OpTV: Nuo psichotropikų apdujęs elitas / mėginimas atšaukti rinkimus / Landsbergio palinkėjimas išmirti, arba pokalbis su Nida Vasiliauskaite

Jūsų dėmesiui pristatome OpTV laidos vedėjos Rūtos Janutienės pokalbį su filosofe Nida Vasiliauskaite, dabartinę situaciją vadinančia valstybės perversmu.

Be kita ko, šiame pokalbyje bus aptartos tokios temos:
– kaip valdžios partijos įveikia tautos baimę?
– psichologų ir viešųjų ryšių specialistų pagaminti monstrai
– kas bus, jei laimės Maršas?
– kas laukia, kol išmirs karta?
– kas sieja konservatorių demagogiją su nacistine?
– prievarta kaip vienintelis valdžios argumentas
– ne keistas laikas, o perversmas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Diemedis

Puiki laida.

Taip,

puiki laida, visada puiki OpTV.

tiek

Taaaip :))). Yra apie ką dar kartą permastyt. Daug teisingų , manau , ir originalių minčių iš gerb. Nidos.Bet dėl jos kategoriškumo renkantis būdą kaip gelbėtis valstybei (ne atskiram žmogui ,nes esant pandemijai leis rinktis skiepytis /nesiskiepyt logiškai mastant reikštų tik pralaimėjimą) nuo Covid 19 paprieštaraučiau turint akivaizdžios ,nepaneigiamos realybės Kinijoje pavyzdį. Tai ne kažkokia nykštukinė valstybė, tai pusantro milijardo gyventojų turintis konglomeratas. Ir jame pandemija praktiškai suvaldyta priverčiant pasiskiepyt visus. Čia iš savo patirties galėčiau pastebėti ,kad ši pandemija tiesiog paskelbė tikrą karą žmonijai , valstybėms. O kare ,deja, kaip kare (demokratiniams sprendimams tikrai ne vieta ) būtinas autokratinis problemų sprendimo būdas (taktika moko : mūšyje priimtas net ir ne visai teisingas ,bet LAIKU , sprendimas teikia didelį pranašumą… Skaityti daugiau »

kažkas ne taip

Tai kad dar ne perversmas. Dar tik marš, marš, tra-ta-ta.

Pirma buvo žodis

Išgyvename lūžio metą: laisvas žodis rado būdą išlikti ir sklisti. Gausybė laidų su normaliai kalbančiais ir gavojančiais žmonėmis rodo, kad užčiaupti nepavyko. Valdančiųjų ir jų šeimininkų oligarchų televizijos šaukia tyruose.
Po žodžio ateina laikas darbui.

Viskas čia "taip",

tikrai tai perversmas, tik valdančiųjų ir jų šeimininkų (globalistų masonų- genderistų) oligarchų organizuota pseudopandemija maskuojamas. Ir labai apmaudu, kad tiek daug „mokslu”, o ne į Dievą tikinčių išsilavinusių žmonių pasiduoda tai klastingai apgaulei, manydami, jog paskelbta visuotine vakcinacija rūpinamasi žmonijos sveikata. O iš tikrųjų, kaip išsitarė Bilas Geitsas, gerai atliktu vakcinacijos darbu gyventojų skaičius bus sumažintas 10-15 proc. Apie sąmokslą prieš žmoniją galima pasiskaityti https://alkas.lt/2021/06/16/l-velickaite-samokslas-pries-zmonija/

Rūtelė

niekaip negali patekti į Seimą – visus būdus beveik išbandė ir nieko. Nėr gero rezultato ir kvit.

Papa Borgia

Kad „Pasaulis yra valdomas visai kitų asmenybių, negu įsivaizduoja užkulisių nežiną žmonės“, kaip sakė galingiausias visų laikų anglų premjeras ir rasistas Bendžaminas Dizraelis (Benjamin Disraeli 1804 – 1881)mes žinome labai seniai. Paprasti ir šviesūs kaimiečiai tai žinojo karo metu ir po karo kolchoze, tad nereikia lialiakintis, kad niekas nieko apie tai nežinojo. Kad ” Viskas čia taip” žinoma seniai. Nežino tik moksliukai ir Kapsukės pagadinti absolventai, negebantys atmokti ir logiškai mąstyti.

