Nužudyto muzikanto Tomo Dobrovolskio bičiuliai reikalauja skaidrumo (papildyta nuotraukomis)

Kompozitoriaus ir muzikanto Tomo Dobrovolskio smurtinę mirtį vis dar gaubia paslaptis –žiauraus nusikaltimo aplinkybės vis dar neištirtos.

Minėdami ketvirtą mėnesį nuo šios tragiškos žūties menininko artimieji ir draugai ketvirtadienį surengė neįprastą akciją: susirinkę su šepečiais jie plovė gatvę nuo žūties vietos iki kultūros baro „Kablys“ reikalaudami, kad atliekamas nusikaltimo tyrimas būtų skaidrus, o Vilnius – apsaugotas nuo smurto.

Tiesos.lt primena, kad Kūčių išvakarėse T.Dobrovolskį gatvėje užpuolė ir sumušė grupė jaunuolių, išėjusių iš baro, esančio Vingrių g. 17. Ištiktas komos po dviejų savaičių mirė.

Ikiteisminį tyrimą dėl kompozitoriaus T.Dobrovolskio nužudymo atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2 skyrius.


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka


Renginio organizatorių nuotrauka

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Neapsakomai

gaila.Visų gaila.

skaidrumo tai reikia

Panašu,kad iš įtariamųjų vėl kurpiami teroristai-Putino garbintojai-naciai smogikai.Nuo pat pradžių tragiško įvykio aprašymas atrodė keistas ir miglotas,o aplinkybės iškraipytos.Nenoriu nei teršti,nei menkinti mirusiojo,tačiau man atrodo,kad jis pats išprovokavo konfliktą,įkaušusius jaunus nacionalistus apkaltinęs Putino garbinimu(ar ne populiariosios žiniasklaidos „juoda-balta” propaganda bus trigrašį prikišusi?).Įsižeidę dėl tokių kaltinimų šie puolė aiškintis ir… tragiškai susiklosčiusios aplinkybės lėmė liūdną baigtį.
Niekam neatstovauju,nepažinojau nei vienos iš konflikto pusės,bet tie vaikinukai nė iš tolo nepanašūs į rusakalbius budulius,kurie tame bare ir nepageidaujami.Specifinis toks baras ten.Skinai Putino irgi negarbina,o už tokias replikas duotų į snukį.Bet įtariamieji-net ne skinai.

Idomu,

jei tavo seimos nari jie butu uzmuse……?

Lietuvoje

ten, kur reikia skaidrumo ir šviesos, melas ir viskas paslėpta po tamsa..

Liūdna

kai čia tavo klasės draugo sūnus, kai nuo pat pradžių buvo nutylimos įtariamųjų pavardės ir buvo galima numatyti kur link eis tyrimas.Tuo tarpu kiek atvejų, kai dar nesant įrodymų žiniasklaida ištrimituoja pavardes,o tyla apgaubia teisėjo Kondratjevo kaltę?

esminis klausimas

keliu toje „grupeje jaunuoliu” tevai komunistai, sedintys „aukstai”??? Nuo to galima prognozuoti tyrimo evoliucija.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top