5 paskui liko 62 su trupuciu o siandien sako tik 61 . Kur jie dingo ,kodel mazeja . Juk kasdien vis dar paskiepija po keleta tukstanciu.

Čia jau ne medikė

Čia Mengelė motteriškos lyties.

Tiesiog

juos marins namuose ir galabys už kampo „bojevykai”.

Kodėl Mengėlės,

o ne Genrikh Yagoda’s ar Lazar Moiseyevich Kaganovich bendramintė?

ah.ą

tai kad skiepų nėra – yra tik eksperimentinis preaparatas. Nepasiduokit lingvistiniam programavimui. Vertimas dalyvauti mediciniuose eksperimentuose – antikonstitucinė veikla, net neabejoju.

???

demokratija kreivame veidrodyje – 2020 m. už Ingridą Šimonytę tebalsavo 12 501 Vilniaus Antakalnio rinkėjas. Tegul Šimonytė su savo patarėja Antakalnyje įvedinėja savo tvarkas, o ne visai Lietuvai. Tai dabar dėl tų 12 501 turi kentėti visa Lietuva, 2,5 milijonai?

Tai kad

ta premjerė nepartinė – ne konservatorė. Tokia tad ta Grynojo melo filosofija ir realybė su vyriausybe in corpore. Neišgėręs negali suprasti, kaip dabar partijoms vadovauja nepartiniai. Europai ne europiečiai, o Azija arba Afrika. Ir Europos runkeliams tai labai patinka, kodėl?

ah1

Vėl gązdinimai?
Kol žmonės nebuvo badomi tol sergamumas buvo apie 10 kart mažesnis – išvada žmones sargdinami užkratu, kurio prišvikščiama, ir užkratą platina gavę „mataškoriaus” pasą – užkrėsti ir apsikrėtę mataškojasi visur su „mataškoriaus” pasu ir platina užkratą.
O jei nehospitalizuosit tai tik ačiū – didesnis šansas likti gyvam ir nebūti nužudytam prijungiant ventiliatorių.
Šiais laikais į ligoninę tai kaip į mirties fabriką. Brrrr…

E951

jau turėjo suprast ir tie, kam ilgai nedaeina, kad skiepijimasis ir tuo labiau GP tai jokia medicina, tai savotiškas ritualas, lojalumo chuntai demonstracija, naujųjų laikų „krikštas”.

Rasa

ŠTAI TAIP ĮSĖLINA FAŠIZMAS, nutaisęs mielą veidelį.

Prabilo

Galvojau o kur dingo medikų sąjūdis?

Kaip suprasti

Tai suprantu, kad ji norėjo pasakyti, jog kovidinių vietų neužtenka skiepytiems? Ar ji kalbėjo apie visomis ligomis sergančius? Tiesa sakant, susidaro įspūdis iš paskutinių įvykių, kad ir taip niekas ligonių nebegydo. Gydytojų liko mažai, vieni medikai…

Prašalietis

Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė: ateityje nepasiskiepijusių galima būtų nebeguldyti į ligonines ir gydyti juos namuose….
Įdomu, kiek dar laiko kentės ir šers iš savo europinių arbatpinigių dydžių atlyginimų gyvenantys ir jiems šeimininko paskirtas vadovaujančių pererstroijkinių sąjūdinių ir komunistinių puskvailių ir „elitinių” idiotų įgulas su juos aptarnaujančių biurokratų ir jų sukurtų „politinį elitą” ginti jėgos struktūrų „veikėjų” armija, dėl šių „labai besirūpinančių tautos sveikata” įgulų vis didesnių „patriotinių” kvailiojimų sąlygojamo didėjančio skurdo ir didėjančio žmonių išmirimo „bėgte” išsivaikščiojantys lietuviai…

JAU

Šimonytės patarėja ištransliavo ” gydyti namuose” – o tai reiškia kad nuo užkrato yra vaistų, ne vien eksperimentinis preaparatas, kuris nuo užkrato neapsaugo – eksperimento dalyviai užsikrečia ir platina užkratą.

stasys

irgi variantas . Juk šiandiena didžioji dalis piliečiu taip gydosi savo imunines lygas. Paskambina į poliklinika pasikalba su gydytojų ir tik to pokalbio metu nuspręndžia ar verta belstis kokiu sveikatos tyrimų į tas įstaigas. Visa informacija sukelta į ‘debesis’ todėl logiška pritarti jog lengva forma sergantis covit gali iš dalies būti prižiurimi savo artimujų taip palengvinant sunkiai kvėpuojančios sveikatos sistemos darbą . Vienok neaišku kodėl kalbama tik apie tuos kurie neskiepyti ? juk pati logika sako jog paskiepyti turi kur kas lengvesnes pandemijos formas … nei tie kurie užsispirę nenori skiepytis ir toliau . Kaip visada patarėjai dirba tik vienu galvos pusrutuliu ..

Raimundas

Sakyčiau, gera žinia, nes niekas nepaneigė kažkur girdėti teiginio, kad “ ligoninėje mirštama nuo gydymo”. Sutinku būti gydomas namuose, tik bijau, kad jie nesugebės to atlikti.

Prie LVZS

šita bobele draskese kaip pasiutusi kate.Dabar pagatatava konesrvam kojas numazgot,ir ta vandeni išgert.