Raigerdas

Koks skirtumas tarp lietuvių, baltarusių ir rusų kultūros? (Prašau, perskaityti ankstesnį mano komentarą). Litvinai arba lietuviai ir baltarusiai jau XVI amžiuje pradėjo laikytis štai tokių teisės normų:”„Į smurtą negalima atsakyti smurtu, jei stačiatikiai blogai elgiasi, katalikai neturi atsakyti piktu„. Į savo suredaguotą Statutą jis įrašė: „Dėl tikybos ir bažnyčios skirtumo kraujo nelieti ir nebausti turto konfiskavimu ir kalėjimu“ (Leonas Sapiega). Šitas genialus Lietuvos Didysis Kancleris rašė:”Jis visur pabrėždavo, kad Lietuva gali didžiuotis, jog tarp jos sienų iš seno taikingai gyveno įvairių tautybių ir tikybų žmonės, o mūsų valdovai kaimynų buvo gerbiami dėl jų tolerantiškumo. „Privalome elgtis apdairiai, atsižvelgdami į aplinkybes, nes mūsų tėvynėje negalioja prievarta”. Tai ar žino mūsų mokytojai apie tai? Ne, jie nieko apie tai nežino ir maža… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Puiku, kad Rūta Janutienė nutarė pasikalbėti labai aktualia tema, tačiau siūlyčiau pradėti teisingai kalbėti apie tai nuo to, „kaip ESTI”, kaip sakydavo mūsų prabočiai. Sovietmečiu buvo tokią privaloma marksizmo-leninizmo filosofija visiems, nes ji buvo vienintelė „teisinga” filosofija, o visos kitos buvo jau pasenusios. SAKYKITE, PRAŠAU, GERBIAMI PONIOS IR PONAI, AR JŪS NEMATOTE, KAD TĄ PAČIĄ KLIŠĖ DABAR PRIMETA NE KAS NORS KITAS, O SEIMO NARYS MATAS MALDEIKIS. TIK DABAR PRIMETAMAS NE MARKISZMAS-LENINIZMAS, O STAMBULO KONVENCIJA. STAMBULO KONVENCIJA YRA PAKIŠAMA KAIP NAUJA IDEOLOGIJA TUO TIKSLU, KAD TAI, NEVA, JI YRA SKIRTA APSAUGOTI MOTERIS NUO SMURTO. Iš tikro 1939 m. spalio 10 d. Lietuva pasirašiusi su TSRS sutartį, pasmerkė save ilgalaikei okupacijai. Kas čia yra blogai? LIETUVIAI NETURI NET MENKIAUSIO SUPRATIMO, KAS… Skaityti daugiau »

Rūtelė keliais

vaikščiojo apie Landsbergių langus, kad priimtų į kompaniją. Nepriėmė – tai dabar lazdavojasi, kaip Maldeikienė numeris Du.

Raigerdas

Garbė Nidai Vasiliauskaitei, kad ji nors palietė tą problemą, kad Lietuvoje jau yra rimta problema dėl psichotropinių vaistų vartojimo. Deja, kol mūsų inteligentai tai supras, aš net nežinau, kiek dar turės laiko praeiti, nes dauguma jų turi diplomą kišenėje ir vardan to diplomo jie ir mokėsi VU ar kur nors kitur. Matas Maldeikis irgi turi diplomą, bet kas iš to? Žinios tame jo protelyje yra gana skurdžios. Jis irgi yra ta auka tų, taip vadinanmų Lietuvoje, „viešųjų ryšių specialistų”, kurie apvertė VIEŠUOSIUS RYŠIUS AUKŠTYN KOJOM. Vėl gi, tai įvyko todėl, kad lietuviai nesupranta, kas yra VEIDMAINIS. Aš žinau, kas yra Viešieji Ryšiai, ir VIEŠUOSE RYŠIUOSE nėra naudojamos manipuliacijos, tiksliau, ten draudžiama naudoti MELĄ. Kaip įvyko Lietuvoje? VIEŠŲJŲ RYŠIŲ TECHNOLOGIJA PAPUOLĖ… Skaityti daugiau »

Info

Štai jums atsakymas į klausimą, kodėl landsberginiai (ir kiti…) nuo 1990 m. darė viską kad Lietuvoje nebūtų viduriniosios klasė.
.
https://alkas.lt/2021/06/16/l-velickaite-samokslas-pries-zmonija/
Arba
https://www.pozicija.org/lidija-velickaite-samokslas-pries-zmonija/

Tie,kurie nenori

skiepytis,tegul neatkalbinėja tų ,kurie mano,kad tai padaryti reikia.Tiesiog tegul kiekvienas elgiasi ,kaip jam atrodo.Mes manom,kad reikia skiepytis ir tai padarėm.Aplinkui mirė nemažai rimtų gerų žmonių,gaila, nesulaukė skiepo,kuris neidealus,bet mirties tikimybė sumažėja.

