Nuoširdus pokalbis su R.Špečkausku: politikas prabilo apie „partiečių“ sukčiavimą (video)

R.Špečkauskui keista, kam reikėjo skirti milijoną Vilkyškių arklidei

meslaisvi.lt

Šis pokalbis įvyko netikėtai, rinkimų į savivaldybių Tarybas dieną. Filmavęs rinkimų pažeidimus Natkiškiuose, meslaisvi.lt redaktorius sulaukė netikėto svečio – jo automobilio dureles pravėrė kandidatas į Pagėgių Tarybą, „tvarkietis“ Remigijus Špečkauskas.

Kad pokalbis gali būti įrašytas, svetys tikrai turėjo numanyti, todėl toks politiko atvirumas sveikintinas.

Pokalbio metu R.Špečkauskas stebėjosi kai kuriais jo bendrapartiečių priimtais sprendimais. Kandidatas į savivaldybės tarybą abejojo Vilkyškių arklidei rekonstruoti skirto milijono tikslingumu. Tačiau labiausiai jį stebina tai, kad Pagėgiuose teisėsauga nemato akivaizdžių aferų.

„Apie aikštelės prie prekybos centro „Norfa“ neteisėtą privatizavimą visi viską žino, reikia tik teisėsaugos įsikišimo ir aikštelė būtų atimta“, – atviravo R.Špečkauskas. Politikas papasakojo ir apie partijos keliamus balius, kurie vyksta rinkimų metu. Visą pokalbį su R.Špečkausku klausykite video medžiagoje:

meslaisvi.lt redakcija dėkoja Remigijui Špečkauskui už pilietiškumą. Tikimės, kad būdamas savivaldybės Tarybos nariu šis politikas dar labiau dirbs Pagėgių visuomenei.

meslaisvi.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top