Ieškančiam Medikų sąjūdžio

Ciniškos melagės gudlevičienė su sėjoniene ir dar vienu korumpuotu(skandalas dėl žmonos skiepijimo)padinaudoho medikų patiklumu kad deskredituojant Verygos valdomą covid situaciją, propaguoti netiesiogiai opoziją, nuteikinėt prieš tuo metu valdžioje esančius Valstiečius, prasibrauti prie lovio.Vienu žodžiu apgailėtinos ir šlykščios žiurkės

manau

kad ji labai teisingai pasakė,nes ,kai pakliūsit į ligoninę iš ten jau galit tikrai negrįžti,atvejų girdėta be galo daug,jie nugydo…,kodėl jie neparašo kokiais vaistais gydo ligoninėje-neturiu omenį plaučių uždegimo,bet su kuo jie gydo covid

Juokiuosi garsu

Pagal Rusijos ir Lietuvos populiacijos santykį, šiandien Rusijoje būtų fiksuojami rekordiniai 800 vnt. Covid atvejai. Tiesiog neįtikėtini rekordai, palyginus su Lietuvos 3500 atvejų per dieną 🙂

Grasina

Tegul suskaičiuoja,kiek sukišta Sodrai maždaug pusės gyventojų pinigų ir tada iš tų lėšų įkurt nepasiskiepijusių gydymo įstaigą,nes čia nebus galo .dar trečias, ketvirtas, penktas, šeštas ir bus visada tokių mandrų gudlevičienių, kurios amžinai grasins.

>>> kilo klausimas       2021-11-1 19:48

Todėl, kad paskiepytais laikomi, tie kurie susitūmė 2 dozes, o gruodžio mėnesį paskiepytais bus lakomi tie, kurie susistums 3 dozes ir taip toliau, ir taip toliau.
Šešios dozės bus privalomos, nes tiek jau užsakyta kiekvinam suaugusiam, o toliau… trauksime kalašnikovus iš čerdakų.

Tegul

Tegul pasako, kiek sukurta naujų lovų kovido gydymui. panašu, kad visos tik atimtos iš kitų ligų. Va, kiek visokių palapinių italai,kinai pristatė, o pas mus nesigirdi kad būtų papildomos salės užkrautos lovomis.

pagaliau

bunda europarlamentas.
„Europos parlamento nariai apie dabartinę situaciją ir valdžios piktnaudžiavimą netinkamu valdymu“
https://youtu.be/zApzHwgejuM

„ Skiepai nesuteikia imuniteto“
„Niekas negali suteikti mums laisvės, nes mes ir taip esame laisvi „

ah.ą

6 „pabudo”.
„MEPs press conference on the abusive use of Green Certificate – EU Parliament „
https://youtu.be/GCg1mGOgj-w
nuo 16 min.

sako

SAKO KAD NEGYDO UŽSIKRĖTUSIŲ
https://youtu.be/yiP-wkz8r18
„Žinau, kodėl mirė virusu užsikrėtusi gimdyvė”, – sako mama, kuri išgyveno
TAI KĄ ČIA MALA ŠIMONYTĖS PATARĖJA APIE GYDYMĄ?

Ema

Aš ir taip nei už ką nevažiuociau į ligoninę, nes ten gali numirti. Persirgau namuose ir jaučiuosi gerai

Žodžio laisvė...

„Gražuole”,nusirenk baltą chalatą.

Kis

idomu kas siai motera dave tiek valdzios,kad ji spres ka gydyti?Pamegink negydyti ir jus visi pamatysite to ko nemate?

Alina

Na, tokiu atveju būtų logiška,kad tam negydytam žmogui būtų grąžinama jo sumokėta suma Sodrai, iš jų-sveikatos apsaugai.IR Šiai poniai medikei turėtų būti atimta mediko licencija dėl žmogiškumo principų pažeidimo. Žinoma, galimai,ji jau ir neplanuoja grįžti po seimo į darbą,bus politike likusį gyvenimą,nes, neduok Dieve,pas tokią gydytoją pakliūti…

Alina

Neduok Dieve,pas tokią gydytoją pakliūti…Jai turėtų būti atimta licencija. DĖl žmogiškumo neturėjimo ir mediko pareigų nevykdymo . Ir pacientui grąžintas visas mokestis,sumokėtas Sveikatos sistemai. Tikėkimės ,kad ši persona jau nebegrįš dirbti į sveikatos sistemą,liks politike, nes joms abiem ssu Sejoniene žemiau kristi ,kaip gydytojoms,jau nebėra kur….

Konstitucija

Tai vėl šaika tryps LR Konstituciją?
LR Konstituciją
53 straipsnis.Valstybė rūpinasi žmonių sveikata ir laiduoja medicinos pagalbą bei paslaugas žmogui susirgus. Įstatymas nustato piliečiams nemokamos medicinos pagalbos valstybinėse gydymo įstaigose teikimo tvarką.

Robert L. Kinney III (Life Site News)

,,kodel mazeja paskiepytuju procentas? Buvo anksciau 64,5 paskui liko 62 su trupuciu o siandien sako tik 61 . Kur jie dingo ,kodel mazeja?”

Atsakymas:,,visi mRNR eksperimentai su gyvūnais, baigdavosi masine mirtimi, gerokai didesne nei nuo įprastų skiepų”
https://www.lifesitenews.com/news/congress-expanded-vaccine-definition-just-weeks-before-covid-19/

Al.

Ar tai reiškia, kad neskiepytoms būtų leidžiama gimdyti namie?
Jei neskiepytų neguldymas į ligoninę leis ,,nebedidinti lovų kovidiniams pacientams”, tai reiškia, kad paliks jų esamą kiekį? Bet kam paskiepytiems kovidinės lovos?

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top