>   tiek       0:46

„Kas jaučiasi kad žino kitokį kelią – tegu jį pristato viešai ir dabar.“ KARANTINAS. Tikras karantinas, o ne tas marazmas nukreiptas prieš savus žmones, prieš savo valstybę. Karantinas yra atribojimas, atsiribojimas, ir ta priemonė žinoma nuo seniausių laikų… O dabar, visokie svieto perėjūnai, valkatos, ir hibridinio karo kariai Covid-19 ir visokias jo atmainas platina su „visuotiniu pritarimu“ (žmonės piktinasi karantinu, draudimais). Žmonės yra minia, o minia visada yra kvaila! Iškreiptų veidrodžių karalystėje viskas iškreipta. Tiesa yra pirmoji karo auka. Lietuviai (žmonija) nemyli Tiesos (myli hedonizmą – materialų gerbūvį…). Kristus: „Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“. Katalikai (krikščionys) myli Kristų kaip stabą, kaip įdėją fiks, bet ne kaip Tiesą… Jie Tiesą, tiksliau teisingumą matuoja prekybos centro pirkinių krepšelio pilnumu… Tik Tiesa… Skaityti daugiau »

>> 14:25

O tie, kurie skiepijasi, savo ruožtu tegu neįkalbinėja tų, kurie nesiskiepija, nes nėra įstatymo, pagal kurį būtų galima patraukti atsakomybėn už galimą žalą. O dar labiau pageidautina, kad būtų nustota gąsdinti ,,baisiai mirtinu” virusu, nes, pirma, net ir pasiskiepiję netapsite nemirtingi, o antra, pažįstu keletą persirgusių, bet nė vieno mirusio. Visi pažįstami mirė nuo kitų ligų ar paprasčiausiai nuo senatvės. O labiausiai pageidautina, kad niekuomet daugiau pandemijos vardu žmonės nebūtų uždarinėjami į namų kalėjimus. Taip net prie Stalino nebuvo.

>>>14:42

O dabar surikiuokite savo mintis ir apsispręskite, ką iš tikrųjų norite pasakyti. Norėjote nurodyti kitą kelią, bet nenurodėte. Norėjote pažeminti kitus žmones ir išaukštinti save? Tą padarėte. Norėjote paskatinti tikėjimą Dievu? Padarėte atvirkščiai, nes išliejote nemeilę ir panieką žmonėms, o Dievas, be kita ko, yra ir Meilė. Patarimas: nespręskite apie visus pagal save. Žmonės įvairūs. Kiekvienas elgiasi pagal savo sąmonės lygį – tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Niekada nebūna jokio ,,visada”. Viskas bus gerai.

> 14:42

Negali ,,karantino” vieta būti visas pasaulis. Tai, kas daroma, yra ne karantinas, o kažkas visai kito, kažkoks naujo tipo visuotinis getas. Žmonės nėra ,,visada kvaila minia”. Atvirkščiai: žmonės atpažįsta ,,netikrus pranašus” bet kurioje srityje. O šiuo atveju juos atpažinti nereikia ypatingo proto, nepaisant visokių gerai apmokamų ,,influencerių” pastangų. Ar tai reiškia, kad žmonės ,,nemyli tiesos”? Gal kaip tik atvirkščiai. O jūs ar kartais nepriklausote ,,tiesos ministerijai”? Kažkuo panašiu kvepiate. Ar jūsų paties ,,pirkinių krepšelis” labai pilnas? Tiek to, neįdomu. Tik nereikia čia manipuliuoti Biblijos žodžiais – patikės jūsų šventumu tik visiški naivuoliai. Iš tikrai šventų žmonių tulžis kibirais nesilieja. Be to, Kristus nėra ,,ĮĮĮdėja fiks” 🙂 .

to Tie, kurie nenori

Iš kur žinai, kad pasiskiepijus mirties tikimybė sumažėja?

Jau atsiprašau

bet paskui Janutienę vis tiek nekoks kvapas velkasi. nesinori nė skaityti.

Nepasirašysiu

Viskas šaunu, tik:
1. Nė žodžio apie tai, kas už visko stovi – didžiojo Lietuvos tabu nedrįs klibinti nei viena iš šių dviejų moterų (būtent todėl niekas nepretenduoja Nidos užčiaupti). Net Paleckis neįvardijo, o kaip jam baigėsi su „antivalstybine veikla”, jau žinom.
2. Tiesa pakeista pasakėle apie psichotropinius vaistus – kas galėjo pagalvoti, kad mokslininkė Nida gali pasekti pasakėlę be jokių įrodymų.

Tiesos Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus. Ir bent viena iš pašnekovių tai puikiai žino, bet „show must go on”.

>>18:14

,,Tiesos Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus.” O kas tau sakė? Norėtum, kad nebūtų? Norėti nedraudžiama 🙂 . Bet tu ne Dievas.

Raigerdas

Nida Vasiliauskaitė gana tiksliai nupiešė paveikslą su tais bevartojančiais psichotropinius vaistus žmonėmis, tad man belieka tik parodyti šaltinius, iš kur visa tai kyla. Psichiatrai laiko save Elitiniais gydytojais, nes jie, neva, nepjausto kūno, kaip chirurgai, o dirba su žmogaus dvasia. Tai yra psichiatrų MELAS. Jie grežia žmonių kaukoles, užšaldo tam tikrus smegenų centrus, kad atpratinti, neva, narkomaną nuo narkotikų vartojimo. Tų vargšų narkomanų giminaičiai net moka po 5000$ už tą kaukolės pragrežimą. Tai kada ne visiems padėjo tas kaukolės pragrežimas ir atskirų smegenų dalių užšaldymas, tai žmonės pradėjo reikalauti atgal pinigų. Aišku, psichiatrai pradėjo išsisukinėti, bet žmonės pasiekė savo ir ši metodika buvo uždrausta. Anksčiau dar JAV, Anglijoje, Švedijoje ir kitose šalyse psichiatrai tai vadino „stebuklingu gydymu” ir atsirado netgi… Skaityti daugiau »

Manau,

kad šio pasaulio pasirinktas ginklas yra „BAIMĖ”. O, kas ji yra? Tai Dievo nebuvimas. Tas, kas kartu su Jėzumi „vienoje valtyje”, baimės nėra. Matyt, atėjo laikas pasirinkti su kuo būti.

Palmaitis > Viskasčia"taip"ui 21-06-19 6:26

Dėl „Sąmoklso prieš žmoniją” publikacijoje minimo Bražėno reikia pabrėžti klaidas siūlomoje publikacijoje: Bražėnas pakankamai šviesus asmuo ir keista, jei jis iš tikrųjų parašė nesąmonę apie Trockį, vežusį į maskoliją revoliucionierių ir Džekobo Schiffo 20 mln. dolerių. Pamatiniai revoliucionieriai atvyko į maskoliją 1917 m. balandyje kartu su sifilitiku „plombuotame vagone” (vagonų būta kelių, žr. tiksliai https://www.bing.com/search?q=search?q=пломбированный+вагон&pc=MOZI&form=MOZLBR), o Trockis vyko visai kitu keliu ir Britanijoje buvo areštuotas, atvyko gegužėje. Sifilitiko ir kt. kelionę organizavo genialus Parvus (Gelfandas, jis ir yra tikras įvykių autorius), ištikimas Vokietijai. Kiek pinigų vežėsi sifilitikas, neaišku, kada ir kur pervesti Schiffo pinigai, irgi neaišku, galbūt daug anksčiau, galbūt net ir Parvui. Tik aišku, kad be Parvaus jokios revoliucijios nebūtų buvę! Ja buvo suinteresuota būtent Vokietija. Dabar dėl Schiffo.… Skaityti daugiau »

Palmaitis Pataisymas
Palmaitis PS

Matydamas kažkodėl tik vieną nedrąsų „nepatiko”, turiu šiek tiek dar patikslinti. Taigi carinės maskolijos valdžia pasirinko ne teisybę, bet žydų pogromus. Už tai ir gavo tikrą ŽYDŲ (revoliucionierių) POGROMĄ iki pat „perestrojkos” (na ir kas, kad banditas Stalinas juos visus paskui pasmaugė, sistema liko!), o po jos – ir Putino gaujos FSB perversmą. Labai klysta manantieji, kad čia pučiamas antisemitizmas negąsdina bendrapiliečių žydų jau antrą kartą istorijoje (plg. prie Kuklianski jau priskaičiuotą ir vieną iš žymesnių Lietuvos valstybės atkūrėjų Emanuelį Zingerį ir net kažkodėl ir jo brolį rašytoją) ir nėra Putino užsakymas parodyti pasauliui neva nepriklausomybės nevertos Lietuvos „fašizmą”. Kartoju: kas pakabino Jono Noreikai skirtą lentą matomiausioje Vilniaus vietoje, tas ją ir sudaužė. Be abejo, rastas tinkamiausias asmuo, žmogus klydęs… Skaityti daugiau »

Al.

Rusijos imperija nusipelnė bausmės, bet vietoj jos, aktyviai dalyvaujant žydams, sukurtas pūlinys tapęs viso pasaulio nuodytoju nubaudė milijonus niekuo dėtų žmponių. Visam pasauly. Ir tai tęsiasi. Dėl Putino užsakymo viskas aišku, bet dėl Zingerių nepasakyčiau. Bent jau brolis rašytojo pasisakymai apie lietuvius, jei mes būtume semitai, būtų klasikinis antisemitizmas.

Nida gerai jaučia feisbuko augintinių psichologiją, bet, manau, klysta ignoruodama sovietizmo ir komunizmo įdirbį. Atrodo, lyg labai stengtųsi nepastebėti, kad daugelis dabartinių chunveibinų yra buvusių okupantų ir kolaborantų palikuonys.

Palmaiti,

niekus pats čia surašėte. Ir pats žinote kodėl?

Kas ta Janutienė?

Ar ne ta pati šliaužiotoja keliais aplink Landsbergių namus, kad tik į kompaniją priimtų ir Janutą į Seimo narius pakeltų ar pačią? Nepriėmė į šeimos draugus – tai dabar, atseit, keršija ir runkelius mausto – patriotines arijas prasčiokams aplink pakaušį varinėja. Antroji Maldeikienė?

to Palmaitis PS

Palmaiti, ar tamsta galite perskaityti Žydų perkėlimo paktą į Palestiną? Angliškai jis vadinasi „The Transfer Agreement” arba „Haavara Agreement”, ką? Arba ką nors rimto pasakyt apie indėnų genocidą ir jų suvarymus į getus. Arba apie Dresden’o genocidą kartu su karo pabėgėliais iš Baltijos šalių. O apie Bengalijos aukas ir Čerčilio pliupalynes? Kita vertus, Čerčilis dar sakė, kad labiausiai meluojama karo metu, o dabar, kai vyksta Sanitarinis karas meluojama gal dar daugiau, ką manote? Ir ne Pavusas ten buvo svarbiausias, nes mes ne Kapsukės docentų baliuje. Gal pačiam reiktų pradėti nuo priežasčių, o ne nuo pasekmių, ką manote?

> Jules       2021-06-21 15:35

Galiu: atsakiau į abejotiną teiginį, neva Bražėnas rašęs apie Trockio atvykimą į maskoliją su Schiffo pinigais. Neįstengdamas apsieiti be „kepsukės”, dėl kurios diplomo taip pergyveni, ar dar tebemoki skaityti ir suvokti, kas parašyta ir į ką atsakyta? Būtent – kad Trockis (Paties, kaip matau, laikomas pasaulio vadovu) atvyko vėliausiai, po visų „vagonų”, kai sifilitikas jau buvo net suspėjęs „balandžio tezes” paskelbti. Taigi jokių pinigų perversmui Trockis negalėjo atsivežti, viskas jau buvo vietoje. Sifilitikas ne be reikalo vaizdavo nenorįs susitikti su Parvumi Vokietijoje, nes maskavosi žinodamas, kur pinigai. Be Parvaus, ko gero, jis nieko nebūtų nuveikęs maskolijoje, vadinas, ir niekur, nes Parvus veikė dar nuo 1905 m. Kas dėl Transfer Agreement, tai neturi nieko bendro nei su sifilitiku, nei su maskolija,… Skaityti daugiau »

Vai, vai ir vėl Leninas, kodėl?

Jums aiškiai gi sakoma, kad valdžią paėmė Trockis, o ne Leninas, o Jūs vis tą patį per tą patį. O manot, kad aš turiu ką nors bendro? O dėl kartojimo – tai štai ką aš Jums galiu pasakyti, kad reikia kartoti ir kartoti, nes zubryloms, mokslo pirmūnams ir politinėms davatkoms, nedaeina. Ir dar norėčiau Jūsų paklausti, kodėl pamažintas Aušvico aukų skaičius iki pusantro milijono ir dar rengiasi pamažinti, kai teismo sprendime aiškiai nurodyti 4 milijonai žydų aukų ir dar du kitur, o iš viso – šeši milijonai? Kas leido nuneigti tokį Karo nugalėtojų teismo sprendimą arba teisėjai klydo, prašom paaiškinti, kaip čia yra iš tikro? Visa Niurnbergo karo nugalėtojų tribunolo medžiaga intike paskelbta pdf forma, tad galite parsisiųsti ir susirasti… Skaityti daugiau »

Kieno sakoma?

Pats man ne autoritetas. Valdžią paėmė plombuotų vagonų desantas, kuriam praktiškai vadovavo sifilitikas. Suprantama, kad tada Stalinas dar buvo niekas, tačiau Trockis išėjo į lyderius tik rudenį. Zinovjevo ir Kamenevo autoritetas nebuvo menkesnis. Bolševikams užgrobus valdžią, Trockis atsidūrė žemiau Sverlovo (kuris, beje, ne iš „užplombuoto desanto”). Jei Trockis buvo toks galingas, kodėl jį nušalino 1924 m., o represiniam aparatui nuo pat 1917 m. vadovavo Dzeržinskis? Vidaus kovose Trockis viską pralaimėjo. Bet kartoju: mano pastaba buvo visai ne apie tai, kuris buvo viršesnis, o apie tai, kad jokių Schiffo pinigų Trockis nesivežė, tai ne jo reikalas. Pats net ir kapsukės nebaigęs, nemoki logiškai mąstyti. Varai į vieną krūvą 1917 metus ir Transfer Agreement, šokinėji nuo 1917 m. iki 1933, žaviesi puspročiu… Skaityti daugiau »

Vai, vai, Palmaiti,

neišsisukinėk ir nevesk mus į šunkelius, o į Tiesą. O kiek tautų neatgavo ir pražuvo, nežinot? Jos ką, bevertės buvo ar to vertos? Aš Jums nieko neprimetinėju, bet nesutinku ir oponuoju arba manau, kad meluojat. O Jūs man primetate Hitlerį. Na ir kuriam galui taip elgiatės?

Jules - Milat (?) 'o argumentai

Į tai, kad po 2000 metų žydų tautai paskelbto karo ji atsikūrė savo žemėje, atsakoma apie neatsigavusias ir pražuvusias tautas. Svarbu ne pats šis „argumentas”, bet akivaizdus (ne vien Jules – Milat (?)’o) nesusigaudymas, kas įvyko. 325 m. ANTRINĖS (neautentiškos) religijos skelbėjas imperatorius Konstantinas, nutraukęs Romos vykdytas krikščionių persekiojimus, laiške apie 325 m. Nikėjos bažnytinį susirinkimą pavadino visą žydų tautą „niekšais tėvažudžiais”, su kuriais net negalima švęsti Paschos tą pačią dieną. Taip naujoji krikščioniška civilizacija paskelbė žydų tautai totalinį antisemitinį karą, kuris vyksta ir po šiai dienai, jau pamiršus net apie krikščionybę ir išplitus ir į pagonis. Ne žydų tauta, kurioje kasmet būdavo aukojama už visas pasaulio tautas, paskelbė joms karą. Tuo pirmasis, krikščioniu vadinamas, imperatorius pažeidė Pr 12:3 perspėjimą… Skaityti daugiau »

Pone daktare Letai,

na, nebūkite panašus į Rūtelę čia. Mane domina XX amžius ir kodėl jis taip įslaptintas nuo prastuomenės? Būkite sąžiningesniu pagal Jūsų logiką ir agituokite už visų valstybių atkūrimą, egzistavusių prieš du tūkstančius metų ir daugiau. Su pagarba Jums, – oponentas Jules.

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top